Anmälda till Bålsta Stadslopp vår 2022 - 10 km Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
732 Anastasia Denisova Thor Sävedalens AIK Damer Kvinna Bålsta 1993
211 Daniel Pärmenäs Stockholm Herrar Man Stockholm 1991
210 Marcus Hallbäck YO Running club Herrar Man Bålsta 1992
209 Lars Björklund Springresor IF Herrar Man Bålsta 1984
208 Axel Lönnqvist Hässelby SK Herrar Man Bålsta 1981
207 Erik Willén Uppsala Herrar Man Bålsta 1969
206 Ricky Hansson Sätra IF Herrar Man Bålsta 2011
205 Jonatan Alvaeus Upsala IF Herrar Man Uppsala 1990
204 Erik Stenberg FK Studenterna Herrar Man Stockholm 1990
203 Göran Johanson Bålsta IK Herrar Man Bålsta 1974
202 Dan Larsson Björklinge Herrar Man Björklinge 1959
201 Jakob Rolén Herrar Man Stockholm 1995
200 Björn Fröblom Terrible Tuesdays Athletic Club Herrar Man Lidingö 1978
199 Magnus Åstrand J&J Herrar Man Uppsala 1983
198 Roger Sohlberg Alsike Herrar Man Knivsta 1975
197 Fredrik Gustafsson Uppsala universitet Herrar Man Uppsala 1993
196 Joakim Oxelvik Herrar Man Tumba 1976
731 Hanna Oja Damer Kvinna Vällingby 1991
195 Isak Hellström FK Studenterna Herrar Man Stockholm 1991
194 Lukas Segersten Enköpings AIF Herrar Man Enköping 2000
193 Kalle Brunnstedt Life is a party Herrar Man SOLNA 1995
192 Adam Dennis Herrar Man Bromma 1980
191 Ahmed Al Al-mayahi Huddinge Herrar Man Huddinge 1987
730 Moa Gustafsson FK Studenterna Damer Kvinna Stockholm 1992
190 Fredrik Uhrbom Spårvägens FK Herrar Man Stockholm 1977
189 Mattias Jonsson Team AnyPace Sweden Herrar Man Bro 1989
728 Amanda Gudmundsson Damer Kvinna Bålsta 1987
729 Diana Paz Damer Kvinna Bålsta 1983
188 Mattias Derfält Heja Mera Löpning Herrar Man Johanneshov 1988
727 Hanna Lindholm Högby IF Damer Kvinna Farsta 1979
187 Magnus Svinhufvud Stockholm Run Club Herrar Man Solna 1988
726 Isabelle Brauer Hässelby SK Damer Kvinna Åkersberga 1996
185 John Sköld Herrar Man Västerås 1987
186 Simon Sköld Västerås LK Herrar Man Västerås 1983
725 Edith Blomqvist Västerås FK Damer Kvinna Västerås 1994
724 Helena Bjälkemo Terrible Tuesday Athletic Club Damer Kvinna Stockholm 1981
184 Simon Wahlström FK Studenterna Herrar Man Stockholm 1995
183 Henrik Wahlberg Fredrikshofs FIF Herrar Man Stockholm 1986
182 Elias Rapp Västerås FK Herrar Man Västerås 1999
181 Jimmy Öhman Gefle IF Herrar Man Österfärnebo 2001
180 Joakim Thelin Upsala IF Herrar Man Uppsala 1987
179 Ryszard Lorenc Hölö Herrar Man Hölö 1978
178 Tommy Lacandler Team MoTo Herrar Man SUNDBYBERG 1952
177 Sebastian Berenskiöld Borsi Bålsta Herrar Man Bålsta 1989
175 Markus Andersson Västerås FK Herrar Man Västerås 2005
176 Felix Persson Västerås FK Herrar Man Västerås 2005
174 David Howding Herrar Man ÄLVSJÖ 1986
173 Hannes Bjernhagen Fredrikshofs FIF Herrar Man Täby 1994
172 Rickard Andersson IF Linnéa Herrar Man Sollentuna 1972
171 Alexander Stjernholm Försvarsmakten Herrar Farsta 1990
170 Ludwing Franquiz FK Studenterna Herrar Man Stockholm 1993
169 Niklas Byren Solna Herrar Man Solna 1987
168 Jonas Langman IF Mantra Sport Herrar Man Bålsta 1992
167 Pelle Holgersson IF Mantra Sport Herrar Man Uppsala 1970
166 Patrik Eklund Herrar Man Bromma 1982
165 Robin Isaksson Vivungi Herrar Man Bromma 1986
164 Mikael Tisjö Bålsta IK Herrar Man Bålsta 1981
163 Adam Strömme Mattsson Herrar Man Uppsala 1997
162 Mikael Björklund Jonilma Herrar Man Knivsta 1982
161 Anders Eriksson EAI Herrar Man ÖRSUNDSBRO 1956
160 Gustaf Jonstam Herrar Man Örsundsbro 1982
159 Fredrik Westerdahl Fredrikshofs fif Herrar Man Järfälla 1979
158 Björn Engqvist Örebro AIK Herrar Man Örebro 1981
157 John Sterner OK Tiveden Herrar Man Saltsjö-Boo 1990
156 Victor Urquhart Smångs Spårvägens FK Herrar Man Stockholm 1986
155 Andreas Destouni Andreas Broder Löparteam Herrar Man Solna 1996
154 Jimmy Strid Running On Empty Herrar Man VÄSTERÅS 1981
153 Dan Welin Runacademy IF Herrar Man Hässelby 1967
152 Johan Hård Vigges lätta fötter Herrar Man Runhällen 1990
723 Josefina Holmén Damer Kvinna Trollhättan 1992
151 joacim cronvall Slutna Mästerskapen Herrar Hägersten 1989
Till anmälan för 10 km