Anmälda till Linköping Triathlon 2022 (SM Sprint/STC) - Olympisk / Motion Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
330 Jonatan Eriksson UT Kolmården Herrar Olympisk Motion Man Norrköping 1993
329 Ted Syvinki Herrar Olympisk Motion Man Finspång 1992
328 Marcus Ekman Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1993
327 Jacob Westerberg Höglandets triathlon Herrar Olympisk Motion Man Vetlanda 1985
326 Akal Yehualashet Herrar Olympisk Motion Man Älvsjö 1990
325 Joel Folkesson Höglandets triathlon Herrar Olympisk Motion Man Vetlanda 1982
324 Tobias Berntsson Höglandets Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Vetlanda 1987
323 Alice Laratta Damer Olympisk Motion Kvinna solna 1996
322 Elin Sterner Damer Olympisk Motion Kvinna Enebyberg 1976
321 Martijn Miltenburg Herrar Olympisk Motion Man Tyresö 1999
320 Albin Carlsson MIND Triathlon Sports Club Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1998
319 Roger Järnbrink Väsby SS Triathlon Herrar Olympisk Motion Man SOLLENTUNA 1965
318 Cecilia Gyllander Stockholm City Triathlon Damer Olympisk Motion Kvinna Bandhagen 1983
317 Daniel Lindstedt IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1966
316 Markus Eskilson IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1975
315 Agneta Lund Norra Stockholm Endurance Damer Olympisk Motion Kvinna Enebyberg 1971
314 Carl-Adam Torbjörnsson Colting Borssén Triathlonklubb Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1974
313 Johnny Sandberg Stockholm City Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Ekerö 1979
312 Mikael Hacksell Fredrikshof CK Herrar Olympisk Motion Man Vällingby 1964
311 David Karlsson MIND Triathlon Sports Club Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1992
309 Jakob Wide Herrar Olympisk Motion Man Ljungby 1976
307 Martin Widlund Örebro AIK Herrar Olympisk Motion Man Örebro 1975
306 Mikael Lord Colting Borssén Triathlonklubb Herrar Olympisk Motion Man SUNDBYBERG 1980
305 Helena Rylander Väsby SS Triathlon Damer Olympisk Motion Kvinna Solna 1993
303 Oliver Wettergren IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Göteborg 1994
304 Alicia Linderfalk IK NocOut.se Damer Olympisk Motion Kvinna Göteborg 1994
302 Maria Idosdotter-Nilsson GRC NYBRO Damer Olympisk Motion Kvinna Gullaskruv 1968
301 Salih YILDIRIM DAG Herrar Olympisk Motion Man Sundbyberg 1982
300 Malin Rappe Damer Olympisk Motion Kvinna Täby 1981
299 Jonathan Fältsjö Triathlon Väst Herrar Olympisk Motion Man Göteborg 1992
298 Wagner Silva CSK Ludvika Herrar Olympisk Motion Man Ludvika 1972
297 Marko Sinadinovic M&M Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1978
296 Rojyar Hhalili Norrköping Triathlon Damer Olympisk Motion Kvinna Finspång 1981
295 Markus Andersson Herrar Olympisk Motion Man Norrköping 1995
294 Marcus Arvidsson g2M Herrar Olympisk Motion Man Sollentuna 1978
293 Xabier Rodriguez Martinez Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1992
292 Jesper Malmström Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1997
291 Aron Blom Herrar Olympisk Motion Man Vikingstad 1976
290 Isyan Tamburaci Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1982
288 Albin Svärd Herrar Olympisk Motion Man Huskvarna 1994
289 Mathilda Olofsson Damer Olympisk Motion Kvinna Huskvarna 1991
287 Joakim Åberg Herrar Olympisk Motion Man Visby 1971
286 Johan Lindberg Blohm Triathlon Väst Herrar Olympisk Motion Man Göteborg 1993
285 Laura Jacque Triathlon Syd Damer Olympisk Motion Kvinna Lund 1982
284 Therese Dossel Holm IK NocOut.se Damer Olympisk Motion Kvinna LINKÖPING 1978
283 Carl Fredholm Herrar Olympisk Motion Man Enebyberg 1967
282 Per Skoog Julita Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Katrineholm 1970
281 Stina Pressfelt Damer Olympisk Motion Kvinna Kimstad 1976
280 Simon Varley Yorkshire Grit Herrar Olympisk Motion Man Jönköping 1976
279 Sofie Hellström Damer Olympisk Motion Kvinna Malmö 1990
278 Roberth Krig Julita Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Katrineholm 1970
277 Jörg Sturmhoebel IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Mantorp 1970
276 Björn Nilsson Herrar Olympisk Motion Man Skogstorp 1975
275 Jenny Lindblom IK Fyris Uppsala Damer Olympisk Motion Kvinna Månkarbo 1979
274 Ulrica Lundström Damer Olympisk Motion Kvinna Boden 1971
273 Pontus Karlsson Herrar Olympisk Motion Man Kalmar 1988
272 Johanna Allqvie Team Power Woman Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1993
270 Johan Hallin IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1984
269 Krister Skoglund AXA Sports Club Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1949
268 Michael Sundsgård Åkersberga Triathlonförening Herrar Olympisk Motion Man Hallsberg 1976
267 Anne-Lie Nielsen Norrköping Triathlon Damer Olympisk Motion Kvinna Kimstad 1970
266 Denis Moutaf Herrar Olympisk Motion Man Kalmar 1986
265 Robert Cedbro Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1977
264 Erik Erjeby IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1974
263 Hugo Guyader IK Akele Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1990
262 Pierre Ståhle FET eller TRIATHLET? Herrar Olympisk Motion Man Kalmar 1986
261 Anneli Tellmo Höglandets triathlon Damer Olympisk Motion Kvinna Nässjö 1981
260 Daniel Höglin Midnight Warriors Triathlon Club Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1971
259 Johan Olsson Herrar Olympisk Motion Man Kungsängen 1980
258 Kim Jacobsson Midnight Warriors Triathlon Club Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1975
257 Efe Erenel Kalmar RC Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Kalmar 1982
256 Johan Lindell Ålems OK Herrar Olympisk Motion Man Ålem 1976
255 Magnus Ericson Östgöta Helikopter SkoIF Herrar Olympisk Motion Man Ljungsbro 1966
254 Linda Eriksson Damer Olympisk Motion Kvinna Linghem 1979
253 Emelie Akthagen Damer Olympisk Motion Kvinna Kalmar RC triathlon 1987
252 Christian Superti IK Fyris Uppsala Herrar Olympisk Motion Man Uppsala 1977
251 Johan Wedin Herrar Olympisk Motion Man Norrköping 1971
250 Niels Schulze-Stahl Herrar Olympisk Motion Man Husby-Rekarne 1973
249 Anna Foghammar Hudiksvalls simsällskap Damer Olympisk Motion Kvinna Ljusdal 1968
248 Helen Ferin Damer Olympisk Motion Kvinna Skärblacka 1972
247 christoffer fykell Herrar Olympisk Motion Man Varberg 1987
246 Matz Ågehäll Norrköping Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Kolmården 1968
245 Gabriel Kröger Nordic Triathlon & Endurance Club Herrar Olympisk Motion Man Älvsjö 1994
244 Erik Tengstrand IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1985
243 Peter Lundqvist Ålems Ok Herrar Olympisk Motion Man Ålem 1975
242 Ragnar Josefsson Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1993
241 Jessica Ceder Damer Olympisk Motion Kvinna Partille 1991
240 Jennifer Stump Team Power Woman Damer Olympisk Motion Kvinna Norrköping 1985
239 Lars Lindvall Knivsta CK Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Knivsta 1974
238 Åsa Miemois Knivsta CK Triathlon Damer Olympisk Motion Kvinna Knivsta 1984
237 Carl Miemois Knivsta CK Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Knivsta 1971
236 Fredrik Wiklund Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1991
235 Christoffer Karlsson IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1990
234 Sören Decraene Julita triathlon Herrar Olympisk Motion Man Björkvik 1986
233 Luisa Fernanda Santiesteban Garcia Stockholm City Triathlon Damer Olympisk Motion Kvinna Täby 1993
232 Elin Genneby IFK SALA Damer Olympisk Motion Kvinna Västerås 1981
231 Renaud Millet Stockholm City Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Bandhagen 1979
230 Anders Cunningham Team Havreälg Herrar Olympisk Motion Man Täby 1976
229 Therese Lorentzson Damer Olympisk Motion Kvinna KALMAR 1995
227 Johan Liljeberg Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1980
228 Amelie Meuller Damer Olympisk Motion Kvinna Åby 1981
226 Camilla Kempe Team Power Woman Damer Olympisk Motion Kvinna Jönköping 1984
225 Fredrik Björk Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1965
224 Warner Rosales CR Herrar Olympisk Motion Man GÖteborg 1993
223 Maria Isaksson Damer Olympisk Motion Kvinna KATRINEHOLM 1984
222 Maria Hagegård Damer Olympisk Motion Kvinna Linköping 1975
221 Per Hagegård Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1969
220 Alex Smethurst Pain Free Power Damer Olympisk Motion Kvinna Rimbo 1991
219 Jonatan Uddman Herrar Olympisk Motion Man Mantorp 1991
218 Jan Engvall Herrar Olympisk Motion Man STOCKHOLM 1959
217 Jenny Bobille-Vaucher Stockholm City Triathlon Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1972
216 Wilfredo Vigorena Wagner Bauer Endurance Club Herrar Olympisk Motion Man Jönköping 1973
215 Håkan Gustafsson Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1976
214 Kristina Wickelgren Bauer Endurance Club Damer Olympisk Motion Kvinna GRÄNNA 1981
213 Jenny Vadhammar Damer Olympisk Motion Kvinna Linköping 1980
212 Karl Norén IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1986
211 Linda Ferin Damer Olympisk Motion Kvinna Norrköping 1985
210 Sofie Carnestig Damer Olympisk Motion Kvinna Finspång 1984
209 Mattias Wirén Umara Sports Club Herrar Olympisk Motion Man Tumba 1974
208 Daniel Edgarsson Höglandets Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Eksjö 1983
207 Arben Kastrati Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1977
206 Ole Hansen IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1972
205 Peter Andersson Herrar Olympisk Motion Man Motala 1972
204 Tim Andreassen Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1986
203 Martin Wiklund Herrar Olympisk Motion Man Norrköping 1987
202 Jimmy Blomqvist Hverven GGMU Herrar Olympisk Motion Man TRÅNGSUND 1987
201 Martin Sjunnestrand Stockholm City Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Solna 1983
Till anmälan för Olympisk / Motion