Anmälda till Linköping Triathlon 2022 (SM Sprint/STC) - Sprint Master / Tävling (RM) Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
3555 Martina Nilsson Team LeWa Sport Damer Master 35-39 Kvinna Motala 1986
4008 Gustav Holmberg Eskilstuna IK Triathlon Herrar Master 40-44 Man Eskilstuna 1979
4058 Cecilia Vollan Stöcke TS Järnet Damer Master 40-44 Kvinna Umeå 1980
5015 Tommy Jansson Saltsjöbaden Triathlonsällskap Herrar Master 50-54 Man Stockholm 1968
5014 Mikael Edlund Alnö Race Team Herrar Master 50-54 Man Kvissleby 1970
4558 Jenny Sundberg IF Mantra Sport Damer Master 45-49 Kvinna Uppsala 1975
3554 Emilie Gripewall Team Simcoachen Damer Master 35-39 Kvinna Eskilstuna 1984
4057 Emma Hektor IK NocOut.se Damer Master 40-44 Kvinna Vreta Kloster 1980
5515 Pär Ola Junwijken Finspångs cykelamatörer Herrar Master 55-59 Man Norrköping 1967
5057 Åsa Lindeblad Väsby SS Triathlon Damer Master 50-54 Kvinna Upplands Väsby 1970
4056 Åsa Wallinder Västerås CK Damer Master 40-44 Kvinna Västerås 1978
4007 Mats Järlbro Team LeWa Sport Herrar Master 40-44 Man Hova 1980
3553 Evelina Hagelin Team Lewa Sport Damer Master 35-39 Kvinna Vikingstad 1985
5514 Roland Lycksell Race & Shine Sports Club Herrar Master 55-59 Man Lidingö 1964
4512 Luke Dragstra Nordic Triathlon & Endurance Club Herrar Master 45-49 Man Blomstermåla 1976
4006 Mikael Karlsson Väsby SS Triathlon Herrar Master 40-44 Man Upplandsväsby 1979
5013 Nicholas Swift Oslofjord Triathlon, NO (EJ RM) Herrar Master 50-54 Man Eiksmarka 1971
4511 Patrik Nyström Umeå SS Herrar Master 45-49 Man Umeå 1975
4005 Marcus Brandt Race & Shine Sports Club Herrar Master 40-44 Man Tyresö 1980
4055 Matilda Johansson Roslagens Triathlon IF Damer Master 40-44 Kvinna Norrtälje 1980
5012 Fredrik Danell IK NocOut.se Herrar Master 50-54 Man IK NoucOut.se 1970
5056 Åsa Danell IK NocOut.se Damer Master 50-54 Kvinna Linköping 1971
4557 Marianne Smedmark Roslagens Triathlon IF Damer Master 45-49 Kvinna Rimbo 1974
5513 Joakim Malmerfelt Åkersberga Triathlonförening Herrar Master 55-59 Man Åkersberga 1963
5558 Anna Malmerfelt Åkersberga Triathlonförening Damer Master 55-59 Kvinna Åkersberga 1964
6010 Thomas Swahn Väsby SS Triathlon Herrar Master 60-64 Man Upplands Väsby 1961
5512 Jonas Rylander Väsby SS Triathlon Herrar Master 55-59 Man Sollentuna 1963
5557 Lena Söderqvist Team LeWa Sport Damer Master 55-59 Kvinna Motala 1967
5511 Magnus Almen AXA Sports Club Herrar Master 55-59 Man Lidköping 1965
4510 Tobias Marklund Väsby SS Triathlon Herrar Master 45-49 Man Hortlax 1975
4556 Tina Lilja Frosta Multisport Damer Master 45-49 Kvinna Höör 1974
4509 Björn Lilja Frosta Multisport Herrar Master 45-49 Man Höör 1976
4555 Malin Annebäck Väsby SS Triathlon Damer Master 45-49 Kvinna Sollentuna 1973
5556 Marie Cederberg IFK Sala Damer Master 55-59 Kvinna Västerås 1964
5011 Karl Bertrandt Athletic Club Salt Lake Herrar Master 50-54 Man VÄRMDÖ 1968
5010 Johan Wetterlöv Kristianstad TK Herrar Master 50-54 Man KRISTIANSTAD 1971
5055 Anneli Hilmersson 3City Triathlon Damer Master 50-54 Kvinna Trollhättan 1970
5009 Pontus Forsberg IK NocOut.se Herrar Master 50-54 Man Svärtinge 1970
5555 Cecilia Jertborn SK Elfsborg Damer Master 55-59 Kvinna säffle 1963
5510 Magnus Dahlgren Kalmar RC Triathlon Herrar Master 55-59 Man Norrköping 1967
5509 Göran Ancker IK NocOut.se Herrar Master 55-59 Man Linköping 1963
5554 Marie Ekman Motala Triathlon Club Damer Master 55-59 Kvinna Motala 1963
6009 Michael Thorén Motala Triathlon Club Herrar Master 60-64 Man Motala 1962
6054 Ann-Charlott Thorén Motala Triathlon Club Damer Master 60-64 Kvinna Motala 1962
7001 Ulf Gunnarsson Nordic Triathlon & Endurance Club Herrar Master 70-74 Man Hedemora 1949
4554 Kristina Palm AXA Sports Club Damer Master 45-49 Kvinna Tullinge 1976
6008 Christer Carlsson Heleneholms IF Tri Team Herrar Master 60-64 Man Malmö 1958
4054 Katharina Christoforo Triathlon Syd Damer Master 40-44 Kvinna Lund 1981
6007 Fredrik Goa Heleneholms IF Tri Team Herrar Master 60-64 Man Trelleborg 1962
4004 Linus Sjöberg Finspångs Cykelamatörer Herrar Master 40-44 Man Finspång 1982
4053 Anna Johansson IK NocOut.se Damer Master 40-44 Kvinna Linköping 1980
5508 Alf Bergqvist Umara Sports Club Herrar Master 55-59 Man Lund 1965
5553 Marie Wiman Väsby SS Triathlon Damer Master 55-59 Kvinna Upplands Väsby 1964
5507 Jonas Gunnarsson IKHP Huskvarna Herrar Master 55-59 Man Vaggeryd 1966
3502 Andreas Voss Triathlon Syd Herrar Master 35-39 Man Södra Sandby 1984
4508 Magnus Mellberg Idrottsmottagningen Sports Club Herrar Master 45-49 Man Furuvik 1973
5054 Jenni Steiner Colting Borssén Triathlonklubb Damer Master 50-54 Kvinna Trosa 1971
5506 Stefan Persson IK NocOut.se Herrar Master 55-59 Man Linköping 1965
4507 Claes Ivenborg MIND Triathlon Sports Club Herrar Master 45-49 Man Linköping 1973
5008 Mattias Arvidsson Väsby SS Triathlon Herrar Master 50-54 Man Stockholm 1969
6053 Tina Karlberg Lidingö Triathlon Damer Master 60-64 Kvinna Stockholm 1962
5053 Jannice Persson Frosta Multisport Damer Master 50-54 Kvinna HÄSSLEHOLM 1969
5552 Eva Lilliecreutz IK NocOut.se Damer Master 55-59 Kvinna Linköping 1963
4553 Mia Eklöw Team LeWa Sport Damer Master 45-49 Kvinna Borensberg 1973
6504 Ralf Ståhl Dalregementets IF Herrar Master 65-69 Man Falun 1956
5007 Magnus Davour Athletic Club Salt Lake Herrar Master 50-54 Man Värmdö 1971
5505 Christer Holmqvist Eskilstuna IK Triathlon Herrar Master 55-59 Man Eskilstuna 1965
5504 Mikael Jälefors Åkersberga Triathlonförening Herrar Master 55-59 Man Åkersberga 1963
4506 Bela Hack Norrköping Triathlon Herrar Master 45-49 Man Åby 1973
4052 Sandra Almer Carlson Vélo Performance Racing Team Damer Master 40-44 Kvinna Nora 1981
6052 Ingrid Gunilla Gard Mora Triathlonklubb Damer Master 60-64 Kvinna Stockholm 1958
5006 Cai Remitz Triathlon Syd Herrar Master 50-54 Man Lund 1969
5503 Claes Hägglund SLK Oxelösund Herrar Master 55-59 Man Bettna 1963
5052 Nathalie Gilbert 338 Småland Triathlon & MF Damer Master 50-54 Kvinna Rottne 1970
5051 Liselott Håkansson Kristianstad TK Damer Master 50-54 Kvinna Degeberga 1971
4505 Tommy Blom Donkeys Triathlon Herrar Master 45-49 Man Stenkullen 1973
6503 Kenneth Gysing Åkersberga Triathlonförening Herrar Master 65-69 Man Lidingö 1957
3552 Lisa Hermansson Umara Sports Club Damer Master 35-39 Kvinna Täby 1984
4003 Joar Palm Stockholm City Triathlon Herrar Master 40-44 Man ENSKEDE 1979
6006 Mats Gunnarsson Norrköping Triathlon Herrar Master 60-64 Man Norrköping 1959
4552 Maria Trönell IS Göta Friidrott & Triathlon Damer Master 45-49 Kvinna Löddeköpinge 1976
6551 Marie-Louise Vösu Wångblad IK NocOut.se Damer Master 65-69 Kvinna Linköping 1955
6051 Monica Sjans Qwarnsveden Triathlonklubb Damer Master 60-64 Kvinna Borlänge 1958
3501 Ahmad El Sayed Väsby SS Triathlon Herrar Master 35-39 Man Upplands Väsby 1985
4504 Kristian Hallsten Triathlon Syd Herrar Master 45-49 Man Södra Sandby 1973
6005 Gunnar Kihlberg Dalregementets IF Herrar Master 60-64 Man Falun 1962
6004 Björn Lindberg Stockholm City Triathlon Herrar Master 60-64 Man Solna 1962
4503 Torbjörn Annell MIND Triathlon Sports Club Herrar Master 45-49 Man VIKINGSTAD 1974
4502 Endre Barat Väsby SS Triathlon Herrar Master 45-49 Man Upplands Väsby 1973
4002 Marcus Ekström FMTIS IF Herrar Master 40-44 Man Örebro 1978
5502 Jonas Eriksson IK NocOut.se Herrar Master 55-59 Man Linköping 1964
5005 Henrik Malmström Väsby SS Triathlon Herrar Master 50-54 Man Upplands Väsby 1972
6003 Peter Hällberg Stockholm City Triathlon Herrar Master 60-64 Man Hässelby 1958
6002 Ulf Carleson Stockholm City Triathlon Herrar Master 60-64 Man Stockholm 1961
4551 Ulrika Nilsson Team LeWa Sport Damer Master 45-49 Kvinna Motala 1977
4001 Tommie Sjödin Hemsö IF Herrar Master 40-44 Man Härnösand 1978
5501 Urban Östh IFK Österbymo Herrar Master 55-59 Man YDRE 1964
4501 Anders Granlund Åkersberga Triathlonförening Herrar Master 45-49 Man Åkersberga 1974
6502 Svante Grävare Umara Sports Club Herrar Master 65-69 Man GÖTEBORG 1956
3551 Charlotta Wångblad IK NocOut.se Damer Master 35-39 Kvinna Linköping 1983
4051 Marie Sandberg Julita Triathlon Damer Master 40-44 Kvinna Katrineholm 1981
6001 P-O Olsson Skövde Triathlonklubb Herrar Master 60-64 Man Kristianstad 1962
5004 Martin Törnqvist Väsby SS Triathlon Herrar Master 50-54 Man UPPLANDS VÄSBY 1971
5551 Cecilia Wikander Stockholm City Triathlon Damer Master 55-59 Kvinna Stockholm 1964
5003 Nikklas Jorme Väsby SS Triathlon Herrar Master 50-54 Man Sollentuna 1969
5002 Lars Abrahamson Hjerpe Norrköping Triathlon Herrar Master 50-54 Man Norrköping 1970
6501 Per-Olof Branzell IK Fyris Uppsala Herrar Master 65-69 Man Uppsala 1956
8501 George Valvis Triathlon Syd Herrar Master 85- Man Staffanstorp 1935
5001 Mattias Klein Norrköping Triathlon Herrar Master 50-54 Man Norrköping 1971
Till anmälan för Sprint Master / Tävling (RM)