Anmälda till Mental Health Run 2021 - Mental Health Run Virtuellt 5 kilometer Avancerad sök

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Ida Kuhner Runday Kvinna Stockholm 1998
Agneta Stedt Helsingborg 1969
Åsa Falkenström Ramlösa Kvinna Ramlösa 1977
Annika Fryxell Westerberg Solna Kvinna Solna 1970
Åsa Agenstam Rehabakademin Kvinna
Rafaela Voss Rehabakademin Kvinna
camilla Dahlqvist Rehabakademin Kvinna
Susanne Alm Sönnergren Rehabakademin Kvinna
Viveca Eisner Rehabakademin Kvinna
Karin Gråberg Stockholm Kvinna Järfälla 1979
Tim Hansson - Man Stockholm 1989
Anna Virdeby Kvinna Sorunda 1979
Johan Silverflod Man Dalsjöfors 1980
Karin Einarsson Kvinna Hjärup 1980
Johanna Wistedt Bandhagen 1976
Sandra Rojas Tokatlidou Kvinna Helsingborg 1975
Boel Augustin Kvinna Helsingborg 1966
Emma Thorén Kvinna Visby 1988
Emilie Nived Kvinna Lund 1978
Kristina Räthel Kvinna Lund 1978
Maja Modigh LC149 Birka Kvinna Tullinge 1990
Christina Malmberg Kvinna YSTAD 1981
Erika Lantz Kvinna Täby 1982
Emma Sundberg Tyréns Kvinna Landvetter 1973
Emelie Persson Tyréns Kvinna
Johan Åström Tyréns Man
Alexandra Vásquez Guerrero Tyréns Kvinna
Emelie Gustafsson Tyréns Kvinna Västra Frölunda 1989
Jonna Sjösten Falköping Kvinna Falköping 1988
Johanna Westerlund Kvinna Brunflo 1980
Marie-Louise Eliasson Göteborg Kvinna Göteborg 1975
Sara Lidman Kvinna Skellefteå 1983
Sofie Thored Kvinna Visby 1970
Moa Wik Kvinna Ödeshög 1991
Jonas Pärtma Halta Lotta Man Örebro 1973
Jenny Askåker Modigo Kvinna Stockholm 1980
Malin Häggblom Kvinna Alingsås 1989
Johanna Wahlman Kvinna Uppsala 1986
Veronica Adolphsson Kvinna RÖNNINGE 1973
Lotta Ledin rönninge 1969
Susanne Jossfsson Kvinna Sätila 1972
Linda Borgs Kvinna Gustafs 1974
Camilla Billman Team Lux Kvinna Fjärås 1971
Otto Billman Team Lux Man Fjärås 2011
Malin Olsson Kvinna Munka Ljungby 1989
Hanna Berntsson Kvinna Hallabro 1986
Anna Fändriks Leksand Kvinna Leksand 1972
Juliana Bernström Kvinna Uddevalla 1979
Elisabeth Lindstedt Stockholm 1974
Maria Estberg Kvinna Eskilstuna 1968
Victoria Holmquist Ljungskile 1970
Alexandra Blomqvist Kvinna HUDDINGE 1987
Jessica Eklund Kvinna Huddinge 1985
Ingela Rudler Kvinna VALLENTUNA 1974
Marija Trpovska Ilievska Stockholm Kvinna Stockholm 1987
Bojan Ilievski Man Stockholm 1986
Monica Henriksson Kvinna Ljusterö 1966
My Salling Modigo Stockholm 1980
Joanna Werner Kvinna Solna 1986
Ida Benari Nynäshamns långdistansklubb Kvinna Ösmo 1981
Anna-Karin Lindblad Wieslander Nyköping 1973
Anton Lindblad Man Uppsala 1998
Magdalena Mars-Kristoffers LC149 Kvinna Sundbyberg 1977
Ann Roserud Kvinna Hjälteby 1974
Svenne Persson Man Hjälteby 1971
Alexandra Hedrén Stenungsund 1993
Inger Jonsson Club Forte Kvinna Stockholm 1956
Pi Öhrberg Ladies Circle Kvinna Skara 1987
Fredrik Öhrberg Home Solutions Man Skara 1978
Lina Wester Gottlieb Modigo Kvinna Ingarö 1982
Christina Grönlund Kvinna VILHELMINA 1952
Helena Trotzig Kvinna Åkersberga 1979
Mona Andreasson Kvinna Holmsjö 1967
Andreas Nilsson Man Norrköping 1968
Martina Johansson Club Forte Kvinna ALINGSÅS 1982
Kruna Madunic Forte Kvinna Stockholm 1966
Mikael Eriksson Man Märsta 1974
Susanne Eriksson Märsta Kvinna Märsta 1976
Jenny Sandfors Kvinna Bollnäs 1977
Tobias Andersson Man Örsundsbro 1986
Elin Lind Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin
Arsah Bhatti Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin
Erika Johansson Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin
Gaby Lundahl Katthagens klubben Kvinna Skara 1980
Sofia Stjernqvist Kvinna Skara 1980
Rebecca Pedersen Katthagens bubbel Kvinna Skara 1980
Sandra Jonsson Umedalens If Umeå 1978
Mia Skoog LongLife Active Kvinna Täby 1979
Lena Kallings LongLife Active
Susanne Andermo LongLife Active
Unn-Britt Johansson LongLife Active
Jenny Rossen LongLife Active
Maria Hagströmer LongLife Active
Patrick Bergman LongLife Active
Kim Sandin Nacka 1990
Karina DiLucia Umeå Umeå 1949
Ann-Helen Olausson Kvinna Torhamn 1966
Marcus Ålsnäs Skene SOIK Man Skene 1975
Jenny Björkbacka Modigo Kvinna Huddinge 1984
Mattias Björk Team Björk Man Huddinge 1967
Charlotta Björk Team Björk Kvinna Huddinge 1967
Jakob Björk Team Björk Man Farsta 1991
Erika Björk Team Björk Kvinna Enskede 1993
Hanna Björk Team Björk Kvinna Tullinge 1995
Lenita Rytky Kvinna Borlänge 1963
Cristina Nedanovski Kvinna Uppsala 1980
Claudia Åkerström Kvinna Solna 1981
Johan Ljung Man Hägersten 1970
Hedda Magnusson Springande Tjejer Kvinna Uppsala 1977
Hanne Linder Kvinna Helsingborg 1985
Jenny Kölner Kvinna NORBERG 1984
Marie Hermansson Lådan Crossfit Kvinna Kungsbacka 1974
Carina Farstad Ullvin Köping Kvinna Köping 1981
Jenny Sundberg Kvinna Visby 1976
Margareta Otterström Kvinna Järfälla 1963
Gunilla Sundsäter Linköping 1959
Anna Anborén Kvinna Linköping 1968
Roger Anborén Man Linköping 1967
Pia Sindahl Kvinna Sankt Anna 1958
Lennart Sindahl Man Sankt Anna 1956
Frida Schytzer Kvinna Uppsala 1981
Maria Lyckmark Kvinna Helsingborg 1979
SARA BERGET Hjärngänget VALLENTUNA 1981
Anders Hellman FALUN 1968
Anja Lundh Kvinna Malmö 1977
Patrik Lundh Man Malmö 1975
Jenny Hammare Kvinna Rättvik 1987
Susanne Holstensson Team Snigel Kvinna VÄSTERFÄRNEBO 1963
Jeanette Jegefalk Kvinna Handen 1983
Anette Westergren Järnkrantz Svenska kyrkan Kvinna Farsta 1963
Anna-Lena Stange Svenska kyrkan Kvinna Lidingö 1964
Lotta Wedin Svenska kyrkan Kvinna Lidingö 1966
Miriam Nordgren Svenska kyrkan Kvinna Lidingö 1968
Anneli Larsson Svenska kyrkan Kvinna Lidingö 1965
Per-Göran Forsberg Svenska kyrkan Man UPPSALA 1960
Ida Frantzis Kvinna Huddinge 1982
Magnus Frödin Man Väddö 1988
Emma Frödin Kvinna Väddö 1993
Päivi Ayoub Kvinna Upplands Väsby 1959
Veronica Ekman Kvinna Kulltorp 1975
Linda Eriksson Försti Kvinna Malmö 1992
Jenny Isaksson NORRKÖPING Kvinna NORRKÖPING 1983
Sofia Ci Kvinna Bagarmossen 1980
Carolina Hoffman Kvinna Gnesta 1986
Ola Hoffman Man GNESTA 1982
Eva Bengtsson Kvinna Malmö 1973
Greta Bütepage Nordic Market Access Kvinna Stockholm 1993
Anathea Cristea Nordic Market Access Kvinna Stockholm 1994
Peter Carlqvist Stockholm Man Stockholm 1977
Kajsa Olsson Nordic Market Access Kvinna Stockholm 1971
Inola Subban Nordic Market Access Kvinna Stockholm 1994
Jesús Gullón Sanz Nordic Market Access Man Stockholm 1995
Luca Bottazzi Nordic Market Access Man Stockholm 1997
Alexa Zamfir Nordic Market Access Kvinna Stockholm 1998
Therese Dibbern Nordic Market Access Kvinna Stockholm 1982
Cecilia Hellberg Södertälje IF Kvinna Södertälje 1972
Ebba Hellberg Södertälje IF Kvinna Södertälje 2010
Ewa Jansson Vimmerby Kvinna Vimmerby 1978
Brian Nyeko Moini Man Solna 1992
Joakim Östergren Lundkvist Rehns BK Man Arbrå 1967
Jessica Östergren Lundkvist Rehns BK Kvinna Arbrå 1969
Madelen Wollsen Solberga 1978
Elizaveta Sigova Kvinna Hägersten 1988
Andreas Karlsson Man Väderstad 1990
Jessica Holländare Kvinna Limmared 1983
Hugo Holländare Man Limmared 2013
Annika Lundbergs Kvinna NÄTTRABY 1984
Saga Isosalmi Kvinna Västerås 1980
Daniel Wiberg Man Västerås 1978
Kristina Karlsson Ingen Kvinna Östersund 1964
Marie Bergström Kvinna Hällefors 1972
A**a M******n Ändåiterna S******** 1966
Josefin Tiger Kvinna Smedjebacken 1989
Anne-lie Thiger Kvinna Smedjebacken 1965
Camilla Fritzell Kvinna Karlskrona 1967
Magnus Björendahl Man Karlskrona 1964
Hanna Svensson Ytterby Kvinna Ytterby 1996
Peter Augustsson ESIK Man NACKA 1957
Teres Edh Kvinna Gävle 1974
Patrik Lundqvist Man Uppsala 1985
Elinda Lundqvist Kvinna Uppsala 1981
Jonatan Odbom Man Linköping 1984
Marie ODBOM Linköping 1961
Lilian Eriksson Norsjö 1966
Eva Gustafsson Nacka 1966
Päivi Modin
Agnetha Klang Kvinna Hjälteby 1983
Maria Malm Kvinna Sundsvall 1973
Cecilia Ruud Kvinna Stockholm 1979
Marlene Andersson Kvinna Varberg 1971
Emma Larsson Rasmussen Kvinna Gnosjö 1976
Diana Welin Springerförlivet Kvinna HÄSSLEHOLM 1973
Pelle Alm Springerförlivet Man HÄSSLEHOLM 1977
Maria Andersson Kvinna Västervik 1980
Sylvia Sparrock Kvinna Järpen 1967
Elisabeth Emilsson Gustafsson Kvinna Stockholm 1958
Hege Marie Korshavn Svenska kyrkan
Elisabeth Haag Svenska kyrkan
Kerstin Lyktberg Svenska kyrkan
Erika Landgren Svenska kyrkan
Gunilla Lindén Svenska kyrkan
Anette Snejbjerg Svenska kyrkan
Gunilla Efraimsson Svenska kyrkan
Martti Paananen Svenska kyrkan
Johanna Saxerbo Svenska kyrkan
Camilla Segerlund Svenska kyrkan
Nathalie Nygards Svenska kyrkan
Nanna Ojanaho Svenska kyrkan
Therese Paulsen Kvinna Göteborg 1979
Karin Baronowsky Joh.3:16 Kvinna Bromma 1981
Anna Lundmark Gnesta 1967
Maria Ahlstrand Kvinna Gnesta 1967
Åsa Ekdahl Svenska kyrkan Kvinna Brottby 1969
Ylva Linghult Svenska kyrkan Kvinna Umeå 1968
Viveka Rydin Svenska kyrkan Kvinna Stockholm 1974
Ulf Boström Svenska kyrkan Man Lidingö 1961
Linda Ruergård Svenska kyrkan Kvinna Hajom 1976
Per Westberg Svenska kyrkan Man Malmö 1959
Pia Magnusson Svenska kyrkan Kvinna Stockholm 1957
Aksel Rosén Man Växjö 1979
Alexandra Persson Kvinna Malmö 1987
Hanna Gidén Kvinna Upplands Väsby 1980
Ylva Bjernerup Svenska kyrkan Kvinna Uttran 1973
Siv Einebrant Svenska kyrkan Kvinna Rosersberg 1962
Hannu Lounela Svenska kyrkan Kvinna Strängnäs 1965
Helena Larsson Svenska kyrkan Kvinna Stockholm 1969
Karin ustafsson, Svenska kyrkan Kvinna Ekerö 1980
Ingegärd Martinsson Svenska kyrkan Kvinna Huddinge 1957
Joakim Jonsson Svenska kyrkan Man Stenhamra 1974
Charlotta Berglund Svenska kyrkan Kvinna Bålsta 1983
Anetth Stegervall Svenska kyrkan Kvinna Järfälla 1988
Lena Seveborg Svenska kyrkan Kvinna Sollentuna 1965
Beatrice Lönnqvist Svenska kyrkan Kvinna Tumba 1975
Djvana Mikhaylova Svenska kyrkan Kvinna Tumba 1964
Håkan Sjöström Svenska kyrkan Man Bromma 1951
Eva-Britt Brännström Svenska kyrkan Kvinna Huddinge 1960
Jannica Lennmark Svenska kyrkan Kvinna Huddinge 1982
Marie Carlsson Svenska kyrkan Kvinna Rönninge 1972
Petra Heinamaa Svenska kyrkan Kvinna HUDDINGE 1976
Ralf Antonsson Svenska kyrkan Man HUDDINGE 1976
Jeanette Engström Edlund Svenska kyrkan Kvinna Huddinge 1987
Simon Selvén Svenska kyrkan Man Huddinge 1990
Ronja Grahn Svenska kyrkan Kvinna Huddinge 1994
Herman Weeke Svenska kyrkan Man Huddinge 1998
Victoria Holgers Svenska kyrkan Kvinna Huddinge 1984
Rebecca Sundberg Svenska kyrkan Kvinna Huddinge 1997
Anneli Samuelsson Kvinna Hudiksvall 1965
Peter Birath P1 Advisor Man Nacka 1958
Anne-Katrin Kantzer BUP NU sjukvården Kvinna Uddevalla 1975
Helene Jakobsson Stockholm 1975
Andreas Calltorp TEAM SURPUPPS Man Nyköping 1978
Marie-Louise Eliasson Kvinna Göteborg 1975
Josefin Gustafsson Kvinna Strängnäs 1984
Josefin Nylén Sundsvall 1984
Helena Westerberg Skärgårdens rodel och kälkklubb, Ljusterö Ljusterö 1969
Rebecka Strandlund Edlund Åsk Kvinna Näsåker 1976
Bo Strandlund Åsk Man Näsåker 1949
Eigel Edlund Åsk Man Näsåker 1970
Camilla Zettergren Kvinna Kristinehamn 1972
Elin Rubensson Kvinna Frösön 1977
Carolina Geijer Kvinna Ås 1977
Arunsri Gustafsson Tanumshede Kvinna Tanumshede 1978
Eva Persson Kvinna Hörnefors 1970
Erika Emanuelsson Backatorp IF Kvinna H-Backa 1978
Lotta Klasén Kvinna Jönköping 1968
Johan Kristiansson Man Brämhult 1969
Pernilla Larsson Team Snigel Kvinna Laholm 1973
Hanna Johnsson Lindberg Kvinna Tyresö 1982
Heidi Tamminen Kvinna Åkersberga 1978
Louise Ärlebrandt Kvinna Sjövik 1988
Sofia Adolfsson Kvinna Eksjö 1994
Erik Fredholm Man Vårgårda 1984
Elisabet Nilsson N/A Kvinna Åkersberga 1971
Kristina Johansson Kvinna Varberg 1965
Fia Kaddik Jokkmokks skidklubb Kvinna Jokkmokk 1963
Ellinor Spånberg Kvinna Särna 1972
Pia Torshall Kvinna Vellinge 1957
Anne Johansson Möller Kvinna Mölle 1972
Mariette Tuwesdotter Olsson Gunnarsjö road runners Kvinna Kungsäter 1970
Ingrid Svensson Kvinna Kållered 1964
Jenny Hoffmann Hönsinge runners Kvinna Genarp 1973
Jenny Dahlberg Kvinna Visby 1973
Felicia Nordström Kvinna Malmö 1985
Joanna Halvardsson Kvinna Karlstad 1988
Olivia Winberg Team Monteriva Kvinna Amsterdam 1999
Conny Allaskog NSPH/Riksförbundet Hjärnkoll Man Stockholm 1981
Emelie Lundin NSPH
Therese Hernvall Kvinna Uddevalla 1990
Max Nordin N/A Man Uppsala 1995
Moa Kristine Nachtweij N/A Stockholm 1997
Maria Simonsson Skoghall 1980
Ann-Helene Israelsson Kvinna Huddinge 1970
Sara Johansson Kvinna Bagarmossen 1980
Evelina Ohlsson Sweden Runners Kvinna Malmö 1986
Tove Norman Kvinna ENSKEDE 1967
Åsa Jonsson Kvinna Luleå 1988
Nellie Nilsson Kvinna Landskrona 1977
Mikaela Windahl Fezt Mikkan IF Kvinna Grödinge 2001
Josefin Benigh Skärholmen 1995
Emma Grelsson TmT Kvinna Huddinge 1996
Tobias Brolin Tmt Man Rönninge 1998
Klara Björklind Prinsess Klaris IF Kvinna Tullinge 2001
Felicia Norberg Kvinna Långviksmon 1995
Klara Bertram Kvinna Kristianstad 1991
Pernilla Sellfors-Forsling Hofors Hofors 1980
Anne-Cathrine Johansson Kvinna Den Haag 1975
Renée Nordin Östersund Kvinna Östersund 1993
Mimmi Zetterman Kvinna Järfälla 1982
Sara Albertsson Kvinna Linköping 1980
Sonja Erlandsson Göteborg Kvinna Göteborg 1977
Moa Ericzon Kvinna Saltsjö-Boo 1998
Gunilla Lundin Kvinna Väddö 1971
Therese Pettersson Kvinna Märsta 1979
Nicole Käller Kvinna Nässjö 1991
Åsa Zazzi Team Snigel Kvinna Ösmo 1977
Cecilia Arrgård Kvinna Vallentun 1975
Till anmälan för Mental Health Run Virtuellt 5 kilometer