Anmälda till Sicklaloppet 2022 - Sicklaloppet 10 km Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
528 Sara Rosenkrantz ICA Kvantum Damer 1995
527 Lars Bernhardsson Herrar Nacka 1980
525 Sara Rendahl Skogsluffarna ok Damer BAGARMOSSEN 1983
526 Alexander Rendahl Herrar
524 Adam Mattsson XXL Herrar Handen 1985
523 Aron Pilgaard XXL Herrar Borlänge 2000
522 Erik Pettersson AIK Herrar Stockholm 1986
521 Börje Lehrman Herrar NACKA 1976
520 Isabelle Öblom Delattre FK Studenterna Damer Nacka 1983
519 Tobias Anander Friis EL klubb FRIIS EL AB Herrar Trosa 1979
518 Alice Wallin Damer Nacka 1984
517 Lars Bäckström Herrar Stockholm 1952
516 Alexander lindén XXL Herrar Handen 1989
515 Göran Johansson XXL Herrar Bålsta 1974
514 Per Sandin XXL Herrar Stockholm 2002
513 Erika Bergman XXL Herrar Stockholm 1999
512 Maria Sandström Simklubben Neptun Damer Johanneshov 1990
511 Anton Nordvall AIK Herrar Johanneshov 1994
510 My Näslund Rejlers IF Damer Johanneshov 1993
508 Mats Lilja Herrar Nacka 1972
509 Alex Lilja Herrar
507 Fredrik Insulander Herrar Johanneshov 1981
505 Karin Glantz Damer Västerhaninge 1988
504 Dawit Teklesenbet Välkommen till Värmdö Herrar Gusstavsberg 1997
503 Anna Simonyi Damer Hässelby 1991
502 Eskil Persson Hammarby IF Herrar Johanneshov 1977
501 Archie Casteel Spårvägens FK Herrar Nacka 1996
500 Gustav Netz Järla orientering Älta Runners Herrar Älta 2007
498 Heidi Dufvelin Damer Saltsjö-Boo 1994
499 Noora Dufvelin Damer
497 Mikaela Julin Race and Shine Sportsclub Damer Åkersberga 1981
496 Alexandra Arvidson Damer Stockholm 1988
495 Sebastian Lindén Herrar Saltsjö-Boo 1991
494 Ulf Johansson Herrar Täby 1963
493 Barbara Andor Damer
492 Henrik Liljeqvist Herrar Skarpnäck 1968
491 Anna Maria Lidström Ingen Damer Nacka 1960
490 Carin Gustavsson Damer Hägersten 1972
489 Stefan Lindroth Herrar Nynäshamn 1968
488 Tomas Alvedahl Herrar Stockholm 1981
484 Magnus Lindh Nymans Elektriska AB Herrar Haninge 1975
485 Magnus Larsson Nymans Elektriska AB Herrar
486 Magnus Holm Nymans Elektriska AB Herrar
487 Nina Jardegart Nymans Elektriska AB Damer
482 Niklas Lindell Enebybergs IF Herrar Stockholm 1992
483 Anders Levin TQI Herrar Järfälla 1971
481 Daniel Gimströmer TQI Herrar Enskede 1987
479 Nils Penton Terrible Tuesdays Athletic Club Herrar Skarpnäck 1986
477 Disa Västberg Hagstad Damer Hägersten 2008
476 Vidar Västberg Hagstad Herrar Hägersten 2005
475 Oskar Nyberg - Herrar Ulricehamn 1995
506 Natalie Håkansson Damer Vendelsö 1991
474 Lars Hagstad Herrar ÅRSTA 1981
473 Isak Lundström Herrar Saltsjö-boo 2000
472 Kate Astall Damer Stockholm 1986
471 Per-Ola Jeppsson Herrar Nacka 1965
470 Madelene Zander Damer Stockholm 1973
469 Lovisa Ring Damer Halmstad 2000
468 Linus Rosén Herrar Stockholm 1988
467 Emelie Rosén Damer Stockholm 1992
466 Milos Plavsic Södertälje Herrar Södertälje 1986
465 Emma Sjuls Damer Stockholm 1998
464 Sakari Tiittanen Ingarö IF Herrar Ingarö 1967
463 Michael Ternander BK Fjollstolpe Herrar SaltsjÖ-boo 1969
462 Daniel Martinsson Herrar Solna 1976
461 MIkael Friis FRIIS EL AB Herrar Salsjö Boo 2010
459 Johan Friis FRIIS EL AB Herrar Salsjö Boo 1975
458 April Lackpour Damer Nacka 1996
457 Andreas Henningsson H31 H31 Herrar Johanneshov 1979
456 Jelena Matic Damer Stockholm 1991
455 Darko Supe Herrar Stockholm 1990
454 Jürgen Resch Herrar Nacka 1974
453 Anna Dahlqvist Damer Nacka 1977
452 Elias Vitell Spårvägens FK Herrar STOCKHOLM 2001
451 Julia Tornberg Damer Lidingö 1991
450 Jacob Gajland Herrar Stockholm 1990
449 Vasily Popov Herrar Nacka 1988
448 Adam Daho Herrar Järfälla 2004
447 Therese Sjöberg Damer
446 tobias wernestam Rörmokarna Herrar stockholm 1995
445 Alfred Söder Nacka Energi Herrar Stockholm 1993
444 Bo Söder Herrar Ingarö 1964
443 tommaso panarello Herrar stockholm 1978
442 Anna Forssell-Martinsson Damer Älta 1980
441 Kristine Sæther Damer Nacka 1996
440 Katarina Löf Hagström Spårvägens FK Damer Nacka 1965
439 Robin Bengtsson Herrar Bagarmossen 1983
438 Ulf Lindell Herrar Skolvägen 19, Enebyberg 1957
437 Marcela Adolfsson Damer Stockholm 1966
436 Therese Persson Damer Johanneshov 1970
435 Linn Jansson Damer Nacka 1986
434 Mikael Nyström - Chicken Teriyaki Herrar Stockholm 1995
433 Wilma Werner Damer Värmdö 2003
432 Gustaf Brusewitz Herrar Nacka, Sweden 1974
431 Arvid Stenberg Herrar Älta 1976
430 Andreas Wallmer Herrar STOCKHOLM 1976
429 Anna Stenberg Damer Älta 1978
427 Fredrik Edström Herrar Nacka 1994
428 Karoline Edström Damer
425 Pelle Floden Glada Amatörer Herrar Sköndal 1973
426 Johanna Eggel Damer
424 Cecilia Geideby Team Leites Damer Saltsjöboo 1971
423 Jesper Eisfeldt De laglösa Herrar Solna 1991
420 Josefine Jähle Chicken Teriyaki Damer
421 Linus Arnesson Chicken Teriyaki Herrar
422 Erik Nyström Chicken Teriyaki Herrar
419 Leo Windahl Herrar Grödinge 2006
418 Michael Sillén Herrar Johanneshov 1965
417 Håkan Färje Herrar Stockholm 1963
416 Sofie Nilsson Damer Hägersten 1981
415 Anna-Maria Tuominen-Reini Damer STOCKHOLM 1974
414 Ylse Mathieu Damer Årsta 1988
413 Jessica Österberg GTGFRC Damer Solna 1994
412 Anders Jemt Herrar Stockholm 1985
411 Vincent Janvid Herrar Stockholm 1995
409 Jens Holm Enskede Hopp och glädje Herrar Enskede 1971
410 Elvira Holm Dahlström Hopp och glädje Damer
408 REGEN TESFAY Välkommen till Värmdö Herrar Värmdö 1987
406 Sofia Wachtmeister SF freerunners Damer STOCKHOLM 1975
407 Filippa Wachtmeister SF freerunners Damer
405 Carl Segersten Team Ältadalen Herrar Älta 1988
404 Fredrik Becker Herrar Johanneshov 1989
402 Staffan Gerlöw OnSpotStory Herrar Stockholm 1968
403 Anna Nisslert OnSpotStory Damer
401 Ugis Zanders Lone Wolf Herrar RÖNNINGE 1969
400 Daniel Enfors Herrar Bromma 1973
399 Mathieu Catherine Herrar
398 Nancy Andersson Family Fun Running Damer Nacka 1996
397 Niklas Elison Sk Neptun Herrar Årsta 1971
396 David Lindholm Familjen Lindholm Herrar Stockholm 1974
395 Simon Andersson Family Fun Running Herrar SaltSjö-Boo 1991
394 Nichlas Niemistö Herrar Stockholm 1988
393 Torbjörn Eriksson Rosa Huset Herrar
392 Linda Hilldoff Damer Enskede gård 1976
391 Mattias Ung FK Studenterna Herrar Årsta 1971
387 Melker Höglund Herrar Stockholm 2006
388 Eva Höglund Damer
386 Sofia Skjöld Damer Enköping 1987
385 Carolina Martinson Undin - Damer Nacka 1980
384 Joel Axelsson Herrar Enskede, stockholm 1987
383 Lars Nyqvist Herrar Johanneshov 1980
382 Yalda Nawrozi Välkommen till Värmdö Välkommen till Värmdö Damer Värmdö 2002
381 Zakiullah Nawrozi Välkommen till Värmdö Välkommen till Värmdö Herrar Värmdö 1997
379 Fredric Nilsson Herrar Hölö 1972
380 Paulina Nilsson Damer
378 Rakel Flaschner Colman Colman Damer Stockholm 1984
377 Johan Ullström Herrar Sköndal 1982
375 Magnus Westerlund Herrar Gustavsberg 1981
376 Malin Kärnestam Damer
374 Erik Bergman Ingen Bullerbyn Herrar Nacka 1988
373 Annika Lundberg Damer Nacka 1967
372 Markus Herrmann Älta Runners Herrar Älta 1983
371 Peter Sörensen LaSki Herrar Saltsjö-Boo 1964
370 Katarina Holmgren Ik frej Damer Täby 1982
369 Alexander Kolmodin Nacka Energi Herrar Nacka 1994
368 Elin Härnby Damer Eskilstuna 1984
367 Sayed Riaz Hashmi Välkommen till Värmdö Herrar Värmdö 1995
366 Hedvig Elevant Damer Saltsjö-Boo 1976
365 Safa Hassan Välkomen till värmdö Välkommen till Värmdö Damer GUSTAVSBERG 1985
364 Aref Haddadian Välkommen till Värmdö Välkommen till Värmdö Herrar Ingarö 1986
363 Atefeh Hadadian Välkommen till Värmdö Välkommen till Värmdö Damer Ingarö 1981
361 Alfred Stark Välkommen till Värmdö Välkommen till Värmdö Herrar Ingarö 1984
362 Ali Jafari Välkommen till Värmdö Välkommen till Värmdö Herrar Gustavsberg 1993
360 Kevin Kristoffersson Team kylskåp Herrar Enskede 1995
359 Linda Svensson Tyar Mer Damer Älta 1985
358 Yvonne Kishna Saltsjöbaden triathlonsällskap Damer Nacka 1997
357 Faith wangui Mbaria The breathers Damer Stockholm 1988
356 Jenny Axelsson Damer STOCKHOLM Sverige 1974
355 Helen Sjöholm Damer Nacka 1970
354 Viktor Ekwall Herrar Älta 1986
353 Oskar Lindahl Herrar Stockholm 1997
352 Per Dunberg Team Dunberg Herrar Stockholm 1980
351 Tomas Ulander Fredsund Maskin AB Herrar Stockholm 1971
350 Kalle Borneland Herrar
349 Fredrik Skur Länna Hundtrim Herrar Skogås 1970
348 Therese Malk Proper People Damer Stockholm 1973
347 Åsa Ideström Damer Älvsjö 1974
345 Sandra westerstrom OK Ravinen Damer Nacka 1975
346 Tomas Westerström Herrar
343 Robert Nilsson Herrar Stockholm 1983
344 Vincent Rodin Herrar
342 Catrin Söderdahl Damer Stockholm 1979
341 Henrik Nilsback Herrar Stockholm 1977
340 Åss Edman Roma IF Damer Visby 1962
339 Pauline Lönn Damer Vendelsö 1976
338 Jan Folbäck Herrar Saltsjö-Boo 1954
337 Per Apelqvist Herrar Årsta 1976
336 Rebecca Emmott Damer stockholm 1982
335 Heather Hartley Damer Enskededalen 1976
334 Anders Skoglund Gustavsberg Herrar Gustavsberg 1970
333 Jonna Edman Holmgren Damer SALTSJÖ-BOO 1988
331 Alexander Ekström Rörmokarna Herrar Stockholm 1991
332 Sebastian Karlsson Rörmokarna Herrar
330 Max Österberg Värmdö IF Herrar Värmdö 2006
329 Olivia Englundh Damer Skärholmen 1994
327 Threst Gray Herrar Enskede 1968
328 Erik Karlson Herrar
326 Ove Lundell Runacademy IF Herrar Älvsjö 1968
389 Fredric Lundström Herrar Stockholm 1988
390 Hanna Grivans Damer
325 Siaka Seisay GunTinga IF Dalen Warriors Herrar Enskededalen 1972
324 Johan Börjebo Herrar Hägersten 1972
323 Jonas Lindqvist Gustavsberg Herrar Gustavsberg 1982
322 Annie Richards Damer Tyresö 1975
321 Maja Ekestubbe Damer haninge 2002
320 Rose-Marie Betar Jansson Damer Spånga 1984
319 Pia-Maria Blaas Damer Älta 1978
318 Christian Hansen Herrar Upplands Väsby 1970
317 Sohil Patel Herrar Stockholm 1987
316 Lara Borges Damer Stockholm 1989
315 Hubert Smurawa Herrar STOCKHOLM 1974
314 Jan Hakala Upplands-Väsby Finnish Power Herrar Upplands-Väsby 1976
313 Lovisa Dahlgren Damer Stockholm 1997
312 Daniel Korzeniowski DK Utemiljö AB Herrar Handen 1982
311 Emil Råberg jogg.se Herrar Värmdö 1985
310 Mikael Sköld inUse Herrar Stockholm 1971
309 Nathalie Westerblom Damer Stockholm 1987
308 Pål Olofsson Herrar Nacka 1967
307 Gustav Bäckman Herrar Trosa 1988
306 Viktor Bäckman Herrar Nacka 1983
305 Josefa Rivas Arce Damer Bandhagen 1974
304 Henrik Sjöström Dekaderna Herrar Stockholm 1982
303 Anna Sjöström Dekaderna Damer Stockholm 1984
302 Nils Svensson Herrar Nacka 1987
301 Göran Lindelöw Herrar Stockholm 1959
300 Sarah Sturrock Team 165 Damer Farsta 1985
299 Malin Salomonsson Damer Tyresö 1985
298 Gabor Kocsis Herrar Stockholm 1987
297 Leul Bemnet Herrar Saltsjöbaden 1970
296 Gustav Lindelöw Herrar Johanneshov 1987
295 Magnus Törnqvist Herrar Stockholm 1969
294 Oskar Gustafson Herrar Stockholm 1988
293 Jens Aggerborg Herrar Nacka 1969
292 Pernilla Sollerhed Damer Täby 1960
291 Anna Hansson Damer Saltsjö-Boo 1976
290 Martin Salén Herrar Nacka 1974
289 Tilda Eriksson Damer Tyresö 2000
288 Mikael Jarding Herrar Värmdö 1972
287 Pontus Hedfors Profixio IF Herrar Nacka 1981
286 Anna Enberg Damer Nacka 1972
284 Martin Särnquist Herrar Saltsjö-Boo 1986
285 Nathalie Särnquist Damer
283 Mikael Simonsson IBM Herrar Stockholm 1972
281 Erik Fonser Bagaren & Lagaren Herrar Stockholm 1993
282 Rebecca Ingvarsson Bagaren & Lagaren Damer
280 Lars-Erik Andersson Herrar Nacka 1965
279 Malin Löfgren Atlas Copco IF Damer Nacka 1973
278 Johan Sjöberg Herrar Johanneshov 1991
277 Per Möller Herrar Solna 1963
276 Vera Attemark Murphys Lag Damer Nacka 1998
275 Marcus Persson Murphys Lag Herrar Stockholm 1996
274 Lars Christer Nordin Solna OK Herrar JÄRFÄLLA 1944
272 Mathias Andersson La familia Herrar VENDELSÖ 1993
273 Andreas Andersson La familia Herrar
270 Paula Thitz Damer Nacka 1988
271 Sylvain Monteux Herrar
269 Jonas Rognon Herrar Älta 1985
268 Teresa Blomgren Ingen Damer Saltsjö Boo 1969
267 Eric Gunnarsson Herrar Sollentuna 1989
266 Alexandra Laurell Mufflonfårens löparklubb Damer
265 Peter Jansson Herrar Enskede 1978
263 Vilgot Ottestig Herrar Saltsjö-Boo 2004
264 Olle Bertilsson Herrar
262 Johan Mohlin Herrar Nacka 1979
261 Sebastian Berggren Fightbox Herrar Stockholm 1978
260 Michael Gimströmer Nordic Safetysolutions AB Herrar Stockholm 1990
259 Ajla Imamovic Damer Nacka 1990
258 Martin Eklund Herrar Nacka 1977
257 Michael Ollas Herrar Sköndal 1987
255 Björn Rosenkvist Herrar Nacka 1963
256 Fred Åkerdahl Rosenkvist Herrar
253 Mirko Baggio Herrar Stockholm 1978
254 Gloria Fazza Damer
252 Erika Svensson Damer Stockholm 1989
251 Annika Emtemo Damer Stockholm 1965
250 Nestor Vargas Herrar Sollentuna 1982
249 Tobias Tigerschiöld Årsta Herrar Årsta 1987
248 Robert Pochec Robbsoft AB Herrar Södertälje 1979
247 Sebastian Bäckström - Herrar Stockholm 1988
246 Patrik Kinnunen Herrar Stockholm 1997
245 Jan Wennberg Herrar JOHANNESHOV 1961
244 David Sjöström Tynningö IF Herrar Tynningö 1975
243 Ellinor Tiensuu Rytz Damer Nacka 1981
241 Ulrika Sparring Damer Skutskär 1973
242 Linda Hansson Damer
240 Claes Lovén Herrar Stockholm 1977
239 Johnny Engström BAUHAUS Sportklubb Tigrarna 231456 Herrar NACKA 1990
235 Frances Hendén Damer Nacka 1991
236 Veronica Ekström Damer
237 Gittan Ekström Damer
238 Johanna Ekström Damer
234 Daniel Wangler Herrar NACKA 1971
233 Agnes Karlsson Damer Nacka 1986
232 Anders Rossbrink Morris & co Herrar Stockholm 1977
231 Emelie Grimborn Damer Stockholm 1987
230 Cornelia Lantto Damer Saltsjö Boo 1991
229 Patrik Backe Nasdaq Herrar Stockholm 1977
228 Sandra Östman Damer Sundbyberg 1990
226 Petrus Allberg Narthorst brödraskap Herrar Bromma 1994
227 Henning Råberg Narthorst brödraskap Herrar
225 Hans Holmström Herrar Nacka 1976
224 Ryszard Lorenc Robsoft Herrar Hölö 1978
223 Wilma Nordström Mörtnäs Damer Värmdö 1995
222 Stefan Svebeck Herrar Saltsjö-Boo 1983
221 Niclas Lindenstein Herrar Älta 1985
220 Katarina Elvinsson Damer Enskede 1986
219 Erik Pettersson Herrar Nacka 1986
218 Sandra Nuhic Damer Stockholm 1967
217 Mattias Kanold Herrar Nacka 1969
216 Emil Sörqvist Herrar Saltsjö-boo 1999
215 Emma Östmark Älta Flugsnapparna Damer Älta 1978
214 Ellen Bergseth Flugsnapparna Damer Älta 1979
213 Helena Buvall Damer Hägersten 1975
212 Joshua Prentice Herrar Stockholm 1985
211 Jörgen Karlsson Herrar Nacka 1965
210 Fabian Eriksson TEAM KYLSKÅP Herrar Kärrtorpsvägen 93B 1995
209 Jamie Ingilby Herrar Stockholm 1985
207 Nina Strandberg Damer NACKA 1970
208 Ann Strandberg Damer
206 Michael Lagerström Herrar Saltsjö-Boo 1980
205 Kjell Lundström Solberga Herrar Hägersten 1965
204 Richard Pendrill Herrar Nacka 1991
202 Josefin Nygren Team Ältadalen Damer
203 Johnny Axelsson Team Ältadalen Herrar
201 Richard Skogsbergh Herrar Skarpnäck 1970
200 Daniela Moskovits Court1 Court1 Damer Saltsjö boo 1993
199 Nidia Loven Damer Solna 1968
197 Maria Arneng Damer Stockholm 1971
198 Judit Arneng Tengvall Damer
195 Jessica Wahlsten Damer Älvsjö 1982
196 Cia Järnåker Damer
194 Erik Löfberg Herrar Nacka 1983
193 Christoffer Salomonsson Herrar Stockholm 1988
191 Anna Åkerlund Damer Stockholm 1978
192 Anton Maandi Herrar
190 Josefin Wallin Damer Nacka 1991
189 Martin Åberg Herrar Johanneshov 1986
188 Linda Swedner Lilja Tyresö Damer TYRESÖ 1974
187 Jessica Fogelsjöö Damer Enskede 1974
183 Angela Lötvall De tre vännerna & saunaman Damer Stockholm 1988
184 Fredrik Löhr De tre vännerna & saunaman Herrar
185 Johan Behm Eklund De tre vännerna & saunaman Herrar
186 Linn Gilbertsson De tre vännerna & saunaman Damer
182 Achim Klüppelberg Herrar Stockholm 1990
181 simon blank Herrar nacka 1997
179 Robert Eles Alphyddan runners Herrar nacka 1974
178 Per Lemon Herrar Älvsjö 1970
177 Martin Lindström Herrar Hägersten 1969
176 Tina Sendlhofer Damer Älta 1988
175 Karl Rombo Herrar Saltsjöbaden 1976
174 Emil Wennerström Herrar Vendelsö 2005
173 Jonas Melander Herrar Nacka 1992
171 Per Willén Herrar Stockholm 1965
172 Anna-Karin Sandgren Damer
170 Cornelia Stavrianidou Damer Enskede 1994
169 Parviz Farhadian Herrar Årsta 1977
168 jeanette wallner Damer enskededalen 1990
167 Camilla Marsnäs Frohe Wajkings Damer Tyresö 1976
166 Jörgen Himmerstål Herrar Saltsjö-Boo 1967
165 Annelie Bomanson Damer Hägersten 1981
164 Rickard Karlsson FRAM Herrar Saltsjö-Boo 1969
163 Mårten Liljeblad Herrar Stockholm 2000
162 Jan Häger OK Södertörn Herrar Trångsund 1964
161 Gustav Liljeblad Herrar Saltsjö-Boo 1981
159 Hanna Eldmar Bråtmans Damer Nacka 1990
160 Hans Bråtman Bråtmans Herrar
158 Peter Burgman Herrar Stockholm 1985
157 Kanogo Njuru Hammarby Veteraner Herrar Segersäng 1973
156 Lena Björk Dalkjusevägen IF Damer Stockholm 1962
155 Linnea Yu Hammarsten Damer Södertälje 2002
154 Jimmy Rudemyr Herrar Stockholm 1978
153 Torbjörn Lidbom HILTI BJJ Herrar Årsta 1976
152 Kristofer Westerberg Frohe Wajkings Herrar Solna 1975
147 Richard Briland Capio Gubbängen VC Herrar Enskede 1982
148 Kelly Shoar Capio Gubbängen VC Damer
149 Karin Hammarlid Capio Gubbängen VC Damer
150 Lena Ekelund Capio Gubbängen VC Damer
151 Anna Fransson Capio Gubbängen VC Damer
146 Claes Ekblom Claes Martini Runners Herrar Stockholm 1997
145 Joel Nilsson Herrar
144 Camilla Fuxborg Damer
141 Louise Larsson Damer Stockholm 1993
142 Stephanie Holm Damer
143 Matilda Arvidsson Damer
480 Merveille Alphonse Damer Saltsjöbaden 1992
140 Madeleine Hallberg Damer Tyresö 1978
139 Michaela Runeberg Damer Saltsjöbaden 1991
138 E**l K****k Herrar N**** 1987
136 Ioana Cristescu Damer Stockholm 1991
137 Maxime Rahmani Herrar
135 Dan Joons AXA Sports Club Herrar Ingarö 1980
134 Felix Davidsson-Berndtsson Hammarby IF Friidrott Herrar Värmdö 1996
133 Sandra Jansson Nacka Damer Nacka 1986
132 Mats Ancker Herrar Täby 1974
131 Iriana Martinez Camunas Damer Stockholm 1981
130 Martin Ryding Herrar ingarö 1981
129 Stefan Gustafsson Herrar Göteborg 1980
127 Adam Goding Tegelöns IF Herrar Nacka 1978
128 Marie Goding Damer
125 Svante Brohagen Herrar Nacka 2007
126 Mats Brohagen Herrar
118 Anna Pucar Rimhagen Team Generation Damer Linköping 1970
119 Elin Rimhagen Team Generation Damer
120 Christoffer Carlén Team Generation Herrar
121 Elsa Rimhagen Team Generation Damer
122 Oscar Ollas Team Generation Herrar
123 Johan Nylén Team Generation Herrar
124 Simon Sassi Nylén Team Generation Herrar
117 Christopher Tancredi Herrar Saltsjö-Boo 1984
116 Christoffer Tapper Herrar Saltsjö-boo 1987
114 Tomas Höglund Herrar Ingarö 1976
115 Therese Höglund Damer
113 Henrik Persson Myrsjö LK Herrar Nacka 1964
112 Jakob Zigmond EPAB Herrar Nacka 1986
110 Magnus Gustafsson M o F Herrar Saltsjö-Boo 1974
111 Sofia Gustafsson M o F Damer
109 Mikael Gahmberg Evlinge Slackers Herrar Värmdö 1975
108 Lotta Enberg Damer Eldsberga 1973
107 Annika Pettersson Runacademy Damer SKOGÅS 1968
106 Marianne Sjögren Damer Saltsjö-Boo 1946
105 Magnus Mozart Runacademy IF Herrar Nacka 1990
104 Daniel Fristam Herrar Enskede 1974
103 Clas Gordon Katarina Södra Herrar Johanneshov 1964
102 Annica Bergman Damer Stockholm 1991
101 Amanda Midhamre Damer Nacka 1992
100 Simon Ahlberg Herrar Stockholm 1988
98 Reza Farhang Limestar AB Herrar Djursholm 1976
99 Joana Farhang Damer
97 Oscar Karlsson Herrar Sundbyberg 1989
96 Emil Odén Alphyddan Runners Herrar Nacka 1994
95 Katarina Ring Damer Villshärad 1970
94 Becky Palhus Damer
93 Karl Rogler Herrar Stockholm 1980
92 Nina Lindgren Dahl Damer Stockholm 1978
91 Stefan Hemström Herrar Stockholm 1966
90 Per Lundberg Herrar Vendelsö 1965
88 Amanda Delle Mufflonfårens löparklubb Damer Johanneshov 1993
89 Dan Delle Mufflonfårens löparklubb Herrar
87 Cornelia Lundberg Damer Vendelsö 1997
86 Anders Calltorp Nyköpings OK Herrar Tuvhättevägen 30 Nyköping 1947
85 Evgenii Ratnikov Herrar Nacka 1986
84 Petter Sandberg Utas Herrar Saltsjö-Boo 2001
83 Ola Eriksson Herrar SALTSJÖ-BOO 1968
82 Johanna Elvinsson Mufflonfårens löparklubb Damer Nacka 1989
81 Fredrik Svensson IK Tun Herrar Nyköping 1975
80 Stefan Rodin Herrar Stockholm 1982
79 Dennis Oldin Herrar Uttran 1991
78 Joakim Örtenholm Herrar Saltsjöbaden 1991
77 Fredrik Stuifbergen Herrar Sollentuna 1981
76 Rolf Pilotti Herrar Katrineholm 1965
75 Simon Wisbrant Herrar Nacka 1982
74 Emil Gregorica Herrar Nacka 1978
73 Simon Hammarström Nacka Energi Herrar Karlstad 1991
72 Johan Hellberg Nacka Energi Herrar Älta 1983
71 Thomas Odhelius Team Odhelius Herrar Älvsjö 1970
70 Marie Kaplan Damer Älta 1980
69 Arne Sylvest Runacademy Herrar Vendelsö 1957
64 Simon Hollingworth Herrar Linköping 2000
65 Jannica Hollingworth Damer
66 Noel Hollingworth Herrar
67 Patrik Hollingworth Herrar
68 Max Hollingworth Herrar
63 Daniel Halvardsson Nässjö OK Herrar Farsta 1984
62 Anders Rosqvist Herrar Sköndal 1966
61 John Prytherch Herrar Nacka 1980
60 Nils Lundin Herrar Nacka 1986
58 Pia Pondro Damer Älta 1970
59 Edina Pondro Damer
57 Sarah Åhlen Välkommen till Värmdö Damer Värmdö 1971
55 Malin Larsson Damer Johanneshov 1983
56 Anna Åhlberg Damer
53 Chris Fitzgerald Herrar Hägersten 1987
54 Tilde Zätterström Damer
51 Pontus Palmgren Lundapågarna Herrar Hägersten 1989
52 Jakob Palmgren Lundapågarna Herrar
50 Niklas Franzén Herrar Saltsjö Boo 1986
48 Björn Axelsson The breathers Herrar Årsta 1987
49 Jessica Axelsson The breathers Damer
47 Thomasine Ellingsen Cederö Damer Nacka 1973
46 Daniel Liljeström Herrar Hägersten 1990
45 Michael Caroni Eriksdalsbadet Herrar Nacka 1963
44 Maria Tapper Runacademy Damer Enskede 1957
40 Matilda Jonsson Martini Runners Damer Stockholm 1988
41 Karl Hamskär Martini Runners Herrar
42 Anna Jutevik Martini Runners Damer
43 Fredrik Jonsson Martini Runners Herrar
39 Jonas Rundgren Herrar Bagarmossen 1975
37 Jenny Franck Damer Årsta 1991
38 Emma Ekendahl Damer
36 Petrus Svensson Herrar Saltsjö-Boo 1979
35 Robin Hermansson Herrar Älta 1976
34 Lovisa Dybeck Damer Saltsjöbaden 1976
33 Malin Edwall Damer Saltsjöbaden 1972
32 Nicklas Svensk Herrar Nacka 1993
30 Isabella Grunditz Damer Nacka 1999
31 Catharina Wale Grunditz Damer
29 Rickard Karlsson FRAM Projekteringsledning Herrar Saltsjö-Boo 1969
28 Therese Hedin Damer Stockholm 1970
27 Max Myrin Hellas FK Herrar Saltsjö-Boo 2005
26 Marcus Karlborg Herrar Stockholm 1988
25 Jonatan Boman Pesonen Lerkils IF Herrar Johanneshov 1989
24 Tommy Under Herrar Hägersten 1963
23 Hanna Björklund Damer Nacka 1984
22 Johan Granström Herrar Nacka 1968
21 Axel Wretman Nysätra Herrar Nacka 1985
20 Gustaf Björkén Herrar Saltsjö-Boo 1993
19 Gustaf Andersson Dif mot rubbet Herrar Stockholm 1980
18 Johan Söderholm Herrar Linköping 1958
17 Kim Alltorp Damer Nacka 1981
16 Jessica Björck OK Älme Damer Älmhult 1972
14 Louise Lyrenäs Damer Njurunda 1973
15 Erik Lyrenäs Herrar
13 Cruz Näsström Varas Team Niklas Camp 2022 Herrar STOCKHOLM 2008
12 Ola Sohlström Herrar Stockholm 1979
11 Niklas Waldemar Herrar Nacka 1973
10 Kenneth Jansson Herrar Saltsjö boo 1966
9 Janne Nieminen Wiab racing Herrar Saltsjö boo 1971
8 Niklas Lundbäck Herrar Enskededalen 1978
7 William Bergfors Herrar HUDDINGE 1987
6 Mats Sandberg Herrar STOCKHOLM 1965
5 Emma Ortman Damer Nacka 1982
4 Karin Berner Damer Nacka 1985
3 Michael Ringh Älta IF Herrar ÄLTA 1969
2 Thomas Backelin Lilla Nynäs Running Club Herrar Nacka 1975
1 Kelly Lindén Damer Älta 1989
Till anmälan för Sicklaloppet 10 km