Anmälda till DXR - Dundret Extreme Running 2022
Avancerad sök
K22
Startnummer
Namn
Klubb
Klass
Födelseår
52
Christer Köhler
Abisko IoIK
Herrar
1971
51
Magnus Hultdin
IFK Umeå
Herrar
1975
50
Jennie Waara
Damer
1975
49
Andreas Sande
Gellivare Skidallians
Herrar
1972
48
Johan Taaveniku
Herrar
1984
47
Anna-Carin Kempe
Damer
1969
46
Eelis Murto
Gellivare Skidallians IK
Herrar
2001
45
Fredrik Söderlind
IFK Kiruna
Herrar
1971
44
Erika Abrahamsson
Damer
1990
43
Jonatan Rönnkvist
Herrar
1981
42
Alva Isaksson
Sävast skiteam
Damer
2004
41
Linnea Johansson
Damer
1991
40
Joakim Sejnell
Herrar
1987
39
Pia Möttönen
Gällivare
Damer
1975
38
Johnny Hatt
Gällivare Endurance
Herrar
1981
37
André Andersson
Herrar
1997
36
Mattias Nilsson
Luleguttene
Herrar
1972
35
Johan Gren
Herrar
1978
33
Magnus Åström
Herrar
1988
34
Amanda Lanner
Damer
1992
32
Ville Keskisaari
Vaajakosken Terä
Herrar
1986
31
Leif Länta
Jokkmokks sk
Herrar
1975
30
Lars-Göran Karlsson
Sniglarnas AB
Herrar
1979
29
Victor Majbäck
Kiruna skidor
Herrar
2002
28
Mathias Lyngmark
Gällivare Endurance
Herrar
1977
27
Joakim Ågärd
Gällivare Endurance
Herrar
1990
26
Rickard Karlsson
Herrar
1985
25
Mattias Nilsson
Nordic Skyrunning
Herrar
1983
24
Maria Ridderström
Gällivare Endurance
Damer
1984
22
Heli Puranen Nilimaa
IFK Kiruna
Damer
1981
23
Kenneth Nilimaa
IFK Kiruna
Herrar
1979
21
Dan Blomqvist
Herrar
1968
20
Harald Linder
Herrar
1993
19
Adam Selldén
Herrar
1990
18
Stefan Larsson
Team Nordic Trail
Herrar
1970
17
Nina Lintzén
Runacademy IF
Damer
1978
16
Erik Nilsson
Herrar
1992
15
Lina Andersson
Damer
1999
14
Hans Turtola
Nilivaara IS
Herrar
1977
13
Anna Skånbeck
-
Damer
1992
12
Anders Holma
Gällivare Endurance
Herrar
1988
11
Anna Sejnell
Nilivaara IS
Damer
1990
10
Per Juntti
Herrar
1990
9
Emil Bostedt
Agio
Herrar
1991
8
Gabriel Gradinaru
Herrar
1995
7
Alexander Cooke
Herrar
1988
6
Veronica Köhler
Damer
1992
4
Alexander Kult
Herrar
1983
3
David Alldén
Herrar
1983
5
Maxim Spasskiy
Räddningstjänsten Gällivare
Herrar
1992
2
Erika Erkstam
Damer
1983
1
Kristoffer Hjärtström
Herrar
1989
K10
Startnummer
Namn
Klubb
Klass
Födelseår
95
Elsa Larsson
Gellivare Skidallians IK
Damer
2003
94
Emma Johansson
Koskullskulle AIF
Damer
1991
92
Birk Waara
GSK
Herrar
2011
93
Daniel Brännström
GSK
Herrar
1975
91
Anneli Murto
Gellivare Skidallians IK
Damer
1968
90
Örjan Edman
Gällivare endurance
Herrar
1967
89
Lina Lantto
Gällivare SK Längdskidor
Damer
2005
88
Diana Söderberg
Kalix SK
Damer
2005
87
Cecilia Rantatalo
Damer
1988
86
Miciel Vennström
Damer
2000
85
Lovisa Isaksson
Kalix SK
Damer
2005
84
Mattis Hagenbuch
Jsk Jokkmokk
Herrar
2008
83
Marko Hyrkäs
Team Tornedalen
Herrar
1967
81
Malte Kempe
Luleå Gjutarens IF
Herrar
2009
82
Björn Kempe
Herrar
1969
80
Vidar Holmbom
Jokkmokks SK
Herrar
2008
78
Maja Klingestål Krutrök
Liviöjärvi IF
Damer
2009
79
Christina Klingestål
Liviöjärvi IF
Damer
1970
77
Magnus Sandwall
Herrar
1980
76
Ergo Kelder
Team Tornedalen
Herrar
1984
75
Ines Häggroth
Jukkasjärvi IF
Damer
2006
74
Edit Söderlind
IFK Kiruna
Damer
2007
73
Göte Josefsson
Nilivaara iS
Herrar
1949
72
Paulius Liekys
Herrar
1992
71
Emmy Johansson
Gällivare Sportklubb
Damer
2006
70
Elina Nilimaa
IFK Kiruna
Damer
2008
69
Freja Partapuoli
Jukkasjärvi IF
Damer
2009
68
Amanda Mattsby
Damer
1990
67
Ronny Strande
Vettasjärvi IF
Herrar
1950
66
Jansiri Ekaram-Malmgren
Damer
1974
64
Markus Gustafsson
Herrar
1989
65
Thaweelarp Kongsaeng
Damer
1971
62
Ann-Sofi Eriksson
Damer
1980
63
Anneli Olofsson
Damer
1971
61
Marit Groot
Damer
1980