Anmälda till Sicklaloppet 2022 - Sicklaloppet 5 km Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
1223 Jakob Hussfelt Herrar Älta 1976
1222 Anethe Appelgren Mif Örebro Damer Örebro 1963
1221 Marie Carlsson Damer Nacka 1978
1220 Andreas Westberg Herrar stockholm 1981
1219 Fredrik Uhrbom Spårvägens FK Herrar Älta 1977
1217 Ulrika Saar Damer Saltsjö-Boo 1973
1218 Max O'Brien Ungdom killar (tom 16 år)
1216 Oscar Persson XXL Herrar Handen 1995
1215 Johan Odemalm Herrar Stockholm 1985
1214 Johan Rinman Herrar Årsta 1982
1213 Christian örum Race and Shine Sportsclub Herrar
1212 Sarafina Ishara Välkommen till Värmdö Ungdom tjejer (tom 16 år) Värmdö 2008
1211 Mario Delgado Herrar Nacka Strand 1962
1207 Lennart Bergendahl Bergendahl Herrar Nacka 1948
1208 Malte Bergendahl Bergendahl Ungdom killar (tom 16 år)
1206 Lena Ivegren Damer Nacka 1987
1205 Sofia Dahl Damer Järna 1975
1204 Osmel Lavalier Martin Just for fun. Herrar Sköndal 1998
1203 Jasmina Pruginic Damer GÖTEBORG 1998
1202 Mats Sandberg HBK Herrar Nacka 1966
1201 Anne-Li Lind H31 Damer
1200 Sven Petersson Huddinge AIS Herrar Bandhagen 1983
1199 Oskar Tarma Sickla IF Ungdom killar (tom 16 år) Stockholm 2008
1197 Anton Skott Herrar Stockholm 1984
1198 Kory Davis Damer
1196 Axel Skott-Storheden Neptun Ungdom killar (tom 16 år) Stockholm 2006
1194 Martin Everitt Kexbox Herrar Stockholm 1989
1195 Albert Abrahamsson Kexbox Ungdom killar (tom 16 år)
1193 Maria De Lauretis Private person Temc Damer Älta 1987
1192 Åsa Wirsenius Damer Nacka 1977
1191 Kristin Bengtsson Damer ENSKEDEDALEN 1970
1189 Joel Ambumsgård Team Ambum Ungdom killar (tom 16 år) Johanneshov 2009
1190 Rikard Ambumsgård Team Ambum Herrar
1188 Nils-Henrik Jansson Herrar Tyresö 1990
1187 Daksha Singh Just for fun. Ungdom killar (tom 16 år) Stockholm 2008
1186 Victoria Cederlöf Damer Värmdö 1990
1185 Mathias Oskarsson Herrar Vendelsö 1975
1184 Peter Kallio Herrar Nacka 1970
1183 Anders Wirsenius Herrar Nacka 1968
1182 Pernilla Schoultze Barrientos Damer Stockholm 1972
1181 Catherine Nawire Rakama Eliud Kipchoge Damer Nacka 1989
1180 Lisa Strandh Damer Stockholm 1979
1179 Rebecca Jönsson Damer Stockholm 1979
1177 Julia Kjellström Damer Älvsjö 1989
1178 Christer Odemo Herrar
1176 Åsa Lindholm Familjen Lindholm Damer
1175 Johan Jokisaari Herrar Trångsund 1948
1174 Katharina Hultberg Corpus personalförening Damer Stockholm 1968
1173 Lars Westberg Sollentuna Herrar Sollentuna 1949
1172 Marika Hilldoff Rosa Huset Damer Nacka 1979
1170 Anna Lofter Damer Stockholm 1973
1171 Sofia Lofter Ungdom tjejer (tom 16 år)
1168 Alexander Gräslund Ungdom killar (tom 16 år) Stockholm 2010
1169 Felix Forsmark Ungdom killar (tom 16 år)
1167 Sara Newihl Newihls Team Newihl Damer Gustavsberg 1978
1166 Yalda Nawrozi Välkommen till Värmdö Damer Värmdö 2002
1165 Aaron Colman Colman Herrar
1164 Erica Wide Damer Stockholm 1994
1163 Franziska Seufert Damer Enskededalen 1992
1162 Theodor Wirsenius Ungdom killar (tom 16 år) Nacka 2011
1161 Linn Wirsenius Ungdom tjejer (tom 16 år) Nacka 2010
1160 Niklas Thörn Herrar Nacka 1982
1159 Asma Omer Välkommen till värmdö Damer Värmdö 1993
1158 Elisabeth Andemariam Välkommen till Värmdö Damer Gustavsberg 1983
1157 Oscar Sjöö Ungdom killar (tom 16 år) Stockholm 2010
1156 Jakob Wessman Sickla If Ungdom killar (tom 16 år) Stockholm 2010
1155 Faiza Kuzucu Välkommen till Värmdö Damer Gustavsberg 1989
1154 Fatima Guseinova Damer Stockholm 1989
1152 Karl Järn Nonnas goda gelato Ungdom killar (tom 16 år) Saltsjö-Boo 2012
1153 Lena Dalenius Nonnas goda gelato Damer
1151 Therese Storheden Damer Stockholm 1975
1150 Lisen Skott-Storheden Neptun Ungdom tjejer (tom 16 år) Stockholm 2008
1149 Rebecca Lejbro Damer HÄGERSTEN 1983
1147 Christian Paulsen Atlas Copco Power Technique Atlas Copco Power Technique Herrar Vinterbro 1986
1148 Anastasios Thriskos Atlas Copco Power Technique Herrar
1146 Frida Bjerkman Damer
1145 einar bodström KIF Kamrat och Idrottsförening Herrar
1144 Frida Liif Damer Årsta 1984
1142 Johan Anemyr Nässjö OK Team Loppan Herrar Sollentuna 1984
1143 Mia Jönsson Team Loppan Damer
1140 Lisa Tistad Damer Skärholmen 1987
1141 Ylva Tistad Ungdom tjejer (tom 16 år)
1139 Viktor Zetterholm Herrar
1138 Rebecca Johansson Damer Skarpnäck 1974
1136 Urban Pettersson Bargo Hästhagens IF Herrar Nacka 1968
1137 Frida Bargo Damer
1135 Emma Knutsson Damer Bandhagen 1987
1134 Benny Carlsson Stureby Bowling Herrar Tyresö 1967
1133 Hans Jacobson Sugar Bakers Herrar Stockholm 1964
1132 Frank Witte IF Linnea Herrar Stockholm 1963
1130 Markus Nilsson Herrar Njurunda 1980
1131 Gisela Nilsson Damer
1129 Kenzo Backelin Ungdom killar (tom 16 år) Nacka 2007
1127 Sara Losten Damer Farsta 1975
1128 Hilda Losten Ungdom tjejer (tom 16 år)
1125 Ida Bertlin Damer Nacka 2003
1126 Ann-Catrine Bertlin Damer
1124 Caroline Holmgren Damer Saltsjö-Boo 1988
1123 Andrea Horvei Damer Oslo 1963
1122 Nickolina Strålberg Damer Saltsjö-Boo 1991
1121 Sofia Äng Damer Saltsjö-boo 1996
1120 Krunal Shah Herrar Vällingby 1998
1119 Natasha Montes Tushis Lökar Damer Gustavsberg 1987
1117 Julie Borselius Damer Nacka 1976
1118 Alma Borselius Ungdom tjejer (tom 16 år)
1114 Julia Ekström BengBengBeng Goreng Damer Nacka 1998
1115 axel cooper-williams BengBengBeng Goreng Herrar
1116 Trevor Cooper-Williams BengBengBeng Goreng Herrar
1113 Marie Magat Damer Stockholm 1981
1111 annemarie poyser Williams Damer Tullinge 1976
1112 Richard Williams Herrar
1110 Selma Kallio Ungdom killar (tom 16 år) Nacka 2010
1109 Silvija Marcinkeviciute Damer Johanneshov 1992
1108 Maria Erwald Damer Lidingö 1971
1107 Michael Vessman Herrar Stockholm 1991
1106 Sabina Berger Damer Stockholm 1984
1104 Mats Wåhlberg Herrar Nacka 1957
1105 Amanda Wåhlberg Ungdom tjejer (tom 16 år)
1103 Sara Hägglöf Damer Stockholm 1991
1102 Hanna Skeppstedt Damer Nacka 1980
1101 Ellinor Asp Hellinor Damer Nacka 1972
1100 Jan-Olov Jonsson Strömsbergs if Herrar Gustavsberg 1945
1099 Erik Dahlström Beatz & Life Herrar Stockholm 1977
1097 Nicole Bernats Runacademy if Damer Enskede 1990
1098 Mikko Puustinen Herrar
1096 Malin Toverud Damer
1094 Nora Curtis Team Curtis Damer Broddetrop 1994
1095 Maria Curtis Team Curtis Damer
1091 Elsa Holmberg Damer Nacka 1983
1092 Carina Lundmark Damer
1093 Sven Lundmark Herrar
1090 Gudrun Klasén Damer Järfälla 1947
1089 Göran Sjögren Gustavsberg Herrar Gustavsberg 1969
1088 Johanna Almgren Värmdö Damer Gustavsberg 2003
1087 Johan Björkstad Herrar
1086 Marcus Nyberg Herrar STOCKHOLM 1990
1085 Alice Rosberg Damer Nacka 1994
1084 Jenny Malmjärn Damer Nacka 1972
1083 Lina Karlsson Damer Nacka 1982
1080 Helena Holm Eriksson Lag Stella Damer Nacka 1970
1081 Sara Eriksson Lag Stella Damer
1082 Elin Eriksson Lag Stella Damer
1078 Juan Olaya Herrar Stockholm 1992
1079 Katheryn Rojas Damer
1077 Clara Witty Wittyfamiljen Damer Älta 1990
1076 Charlotte Hultman Damer Nacka 1974
1075 Göran Bergqvist Enskede IF Hultman/Bergqvist Herrar Stockholm 1950
1073 Michael Steen Petersen Herlufsholm Atletik & Motion,Danmark Herrar Stockholm 1970
1074 Eliaz Johansson Herrar
1072 Anna Eriksson Damer Hägersten 1973
1071 Klara Lindström Damer Hägersten 2001
1070 Joao Heuser Ciro Vidal Herrar Hägersten 1979
1069 Nikolaj Flor Mallik Ungdom killar (tom 16 år) Johanneshov 2010
1068 Ciro Vidal Ciro Vidal Herrar Stockholm 1979
1210 Björn Granberg Herrar
1067 Mikael Agerberg Herrar Hägersten 1985
1066 Martin Johansson Herrar Järfälla 1978
1065 Eva-Maria Gothenby Damer Nacka 1964
1063 Linnéa Kalnins Damer Johanneshov 1994
1064 Erik Avebäck Herrar
1061 Linda Skugge Damer Sollentuna 1973
1062 Siri Skugge Damer
1060 Pär Östling AIK Friidrott Herrar Nacka Strand 1966
1059 Andrei Tchernov CLATCH Herrar
1047 Wael Al-Doori Capio Gubbängen VC Herrar
1048 Sofie Eriksson Capio Gubbängen VC Damer
1049 Linda Thorn Capio Gubbängen VC Damer
1050 Katarina Frick Capio Gubbängen VC Damer
1051 Alexandra Back Capio Gubbängen VC Damer
1052 Graciela Rosello Rodriguez Capio Gubbängen VC Damer
1053 Victoria Morales Rosello Capio Gubbängen VC Damer
1054 Anna Wallman Capio Gubbängen VC Damer
1055 Dafina Mulaj Capio Gubbängen VC Damer
1056 Per Löf Capio Gubbängen VC Herrar
1057 Adam Ghneim Capio Gubbängen VC Herrar
1058 Julia Westberg Capio Gubbängen VC Damer
1046 Sara Lundmark Slug Club Damer Stockholm 1991
1045 Dayrene Martin Ramirez Just for fun. Damer Stockholm 1976
1044 Elizabeth Joyce Just for fun. Damer Sköndal 1993
1043 Johanna Larsson Damer
1042 Andreas Fuxborg Herrar
1040 Cassandra Guldberg Grunditz Damer Nacka 1989
1041 Inger Grunditz Damer
1038 Petra Schultz Damer Älta 1979
1037 Anders Kolvik Herrar Nacka Strand 1958
1035 Linus Hållstedt Ungdom killar (tom 16 år) TRÅNGSUND 2010
1036 Anne Hållstedt Damer
1034 Petra Sporrong Damer HÄGERSTEN 1967
1033 Alexandros Kyrou Herrar Sollentuna 1972
1032 Sofia Grebius HHS Damer Nacka 1977
1031 Jane Karlsson Damer Stockholm 1975
1029 Emma Lindström Damer Nacka 1982
1030 Oscar Lindström Ungdom killar (tom 16 år)
1028 Sofia Tapper Damer Saltsjö-boo 1988
1027 Kenneth Jönsson Tullinge SK Herrar Huddinge 1967
1025 Johan Simon Familjen Simon Herrar Nacka 1977
1026 Noah Simon Familjen Simon Ungdom killar (tom 16 år)
1024 Astrid Hultin Svensk Damer Stockholm 1994
1023 Lucy Handley ALPHA Trainingcenter Damer Bagarmossen 1985
1022 Sofia Markovic Slug club Damer Stockholm 1994
1021 Anna-Clara Söderlund Damer Stockholm 1979
1020 Maria Aspvik Damer Saltsjöbaden 1989
1019 Monica Mendez Damer Stockholm 1986
1018 Joakim Johansson Herrar Stockholm 1990
1017 Göran Husén Herrar Kista 1952
1016 Ida Jansson Damer Strömstad 1991
1015 June Lundberg Damer
1014 Mariia Ratnikova Damer
1013 Alexander Nilsson ALPHA Trainingcenter Herrar Bagarmossen 1989
1012 Andreas Calltorp TEAM SURPUPPS Herrar Nyköping 1978
1011 Monica Holmberg Damer Stockholm 1961
1010 David Bernier Herrar Bromma 1986
1009 Tomas Kjerf Saltsjö Boo scoutkår Herrar Saltsjö Boo 1960
1008 Carina Koivisto Damer BAGARMOSSEN 1959
1007 Thomas Elgenberg Herrar Solna 1984
1006 Björn Fransson Herrar Järfälla 1957
1005 Linn Sjölund Damer Stockholm 1989
1004 Roger Jervenheim Herrar Nacka 1957
1003 Nils von Heijne Stillabo Stillabo Herrar Saltsjö-Boo 1982
1002 Faviana Vangelius von Heijne Stillabo Damer Saltsjö-Boo 1987
1000 Isabella Dahl Damer Nacka 1994
1001 August Olsén Herrar
Till anmälan för Sicklaloppet 5 km