Anmälda till Sicklaloppet 2022 - Sicklaloppet 10 km Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
0 Daniel Wangler Herrar NACKA 1971
0 Agnes Karlsson Damer Nacka 1986
0 Anders Rossbrink Morris & co Herrar Stockholm 1977
0 Emelie Grimborn Damer Stockholm 1987
0 Cornelia Lantto Damer Saltsjö Boo 1991
0 Patrik Backe Nasdaq Herrar Stockholm 1977
0 Sandra Östman Damer Sundbyberg 1990
0 Petrus Allberg Narthorst brödraskap Herrar Bromma 1994
0 Henning Råberg Narthorst brödraskap Herrar
0 Hans Holmström Herrar Nacka 1976
0 Ryszard Lorenc Robsoft Herrar Hölö 1978
0 Wilma Nordström Mörtnäs Damer Värmdö 1995
0 Stefan Svebeck Herrar Saltsjö-Boo 1983
0 Niclas Lindenstein Herrar Älta 1985
0 Katarina Elvinsson Damer Enskede 1986
0 Erik Pettersson Herrar Nacka 1986
0 Sandra Nuhic Damer Stockholm 1967
0 Mattias Kanold Herrar Nacka 1969
0 Emil Sörqvist Herrar Saltsjö-boo 1999
0 Emma Östmark Älta Flugsnapparna Damer Älta 1978
0 Ellen Bergseth Flugsnapparna Damer Älta 1979
0 Helena Buvall Damer Hägersten 1975
0 Joshua Prentice Herrar Stockholm 1985
0 Jörgen Karlsson Herrar Nacka 1965
0 Fabian Eriksson TEAM KYLSKÅP Herrar Kärrtorpsvägen 93B 1995
0 Jamie Ingilby Herrar Stockholm 1985
0 Nina Strandberg Damer NACKA 1970
0 Ann Strandberg Damer
0 Michael Lagerström Herrar Saltsjö-Boo 1980
0 Kjell Lundström Solberga Herrar Hägersten 1965
0 Richard Pendrill Herrar Nacka 1991
0 Josefin Nygren Team Ältadalen Damer
0 Johnny Axelsson Team Ältadalen Herrar
0 Richard Skogsbergh Herrar Skarpnäck 1970
0 Daniela Moskovits Court1 Court1 Damer Saltsjö boo 1993
0 Nidia Loven Damer Solna 1968
0 Maria Arneng Damer Stockholm 1971
0 Judit Arneng Tengvall Damer
0 Jessica Wahlsten Damer Älvsjö 1982
0 Cia Järnåker Damer
0 Erik Löfberg Herrar Nacka 1983
0 Christoffer Salomonsson Herrar Stockholm 1988
0 Anna Åkerlund Damer Stockholm 1978
0 Anton Maandi Herrar
0 Josefin Wallin Damer Nacka 1991
0 Martin Åberg Herrar Johanneshov 1986
0 Linda Swedner Lilja Tyresö Damer TYRESÖ 1974
0 Jessica Fogelsjöö Damer Enskede 1974
0 Angela Lötvall De tre vännerna & saunaman Damer Stockholm 1988
0 Fredrik Löhr De tre vännerna & saunaman Herrar
0 Johan Behm Eklund De tre vännerna & saunaman Herrar
0 Linn Gilbertsson De tre vännerna & saunaman Damer
0 Achim Klüppelberg Herrar Stockholm 1990
0 simon blank Herrar nacka 1997
0 Robert Eles Alphyddan runners Herrar nacka 1974
0 Björn Granberg Alphyddan runners Herrar
0 Per Lemon Herrar Älvsjö 1970
0 Martin Lindström Herrar Hägersten 1969
0 Tina Sendlhofer Damer Älta 1988
0 Karl Rombo Herrar Saltsjöbaden 1976
0 Emil Wennerström Herrar Vendelsö 2005
0 Jonas Melander Herrar Nacka 1992
0 Per Willén Herrar Stockholm 1965
0 Anna-Karin Sandgren Damer
0 Cornelia Stavrianidou Damer Enskede 1994
0 Parviz Farhadian Herrar Årsta 1977
0 jeanette wallner Damer enskededalen 1990
0 Camilla Marsnäs Frohe Wajkings Damer Tyresö 1976
0 Jörgen Himmerstål Herrar Saltsjö-Boo 1967
0 Annelie Bomanson Damer Hägersten 1981
0 Rickard Karlsson FRAM Herrar Saltsjö-Boo 1969
0 Mårten Liljeblad Herrar Stockholm 2000
0 Jan Häger OK Södertörn Herrar Trångsund 1964
0 Gustav Liljeblad Herrar Saltsjö-Boo 1981
0 Hanna Eldmar Bråtmans Damer Nacka 1990
0 Hans Bråtman Bråtmans Herrar
0 Peter Burgman Herrar Stockholm 1985
0 Kanogo Njuru Hammarby Veteraner Herrar Segersäng 1973
0 Lena Björk Dalkjusevägen IF Damer Stockholm 1962
0 Linnea Yu Hammarsten Damer Södertälje 2002
0 Jimmy Rudemyr Herrar Stockholm 1978
0 Torbjörn Lidbom HILTI BJJ Herrar Årsta 1976
0 Kristofer Westerberg Frohe Wajkings Herrar Solna 1975
0 Richard Briland Capio Gubbängen VC Herrar Enskede 1982
0 Kelly Shoar Capio Gubbängen VC Damer
0 Karin Hammarlid Capio Gubbängen VC Damer
0 Lena Ekelund Capio Gubbängen VC Damer
0 Anna Fransson Capio Gubbängen VC Damer
0 Sara Lundmark Slug Club Sole Sisters Damer Stockholm 1991
0 Claes Ekblom Claes Martini Runners Herrar Stockholm 1997
0 Joel Nilsson Herrar
0 Camilla Fuxborg Damer
0 Louise Larsson Damer Stockholm 1993
0 Stephanie Holm Damer
0 Matilda Arvidsson Damer
0 Merveille Alphonse Damer Saltsjöbaden 1992
0 Madeleine Hallberg Damer Tyresö 1978
0 Michaela Runeberg Damer Saltsjöbaden 1991
0 E**l K****k Herrar N**** 1987
0 Ioana Cristescu Damer Stockholm 1991
0 Maxime Rahmani Herrar
0 Dan Joons AXA Sports Club Herrar Ingarö 1980
0 Felix Davidsson-Berndtsson Hammarby IF Friidrott Herrar Värmdö 1996
0 Sandra Jansson Nacka Damer Nacka 1986
0 Mats Ancker Herrar Täby 1974
0 Iriana Martinez Camunas Damer Stockholm 1981
0 Martin Ryding Herrar ingarö 1981
0 Stefan Gustafsson Herrar Göteborg 1980
0 Adam Goding Tegelöns IF Herrar Nacka 1978
0 Marie Goding Damer
0 Svante Brohagen Herrar Nacka 2007
0 Mats Brohagen Herrar
0 Anna Pucar Rimhagen Team Generation Damer Linköping 1970
0 Elin Rimhagen Team Generation Damer
0 Christoffer Carlén Team Generation Herrar
0 Elsa Rimhagen Team Generation Damer
0 Oscar Ollas Team Generation Herrar
0 Johan Nylén Team Generation Herrar
0 Simon Sassi Nylén Team Generation Herrar
0 Christopher Tancredi Herrar Saltsjö-Boo 1984
0 Christoffer Tapper Herrar Saltsjö-boo 1987
0 Tomas Höglund Herrar Ingarö 1976
0 Therese Höglund Damer
0 Henrik Persson Myrsjö LK Herrar Nacka 1964
0 Jakob Zigmond EPAB Herrar Nacka 1986
0 Magnus Gustafsson M o F Herrar Saltsjö-Boo 1974
0 Sofia Gustafsson M o F Damer
0 Mikael Gahmberg Evlinge Slackers Herrar Värmdö 1975
0 Lotta Enberg Damer Eldsberga 1973
0 Annika Pettersson Runacademy Damer SKOGÅS 1968
0 Marianne Sjögren Damer Saltsjö-Boo 1946
0 Magnus Mozart Runacademy IF Herrar Nacka 1990
0 Daniel Fristam Herrar Enskede 1974
0 Clas Gordon Katarina Södra Herrar Johanneshov 1964
0 Annica Bergman Damer Stockholm 1991
0 Amanda Midhamre Damer Nacka 1992
0 Simon Ahlberg Herrar Stockholm 1988
0 Reza Farhang Limestar AB Herrar Djursholm 1976
0 Joana Farhang Damer
0 Sofia Markovic Slug club Damer Stockholm 1994
0 Oscar Karlsson Herrar Sundbyberg 1989
0 Emil Odén Alphyddan Runners Herrar Nacka 1994
0 Katarina Ring Damer Villshärad 1970
0 Joakim Johansson Herrar Stockholm 1990
0 Becky Palhus Damer
0 Karl Rogler Herrar Stockholm 1980
0 Nina Lindgren Dahl Damer Stockholm 1978
0 Stefan Hemström Herrar Stockholm 1966
0 Per Lundberg Herrar Vendelsö 1965
0 Amanda Delle Mufflonfårens löparklubb Damer Johanneshov 1993
0 Dan Delle Mufflonfårens löparklubb Herrar
0 Cornelia Lundberg Damer Vendelsö 1997
0 Anders Calltorp Nyköpings OK Herrar Tuvhättevägen 30 Nyköping 1947
0 Evgenii Ratnikov Herrar Nacka 1986
0 Petter Sandberg Utas Herrar Saltsjö-Boo 2001
0 Ola Eriksson Herrar SALTSJÖ-BOO 1968
0 Johanna Elvinsson Mufflonfårens löparklubb Damer Nacka 1989
0 Fredrik Svensson IK Tun Herrar Nyköping 1975
0 Stefan Rodin Herrar Stockholm 1982
0 Dennis Oldin Herrar Uttran 1991
0 Joakim Örtenholm Herrar Saltsjöbaden 1991
0 Fredrik Stuifbergen Herrar Sollentuna 1981
0 Rolf Pilotti Herrar Katrineholm 1965
0 Simon Wisbrant Herrar Nacka 1982
0 Emil Gregorica Herrar Nacka 1978
0 Simon Hammarström Nacka Energi Herrar Karlstad 1991
0 Johan Hellberg Nacka Energi Herrar Älta 1983
0 Thomas Odhelius Team Odhelius Herrar Älvsjö 1970
0 Marie Kaplan Damer Älta 1980
0 Arne Sylvest Runacademy Herrar Vendelsö 1957
0 Simon Hollingworth Herrar Linköping 2000
0 Jannica Hollingworth Damer
0 Noel Hollingworth Herrar
0 Patrik Hollingworth Herrar
0 Max Hollingworth Herrar
0 Daniel Halvardsson Nässjö OK Herrar Farsta 1984
0 Anders Rosqvist Herrar Sköndal 1966
0 John Prytherch Herrar Nacka 1980
0 Nils Lundin Herrar Nacka 1986
0 Pia Pondro Damer Älta 1970
0 Edina Pondro Damer
0 Sarah Åhlen Välkommen till Värmdö Damer Värmdö 1971
0 Malin Larsson Damer Johanneshov 1983
0 Anna Åhlberg Damer
0 Chris Fitzgerald Herrar Hägersten 1987
0 Tilde Zätterström Damer
0 Pontus Palmgren Lundapågarna Herrar Hägersten 1989
0 Jakob Palmgren Lundapågarna Herrar
0 Niklas Franzén Herrar Saltsjö Boo 1986
0 Björn Axelsson The breathers Herrar Årsta 1987
0 Jessica Axelsson The breathers Damer
0 Thomasine Ellingsen Cederö Damer Nacka 1973
0 Daniel Liljeström Herrar Hägersten 1990
0 Michael Caroni Eriksdalsbadet Herrar Nacka 1963
0 Maria Tapper Runacademy Damer Enskede 1957
0 Matilda Jonsson Martini Runners Damer Stockholm 1988
0 Karl Hamskär Martini Runners Herrar
0 Anna Jutevik Martini Runners Damer
0 Fredrik Jonsson Martini Runners Herrar
0 Jonas Rundgren Herrar Bagarmossen 1975
0 Jenny Franck Damer Årsta 1991
0 Emma Ekendahl Damer
0 Petrus Svensson Herrar Saltsjö-Boo 1979
0 Robin Hermansson Herrar Älta 1976
0 Lovisa Dybeck Damer Saltsjöbaden 1976
0 Malin Edwall Damer Saltsjöbaden 1972
0 Nicklas Svensk Herrar Nacka 1993
0 Isabella Grunditz Damer Nacka 1999
0 Catharina Wale Grunditz Damer
0 Rickard Karlsson FRAM Projekteringsledning Herrar Saltsjö-Boo 1969
0 Therese Hedin Damer Stockholm 1970
0 Max Myrin Hellas FK Herrar Saltsjö-Boo 2005
0 Marcus Karlborg Herrar Stockholm 1988
0 Jonatan Boman Pesonen Lerkils IF Herrar Johanneshov 1989
0 Tommy Under Herrar Hägersten 1963
0 Hanna Björklund Damer Nacka 1984
0 Johan Granström Herrar Nacka 1968
0 Axel Wretman Nysätra Herrar Nacka 1985
0 Gustaf Björkén Herrar Saltsjö-Boo 1993
0 Gustaf Andersson Dif mot rubbet Herrar Stockholm 1980
0 Johan Söderholm Herrar Linköping 1958
0 Kim Alltorp Damer Nacka 1981
0 Jessica Björck OK Älme Damer Älmhult 1972
0 Louise Lyrenäs Damer Njurunda 1973
0 Erik Lyrenäs Herrar
0 Cruz Näsström Varas Team Niklas Camp 2022 Herrar STOCKHOLM 2008
0 Ola Sohlström Herrar Stockholm 1979
0 Niklas Waldemar Herrar Nacka 1973
0 Kenneth Jansson Herrar Saltsjö boo 1966
0 Isabella Dahl Damer Nacka 1994
0 August Olsén Herrar
0 Janne Nieminen Wiab racing Herrar Saltsjö boo 1971
0 Niklas Lundbäck Herrar Enskededalen 1978
0 William Bergfors Herrar HUDDINGE 1987
0 Mats Sandberg Herrar STOCKHOLM 1965
0 Emma Ortman Damer Nacka 1982
0 Karin Berner Damer Nacka 1985
0 Michael Ringh Älta IF Herrar ÄLTA 1969
0 Thomas Backelin Lilla Nynäs Running Club Herrar Nacka 1975
0 Kelly Lindén Damer Älta 1989
Till anmälan för Sicklaloppet 10 km

Vill du sälja/överlåta din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i Sicklaloppet 10 km.
Senaste tid för lägga ut sin startplats till försäljning är 2022-09-15 18:00.
Senaste tid för ta över startplats är 2022-09-15 23:59.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod tillSicklaloppet 10 km.

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i Sicklaloppet 10 km?
Här hittar du alla platser till salu i Sicklaloppet 10 km