Anmälda till Mental Health Run 2021 - Mental Health Run Virtuellt Fri Sträcka Avancerad sök

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Yvonne Olsson Kvinna Norrköping 1968
Zoltan Fogel Man Åhus 1981
Carolina Karlsson Kvinna Borås 1978
Dan Degerman Tyréns Man Göteborg 1986
Martin Hörngren Tyréns Man
Åsa Karlsson Tyréns Kvinna
Richard Warner Avalanche Studios Group Man
Richard Blom Avalanche Studios Group Man
Keith Raythorn Avalanche Studios Group Man
Simon Ochsenius Avalanche Studios Group Man
Hanna Mattsson Avalanche Studios Group Kvinna
Andreas Tillema Avalanche Studios Group Man
Judit Kaizer Avalanche Studios Group Kvinna
Andreas Reimers Avalanche Studios Group Man
Brynley Gibson Avalanche Studios Group Man
Josefine Folkesson Avalanche Studios Group Kvinna
Jennie Wilund Avalanche Studios Group Kvinna
Valentin Mirabile Avalanche Studios Group Man
Raul Ovejero Saiz Avalanche Studios Group Man
Ronny Mraz Avalanche Studios Group Man
Terrence Cronin Avalanche Studios Group Man
Gaz Wrainwright Avalanche Studios Group Man
Åsa Wilson Avalanche Studios Group Kvinna
Harshal Purane Avalanche Studios Group Man
Tomas Wahlström Avalanche Studios Group Man
Alison Lacy Avalanche Studios Group Kvinna
Simon Häggren Avalanche Studios Group Man
Love Arvidsson Avalanche Studios Group Man
Tobias Luckey Avalanche Studios Group Man
Paul Rustchynsky Avalanche Studios Group Man
Catrine Källgren Avalanche Studios Group Kvinna
Tobias Johansson Avalanche Studios Group Man
Natalie Levinsson Avalanche Studios Group Kvinna
Petra Malmberg Avalanche Studios Group Kvinna
Jayesh Gandhare Avalanche Studios Group Kvinna
Vladyslav Selishchev Avalanche Studios Group Man
Zeev Perry Avalanche Studios Group Man
Eleonor Wiborgh Ågren Avalanche Studios Group Kvinna
Gisela Döhl Avalanche Studios Group Stockholm 1982
Gregoire Iwaniec Avalanche Studios Group Man
Hugo Ratiney Avalanche Studios Group Man
Mauritz Carlström Avalanche Studios Group Man
Sara Ponnert Avalanche Studios Group Kvinna
Torbjörn Carbell Avalanche Studios Group Man
Esra Siljemyr Avalanche Studios Group Kvinna
Elin Lager Avalanche Studios Group Kvinna
Talia Plant Avalanche Studios Group Kvinna
Nina Nokelainen Avalanche Studios Group Kvinna
Jenny Östling Avalanche Studios Group Kvinna
Tomas Lundgren Avalanche Studios Group Man
Bruno Barbosa Avalanche Studios Group Man
Mattias Kimber Avalanche Studios Group Man
Leon Loughran Avalanche Studios Group Man
Xan Williams Avalanche Studios Group Man
Susanne Fahlberg Avalanche Studios Group Kvinna
Gregory Moreau Avalanche Studios Group Man
Fanny Berggren Aspegren Avalanche Studios Group Kvinna
Björn Röjgren Avalanche Studios Group Kvinna
Helena Idenäs LC149 Stockholm Birka Kvinna Täbt 1980
Kristine Berget Ladies circle 149 Kvinna Segeltorp 1986
Wibecke Wik Team snigel Kvinna Grästorp 1983
Pia Hedblom Kvinna Gävle 1959
Katarina Torstensson Kvinna Värends Nöbbele 1974
Lars Starck Man Påarp 1970
Veronika Berglez Kvinna Göteborg 1978
Eleonore Jonsson Kvinna Nyköping 1986
Carina Gunnarsson Kvinna Avesta 1971
Catharina Rutemark Kvinna Kusmark 1977
Camilla Walker Kvinna Bromma 1985
Alexandra Lövgren Kvinna Stockholm 1973
Matilda Olofsson LC 158 Kvinna Solna 1989
Sophie Edström Modigo Kvinna Tyresö 1987
Viktor Wennberg Modigo Man 214 34 Malmö 1981
Carolin Henriksson Modigo Kvinna Landskrona 1986
Izabelle Krohn Andersson Stockholm Birka Kvinna Enskede 1987
Robert Bäck Man Jönköping 1969
Petter Bäck Man Jönköping 1997
Sofie Olofsgård Kvinna Jönköping 1989
Samuel Olofsgård Man Jönköping 1987
Camilla Persson Kvinna Lidingö 1991
Frida Sellén Team BeatYesterday Kvinna Uppsala 1978
Jenny Nilsson Kvinna Rödeby 1977
Mats Bryngel SIGTUNA SIGTUNA 1959
Sara Wihlborg Lund Kvinna Lund 1986
Annelie Boström Kvinna Borensberg 1975
Sebastian Kallioniemi Man Umeå 1981
Mia Widstrand Kvinna Åkerseberga 1968
Nina Gillemo Andersson Kvinna Halmstad 1979
Elina Eriksson Kvinna Bandhagen 1992
Karolina Löf LC Sverige Lindesberg 1983
Cecilia Aeberhard Kvinna Olsfors 1983
Tobias Levinsson Man Olsfors 1985
Martina Aeberhard Kvinna Borgstena 1983
Lisa Tedelind Kvinna Luleå 1979
Paula Ackerstierna LC 164 Kvinna Göteborg 1994
Isabella Rens Team Snigel Kvinna Skövde 1989
Anneli Lindh Borås Kvinna Borås 1976
Puck Ågren Kvinna Göteborg 1990
Jonna Söderström Viksjöfors Kvinna Viksjöfors 1987
Veronika Öberg Kvinna Vagnhärad 1990
Stefan Emanuelsson Åstorp Man Åstorp 1970
Heidi Alm Kvinna Helsingborg 1984
Anna Myhrén-Bäck LC149 StockholmBirka Kvinna Vällingby 1976
Erik Granlund Vetlanda 1986
Evelina Granlund Kvinna Vetlanda 1987
Maria Granath BerberIS Kvinna Örebro 1978
Linn Gustafsson Landsbro Kvinna Landsbro 1991
Maria Eidem Kvinna Alingsås 1970
Jessika Arvidsson Kvinna Skövde 1980
Isabelle Danielsson Trollhättan 1987
Lena Fransson Växjö löparklubb Växjö 1972
Marie Rosenqvist Kvinna Landskrona 1964
Irene Sörlin Vingåker Kvinna VINGÅKER 1964
Erika Modén Kvinna Hällefors 1984
Daniel Strandberg Heby Man Heby 1992
Linda Lidholm Kvinna Linköping 1976
Soile Ohvo Kvinna Karlskoga 1972
Jennie Grahn Kvinna Karlskoga 1976
Anders Vikström Aloandersson beAktiv Man Östersund 1974
Jon Kaumheimer Man Sollentuna 1974
Sandra Lindgren Säffle 1981
Lena Jansson Kvinna Boden 1974
Ulrika Sedin Modern Mind Kvinna Domsjö 1975
Susanne Hörnfeldt Esse Revision Kvinna Örnsköldsvik 1972
Eva Hörnblad Nilsson Esse Revision Kvinna Örnsköldsvik 1972
Maria Björk Svensson Kvinna Grangärde 1968
Anna Paulsen Kvinna Traryd 1974
Fia Linder AIK Kvinna Solna 1971
Lena Dolata Kvinna Stockholm 1966
Charlotte Holgersson Kvinna Åtvidaberg 1978
Susan Johansson Hallstahammar 1961
Lina Clausén - Kvinna Huddinge 1980
Jenny Hemgren Rejlers IF Kvinna Sundbyberg 1974
Jon Koldenius Lågpulslaget Man Borås 1968
Henrik Stjernqvist Man Lidköping 1967
Maria Elm Olsson Sävedalen 1975
Eivor Larsen Kvinna Hishult 1959
Catharina Norén Kvinna Lund 1967
Caroline Mellberg Crossfit Chickens Kvinna Ängelholm 1979
Erica Svensson Crossfit Chickens Kvinna Vejbystrand 1978
Cecilia Borgebäck Kvinna Kalmar 1985
Jenny Andersson Kvinna Mora 1979
Malin Toftgård Kvinna Örebro 1977
Madeleine Huber Gottskärs vattensportklubb Kvinna ONSALA 1971
Jörgen Thiel Gottskärs Vattensportklubb Man Onsala 1961
Stina Kjellberg Styrsö Kvinna Styrsö 1969
Veronica Wallon Kvinna Beddingestrand 1971
Viktoria Söderlund Kvinna Borås 1972
Ylva Larsson Kvinna Borås 1979
Patrik Lander OK Enen Man Enköping 1968
Natalie Clausen Kvinna Hisings backa 1993
Arletta Myrsell Hedemora 1969
Åsa Tassdal Farsta Kvinna Farsta 1975
Helena Rutqvist Kvinna Boden 1964
Michaela Hummerhielm Kvinna ÖREBRO 1988
Katja Norberg Kvinna FÄRENTUNA 1978
Åsa Bengtsson VÄSTRA FRÖLUNDA Kvinna VÄSTRA FRÖLUNDA 1971
Denise Cresso MIS - motion & Idrott för Synskadade göteborg Göteborg 1956
Linnea Larsson Holm Imra Kvinna Gävle 1967
Marie Andersson Kvinna Svanesund 1977
Klas Rydstrand Nacka 1979
Charlotta Frenckner Kvinna Nacka 1975
Lenita Remneman Team Sleddog Kvinna Hålanda 1962
Anette Andersson Motion och Idrott för Synskadade SÄRÖ 1972
Christina Wesp Trönö ik Kvinna Trönödal 1967
Jessica Lindholm Mindful jogging Kvinna Stockholm 1976
Bengt Hedman Team BeatYesterday Man Waholm 1956
Fredrik Kis Team BeatYesterday
Åsa Backlund Kvinna Partille 1970
Martina Eriksson Kvinna Nyköping 1992
Ellinor Bager Svenska kyrkan Salems församling RÖNNINGE 1973
Tommy Olsson Man Sala 1964
Anna Torstensson Kvinna Horndal 1991
Pia Ström Esse revision Kvinna örnsköldsvik 1980
Therese Jonasson Esse revision Kvinna örnsköldsvik 1990
Catarina Wedin Esse revision Kvinna örnsköldsvik 1964
Camilla Persson Esse revision Kvinna örnsköldsvik 1969
Emma Isaksson Esse revision Kvinna örnsköldsvik 1996
Åsa Strömberg Esse revision Kvinna örnsköldsvik 1970
Sandra Falck Esse revision Kvinna örnsköldsvik 1980
Lena Freundt Kvinna Långserud 1976
Veronica Dahlgren Kvinna Bandhagen 1993
Mikael Karlborg Hedrén JÄRFÄLLA 1980
Therese Karlborg Hedrén
Maria Geivald Perstorp Kvinna Perstorp 1978
Sebastian Kallioniemi Gävle Man Gävle 1981
Sebastian Björk Man Tyresö 1995
Andreas Landén Lonesome runners Man Gävle 1983
Åsa Rönnemark #Åsa&Sparkyrunsvirituellt Kvinna Eskilstuna 1971
Eija Blomster Kvinna Piteå 1966
Till anmälan för Mental Health Run Virtuellt Fri Sträcka