Anmälda till Kustmaran och Kristianopel Runt 2023
Avancerad sök
Kustmaran 42,2 km
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
Ulrika Kårehed Wester
Damer
Kvinna
1987
Patrik Hillborg
Herrar
Man
1986
Jörgen Kjellsson
Brittatorp TK
Herrar
Man
1958
Eva-Lena Kjellsson
Brittatorp TK
Damer
Kvinna
1967
Anita Jönsson
HögbyIF
Damer
Kvinna
1963
Åke Palmqvist
IK Akele
Herrar
Man
1946
Toni Niskanen
Herrar
Man
1980
Eric Zetterfalk
Söders SOL
Herrar
Man
1979
Tobias Olsson
-
Herrar
Man
1989
Sophie Nilsson
Damer
Kvinna
1986
Frida Södermark
Tjalve Friidrottsklubb
Damer
Kvinna
1978
Richard Löwenborg
Roma IF
Herrar
Man
1976
Peter Liljedahl
OK Skogsfalken
Herrar
Man
1971
Mikael Persson
Kullens Company
Herrar
Man
1967
Linda Morin
Terrible Tuesdays AC
Damer
Kvinna
1988
Fredrik Kellin
Mölndals AIK
Herrar
Man
1976
Conny Andersson
Runacadamy IF
Herrar
Man
1972
Frippe Johansson
Herrar
Man
1973
Ulf Carlson
NORA
Herrar
Man
1967
Pontus Skottén
Herrar
Man
1988
Thomas Stüker
Herrar
Man
1969
Kurt Gustavsson
Hultsfreds LK
Herrar
Man
1946
Astrid Nyblom
KARLSKRONA
Damer
Kvinna
2002
Michael Ericsson
Herrar
Man
1968
Emmy Benderix
Brokinds IF
Damer
Kvinna
1987
Marcus Bloom
Umara Sports Club
Herrar
Man
1979
Hanna Bloom
Umara Sports Club
Damer
Kvinna
1981
Charlene Irwin
Team Blekinge
Damer
Kvinna
1981
Elvira Schei
Damer
Kvinna
2003
Per Lundahl
Samhällsbärarna Globen
Herrar
Man
1975
mathias johansson
umara sportsclub
Herrar
Man
1967
Björn Ulvås
Kalmar RC Triathlon
Herrar
Man
1978
Lena Eriksson
Damer
Kvinna
1978
Lukas Lindman
Karlskrona SOK
Herrar
Man
1998
Kustmaran 21,1 km
Namn
Klubb
Klass
Födelseår
Amanda Svensson
Katrineholm
Damer
1995
Leif Jonsson
Strömby
Herrar
1956
Axel Jonsson
Kalmar
Herrar
1997
Björn Olovsson
Nättrabo
Herrar
1970
Mirjam Olovsson
Nättrabo
Damer
1975
Carl-Johan Andersson
Herrar
1990
Henrik Gummesson
Herrar
1977
Jonas Ottosson
Högby IF
Herrar
1990
Louise Kolben
Runacademy IF
Damer
1979
Fredrik Ström
Runacademy IF
Herrar
1979
Simon Fröh
Team Blekinge
Herrar
1984
Gustaf Helmner
Herrar
1996
Patrik Olsson
Herrar
1967
Mikael Espenkrona
Herrar
1974
Per Fagerström
Vegan runners ik
Herrar
1987
Kjell Hågestad
Färjestadens motion
Herrar
1944
Thess Andersson
TheSS The Snabbare Starkare
Damer
1988
Filippa Aderot
Damer
2003
Mikael Luomala
Konga SK
Herrar
1962
Tina-Mari Jonasson
Damer
1970
Stina Nordström
Damer
1977
Peter Von Feilitzen
Värnamo
Herrar
1980
Patric Lundvall
Växjö löparklubb
Herrar
1968
Mattias Ekman
Apladalens LK
Herrar
1982
Kajsa Gertsson
Växjö
Damer
1991
Jonas Engdahl
Herrar
1979
Oskar Simonsson
Vvf
Herrar
1985
Kerstin Löfgren
Damer
1957
Michael Berlin
IFK Lidingö Friidrott
Herrar
1982
Johan Eggers
Ubuntu Runners Club
Herrar
1972
Sofia Levenstam
Damer
1985
Eric Bäckius
Herrar
1998
Elliot Danielsson
N/A
Herrar
1996
Johan Bäckius
Sturkö
Herrar
1966
Kristianopel Runt 10 km
Namn
Klubb
Klass
Födelseår
Tilde Sandberg
Damer
2001
Sandra Södergren
Fif gnistan
Damer
1989
Maria Lindqvist
Damer
1974
Carl Johansson
Herrar
1969
Gustav Mattsson
Herrar
1990
Jörgen Andersson
Hossmo RC
Herrar
1985
Mikael Åström
SK Bore Torsby
Herrar
1971
Gustav Johansson
Herrar
2005
joel rydh
Herrar
2005
Axel Bratt
OK Orion
Herrar
2005
Linnéa Ewö
IKHP
Damer
1987
Jens Söderström
OK Orion
Herrar
1980
Urban Emanuelsson
Herrar
1952
Björn Bjärestrand
Tjalve Friidrottsklubb
Herrar
1974
Emma Skogh
Damer
1988
Matheus van Tol
Herrar
1981
Henrik Porsbring
Herrar
1973
Johnny Karlsson
Herrar
1965
Eddy Hultgren
Team Blekinge
Herrar
1959
Mattias Krantz
Terrible Tuesdays Athletic Club
Herrar
1973
Pernilla Svensson
Damer
1969
Rebecka Printzlow
Team Blekinge
Damer
1984
Kristoffer Printzlow
Lyckå FF
Herrar
1989
Jannike Ottosson
Team Blekinge
Damer
1982
Malin Härdin
Damer
1982
Anders Schön
Herrar
1969
Mari Karlsson
Strängnäs
Damer
1975
Kenneth Bäckström
Strängnäs
Herrar
1970
Daniel Jusinski
Faith in motion running club
Herrar
1972
Hemming Svensson
Faith in motion running club
Herrar
1992
Glen Helmstad
Faith in motion running club
Herrar
1958
Gunilla Wester
Grymma tjejer
Damer
1964
Sebastian Roos
ICA Sturköhallen
Herrar
1989
Elizabeth Andersson
Damer
1979
Zackary Jago
Herrar
1990
Joanna Nilsson
Damer
1981
Mateusz Otreba
Herrar
1992
Oliwia Otreba
Damer
1992
Kristianopel Runt 5 km
Namn
Klubb
Klass
Födelseår
Hugo Magnusson
KK Eskimå
P16
2007
William Magnusson
KK Eskimå
P16
2007
Ida Djurström
KK Eskimå
Damer
2005
Hanna Olin Petersson
Damer
1984
Jörgen Abrahamsson
KK Eskimå / Team Blekinge
Herrar
1969
Ida Andersson
Damer
1988
Anna Petursdottir
Damer
1973
Martin Olsson
TeamBlekinge
Herrar
1986
Jan-Anders Magnusson
Herrar
1979
Emilia Sandberg
Team Blekinge
Damer
2007
katarina sandberg
Damer
1979
Sixten Persson
Ka 2 if
P16
2008
Lena Helmner
Damer
1958
Linnéa Petersson
Damer
1987
Marcus Liljegren
Jämjö
Herrar
1971
Hanna Karlsson
Damer
2003
Malin Antonsson
Damer
1980
Leif Karlsson
Uf contact
Herrar
1949
Carina Petersson
Damer
1964
Åsa Thelin
Runacademy
Damer
1970
Pauline Jeppsson
Team Blekinge
Damer
1977
Jakob Jeppsson
Team Blekinge
Herrar
1979
Pernilla Lundqvist
Damer
1972
Annie Johansson
Damer
1984
Madeleine Hillborg
Damer
1989
Anna-Lena Hjelm Skog
Damer
1952
Kristianopel Runt 2,5 km
Namn
Klubb
Klass
Födelseår
Neo Wester
P12
2012
Wilton Wigow
FK Karlskrona
P8
2015
Alma Lundberg
F8
2017
Joline Eldridge
F8
2014
Mira Andersson
F12
2011
Noam Andersson
P10
2014
Alfred Ottosson
Ok Orion
P8
2015
Max Jeppsson
FK Karlskrona
P12
2011
Wilma Haglund
F8
2015
Kristianopel Runt 0,9 km
Namn
Klubb
Klass
Oliver Wester
Wilmer Wigow
Lyckeby
Eddie Eldridge
Astrid Ewö
IKHP
Elis Ewö
IKHP
Lowe Sjölander
Otilia Sjölander
Wilhelm Hillborg