Anmälda till Borås 6-timmars Avancerad sök

Borås 6-timmars

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Jimmy Voxek JBRUNS Man Falkenberg 1976
Patrik Apelqvist SOK Knallen Herrar Man Aplared 1968
Marie Larsson Damer Kvinna TVÅÅKER 1956
Sara Mälbrink Damer Kvinna SÄVEDALEN 1976
Magdalena Olausson Damer Kvinna Göteborg 1966
Espen Skancke. G.O.A.T Herrar Man Mölndal 1962
Kurt Gustavsson Hultsfreds LK Herrar Man Vena 1946
Olle Svalander Herrar Man Klagstorp 1969
charlotta Svalander Damer Kvinna Klagstorp 1901
Mattias Ceder TNT Borås Herrar Man Borås 1984
Sara Jönsson Damer Kvinna Borås 1976
Helena Millberg SOK Knallen Damer Kvinna SPARSÖR 1976
Anneli Svensson SOK knallen Damer Kvinna Rångedala 1971
Karolina Gustavsson SOK Knallen Damer Kvinna Sparsör 1984
Stig Åsberg TFK Nyland Man Härnösand 1947
Mats Öhrstig SOK Knallen Herrar Man 1900
Mats Tolfsson SOK Knallen Herrar Man 1900
Linda Klerud Damer Kvinna 1900
Jonas Grafström Herrar Man 1900
Annika Gustafsson Nässjö Damer Kvinna 1900
Malin Svensson SOK Knallen Damer Kvinna 1900
Jonas Svensson SOK Knallen Herrar Man 1900
Camilla Nordin SOK Knallen Damer Kvinna Målsryd 1900
Magnus Eriksson Team Snigel Herrar Man 1900
Michael Anderberg Falkenbergs RR Herrar Man 1900
Therese Fredriksson SOK Knallen Damer Kvinna 1900
Elin Eriksson Team Snigel Damer Kvinna 1900
Jannis Christoforidis Herrar Man 1969
Camilla Wilhelmsson Lysekils SLF Damer Kvinna 1900
Ronny Karlsson SOK Knallen Herrar Man 1900
Susanne Ohlsén SOK Knallen Damer Kvinna Borås 1970
Jennie Gran Karlskoga friidrott Damer Kvinna 1900
Monica Månsson Warberg Running Club Damer Kvinna 1900
Peter Meyer Warberg Running Club Herrar Man 1900
Viktoria Bovin Damer Kvinna 1900
Josephine Swanson Warberg Runningclub Damer Kvinna 1900
Li Edqvist Damer Kvinna 1970
Daniel Eriksson Hogia Running Club Herrar Man 1900
Joacim Martinsson Växjö Löparklubb Herrar Man 1900
Pia Meyer Göteborgs Atlet&Triathlonsälskap Damer Kvinna 1900
Lasse Jutemar SOK Knallen Herrar Man 1900
Kristin Gannerud Skövde Triathlon Damer Kvinna 1900
Carina Rindeborn Damer Kvinna 1900
Jörgen Rindeborn Herrar Man 1900
Åsa Cedervall Lonesome Runners Damer Kvinna 1984
Carolina Pansar SOK Knallen Damer Kvinna Dalsjöfors 1984
Jennifer Honek LSG Karlsruhe Damer Kvinna 1985
Patrik Nilsson Göteborgs Runningclub Herrar Man 1900
Daniel Assarsjö SOK Knallen Herrar Man Målsryd 1976
David Muir Aktivitus Sports Club Herrar Man 1900
Felice Andersson Damer Kvinna 1900
Jonas Niklasson Team Kungälv Herrar Man 1900
Anna-Maria Trolsfjord SOK Knallen Damer Kvinna 1900
Anders Herngren IFK Skövde Herrar Man 1965
Camilla Lundberg SOK Knallen Damer Kvinna 1900
Felix Säisä Herrar Man 1992
Marita Björk SOK Knallen Damer Kvinna 1900
Viggo Stenvard SOK Knallen Herrar Man 1980
Lene Borginger Damer Kvinna 1900
Lars-Göran Olausson Team Blekinge Herrar Man 1900
Loan Le IFK Skövde FIK Damer Kvinna Skövde 1974
Fredrik Steinmann Is Göta Herrar Man Råå 1972
Jonathan Jungmarker Herrar Man Göteborg 1988
Mats Carlsson Herrar Man SVEDALA 1971
Zebastian Gudmundsson Herrar Man Bromma 1992
therese larsson MNT Damer Kvinna Kungälv 1980
Lennart Skoog Stenungsunds OK Herrar Man Stenungsund 1946
Robert Svanberg Lonesome runners Herrar Man Habo 1964
Albin Lindbäck Herrar Man Göteborg 1987
Andreas Melin IFK Skövde FIK Herrar Man Skövde 1973
Oscar Melin IFK Skövde FIK Herrar Man Skövde 2003
Karolina Petersen Damer Kvinna Laxå 1979
Stephan Höfer Landvetter Herrar Man Landvetter 1970
Daniel Ohlin IS Göta Herrar Man Örkelljunga 1973
Petri Hellberg Portens gym Floda Herrar Man Lerum 1965
Frida Jerlin Frölunda Ol Damer Kvinna Västra Frölunda 1998
Klas Reinholdson Solvikingarna Herrar Man Askim 1962
Tobias Raudsepp Half Baked Runners Herrar Man Svenljunga 1984
Adam Ahlvik SOK Knallen Herrar Man Svenljunga 1989
Jerry Jansson Herrar Man Falköping 1970
Mikael Ceder IK NocOut.se Herrar Man Delsbo 1982
Kjell Englund Lonesome runners Herrar Man Marmaverken 1960
Anna Ahlvin IK NocOut Damer Kvinna Linköping 1980
Åsa Bengtsson Lonesome runners Damer Kvinna Västra Frölunda 1971
Teresa Ypyä Lonesome Runners Damer Kvinna Kållered 1978
Luis Vasquez Mella No Limit Fitness Herrar Man Oskarström 1987
Calle Fröjdlund Herrar Man Älvängen 1967
Carin Troell Sweden Runners Damer Kvinna Göteborg 1973
Jan Mogren Rydöbruk Herrar Man Rydöbruk 1973
Marcus Hultin Gullbranna Herrar Man Eldsberga 1978
Hanna Hagrenius Damer Kvinna Onsala 1985
Marcus Asplund Herrar Man Vallda 1974
Rikard Johansson 1985 Herrar Man Göteborg 1985
Daniel Svensson Whatstone Löpers Herrar Man Borghamn 1976
Karl Beckman Whatstone Löpers Herrar Man Vadstena 1976
Peter Dalebjörk Herrar Man Lilla edet 1965
Anki Dalebjörk Sengångarna Damer Kvinna Lilla Edet 1968
Beatrice Taavo Damer Kvinna Bromma 1979
Sofia Asplund Kbss Damer Kvinna Vallda 1973
Johan Brissman SOK Knallen Herrar Man Fristad 1973
Jerker Tegeman Vedums AIS Herrar Man Larv 1974
Jon Koldenius Herrar Man Borås 1968
Anette Larson SOK Knallen Damer Kvinna Aplared 1968
Mathias Johansson UMARA sports club Herrar Man Torslanda 1967
Per Mårtensson Shake n bake Herrar Man Linköping 1978
Niklas Gunne IFK Mora FIK Herrar Man Mora 1992
Tanja Petersen Damer Kvinna BORÅS 1973
Michael Ericsson Sweden runners Herrar Man Kalmar 1968
Anna Carlemalm Skövde Damer Kvinna SKÖVDE 1975
Linus Wirén Hälle IF Herrar Man Borås 1993
Aaron Selfe Herrar Man Glommen 1992
Maria Torinsson Damer Kvinna Torslanda 1973
Daniel Torinsson Rya IF Herrar Man Torslanda 1980
Andreas Bäckäng SOK Knallen Herrar Man Äspered 1977
Mathias Viktorsson LK Gränslöst Herrar Man Askersund 1982
Maria Gustafsson Sok knallen Damer Kvinna Dalsjöfors 1977
Frieda Galianis Mölndal Outdoor IF Damer Kvinna Mölndal 1985
Anna Sjöholm Damer Kvinna Alingsås 1977
Annika Holmström Damer Kvinna Vårgårda 1965
Marcus Gallo-Marchiando Ingen Herrar Man Kungälv 1977
Anders Hansson Herrar Man Ystad 1975
Joakim Snygg Herrar Man Borås 1980
Bengt Lindgren Vallentuna FK Herrar Man Stockholm 1947
Ulrika Börjesson Damer Kvinna VARBERG 1968
Carina Wahlström Östansjö SK Damer Kvinna Aspabruk 1961
Ann Hallqvist SOK Knallen Damer Kvinna Borås 1966
Kimmo Kurkinen SOK Knallen Herrar Man Borås 1974
Klas-Johan Liljedahl Mölndals AIK Herrar Man Västra Frölunda 1959
Sofia Johansson Mölndals AIK Damer Kvinna Göteborg 1988
Johan Olausson Lord Sok knallen Herrar Man Hillared 1980
Lasse Bertilsson SOK Knallen Herrar Man FRISTAD 1973
Linda Lindstedt Damer Kvinna Borås 1981
Roger Hermansson Lonesome runners Herrar Man Stenungsund 1962
Linus Lenelid Herrar Man Brämhult 1982
Owe Gustavsson LK 42195+ Herrar Man Kaxholmen 1956
Lars-Åke Johansson SOLVIKINGARNA Herrar Man Bohus 1970
Anton Gustavsson IK Vista Herrar Man Jönköping 1993
Lisa Amundsson Strömstad löparklubb Damer Kvinna Syd-Koster 1960
Tony Lind Teamkutatillpuben Herrar Man Rydboholm 1977
Mikael Söderström SOK Knallen Herrar Man Sparsör 1980
Simon Axelsson Kringvägen Invest Herrar Man 1994
Björn Linder Herrar Man Bollebygd 1973
Ulrika Lövgren Damer Kvinna Bollebygd 1982
Tobias Lövgren Herrar Man Bollebygd 1979
Jeanette Olofsson SOK Knallen Damer Kvinna Fristaf 1970
Andreas Nordkvist Lonesome Runner Herrar Man Mariestad 1993
Markus Berg Herrar Man Göteborg 1976
Klas-Göran Hultin SOK Knallen Herrar Man Sparsör 1977
Anne Mari Nedevska Svalhögens IF Damer Kvinna 1969
Daniel Näslund SOK Knallen Herrar Man Borås 1978
Halima Younis SOK Knallen Damer Kvinna Borås 1985
lena edling Team Snigel Damer Kvinna Uppsala 1958
Matti Pylkkänen Gamleby Ok Herrar Man Överum 1950
lars Wahlqvist SOK Knallen Herrar Man Fristad 1956
Karin Olausson G.O.A.T Damer Kvinna Torslanda 1970
Johan Sundqvist Team Nordic Trail Herrar Man Göteborg 1988
Marlene Thedvall Damer Kvinna Alingsås 1971
Karin Apelqvist SOK Knallen Damer Kvinna Aplared 1970
Anders Pettersson Indan Herrar Man Västra Frölunda 1972
Johan Bergstrand Björkehovs IS Herrar Man Borås 1978
Hans Utter Sok knallen Herrar Man Borås 1977
Ashkan Fivrin Herrar Man 1977
leif karlsson Solvikingarna Herrar Man Frölunda 1963
Göran Johansson SOK Knallen Herrar Man MÅLSRYD 1957
Göran Löfström Lonsome Runners Herrar Man Rångedala 1965
Marina Johansson Team Snigel Damer Kvinna Skövde 1982
Joel Blom SOK Knallen Herrar Man Sandhult 1967
Petra Von Brömsen Damer Kvinna Skepplanda 1983
Conny E Anderberg G.O.A.T Herrar Man Göteborg 1967
Louise Ärlebrandt Damer Kvinna Västra Frölunda 1988
Ulrika Nyström LK TV88 Damer Kvinna Trollhättan 1969
David Wiksén Team Ultra sweden Herrar Man HUDDINGE 1977
Kristin Sjöström LKTV88 Damer Kvinna Trollhättan 1979
Maroje Udovicic na Herrar Man Borås 1973
Anna Oleander Triathlon Väst Damer Kvinna Göteborg 1992
Annika Askengren Berg .LK TV88 Damer Kvinna Trollhättan 1960
Pia Bergenzaun Back to basic Damer Kvinna Sandared 1978
Linn Lemón Damer Kvinna Nacka 1991
Filippa Gustafsson Springtime Sports Club Damer Kvinna Göteborg 1992
Jan Kantola Herrar Man Borås 1979
Christofer Lönnesjö Tvärreds IF Herrar Man Tvärred 1987
Lina Karlsson En av tre Damer Kvinna Uddevalla 1977
Monica Larsson Damer Kvinna Vårgårda 1964
Måns Bergenzaun Colting Borssén Triathlonklubb Herrar Man Sandared 1979
Fredrik Olsson Kostfonden Herrar Man Norsholm 1972
Monica Johansson Lonesome Runners Damer Kvinna Göteborg 1979
Pia Magnusson Lonesome Runners Damer Kvinna Jonsered 1973
Sofia Granath Lonesome Runner Damer Kvinna Onsala 1972
Malin Baeza Roos Lonesome Runners Damer Kvinna Västra Frölunda 1977
Johan Hartler IK Stern Herrar Man Torslanda 1975
Charlotta Chroneer Maxprestation sportsclub Damer Kvinna Västervik 1976
Linda Svensson Damer Kvinna Mölndal 1979
Siw Hedlin Axa sport club Damer Kvinna Värnamo 1968
Johan Thörnblad Emmaboda Verda OK / Askaremåla RC Herrar Man Emmaboda 1973
Malin Thörnblad Sweden Runners Damer Kvinna Kalmar 1970
Thomas Gunnarsson Falkenbergs RR Herrar Man Trelleborg 1970
Fredrik Rosén IFK Snoka Herrar Man Norrköping 1966
Jennie Johansson Damer Kvinna Borås 1985
BARBRO PARANIAK Team Skavsåret IF Damer Kvinna Huddinge 1956
Mattias Klahr Sweden runners Herrar Man Mariestad 1988
Mattias Bosaeus Herrar Man Kållered 1978
Peter Carrefors Falkenbergs RR Herrar Man Falkenberg 1973
Niklas Fredlund Team Ultrasweden LK Herrar Man Floda 1965
Sören Remar Ulricehamns FK Herrar Man Ulricehamn 1948
Mikael Wiktorsson Smedby runners Herrar Man Norrköping 1975
Ronnie Andersson Falkenbergs RR Herrar Man Falkenberg 1979
Russell Adams Herrar Man Arvika 1977
Camilla Adams Damer Kvinna Arvika 1979
Amanda Nylén Degerfors OK Damer Kvinna Degerfors 1999
Pontus Johansson Herrar Man Gånghester 1979
Anna Liljenberg LK Corpo Rigido Damer Kvinna Landvetter 1986
Senad Bahonjic Falkenbergs RR Herrar Man Falkenberg 1969
Karl-Axel Zander Persson Herrar Man 1992
Jonas Augustsson Maxprestation Sportsclub Herrar Man Västervik 1972
Anton Wilson SOK Knallen Herrar Man Borås 1983
Jonas Holmberg IK Ymer Friidrott Herrar Man BORÅS 1972
Emma Nielsen Team Power Woman Damer Kvinna Lindome 1980
Anders Krok SOK Knallen Herrar Man Bollebygd 1963
Tobias Lundvall Shake n bake Herrar Man Linköping 1979
Ronny Karlsson sok knallen Herrar Man Olsfors 1962
Ann Svensson Lonesome Runners Damer Kvinna Jonsered 1969
Fredrik Schiller Herrar Man Göteborg 1987
Jesper Dahlquist Jönköping Herrar Man Jönköping 1969
Linda Dahlquist Lonesome Runners Damer Kvinna Jönköping 1972
Oliver Berntzon Vispen Speedway Herrar Man Mariestad 1993
Tünde Marton Damer Kvinna Rönninge 1986
Anne-Lie Nielsen IK Akele Damer Kvinna Kimstad 1970
Ghias Sediqi Göteborgs Polismäns IF Herrar Man Göteborg 1987
Christian Strömberg IKHP Herrar Man Lekeryd 1959
Bernt Linder Team Snigel Herrar Man Bodafors 1951
Patrik Nilss Aktivitus Sportsclub Herrar Man Göteborg 1969
Rickard Möllerström Team Ultrasweden Herrar Man Torslanda 1976
Marie Nicklasson Lysekils SLF Damer Kvinna MUNKEDAL 1957
Henrik Sjöberg SOK knallen Herrar Man Borås 1984
Anna Lindgren SOK Knallen Damer Kvinna Ambjörnarp 1978
Jörgen Nilsson Umara Sports Club Herrar Man Hisings Kärra 1950
Catrine Gunnarsson Falkenbergs RR Damer Kvinna Falkenberg 1986
Johanna Eijesdotter Damer Kvinna Gånghester 1980
Patrick Andersson Falkenbergs roadrunners Herrar Man Slöinge 1974
Simon Lindvall Umara sports club Herrar Man Borås 1986
Sara Rais Tjust bike & runningclub Damer Kvinna Västervik 1987
Daniel von Bargen Lonesome Runners Herrar Man Gråbo 1982
Lars Eriksson Herrar Man Kållered 1970
Cecilia Flodqvist Skövde triathlon Damer Kvinna Skövde 1978
Per Börjesson Östansjö SK Herrar Man Ostansjo 1954
Ulf Andersson Lonesome Runners Herrar Man Gråbo 1985
Anna Tervakoski Springande tjejer Damer Kvinna Tibro 1980
Rebecka Nylén Degerfors Ok Damer Kvinna Degerfors 1999
Mikael Nordström Herrar Man Mölnlycke 1965
Maja Skale Sweden Runners Damer Kvinna Göteborg 1982
Henrik Lidén Herrar Man Vara 1969
David Bodiroza Falkenbergs RR Herrar Man Falkenberg 1971
Oskar Åstrand SOK Knallen Herrar Man Borås 1997
Conny Paraniak Team Instakon Herrar Man Borås 1977
Jan Paraniak Team Skavsåret IF Herrar Man Huddinge 1950
Linus Johansson SOK Knallen Herrar Man Sparsör 1991
Emil Falkek Falkenbergs RR Herrar Man falkenberg 1974
Marika Falkek Falkenbergs RR Damer Man falkenberg 1974
Catharina Henriksson Söderåsens fk Damer Kvinna Perstorp 1969
Anders Jelander Söderåsens fk Herrar Man Perstorp 1964
Jessica Svärd Sweden runners Damer Kvinna Västra Frölunda 1981
Anton Svärd Sweden runners Herrar Man Västra Frölunda 1978
Per Camén SOK Knallen Herrar Man Brämhult 1965
Mats Franzén Östansjö sk Herrar Man Fellingsbro 1965
Anette Ottosson Falkenbergs RR Damer Kvinna Heberg 1968
Sofia Frostelid Damer Kvinna Moholm 1989
Mattias Seaberg Team Nordic Trail Herrar Man Borås 1977
Karolina Magnusson Umara Damer Kvinna Göteborg 1980
Jessica Petersson Falkenbergs rr Damer Kvinna Falkenberg 1970
Johanna Nilsson Falkenbergs RR Damer Kvinna Falkenberg 1984
Håkan Andersson Falkenbergs RR Herrar Man Falkenberg 1968
Andreas Blomberg ColtingBorssén Triathlonklubb Herrar Man Borås 1980
Anna Bodiroza Falkenbergs rr Damer Kvinna Falkenberg 1972
Magnus Kristiansson LK TV88 Herrar Man Trollhättan 1972
Mikael Sandberg Stockholm LDK Herrar Man Vrena 1962
Pär Lindbäck Herrar Man Braås 1985
Fredrik sigurd SOK Knallen Herrar Man Borås 1975
Jörgen Lindwall Team Ultrasweden LK Herrar Man Sjömarken 1963