Anmälda till Strängnäs Halvmaraton 2019 Avancerad sök

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Annica Larsson Kvinna Täby 1977
Sebastian Sund Fristadens Nanobryggeri Man Eskilstuna 1986
Malin Strömberg Kvinna Täby 1976
Robert Bratsberg Karlsson Enskededalen Man Enskededalen 1980
Daniel Vapper Eskilstuna Man Eskilstuna 1981
Renee Luks Kvinna Torshälla 1979
Max Anderhell Man Falun 1989
Malek Wartan Man Strängnäs 1987
Linda Luks Kvinna Eskilstuna 1975
göran hansson Eskilstuna IK cykel & triathlon Man Eskilstuna 1966
Andreas Molin Karlslunds IF Man Kumla 1982
Andreas Hagman Mardrömselvan Man Gustavsberg 1977
Joel Wallin Jordbänningarna Man Vendelsö 1981
Mikael Hagström ETK Man Eskilstuna 1973
Anders Törnell Fibra Man Eskilstuna 1980
Magnus Olofsson Strängnäs Löparklubb Man Strängnäs 1969
Joakim Olsson Xc-Sthlm Man Mariefred 1984
Martin Dahlen Man Mariefred 1973
Agneta Persson SMOL Kvinna Strängnäs 1958
Fredrik Granlund Strängnäs Man Strängnäs 1970
Martin Ahlbom Man Torshälla 1989
Fredrik Rosengren Mariefred Man Mariefred 1981
Anders Feuk Westhoff Man Johanneshov 1984
Joakim Isaksson Hökåsen Snabb Runners Man Västerås 1985
Gustav Lake - Man Hässelby 1975
Anna-Karin Carlsson Dark Trail Runners Kvinna Tungelsta 1967
Fredrik Häggkvist Ullvigymnasiet Man Köping 1987
Evelina Elmgren København Triathlon Klub 1986 (KTK-86) Kvinna Vanløse, Danmark 1991
Emil Zhekov KRAFT Träning Eskilstuna Man Eskilstuna 1977
Magnus Ahlin Strängnäs Löparklubb Man Strängnäs 1968
Mikael Lundström Man Upplands Väsby 1969
Ann Braneby Kvinna Västerås 1977
Mattias Bern Fisksätra If Man Nacka 1973
Erik Vikdahl Klubblös Man Strängnäs 1987
Mattias Jöhnemark Shanghai Runners Man Eskilstuna 1968
Jesper Haglund Man Strängnäs 1974
Ylva Nygren Lonesome Runners Kvinna Torshälla 1966
Rikard Svärd Strängnäs Löparklubb Man Strängnäs 1980
Anders Ågren Man Västerås 1986
Emil Kalldin Man Strängnäs 1987
Sandra Marinilli Ängby Runners Kvinna Bromma 1974
Oscar Klingensjö Man Mariefred 1982
Albana Menxhiqi Strängnäs Löparklubb Kvinna Strängnäs 1984
Sara Rowa Kvinna Stallarholmen 1973
Pernilla Elmgren Ärla IF Kvinna Eskilstuna 1991
Hanna Bjerke Boo Runners Kvinna Saltsjö-boo 1974
Maria Vinell Boo Runners Kvinna Saltsjö-Boo 1969
Bengt Isgård IF Linnéa Man BROMMA 1951
Robert Pochec Man Södertälje 1979
Magnus Nordstrand Tunafors Slalom Man Eskilstuna 1983
Juuso Jäppilä ULK Man Uppsala 1976
Rasmus Boman Östervåla IF Man Östervåla 1991
Julian Eliasson Ik Granit Man Hunnebostrand 1990
Kristian Lampo Västerås Friidrott Man Västerås 1963
James Oliver Man Fjärdhundra 1976
Ivan Szilagyi Man Eskilstuna 1991
David Angelsen Pustpes LK Man Mariefred 1975
Maria Forsgren Kvinna Stockholm 1977
Ingrid Lyttkens Kvinna Uppsala 1991
Linda Kjällén Kvinna Solna 1986
Greger Asplund Eskilstuna trailklubb Man Eskilstuna 1969
Fredrik Burefalk Bures Box Man Strängnäs 1974
Erik Sörbring Bures bos Man Strängnäs 1979
Charlotta Lindholm Kvinna Lidingö 1990
Marie Winberg Kvinna ÄLVSJÖ 1983
Göran Säfverblad Hässelby SK Man Spånga 1962
Martin Åhlenius Västerås LK Man Västerås 1979
Anders Westerholm IFK Mariefred Man Mariefred 1970
Erik Froste Strängnäs Löparklubb Man STRÄNGNÄS 1967
Stefan Wiese Man ÅRSTA 1979
Harald Nordby Strängnäs Löparklubb Man STRÄNGNÄS 1964
Magnus Johansson Man Strängnäs 1974
Jessica Rydelius Kvinna Örebro 1992
Tobias Persson Man Eskilstuna 1987
Stefan Sjöberg Nej Strängnäs 1980
Andreas Schultz Eskilstuna Trailklubb Man Skogstorp 1992
Julia Erikson Kvinna Strängnäs 1988
Anders Gustavsson Strängnäs cykelklubb Kvinna Strängnäs 1976
Fredrik Nilsson Dark Trail Runners Man Nyköping 1981
Johannes Lampinen Red Arrow Runners Association Man Åkers styckebruk 1985
Jonas Erlandsson Runacademy IF Man Södertälje 1987
Stefan Alexandersson Strängnäs Löparklubb Man Strängnäs 1976
Christoffer Tanner Man Södertälje 1993
Erik Swedlund Billerudkorsnäs Frövi Man KÖPING 1991
Lars Stensgård Man Strängnäs 1972
Christian Pisano Man SÖDERTÄLJE 1988
Linus Pisano Man Södertälje 2003
Emmanuel Lestage Man Gävle 1988
Joakim Gustafsson Man Stockholm 1987
mattias berger Umara Sports Club Man Mariefred 1970
Anders Vikholm Man Uppsala 1981
Tobias Jakobsson Man Johanneshov 1972
Annika Larsson Kvinna Hägersten 1984
moa axelsson - Hägersten 1981
Sofia Bredenberg Kvinna Hägersten 1986
Thomas Olsson Strängnäs kommun Man Strängnäs 1969
Eric Lyngéus Huddinge AIS Man Huddinge 1984
Niklas Mattsson Länsförsäkringar Nacka 1985
Ulrika Gindemo Ärla IF Ärla 1978
Cecilia Karlström Kvinna Farsta 1981
Peter Lövegard Man Strängnäs 1970
Marie Nyås Strängnäs 1983
Evis Tjäder 1983
Anette Eklöf Runacademy IF Kvinna Eskilstuna 1973
Till anmälan för Strängnäs Halvmaraton 2019