Anmälda till Klubbmästerskap 2020 Avancerad sök

Alingsås IF Öppna Klubbmästerskap 1 mile (1609m)

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Jimmy Nord Hemsjö IF Herrar Man Alingsås 2006
Pavel Zoul Alingsås IF Löpargrupp Herrar Man Alingsås 1977
Fredrik Andersson Alingsås IF Friidrott Herrar Man Alingsås 1969
alice Andersson Alingsås IF Friidrott Damer Kvinna Alingsås 2006
Oscar Eliasson Hässelby SK Herrar Man Alingsås 2001
Magnus Haggren Alingsås IF Friidrott Herrar Man ALINGSÅS 1972
Elsa Söderström Alingsås IF Friidrott Damer Kvinna Alingsås 1998
Stefan Arff ALINGSÅS IF Löpargrupp Herrar Man Alingsås 1957
Emma Samuelsson Alingsås IF Damer Kvinna Alingsås 1977
Linnéa Raquet Alingsås IF Friidrott Damer Kvinna Alingsås 2006
Anneli Todorovic Alingsås IF Friidrott Damer Alingsås 1974
Didrik Lind Alingsås IF Löpargrupp Herrar Man Alingsås 1992
Erik Bjelkemyr Alingsås IF Löpargrupp Herrar Man Alingsås 1970
Oliver Raquet Alingsås IF Friidrott Herrar Alingsås 1968
Jan Raquet Gerdskens BK P05 Herrar Man Alingsås 2005
Jonatan Brown Alingsås IF Friidrott Herrar Man Alingsås 1985
Christian Olsson Alingsås IF Friidrott Herrar Man Alingsås 1974
Björn Åsén Alingsås IF Friidrott Herrar Man Alingsås 1970
Stefan Engelbrektsson Alingsås IF Friidrott Herrar Man Alingsås 1972

Alingsås IF Öppna Klubbmästerskap 5000m

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Patrik Castillo IK NocOut.se Herrar Man Göteborg 1977
Kai Karjalainen Sävedalens AIK Herrar Man Partille 1980
Jesper Evervall Örgryte is Friidrott Herrar Man Göteborg 1994
Rickard Westergren IK Wilske Herrar Man Falköping 1971
Mattias Johansson Herrar Man Alingsås 1972
Fredrik Hörnfeldt Alingsås IF Herrar Man Alingsås 1975
Henrik Landström Herrar Man Alingsås 1974
Stefan Sandberg ALE90IK Herrar Man Älvängen 1977
Pontus Albertsson Solvikingarna Herrar Man Sävedalen 1990
Adam Brandt Solvikingarna Herrar Man Göteborg 1992
Mikael Säker Herrar Man Alingsås 1972
Mika Granroth Lerum Friidrott Herrar Man Lerum 1976
0rvar Fredrikson Alingsås if Herrar Man Alingsås 1952
Nils Lindblad Solvikingarna Herrar Man Göteborg 2006
Katja Leibe Bergstedt Solvikingarna Damer Kvinna Sätila 1960
John Eidering Majorna swimrun Herrar Man Vårgårda 1980
Jonas Storhaug Aif Herrar Man Vårgårda 1977
Johan Bornhall Alingsås IF Herrar Man Alingsås 1987
Felix Arff Lerums Gymnasium teknik Herrar Man Alingsås 2002
Anneli Todorovic Alingsås IF Friidrott Damer Kvinna Alingsås 1974
Stefan Gustafsson Solvikingarna Herrar Man Göteborg 1970
Henrik Lindblad Solvikingarna Herrar Man Göteborg 1976
Pavel Zoul Alingsås IF Löpargrupp Herrar Man Alingsås 1977
Susanna Björkdahl Alingsås IF friidrott Damer Kvinna Alingsås 1974
Fredrik Andersson Alingsås IF Friidrott Herrar Man Alingsås 1969
Elsa Andersson Alingsås IF Friidrott Damer Kvinna Alingsås 2002
Magnus Haggren Alingsås IF Friidrott Herrar Man Alingsås 1972
Erik Bjelkemyr Alingsås IF Friidrott Herrar Man Alingsås 1970
Stefan Arff AIF Löpargruppen Herrar Alingsås 1957
Christian Olsson Alingsås IF Friidrott Herrar Man Alingsås 1974
Robert Melin AIF Herrar Man Alingsås 1976
Didrik Lind Alingsås IF Löpargrupp Herrar Man Alingsås 1992
David Dahllöf Alingsås IF Friidrott Herrar Man Alingsås 1975
Hans Görrel Alingsås IF Friidrott Herrar Man Alingsås 1963
Björn Åsén Alingsås IF Friidrott Herrar Man Alingsås 1970
Jonatan Brown Alingsås IF Friidrott Herrar Man Alingsås 1985
Elsa Söderström Alingsås IF Friidrott Damer Kvinna Alingsås 1998