Anmälda till Mental Health Run 2021 - Mental Health Run Stockholm 5 kilometer Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
598 Jonathan Brandt Bonliva Män Man Stockholm 1990
599 Siri Ludwigs Bonliva Kvinnor
600 Hanna Brezicka Bonliva Kvinnor
601 Nelly Jansson Bonliva Kvinnor
602 Svante Larsson Bonliva Män
603 Ted Bergman Bonliva Män
597 Stella Jacobson Club Forte Kvinnor Kvinna Stockholm 1978
596 Katrin Gustafsson Kvinnor Kvinna Åkersberga 1960
595 Jari Nurminen Män Man Skokloster 1956
594 Carl-Adam Törnquist Män Man Vallentuna 1992
593 Angelica Jonsson Kvinnor Kvinna Bålsta 1981
592 Dennis Hull Män Man Nacka 1993
584 Erik Jarl BA-gruppen Män Man Stockholm 1987
585 Minna Brewitz BA-gruppen Kvinnor
586 Viktor Stjerne BA-gruppen Män
587 Fereshte Bagherpour BA-gruppen Kvinnor
588 Isak Privat BA-gruppen Män
589 Alexander Privat BA-gruppen Män
590 Amanda Privat BA-gruppen Kvinnor
591 Benjamin Privat BA-gruppen Män
583 Andrés Fuentes Män Man Sundbyberg 1991
582 Erik Bring Larsson Erik Bring Män Man Bagarmossen 1988
581 Ann-Charlotte Tagesson Kvinnor Kvinna Norrtälje 1962
580 Lou Gemzell Kvinnor Kvinna Stockholm 2007
574 Lydia Kahn Essingen Kvinnor Kvinna Stockholm 1977
575 Ralf Kahn Essingen Män
576 Frank Kahn Essingen Män
577 Louise Kahn Essingen Kvinnor
578 Beatrix Kahn Essingen Kvinnor
579 Sam Kahn Essingen Män
569 Sofia Pino Hermansson STP Kvinnor Kvinna Stockholm 1987
570 Johanna Hansson STP Kvinnor
571 Amy Bruta STP Kvinnor
572 Stina Öberg STP Kvinnor
573 Catherine Gajland STP Kvinnor
568 Gun-Marie Rinaldo Kvinnor Kvinna segeltorp 1964
567 Camilla Hellspong Kvinnor Ekerö 1979
566 Linn Sjöstedt Danderyds förlossning Kvinnor Kvinna Stockholm 1982
561 Göran Fröjd Bauhaus Män Järfälla 1980
562 Matilda Hägg Bauhaus Kvinnor
563 Ellenor Erdegren Bauhaus Kvinnor
564 Eva Dahlén Bauhaus Kvinnor
565 Samuel Tesfay Bauhaus Män
560 Barbro Elm Kvinnor Kvinna Stockholm 1959
559 Lovisa Löfgren Kvinnor Kvinna Tyresö 1993
558 Cecilia Weimer Svartsjö Kvinnor Kvinna Svartsjö 1976
557 Philip Strand Män Man Bromma 1992
556 Annie Hallberg Kvinnor Kvinna Stockholm 1986
555 Vasiliki Papadopoulos Kvinnor Kvinna Älvsjö 1973
554 Helena Karlsson Kvinnor Kvinna Huddinge 1979
553 Therese Goulas Kvinnor Kvinna STOCKHOLM 1985
552 Joacim Malmgren Män Man Hägersten 1973
549 Tom Haking Män Man Stockholm 2004
550 Elizabet Haking Kvinnor
551 Christoffer Haking Män
546 Ulrika Widegren Kvinnor Kvinna Stockholm 1969
547 Nils Löfgren Män
548 Sigrid Löfgren Kvinnor
544 Fredrik Hallin Män Man Årsta 1972
545 Martin Hallin Män
542 Emy Wängborg Kvinnor Johanneshov 1982
543 Jens Zimmerman Män
541 Marianne Brudin Kvinnor SOLNA 1966
540 Siri Helle Kvinnor Stockholm 1991
539 Martina Bouveng Kvinnor Stockholm 1981
538 sylwia czarnocka Kvinnor stockholm 1972
537 Pernilla Röjdmark Inside Team Kvinnor Lidingö 1968
536 Birgitta Bjurman Kvinnor Stockholm 1961
535 Carl Engström Inside team Män Stockholm 1981
534 Zsofia Pauliczky Stockholm Kvinnor Stockholm 1992
532 Camilla Gammel Kvinnor Sundbyberg 1969
533 Elisabeth Wagnström Kvinnor
531 Karin Hallin Kvinnor Örebro 1975
529 Lena Schabmayr Kvinnor Hägersten 1999
530 Lina Thunman Kvinnor
528 Caroline Byström Modigo Kvinnor Älvsjö 1977
527 Thomas Jacobsson Club Forte Män Stockholm 1982
526 Henrik Holmgren Rättvik Män Rättvik 1976
525 Riina Anderson Kvinnor Enskede 1968
524 Fredrik Karlsson Farsta Män Farsta 1984
523 Kerstin Mattsson Kvinnor Täby 1954
521 Alenka Horvat Örebro Kvinnor Örebro 1959
522 Nastassja Sia Ekelöf Kvinnor Enskede 1986
520 Eva Sönnerfors Djursholms Ridklubb Kvinnor Kungsängen 1961
519 Marie Steinstö Spårvägens FK Kvinnor Stockholm 1993
515 Viktor Wollesjö Män Stockholm 1978
516 Rita Wollesjö Kvinnor
517 Henrik Aurelius Män
518 Johan Dahlman Män
514 Rebecca McCombie Kvinnor Täby 1992
513 Helena McCombie Kvinnor Englewood 1965
509 Madeleine Liljegren Seglarvägen Kvinnor Lidingö 1986
510 Eyvind Johansson Seglarvägen Män
511 Vilmer Liljegren Seglarvägen Män
512 Ludvig Liljegren Seglarvägen Män
507 Sara Bruhn Rättvik Kvinnor Rättvik 1982
508 Anders Dahls Män
506 Tina Lorentzo Kvinnor Sköndal 1976
505 Linda Elsert Club Forte Kvinnor Enskede 1977
504 Severin Lindskog WeMInd Värmdö Män Saltsjö-Boo 1989
502 Maud Borg Kvinnor Stockholm 1962
503 Roger Borg Män
500 Sabina Bonde Kvinnor Stockholm 1974
501 Tove Bonde Kvinnor
499 Filippa Karlsson Kvinnor Nyköping 2005
498 Siw Wåle Skarpnäck Kvinnor Skarpnäck 1957
497 Håkan Almblad Sundbyberg Män Sundbyberg 1992
496 Anna-Karin Florén Club Forte Kvinnor Stockholm 1973
495 Anette Christiernin Club Fortee Kvinnor Stockholm 1964
494 Thomas Näslund Män Farsta 1997
493 Amelie Reichmuth Kvinnor Stockholm 1994
462 Anna Söder Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Kvinnor Stockholm 1980
463 Silva Andersson Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Kvinnor
464 Karin Lavesson Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Kvinnor
465 Jennie Lindgren Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Kvinnor
466 Michael Rinaldo Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Män
467 Elisabeth Leander Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Kvinnor
468 Aleksandra Rak Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Kvinnor
469 Lovisa Harrius Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Kvinnor
470 Nils Alwall Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Män
471 Cecilia Fielding Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Kvinnor
472 Anna Eriksson Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Kvinnor
473 Jon Westman Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Män
474 Sara McManus Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Kvinnor
475 Susanna Redegren Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Kvinnor
476 Ylva Landin Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Kvinnor
477 Katarina Larsson Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Kvinnor
478 Helena Kyrö Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Kvinnor
479 Alex Bonn Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Män
480 Linnea Nordenström Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Kvinnor
481 Lars Öhrmalm Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Män
482 Mia Hedlund Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Kvinnor
483 Helena Suhr Perez Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Kvinnor
484 Kristina Jonåker Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Kvinnor
485 Anna von Grebmer Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Kvinnor
486 Eero Dahlin Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Män
487 Caroline Persson Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Kvinnor
488 Sarah Ahari Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Kvinnor
489 Anna Kharitonova Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Kvinnor
490 Fabian Thingwall Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Män
491 Lovisa Jarl Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Kvinnor
492 Carl Granfors Prima Barn - och Vuxenpsykiatrin Män
461 Romain Schwab Män Bagarmossen 1980
460 Simon Dicander Enskede Män Stockholm 1991
459 Marie Lindström Kvinnor FARSTA 1972
458 Camilla Kordnejad Karlsson Stockholm Kvinnor Bromma 1968
457 Eleftheria Vasiladioti STOCKHOLM Kvinnor STOCKHOLM 1983
456 Johan Königsson Män Stockholm 1981
454 Lilli Hedenqvist Nacka Kvinnor Nacka 1968
455 Mikael Hedenqvist Nacka Män
444 Linn Sjöbeck LongLife Active Kvinnor Täby 1996
445 Marie Ernfors LongLife Active Kvinnor
446 Mattias Jacobsson LongLife Active Män
447 Cassandra Spoonberg LongLife Active Kvinnor
448 Sara Petersson LongLife Active Kvinnor
449 Therese Anderbro LongLife Active Kvinnor
450 Julia Bergevi LongLife Active Kvinnor
451 Jan Sjöbeck LongLife Active Män
452 William Backman LongLife Active Män
453 Carina Sjöbeck LongLife Active Kvinnor
443 Leonie Uneken Kvinnor Hägersten 1989
442 Anna Jeppsson Fabriksvägen Kvinnor Märsta 1977
441 Caroline Johansen Kvinnor Linghem 1991
440 Lidija Kolouh-Söderlund Forte Kvinnor Stockholm 1962
439 Teresia Weinberg Forte Kvinnor Stockholm 1984
436 Marie Malmsten Stockholm Kvinnor Hölö 1989
437 Moa Malmsten Kvinnor
438 Malin Karlsson Kvinnor
435 Marcela Navarro A3p Kvinnor Stockholm 1967
434 Camilla Furuskog Kvinnor
433 Anette Henriksson Kvinnor Torslanda 1965
432 Anna-Lena Byström Kvinnor Stockholm 1963
431 Laila Helin Gåshaga/Lidingö Kvinnor Gåshaga 1959
430 Annika Nilsson Kvinnor Vallentuna 1966
429 Lovisa Koivunen Kvinnor Enskede 1996
428 Katarina Arnstad Elmblad Kvinnor Stockholm 1961
427 Kristina Rosenius Kvinnor Ingarö 1968
423 Anna Malmqvist-Bahrami Kollektivet Reuven Kvinnor FARSTA 1982
424 Kusha Malmqvist-Bahrami Kollektivet Reuven Män
425 Laura Malmqvist-Bahrami Kollektivet Reuven Kvinnor
426 Alva Malmqvist-Bahrami Kollektivet Reuven Kvinnor
418 Nathalie Hartman Kollektivet Reuven Kvinnor Stockholm 1985
419 Johan Gren Kollektivet Reuven Män
420 William Hartman Kollektivet Reuven Män
421 Isabelle Hartman Kollektivet Reuven Kvinnor
422 Christoffer Hartman Kollektivet Reuven Män
417 Susanne Andersson Kvinnor Sundbyberg 1961
416 Sam Cherry Nacka strand Män Nacka Strand 1989
415 Anna Henderson-Young Kvinnor Stockholm 1976
413 Anna Lagerblad Lundby runners Kvinnor Stockholm 1971
414 Agnes Sundén Lagerblad Lundby runners Kvinnor
411 Lina Larsson Kvinnor Älvsjö 1981
412 Brynja Birkisdottir Kvinnor
410 Bosse Forsberg Klässbol Män Klässbol 1955
409 Isabella Limslätt Min Stora Dag Kvinnor Hägersten 1991
408 Christina Hasdenteufel Kvinnor Ulricehamn 1966
407 Jenny Martinsson Kvinnor Järfälla 1976
406 Annica Pettersson Sundbyberg Kvinnor Sundbyberg 1976
405 Lisa Palmgren Kvinnor Linköping 1973
404 David Bergstrand We are 138 Män Årsta 1990
403 Caisa Hellborg NYTIDA Thamstorp Kvinnor Trollhättan 1970
402 Jessica Riihimäki Sundbyberg Kvinnor Sundbyberg 1993
401 Carl-Emil Kihlberg Affektiva Män Stockholm 1980
400 Frida Bargo Kvinnor Nacka 1972
399 Hannes Svensson Runacademy Män Stockholm 1988
398 Anders Rune Svenska kyrkan Män Sköndal 1978
397 Olivia af Rolén Min Stora Dag Kvinnor Johanneshov 1993
396 Helena Kullenberg Vällingby Kvinnor Vällingby 1981
395 Göran Hedén Stockholm Annan könstillhörighet Stockholm 1968
393 Van Ly Kvinnor Stockholm 1994
394 Erik Pärsson Män
392 Malte Bolender Min Stora Dag Män Stockholm 1988
391 Jeff Neumann Min Stora Dag Män Stockholm 1987
390 John Häggström Min Stora Dag Män Åkersberga 1983
388 Anna Nergårdh Kvinnor Stockholm 1966
389 Martina Nergårdh Kvinnor
386 Rebecka Somogyi Normalt Galen Podcast Kvinnor Vallentuna 1993
387 Emma Hannerstam Normalt Galen Podcast Kvinnor
370 Anders Bergstrand Svenska kyrkan Män Enebyberg 1946
371 Susanne Alexander Svenska kyrkan Kvinnor
372 Erica Hemstrom Svenska kyrkan Kvinnor
373 Ester Bernier Svenska kyrkan Kvinnor
374 Carola Backlund Svenska kyrkan Kvinnor
375 Gunnar Tingström Svenska kyrkan Män
376 Gunilla Nordqvist Svenska kyrkan Kvinnor
377 Katarina Tingström Svenska kyrkan Kvinnor
378 Nonna Shilo Svenska kyrkan Kvinnor
379 Lena Ljungström Svenska kyrkan Kvinnor
380 Pompom Sönnefors Svenska kyrkan Män
381 Helka Sisatto-Elertson Svenska kyrkan Kvinnor
382 Li Ringquist-östman Svenska kyrkan Kvinnor
383 Michael Haglund Svenska kyrkan Män
384 Sara Bohm Svenska kyrkan Kvinnor
385 Ella Dahlberg Svenska kyrkan Kvinnor
369 Eva Neselius Kvinnor Hägersten 1965
367 Matilda Pettersson Frid Run with friends! Kvinnor
368 Sandra Brkan Run with friends! Kvinnor
366 Malin Lind Kvinnor Huddinge 1993
365 Helena Dahlström Kvinnor Årsta 1971
364 Annika Askenström Kvinnor Stockholm 1957
363 Therese Askenström Kvinnor Täby 1982
362 Nanna Nilsson Kvinnor Stockholm 1993
361 Karin Hägglund Kvinnor Stockholm 1980
360 Josefin Wallin Kvinnor Stockholm 1993
359 Eline Strandberg Kvinnor Sundbyberg 1980
358 Andrea Simons Kvinnor Huddinge 1989
357 Princess Vilda Backe - Kvinnor Stockholm 1994
356 Anders Järvinen Män Närpes Finland 1985
354 Ola Ekberg Män Saltsjö Boo 1971
355 Anna Källman Kvinnor
353 Björn Pettersson Män Upplands väsby 1991
351 Kristin Hedlund ENSKEDEDALEN Kvinnor ENSKEDEDALEN 1988
352 Adam Påhlsson Män
350 Patrik Manhem WeMind Psykiatri Män Stockholm 1995
349 Ingrid Hörndahl Stockholm Kvinnor Stockholm 2012
347 Lisa Johansson Kvinnor Stockholm 1993
348 Wilhelm Berndtsson Män
346 Maria Börjesson Stockholm Kvinnor Stockholm 1984
345 Jacob Påhlsson Män Enskededalen 1989
344 Maria Ohlin Kvinnor Enskededalen 1990
343 Ida Norrstad Kvinnor Huddinge 1991
342 Linda Ring Kvinnor Huddinge 1998
341 Mouna El Borgi Kvinnor Stockholm 1986
340 Tove Mogren Kvinnor Kyrkesund 1978
339 Florence Galibert Pohlarna Kvinnor Vällingby 1966
338 Johanna Esplana Kvinnor Stockholm 1989
336 Linnéa Engström Kvinnor Bromma 1994
337 Filip Ardin Män
335 Marcus Bowden Män Årsta 1984
334 Susanne Petersson Kvinnor Sollentuna 1983
333 Christian Schweitz Team Färst Män Stockholm 1979
332 Erica Pålgård Kvinnor Sollentuna 1981
329 Helen Kimby Kvinnor Sollentuna 1968
330 Eleonor Pålgård Kvinnor
331 Carina Pålgård Kvinnor
326 Anna Jansson Kvinnor Hässelby 1983
327 Daniel Hjelmtorp Vallentuna Män Vallentuna 1983
328 Mia Sinanovic Kvinnor
325 Lina Larsson Kvinnor Mariestad 2001
323 Alvin Mattisson Män Uppsala 2007
324 Liam Mattisson Män
322 Caroline Ånvall IK Malin Kvinnor Örebro 1978
320 Erik Linder Män Järfälla 1966
321 Ulrika Linder Kvinnor
319 Johannes Van Overmeeren Villa24 Män Täby 1996
317 Torben Lindgren Män Spånga 1965
318 Tova Lindgren Kvinnor
316 Kerstin Persson Vaxholm Kvinnor Vaxholm 1962
315 Jakob Fredriksson Män Solna 1985
312 Erika Färm Riksförbundet Hjärnkoll Kvinnor Stockholm 1979
313 Anna Malin Blomberg Riksförbundet Hjärnkoll Kvinnor
314 Marie Milling Riksförbundet Hjärnkoll Kvinnor
311 Gerd Sundberg Kvinnor Gällö 1959
310 Maja Asperen Kvinnor Stockholm 1974
301 Mikael Karlsson Män Järfälla 1981
300 Daniela Mattisson Kvinnor Uppsala 1983
299 Liz Brennan Kvinnor Nykvarn 1964
298 Eva Vitell Kvinnor Nacka 1973
296 Julia Åhlin Kvinnor Bromma 1987
297 Fredrik Mattsson Män
295 Carina Ursing Kvinnor Saltsjö-Boo 1959
294 Anne-Charlotte Wiberg Skarpnäck Kvinnor Skarpnäck 1965
293 Ulrika Bruzelius Kvinnor Enskede 1976
292 Elin Bredberg Kvinnor Farsta 1994
291 Jessica Larsson Kvinnor Mariestad 1969
290 James Pearse Män Farsta 1975
289 Yiran Zheng Kvinnor Solna 1994
288 Kristina Lann Hjärngänget Valletuna Kvinnor Valletuna 1968
287 Ingrid Nilsson Kvinnor Göteborg 1957
285 Nina Felin Kvinnor Kista 1991
286 Silas Bergstrand Sundman Män
283 Petronella Norman Kvinnor Södertälje 1999
284 Felicia Avasjö Kvinnor
282 Gunilla Krogstad kemvall Kvinnor Huddinge 1971
281 John Kollinius Spånga Män Spånga 1981
280 Elias Engström Män Stockholm 1982
279 Silvana Aldazosa Kvinnor Stockholm 1982
277 Kerstin Tillman Kvinnor Bromma 1957
278 Nora Bou-Hamdan Tillman Kvinnor
276 Evgenia Malmlöf Kvinnor Bro 1977
275 Johan Skånberg Män Järna 1971
274 Per Linder Adelsö IF Män Solna 1970
273 Karina Lööw Kvinnor Enskede 1971
272 Markus Rosquist Män Åkersberga 1977
271 Johan Larsson Män Stockholm 1979
270 Christian Dahlström Män Vallentuna 1985
266 Adelie Molander Svenska kyrkan Kvinnor Uppsala 1992
267 Elisabeth Andersson Svenska kyrkan Kvinnor
268 Angelo Ricciuti Svenska kyrkan Män
269 Angelina Ricciuti Svenska kyrkan Kvinnor
265 Urban Pettersson Bargo WeMind Psykiatri Män Stockholm 1968
264 Annica Nordin Söderberg Kvinnor Uppsala 1975
263 Annica Carlsson Kvinnor Solna 1973
262 Åsa Edlund Kvinnor Uppsala 1973
261 Fabian Lenhard Män Stockholm 1978
260 Martina Johansson Kvinnor Motala 1973
259 Daniel Dicander Dicander Athletics Män Uppsala 1983
258 Linnea Elfwing Kvinnor Stockholm 1983
225 Josefine Bonde Svenska kyrkan Kvinnor Åkersberga 1978
226 Lotta Lindberg Svenska kyrkan Kvinnor
227 Jan Johansson Svenska kyrkan Män
228 Sara Annmo Svenska kyrkan Kvinnor
229 Julia Bjerleus Svenska kyrkan Kvinnor
230 Julia Isometta Svenska kyrkan Kvinnor
231 Stina Patetsos Svenska kyrkan Kvinnor
232 Maria Bergström Svenska kyrkan Kvinnor
233 Sofia Backsten Svenska kyrkan Kvinnor
234 Joni Backsten Svenska kyrkan Män
235 Nina Lehtola Svenska kyrkan Kvinnor
236 Silvana Hanna Svenska kyrkan Kvinnor
237 Göran Runebring Svenska kyrkan Män
238 Daniel Lindstam Svenska kyrkan Män
239 Sandra Malmborg Svenska kyrkan Kvinnor
240 Jennifer Schulze Svenska kyrkan Kvinnor
241 Charlotte Hagren Svenska kyrkan Kvinnor
242 Mattias Svensson Svenska kyrkan Män
243 Cissi Billgren Askwall Svenska kyrkan Kvinnor
244 Mathilda Bäcklin Svenska kyrkan Kvinnor
245 Carolina Nilsson Svenska kyrkan Kvinnor
246 Maria Bergstrand Svenska kyrkan Kvinnor
247 Lisa Axelsson Runeborg Svenska kyrkan Kvinnor
248 Charlotte Lindtrup Svenska kyrkan Kvinnor
249 Sandra Frylmark Svenska kyrkan Kvinnor
250 Axel Rystedt Svenska kyrkan Män
251 Benedikt Melichar Svenska kyrkan Män
252 Elin Smeds Svenska kyrkan Kvinnor
253 Maria Hermansson Svenska kyrkan Kvinnor
254 Katija Smalliakowa Svenska kyrkan Kvinnor
255 Anna-Lena Danielsson Svenska kyrkan Kvinnor
256 Anna Unghammar Svenska kyrkan Kvinnor
257 Viveka Rydin Svenska kyrkan Kvinnor
223 Pia Wallin Kvinnor Norrköping 1966
224 Martina Wallin Kvinnor
188 Katarina Pettersson Svenska kyrkan Kvinnor Gustavsberg 1962
189 Nina Hagdahl Svenska kyrkan Kvinnor
190 Lotta Person Svenska kyrkan Kvinnor
191 Catarina Söderlind Svenska kyrkan Kvinnor
192 Gunilla Buhre Svenska kyrkan Kvinnor
193 Dorte Kind Svenska kyrkan Kvinnor
194 Elisabeth Rydstrom Svenska kyrkan Kvinnor
195 Elisabeth Arborelius Svenska kyrkan Kvinnor
196 Anna Christensen Svenska kyrkan Kvinnor
197 Jenny Persson Svenska kyrkan Kvinnor
198 Vendela Sund Svenska kyrkan Kvinnor
199 Ulf Edqvist Svenska kyrkan Män
200 Sofia Nordin Svenska kyrkan Kvinnor
201 Emilia Ricciuti Svenska kyrkan Kvinnor
202 Andreas Holmberg Svenska kyrkan Män
203 Maria Jonsson Svenska kyrkan Kvinnor
204 Linnea Jonsson Svenska kyrkan Kvinnor
205 Kenneth Jonsson Svenska kyrkan Män
206 Lina Deleeuw Svenska kyrkan Kvinnor
207 Charlotte Horndahl Svenska kyrkan Kvinnor
208 Kristina Segerstrom Svenska kyrkan Kvinnor
209 Gunnar Lundberg Svenska kyrkan Män
210 Ellinore Dahl Hellström Svenska kyrkan Kvinnor
211 Annica Engqvist Svenska kyrkan Kvinnor
212 Charlotte Jigin Svenska kyrkan Kvinnor
213 Eva Wassberg Svenska kyrkan Kvinnor
214 Elsa Levinson Svenska kyrkan Kvinnor
215 Beata Moberg Svenska kyrkan Kvinnor
216 Åsa Enerbäck-Barklund Svenska kyrkan Kvinnor
217 Majken Öst-Söderlund Svenska kyrkan Kvinnor
218 Janne Söderlund Svenska kyrkan Män
219 Annelie Lowén Svenska kyrkan Kvinnor
220 Maya Paulsson Svenska kyrkan Män
221 Jonas Bodin Svenska kyrkan Män
222 Heidi Terinen Svenska kyrkan Kvinnor
187 Sara Lindell Kvinnor Stockholm 1982
186 Sofia Johansson Enskede Kvinnor Enskede 1975
185 Karin Jacobsson WeMind Kvinnor Nacka 1981
184 Ida Lingner Stockholm Kvinnor Stockholm 1976
183 Jennifer Kendrick Advokatfirman Vinge Kvinnor Stockholm 1973
182 Thommy Dicander Dicander Athletics Män Ludvika 1967
181 Katharina Jonsson Kvinnor Ösmo 1981
179 Bengt Söderqvist Män Värmdö 1960
180 Seija SnaulaSöderqvist Kvinnor
177 AnnCharlotte Krafft Kvinnor Vallentuna 1970
178 John Höglund Män
176 Johanna Sahlén Kvinnor Stocksund 1994
174 Therese Asklöf Zagal Zagalitos Kvinnor Norsborg 1984
175 Pablo Zagal Zagalitos Män
173 Jacqueline Treschow Kvinnor Stockholm 1992
172 Worada Parayon Kvinnor Farsta 1973
171 Helena Afvander Kvinnor Hässelby 1968
170 Linda Jano Norsborg Kvinnor Norsborg 1973
169 Gea Vink Kvinnor Taeby 1961
168 Stefan Johansson Mjölby Män Mjölby 1965
167 Petra Fritioff Kvinnor Saltsjö-Boo 1973
166 Gabriella Hyllander Kvinnor Vallentuna 1970
165 Maja Linder Kvinnor Solna 1996
163 Viktoria Bäcklund Kvinnor Johanneshov 1970
164 Jesper Söderberg Män
162 Madelene Sjöholm Kvinnor Sollentuna 1982
161 Sofia Gidewall IFK Tumba Friidrott Kvinnor Stockholm 1982
160 Emelie Isacsson Kvinnor Farsta 1988
159 Therese Isaksson Kvinnor Stockholm 1983
158 Kristine Haukeli Kvinnor Uppsala 1984
157 Katrina Bosworth Törnell Kvinnor Stockholm 1973
156 Moa Grälls Kvinnor Falun 1993
154 Bodil Steen Kvinnor Stockholm 1968
155 Emelie Pedersen Steen Kvinnor
153 Helena Fava Kvinnor Mariefred 1960
152 Tove Fritz Tyresö Kvinnor Tyresö 2004
151 Charlotte Samuelson Kvinnor Bandhagen 1967
150 Ellen Persson Kvinnor Örebro 1982
148 Mikael Janeld GGG, Griniga Gamla Gubbar Män Vega 1971
149 Mats Edvall GGG, Griniga Gamla Gubbar Män
147 Sirin El Charif Kvinnor Göteborg 1994
145 Izabell Birklin Ok Kåre Kvinnor Falun 1969
146 Alma Birklin Malungs ok Kvinnor
144 Maria Eklind Kvinnor Stockholm 1969
143 Stefan Eklund Stockholm Män Stockholm 1976
142 Isabelle Prytz Kvinnor Stockholm 1986
141 Kenth Olander Stockholm Män Stockholm 1959
138 Markus Fröjmark KCP Män Bagarmossen 1971
139 Elliot Fröjmark KCP Män
140 Sam Fröjmark KCP Män
137 Louise Wernquist Kvinnor Stockholm 1963
134 Norma Jansson Kvinnor Johanneshov 2010
135 Magdalena Jansson Kvinnor
136 Majken Jansson Kvinnor
133 Ingrid Heldt Kvinnor Hässelby 1982
132 Marianne Pettersson Tanterna o farbror Kvinnor Åkersberga 1964
131 Cathrine Henneberg Kvinnor Enskede 1966
130 Deborah Mezgebu Kvinnor Stockholm 1991
129 Martina Josefsson AIK Kvinnor Täby 1979
128 Linda Hättström Kvinnor Solna 1978
127 Beatriz Castro Kvinnor Farsta 1985
125 Ella Asplund Kvinnor Sköndal 1993
126 Tsvetislav Georgiev Män
123 Jonny Kis Team BeatYesterday Män Bromma 1981
124 Mattias Kis Team BeatYesterday Män
122 Astrid van den Brink Erlandsson Kvinnor DJURSHOLM 1972
121 Pernilla Fritz Tyresö Kvinnor Tyresö 1969
120 Anton Noring Män Åkersberga 1991
119 Björn Thulin Hellas Vintersim Män Stockholm 1961
118 Ulrika Dandenell Solna Kvinnor Solna 1971
116 Sigrid Ljungström Kvinnor Göteborg 1993
117 Ellen Bjuhr Kvinnor
115 Anna Melander Lonesome Runners Kvinnor Sigtuna 1980
302 Jeanette Wörnert NSPH Kvinnor Stockholm 1970
303 Sten Lundin NSPH Män
304 Anders Pettersson NSPH Män
305 Connie don Marco NSPH Kvinnor
306 Elna Lassbo NSPH Kvinnor
307 Magnus Andersson NSPH Män
308 Maria Sundström NSPH/Riksförbundet Hjärnkoll Kvinnor
309 Mårten Jansson NSPH Män
114 Emms Jidemyr Kvinnor Sollerön 1976
112 Johan Lindskog Män Sollentuna 1984
113 Alexandra Bercoff Kvinnor
111 Karl Koivunen Hjärngänget Vallentuna Män Vallentuna 1998
110 Lena Olofsson Kvinnor Vendelsö 1970
109 Berith Ekberg Kvinnor BANDHAGEN 1958
108 Maria Livåg Rösjöskolan hurtbullar Kvinnor Järfälla 1976
107 Malin Larsson Rösjöskolans hurtbullar Kvinnor Upplands Väsby 1981
106 Linda Persson Rösjöskolans hurtbullar Kvinnor Sollentuna 1985
104 Yvonne Sundwall Stockholm Kvinnor Stockholm 1957
105 Göran Sundwall Män
103 Marie Hämäläinen Kvinnor Åkersberga 1967
102 Marie Strandberg Hjärngänget Vallentuna Kvinnor Norrtälje 1964
101 Veronika Fridén Kvinnor Stockholm 1983
100 Unni Eriksdotter Kvinnor Stockholm 1960
99 Marianne Öberg Kvinnor STOCKHOLM 1973
98 Carina Hägesten Kvinnor Hägersten 1970
97 Bosse Konrad Konrad Pro Salutis Män Strängnäs 1967
95 Louise Svensson Kvinnor Täby 1971
96 Stefan Svensson Män
94 Katarina Rudérus Kvinnor Ösmo 1971
93 Ida Frenning Malmö Kvinnor Stockholm 1991
92 Emma Berger Kvinnor Stockholm 1994
91 Nette Skönborg Aleris Kvinnor Vallentuna 1965
90 Therese Karlborg Hedren Kvinnor Järfälla 1980
89 Karin Lönnberg LÖPFOBIKERN Kvinnor Täby 1964
88 Suz Levin Kvinnor Åkersberga 1973
87 Emma Löwing Kvinnor Åkersberga 1971
86 Maria Ekwall Mirum Kvinnor Saltsjö-boo 1975
85 David Vestberg Hjärngänget Vallentuna Män Vallentuna 1980
84 Sergei Babenko Hjärngänget Vallentuna Män Brottby 1980
83 Helen Nygren Hjärngänget Kvinnor Vallentuna 1970
82 Maija-Liisa Vesterinen Högalids församling Kvinnor Stockholm 1959
80 Maria Sandberg Kvinnor Sollentuna 1993
81 Andreas Sandberg Män
78 Maria Larsson Kvinnor Stockholm 1975
79 Marius Deleau Larsson Män
76 Karolina Jansson Hjärngänget Vallentuna Kvinnor Vallentuna 1977
77 Ewa Ehlton Hjärngänget Vallentuna Kvinnor
75 David Gräslund Nacka Män Nacka 1989
72 Mija Schreiber Kiwi Runners Kvinnor Huddinge 1991
73 Jonathan Rosenqvist Blomberg Kiwi Runners Män
74 Jonas Schreiber Kiwi Runners Män
71 Åsa Olsson Kvinnor Hedemora 1984
70 Syed Rameez Hussain Män Stockholm 1988
69 Ola Widstrand TEAM EVA SVÄRD Män Örebro 1969
68 Linda Bladh TEAM EVA SVÄRD Kvinnor Örebro 1970
67 Cattis Olsson Team Eva Svärd Kvinnor Nacka 1975
65 Eva Svärd Team Eva Svärd Kvinnor Örebro 1968
66 Thomas Svärd Team Eva Svärd Män
64 Moa Leijonberg Kvinnor ÄLTA 1992
62 Mikael Alvtegen Män Stockholm 1963
63 Annika Alvtegen Kvinnor
60 Annika Lindqvist Kvinnor Västerås 1967
61 Linda Greek Kvinnor
59 Ada Trepci Stockholm Kvinnor Stockholm 1991
58 Robert Lindblad Män TYRESÖ 1976
57 Lotta Wollin Kvinnor Åkersberga 1984
55 Erika Rundlöf Team MHR Kvinnor Örbyhus 1997
56 Jenny Eriksson Team MHR Kvinnor 1997
53 Kristian Nielsen Män Farsta 1979
54 Emelie Johansson Kvinnor
52 Terese Norstedt Hedman Team BeatYesterday Kvinnor Åkersberga 1985
51 Jill Dahlström Mirum Tillsammans Kvinnor Tyresö 1985
49 Janine Tillett Kvinnor Järfälla 1992
50 Joakim Lindell Män
47 Malin Lindholm Kvinnor Örebro 1980
48 Lisa Klingvall Kvinnor
46 Hanna Kihlander Kvinnor Hägersten 1978
45 Anna Ingman Pohlarna Kvinnor Bromma 1982
44 Cecilia Holm Pohlarna Kvinnor Lund 1968
43 Felix Eliassen Män Hässelby 1990
40 Katariina Heinistö Kvinnor Sundbyberg 1963
41 Lara Heinistö Güven Kvinnor
42 Kevin Heinistö Güven Män
39 Nicole Eliassen Kvinnor GÖTEBORG 1991
37 Oliver Eliassen Män Bandhagen 1988
38 Dzenita Galijatovic Kvinnor
35 Daniel Eliassen Stockholm Män Stockholm 1985
36 Emma Sandler Kvinnor
33 Göran Granqvist Saras löparvänner Män Stockholm 1966
34 Sofia Granqvist Saras löparvänner Kvinnor
32 Sara Boman Saras löparvänner Övfre Sågvägen Kvinnor Sollentuna 1973
31 Tomas Johansson Öfvre Sågvägen Män Sollentuna 1973
30 Maria Brynolf Bromma Kvinnor Bromma 1964
29 Björn Ericsson Stockholm Män Stockholm 1958
28 Sophie Carlbrant Kvinnor Upplands Väsby 1992
27 Charina Hennberg Nykvarn Kvinnor Nykvarn 1963
23 Leonard Pohl Pohlarna Män Eslöv 1997
24 Konrad Pohl Pohlarna Män
25 Helmuth Pohl Pohlarna Män
26 Johan Pohl Pohlarna Män
21 Gabrielle Andersson Kvinnor Bandhagen 1990
22 Kerstin Buda Nynäshamn Kvinnor
20 Johanna Hennberg Kvinnor Nykvarn 1991
19 Emma Högö Stockholm Kvinnor Stockholm 1993
18 Alexandra Drottler Kvinnor Älta 1978
12 Lilly Pohl Pohlarna Kvinnor Bromma 1969
13 Andreas Pohl Pohlarna Män 1964
14 Alfred Pohl Pohlarna Män 1997
15 Nelly Pohl Pohlarna Kvinnor 1999
16 Elin Pohl Pohlarna Kvinnor 2003
17 Felix Åström-Pohl Pohlarna Män 1992
10 Kristian Nielsen Män Farsta 1979
11 Emelie Johansson Kvinnor
9 Nicole Säflund Stockholm Kvinnor Stockholm 1992
7 Tobias Karlsson Män Huddinge 1996
8 Sissy-Malin Arce Kvinnor Bandhagen 1990
5 Rosanna Falck Kvinnor Stockholm 1989
6 Jonas Arrhenborg Carnegie IF Män
4 Malin Borning Svea Kvinnor Stockholm 1973
3 Pierre Rohdin Män Sollentuna 1972
2 Amis Strandvide Team Snigel Kvinnor Vaxholm 1968
1 Sofie Kis Team BeatYesterday Kvinnor Kvinna Bromma 1982
Till anmälan för Mental Health Run Stockholm 5 kilometer