Anmälda till Sylvesterloppet GBG 2021 Avancerad sök

10 km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Peter Karlsson Borås Löparklubb Herrar Man Borås 1965
Dalal Karlsson Damer
Nina Hagman Team Minos SC Damer Kvinna Marbäck 1981
Sofia Ljungdahl Örgryte IS Damer Kvinna Sävedalen 1998
Magnus Ljungdahl Herrar
Sofia Rosenquist Damer Kvinna Romelanda 1990
Andre Gama de Almeida Herrar Man Göteborg 1970
Alfred Lindhage Herrar Man Landvetter 1988
Mattias Davidsson Hi Guys Racing Herrar Man Mölndal 1979
Catharina Elofsson Damer Kvinna Göteborg 1963
Ida Slorafoss Romerikeultraløper klubb Damer Kvinna Kongsvinger 1988
Andreas Andersson Falk Herrar Man Mölnlycke 1984
Patrik Svensson Team Essellge Herrar Man Lindome 1980
Eva Voelkerling Damer Kvinna Lindome 1981
Sebastian Johansson Varbergs BoIS Herrar Man Varberg 1980
Carl Fhager Donsö IS Herrar Man Donsö 1975
Lars Olsson Herrar Man Göteborg 1968
Alexander Lidberg Lidköpings VSK Herrar Man Lidköping 1992
Marie Gustafsson Kry Damer Kvinna Målsryd 1987
Therese Gustafsson Damer
Ronald Gustafsson Herrar Man Kungsbacka 1966
Filip Neuwirth Herrar Man Billdal 1992
Josefin Gunnarsson Damer
Kajsa Järvholm Damer Kvinna Lund 1974
Eskil Carlström Herrar Man Jönköping 1999
Pär Svensson Stenungsunds OK Herrar Man Klövedal 1973
Ebba Jaup NA Damer Kvinna Onsala 1969
Kristina Nilsson Damer
Jannette Grahn Vera Progress Löparklubb Damer Kvinna Göteborg 1964
Gunnar Grahn Herrar
Marek Rogatty Herrar Man Gnosjö 1980
Rebecka Stirnexell Partille Damer Kvinna Partille 1969
Hanna Antonsson Damer
Viktor Sundström FK Finn Herrar Man Ljungby 1983
Magdalena Zakoscielna Damer
Mikael Dela Victoria Herrar Man Hillared 1988
Åberg GunBritt Götelöpare Damer Kvinna Vikbolandet 1961
Daniel Johansson Herrar Man Kungälv 1981
Christian Nylén Team Jojjo Herrar Man Nödinge 1980
Johanna Jidetoft Damer Kvinna Nödinge 1981
Patrik Magnerius Herrar Man Kållered 1968
Emma Jerkfelt Damer Kvinna Partille 1990
Gunilla Arthursson Damer Kvinna Billdal 1969
Pernilla Vilumsons Damer
Nina Calqvist Damer
Maria Wiberg Damer
Petra Rydengård Damer
Rasmus Wäsbom Herrar Man Norrtälje 1994
Mathias Dawidsson Donsö IS Herrar Man Donsö 1976
Mikael Waller Herrar Man Göteborg 1983
Camilla Pettersson Alafors Damer Kvinna ALAFORS 1976
Mattias Pettersson Herrar
Peter Benson Pias fanclub Herrar Man Västra Frölunda 1964
Marc Benson Rakels fanclub Herrar Man Lund 2001
Jonatan Mayer Hälle IF Herrar Man Landvetter 1989
Tommy Rosenlöf Lerumfriidrott Herrar Man GRÅBO 1975
Walter Pariona Herrar Man Göteborg 1979
Susanne Ljunggren SOK KNALLEN Damer Kvinna Sandared 1967
Maria Rönnfors Damer Kvinna Mölnlycke 1967
Malin Zachrisson Damer Kvinna Alafors 1973
Oliver Savklint Falk Herrar Man Frillesås 1999
Annica Gilbertson Dyröns IF Damer Kvinna Västra Frölunda 1969
Victoria Langley Damer
Emelie Hultman Grundia Damer Kvinna Kungsbacka 1982
Sanna Klasson Götelöpare Damer Kvinna Katrineholm 1971
Mikael Janelund Herrar
Frida Ström Runacademy Damer Kvinna Nödinge 1978
Jesper Andersson Falkenbergs RR Herrar Man Falkenberg 1994
stefan Karlsson Rapenskårs atletklubb Herrar Man Skepplanda 1970
Anders Persson TEAM Nu är Lena 50 Herrar Man Motala 1973
Jenny Persson TEAM Nu är Lena 50 Damer Kvinna Motala 1973
Stefan Gepertz Herrar Man Göteborg 1972
Joakim Malmberg Herrar Man Göteborg 1992
Carolina Johansson Majornas IK Damer Kvinna Partille 1981
Matilda Lindman Öis Friidrott Damer Kvinna Göteborg 1995
Ellinor Huusko Damer Kvinna Alingsås 1996
Niclas Karlsson Active Island Triathlon Herrar Man Skärhamn 1973
Daniel Håkansson OK Gränsen Herrar Man Habo 1991
Daniel Boman Ericsson IF Herrar Man Lerum 1976
Emilia Forslund Damer Kvinna Kungälv 1973
Östen Forslund Herrar
Klas Adolfsson Borås Löparklubb Herrar Man Jönköping 1972
Malin Johansson Damer Kvinna Lindome 1977
Lars Hansson Skreabilverkstad AB Herrar Man Falkenberg 1962
Martin Karlsson Herrar
Marcus Svensson Destination Maraton Herrar Man Göteborg 1980
Anders Falck SKF Friluftsklubb Herrar Man Göteborg 1976
Nina Magnerius Kållered Damer Kvinna Kållered 1978
Ingrid Flodhammar . Damer Kvinna Nol 1962
styrbjorn johansson Herrar Man Lindome 1970
Viktor Svensson Hälle if Herrar Man Göteborg 1992
Susanne Karjalainen Damer Kvinna Partille 1980
Thomas Köre Herrar Man Göteborg 1962
Martin Seeliger Herrar Man Västra frölunda 1979
Jasko Bajramovic Herrar Man Västra Frölunda 1975
Yvonne Nilsson Damer Kvinna Göteborg 1976
Nathalie Sheerin United MMA Damer Kvinna Göteborg 1987
Thomas Fridvinge Ingen Herrar Man Falköping 1978
Mikael Magnusson Herrar Man Lindome 1966
Maria Magnusson Damer
Nathalie Sheerin United MMA Damer Kvinna Göteborg 1987
Hanna Surac Damer Kvinna Varberg 1986
Pierre Thunsgard Herrar Man Halmstad 1968
Christian Lyckemark Herrar Man Göteborg 1989
Christian Bengtsson Maltbröderna Kortedala Herrar Man Göteborg 1980
Ida Nilsson Ingen Damer Kvinna Göteborg 1989
Pia Gabrielsson Damer Kvinna Borås 1970
Jespher Fröhlin Herrar
Johan Lång Herrar Man Göteborg 1970
Björn Ohlsson Herrar Man Göteborg 1962
Lennart Bengtsson Majornas IK Herrar Man Åsa 1961
Stefan Edgren Beastathon Herrar Man Huddinge 1991
Ove Jonsson FSK Herrar Man Hisings Backa 1949
Niklas Palmqvist Herrar
Maria Palmqvist Damer
Nils Fagelberg Herrar Man Olofstorp 1972
Viktor Hesselbom Herrar Man Gothenburg 1991
Tove Alström Johansson Damer
Kent Johansson Herrar
Lars Kallryd Majornas IK Herrar Man Göteborg 1990
Albin Remäng Majornas IK Herrar Man Göteborg 1991
Johan Tigér Tigertech Herrar Man Göteborg 1978
Kristian Adolfsson Borås Löparklubb Herrar Man Borås 1974
Alice Lundberg Damer Kvinna Göteborg 2000
Anders Axelsson Finspångs SOK Herrar Man FINSPÅNG 1965
Monika Estenberger Damer
Jessica Alfredsson Damer Kvinna Göteborg 1995
Danar Mustafa Herrar Man Göteborg 1991
Dawan Mustafa Herrar
Anders Björk Vegan Runners IK Herrar Man Hägersten 1977
Oscar Svensson Herrar Man Falkenberg 2000
Oskar Johansson Föra AIK Herrar Man Göteborg 1998
Fredrik Öhrlund Herrar Man Göteborg 1994
Susanne Kjellberg Damer Kvinna Alingsås 1962
Fredrik Lindblad Löparklubben Löparklubben Herrar Man Göteborg 1980
Viktoria Johansson Fatboys of GBG Damer Kvinna Göteborg 1994
Robin Svensson Herrar Man Torslanda 1992
Henrik Johansson Herrar Man Hisings Kärra 1969
Marina Johansson Damer
Patrik Ackell CK BÕSET Herrar Man GÖTEBORG 1968
Josefine Lantz STYLINGFABRIKEN Damer Kvinna Donsö 1982
Martina Longard Runacademy Damer Kvinna Västra Frölunda 1982
Patric Järleskog Axa Sports Club Herrar Man Eskilstuna 1966
Martin Gardell Herrar Man Partille 1981
Sofia Beischer Damer Kvinna Göteborg 1982
Lisa Wallman Damer
Matilda Bellini Sellgren Damer Kvinna Västra Frölunda 1988
Torbjörn Berggren Midnight Warriors Triathlon Club Herrar Man Herrljunga 1960
Tom Dahlström Vegan Runners IK Herrar Man Västra Frölunda 1984
Daniel Torberntsson Herrar Man Kungälv 1995
Niclas Berggren Herrar
Isak Monrad-Aas iSax Laboratories Herrar Man Göteborg 1992
Benjamin Warberg Herrar Man Göteborg 1992
Marcus Andersson Skogslycke Road Runners Herrar Man Göteborg 1983
Julia Törnblad Mölndals AIK Damer Kvinna Göteborg 1997
Monica Nilsson Damer Kvinna Stockholm 1966
Axel Bonevik Herrar Man Göteborg 1992
Katrin Ström Damer Kvinna Brämhult 1975
Johan Ström Herrar
Jane Jonsson Friskis Svettis Göteborg Damer Kvinna Friskis Svettis Göteborg 1957
Richard Holmes Triathlon väst Herrar Man Torslanda 1974
Daniel Larnö LK Över-Restad Herrar Man Hålta 1979
Lotta Falk Springtime Sports Club Damer Kvinna MÖLNDAL 1967
Lennart Nordin Herrar Man HOVÅS 1960
David Sultan Herrar Man 41323 göteborg 1973
Emma Baecklund Damer Kvinna Mölndal 1985
Cecilia Uhlhorn Damer Kvinna Torslanda 1965
Martin Lindström Herrar Man Onsala 1975
Cecilia Nordenman Damer
Oskar Simann Ax Örgryte IS Herrar Man Hisings Backa 1991
Kerstin Emanuelsson Motionskicken Damer Kvinna Mölnlycke 1967
Martin Runnestad Herrar Man Skepplanda 1971
Jesper Nordlinder Arnes Fanclub Herrar Man Mölndal 1972
Linn Melander Lövström Damer Kvinna Göteborg 1992
Marita Savklint Falk Damer Kvinna Frillesås 1969
Johan Falk Herrar
Rebecca Savklint Falk Damer
Mikael Lipschütz Hälle IF Herrar Man Mölndal 1974
Katarina Uppling Damer Kvinna Nödinge 1976
Cecilia Buttwill Damer
Andreas Carlsson 49 Seconds of Joy Herrar Man Torslanda 1977
Stefan Lindh Herrar Man Västra Frölunda 1967
Anders Lundell Sävedalens AIK Herrar Man Partille 1972
Julia Johnson Damer Kvinna Hisings Backa 1994
Anki Prestberg Ahlström Damer Kvinna Göteborg 1966
tomas Hansson Herrar Man uddevalla 1958
Edvin Uhlan Herrar Man Göteborg 1999
Alexandros Sopasakis Herrar Man Onsala 1968
Victoria Rotter Sopasakis Damer Kvinna Onsala 1972
Emma Widerström Damer Kvinna Kungälv 1992
Patrick Edgren Herrar Man Kungälv 1989
Johan Wideberg Herrar Man Billdal 1974
Anna Hulegårdh Damer Kvinna Göteborg 1979
Anders Hulegårdh Herrar
Lars Nilsson Volvo Trucks Herrar Man Torslanda 1960
Fredrik Olsson TRVFF Herrar Man Jonsered 1969
Tony Sandblom Herrar Man Göteborg 1980
Daniel Forsmark Herrar Man onsala 1975
Lina Wideberg Damer Kvinna Billdal 1978
Helene Zander Damer Kvinna Gullbrandstorp 1973
Titti Ark Trafikverket FF Damer Kvinna Partille 1964
Jonatan Fridolfsson Sävedalens AIK Herrar Man Göteborg 1992
Martin Salomonsson Herrar Man Fjärås 1974
Lina Salomonsson Damer
Fredrik Andersson Herrar
Karin Jersler Damer Kvinna Stenungsund 1983
Johanna Johansson If Rigor Damer Kvinna Kungsbacka 1971
Johan Gilberth Herrar Man Göteborg 1972
Lena Gilberth Damer Kvinna Göteborg 1971
Sofie Hernqvist Damer Kvinna Göteborg 1997
Karin Magnusson IF Hagen FIK Damer Kvinna Varnhem 1973
Mika Granvide Herrar
Kitt Granvide Damer
Ellinor Brynning AXA SC Damer Kvinna GÖTEBORG 1983
David Östman Herrar
Annika Hjertström Damer Kvinna Mölndal 1973
anton sundström Bredared if Herrar Man Borås 1989
Peter Gross Trollhättans IF Friidrott Herrar Man Trollhättan 1985
Sara Neverland IK Surd Damer Kvinna Göteborg 1971
Rebecka Gross Strömstad LK Damer Kvinna Trollhättan 1993
Anita Teuffer Damer Kvinna Schüpfheim 1979
Denis Teuffer Herrar
Carina Olsson Högsbo AIK Damer Kvinna Sävedalen 1962
Anders Pettersson Dalsjöfors goif Herrar Man Dalsjöfors 1972
Steve Nordström Herrar Man Varberg 1973
Karl Gustaf Piper 49 seconds of Joy Herrar Man Växjö 1977
Karin Jansson Damer Kvinna Göteborg 1969
Gustaf Öjerskog Frölunda OL Herrar Man Västra Frölunda 1974
Sara Wulff OK Gränsen Damer Kvinna Habo 1977
Fredrik Wulff Herrar
Sofia Melander Springtime Sportsclub Damer Kvinna MÖLNDAL 1989
Bernhard Brundin GAIS Herrar Man Mölndal 1992
Magnus Björklund IF Kville Herrar Man Torslanda 1974
Alena Wattenberg van Hal Damer Kvinna Göteborg 1980
Hugh Bradley Torslanda Herrar Man Torslanda 1987
Nicklas Gunnarsson Örgryte IS Herrar Man Göteborg 1996
Martina Sturk Högsbo AIK Damer Kvinna Göteborg 1989
Patrick Tafani Herrar Man Västra Frölunda 1965
Annette Haglund Damer Kvinna Floda 1968
Cecilia Haglund Damer Kvinna Floda 1991
Christel Envik Damer Kvinna Olofstorp 1971
Jerker Tegeman Vedums AIS Herrar Man Larv 1974
Freddy Wegelius SOK Knallen Herrar Man Bredared 1957
Josef Celén Herrar Man Göteborg 1998
Lennart Zakrisson Herrar Man Sävedalen 1961
Kajsa Björck GTIF Damer Kvinna Landvetter 1967
Mikael Olsson Herrar
Julia Stoll Damer Kvinna Fjärås 1994
Herbert Månsson Ik Surd Herrar Man Göteborg 1962
Christian Sahlin Herrar Man Västra Frölunda 1979
Emil Gustafsson Vasa Herrar Man Göteborg 1984
Daniel Sykes Herrar Man Göteborg 1971
Susanne Karlsson Falkenbergs RR Damer Kvinna FALKENBERG 1969
Tommie Karlsson Falkenbergs RR Herrar Man Falkenberg 1965
Åsa Berglund Nyman Damer Kvinna Torslanda 1964
Inger Magnusson Billingen X-trail Sports Club Damer Kvinna Skövde 1954
Conny Börjesson Herrar Man HINDÅS 1946
Rut Pergament pianisterna Damer Kvinna Kungsbacka 1953
Carin Börjesson Damer Kvinna Hindås 1950
Jim Haglund Floda Herrar Man Floda 1964
Ulf Ragnesten Herrar Man Göteborg 1957
Johanna Franzen Mithlond United Damer Kvinna Göteborg 1987
Kai Karjalainen Sävedalens AIK Herrar Man Partille 1980
Tor Joki Herrar Man Göteborg 1978
Wilma Lyrhem Gilleby IF Damer Kvinna Nösund 2002
Wilhelm Frid Herrar Man Västra Frölunda 2001
Eva Frid Damer Kvinna Västra Frölunda 1966
Brian Godsman Herrar Man Åsa 1970
Christian Boëthius Kongahälla AIK Herrar Man Kungälv 1963
Alexander Hedberg Alex Herrar Man Mölndal 1980
Marko Vartiainen Herrar Man Stenungsund 1971
Sven Axel Sundström Bredareds IF Herrar Man Bredared 1955
Marie Thornström Fbc Vinga Damer Kvinna VÄSTRA FRÖLUNDA 1970
Kent Åberg Herrar Man Kingsbacka 1970
Jan Tjörngren Herrar Man Kullavik 1973
Teresa Hallberg Damer Kvinna Göteborg 1966
Adam Vestin Herrar Man Mölndal 1993
Kristian Guander Fältjägarna Herrar Man Vastra Frolunda 1969
Jonas Birgerssom Herrar Man Göteborg 1979
Sarah Salén Damer Kvinna Kullavik 1973
Richard Lindström Coltingborssen Triathlon klubb Herrar Man Bredared 1985
Fredrik Hansson Herrar Man Kullavik 1988
Ragnar Uppström FK Herkules Herrar Man Mölndal 1964
Eva-Marie Gustafsson Emg dressyr Iris Hadar Damer Kvinna Romelanda 1962
Henrik Olsson LK TV88 Herrar Man Romelanda 1975
Nadine Lindgren Wall Ockelbo SK Damer Kvinna Ockelbo 1976
Peter Broberg IF Rigor Herrar Man Göteborg 1965
Torbjörn Odlöw Frölunda Taekwondo Herrar Man Mölndal 1965
Filippa Andersson Vispens IF Damer Kvinna Göteborg 1997
Jan Alestig Herrar Man Sävedalen 1964
Åsa Andersson Vispens IF Damer Kvinna Kungsbacka 1973
Magnus Mattsson Ec Tri Team Herrar Man STENUNGSUND 1973
Jonas Fjellanger Hisingen cykelklubb Herrar Man Göteborg 1990
Josefin Nyman Järhult Damer Kvinna Jonsered 1993
Henrik Antonsson Ringhals IF Herrar Man Varberg 1981
Anna Samuelsson Hogia Running club Damer Kvinna Varekil 1975
Maria Ernfors Triathlon Väst Damer Kvinna Lindome 1989
Andreas Säfström Herrar Man Göteborg 1992
Kristoffer Säfström Herrar
Jonny Andreasson Race and Shine Herrar Man Mölnlycke 1974
Anna Eriksson Damer Kvinna Göteborg 1984
Fredrik Überbacher Triathlon Väst Herrar Man Lindome 1987
josefine Bergh Damer Kvinna Gråbo, Sweden 1987
Fanny Hedberg Damer Kvinna Göteborg 1985
Jennie Hilmersson Haag Damer Kvinna Göteborg 1989
Emily Bache Damer Kvinna Göteborg 1976
Ulf Johansson Mölndal Outdoor Herrar Man Lindome 1977
Oscar Adielsson Umara Sports Club Herrar Man Göteborg 1971
Stina Järvholm Damer Kvinna Göteborg 1971
Greger Hjelm Kongahälla AIK Herrar Man Ytterby 1974
David Hollsten Snö & Tö Skidklubb Herrar Man Uppsala 1986
Elias Werne Herrar Man Göteborg 1968
Mathias Söderblom Gpif Herrar Man Romelanda 1983
Per Anders Sloberg Herrar Man Göteborg 1962
Emilia Lindström Sockertoppen IF Damer Kvinna Bredared 1988
Mattias Luks IF Kville Herrar Man Sävedalen 1979
Rebecka Hesse Damer Kvinna Göteborg 1981
Josefine Lindskog Damer Kvinna Göteborg 1986
Robert Ekberg The Sloths Herrar Man Västra Frölunda 1984
David Karlberg Herrar Man Vinninga 1979
Martin Karlberg Herrar Man Lidköping 1979
Börje Gustafsson Sätila Herrar Man Sätila 1978
Björn André Hästeviksgetterna Herrar Man Hisings Kärra 1966
Jessica Petersson Falkenbergs RR Damer Kvinna Falkenberg 1970
Birgitta Sjöstedt Damer Kvinna Ljungskile 1960
Helena Berglund Ifk linnea Damer Kvinna Årsta 1992
Simon Jare IFK Linnéa Herrar Man Årsta 1990
Lennart Johansson Mariestads AIF Herrar Man Mariestad 1948
Carl Erixon Mölndals AIK Herrar Man Mölndal 2003
Håkan Bondeby Blickpunkten. Herrar Man Särö 1955
Adam Bondeby Herrar
Anton Bondeby Herrar
Alexander Bondeby Herrar
Isabell Andreasson Damer
Göte Berglund Göteborg Herrar Man Göteborg 1950
Ivan Smith Herrar Man Alingsås 1986
Susanne Ruthagen Damer Kvinna Kungälv 1962
Tanja Fransson Svarteborg Damer Kvinna DINGLE 1963
Reino Fransson Herrar
Per Gunnergren SKF Friluftsklubb Herrar Man Göteborg 1969
Jenny Gunnergren Damer
Martina Larsson Team Bunkern Damer Kvinna Göteborg 1974
Ruben Bengtson Herrar Man Frändefors 1949
Martin Ljungberg Vegan Runners IK Herrar Man Göteborg 1984
Mikael Tunali Lidköpings VSK Herrar Man Vinninga 1979
Veronica Norström Damer Kvinna Mölndal 1978
Annakarin Lemon Team Bunkern Damer Kvinna Lindome 1978
Mikael Plåt Ruddalens måleri Herrar Man Västra Frölunda 1983
Jeanette Svensson Damer Kvinna Lycke 1990
Anton Dahllöv Herrar
Robert Andersson Herrar Man Göteborg 1957
Anneli Sjöberg Damer Kvinna Göteborg 1965
magnus falck SKF Friluftsklubb Herrar Man Göteborg 1973
Andreas Olausson Herrar Man Borås 1977
Marlene Björk Damer Kvinna Göteborg 1974
Lotta Teiler Damer Kvinna Kungälv 1968
Gustav Enhol Blomqvist Herrar Man Göteborg 1989
Jon Trausti Sigurdarson Ungmennafélag Laugdæla Herrar Man Göteborg 1982
Roger Hermansson Capero Training Herrar Man STENUNGSUND 1962
Matilda Åkesson OK Landehof Damer Kvinna Landvetter 2002
Björn Wetterlund Herrar Man Göteborg 1953
Billy Johansson Kocklanda OCR Herrar Man Säffle 1965
Dan-Åke Johansson Trolhättans if friidrott Herrar Man Trollhattan 1966
Viktor Johansson Herrar
Hans Tornhage Team Bunkern Herrar Man Mölndal 1971
Camilla Harström Damer
Terje Sand Gothenburg Ro/Ro Terminal Herrar Man Göteborg 1965
Hasse Rosén IF Kville Herrar Man 57 1968
Sofia Rosén Damer
Toni Niskanen Herrar Man Göteborg 1980
Sten-Göran Lindblad Herrar Man Göteborg 1952
Peter Harrysson Strawcity Brewing Herrar Man Göteborg 1973
Niek Welkenhuysen Lindome outdoor Herrar Man Lindome 1988
Sandra Waligora Damer
Rikard Klasson Riddarnas Löparsällskap Herrar Man Kållered 1986
Anette Larsson Damer Kvinna Bromölla 1966
Stefan Johansson Ytterby Gubbrunners Herrar Man Ytterby 1960
Christian Strömberg IKHP Herrar Man LEKERYD 1959
Jonas Lidén Ulricehamns Triathleter Herrar Man Ulricehamn 1972
Robert Ljunggren Lonesome Runners Herrar Man Göteborg 1960
Joel Barrhäll Brion installation Herrar Man Åsa 1972
Lena Lyrstrand Damer Kvinna ÅSA 1970
Daniel von Bargen Herrar Man Gråbo 1982
Elisabeth Wernberg Damer Kvinna Göteborg 1973
Axel Ullvén Herrar Man Särö 1990
Roger Pettersson Falkenbergs RR Herrar Man FALKENBERG 1962
Kristina Nordström Damer
Ann Andersson Damer Kvinna MÖLNDAL 1969
Steinar Paulsen Lonesome Runners Herrar Man Göteborg 1964
Jonas Söderblom Hagen BK Herrar Man Västra Frölunda 1975
Tobias Johansson Herrar Man Göteborg 1987
Villy Nordgren Herrar Man Lilla Edet 1975
Mansfeld Maria Damer Kvinna Göteborg 1968
silvia borg IF hagen Skövde Damer Kvinna Skövde 1953
Sarah Edsberger Hälle IF Damer Kvinna Marstrand 1989
Axel Johansson Hälle IF Herrar Man 2003
Tilda Knauer Hälle IF Damer Kvinna 2003
Axel Westerkull Herrar Man göteborg 1998
Eskil Andersson Björklund Herrar
Bertil Thorvaldsson Herrar Man Göteborg 1951
Agneta Thorvaldsson Damer
Mats Ohlsson Brattås CK Herrar Man Henån 1974
Johan Högberg Herrar Man Göteborg 1976
Cecilia Kjellman Damer
Hans Pehrson Herrar Man Härryda 1966
Lars-Inge Berntsson IFK Fetknopp Herrar Man Stenungsund 1974
Johan Damberg Herrar Man Göteborg 1969
Oscar Damberg Herrar
Ludvig Damberg Herrar
Britta Ripa BUG Damer Kvinna Göteborg 1977
Martin Westerholm Herrar Man Skene 1983
Patrik Sommerfeld Herrar Man Göteborg 1977
Elin Stjernlöf Linköpings Löparklubb Damer Kvinna LINKÖPING 1993
Per-Erik Johansson IF Kville Herrar Man Västra Frölunda 1963
Fredrik Algotsson Herrar Man Torslanda 1985
Tomas Borgenstam Borgens IF Herrar Man Kungsbacka 1981
Johan Hjalmarsson Herrar Man Västra Frölunda 1965
Christian Lagerstedt Climber AB Herrar Man GRÅBO 1973
Thomas Lundin Herrar Man Göteborg 1979
Urban Björkén Herrar Man Bua 1962
Mikael Mattsson Herrar Man HISINGS BACKA 1971
Åke Ström Herrar Man Göteborg 1958
Yvonne Malmsten IK Stern Damer Kvinna Västra Frölunda 1965
Gabor Hajnal Hajnal Läkarkonsult AB Herrar Man ÄSPERED 1967
Szilvia Ökrös Hajnal Damer
Sandra Nord Damer Kvinna MÖLNDAL 1987
Hanna Magnusson Friskis o svettis KBA Damer Kvinna Kungsbacka 1975
Antonio Antunes Dalen KFF Herrar Man MOLNDAL 1971
Sofia Wellbrant Dalsjöfors Träningskompisar DTK Damer Kvinna Borås 1975
Johan Gromer IF Linnea Herrar Man Stockholm 1961
Johnny Stenbäck Herrar Man Göteborg 1965
Mikael Sinkko Run for Jesus Herrar Man Göteborg 1985
Dennis Nobelius Pokalenbrödernas IK & Polestar Herrar Man Askim 1972
Bissan Lindholm Damer Kvinna Kållekärr 1971
Mikael Zachrisson Lerum Friidrott Herrar Man Lerum 1965
Peter Lundgren Eksjö södra Ik Herrar Man Eksjö 1970
Maria Axelsson Damer
johan östling friskis o svettis kungsbacka Herrar Man Fjärås 1972
Anna Östling friskis o svettis kungsbacka Damer Kvinna Fjärås 1972
Christofer Olsson Herrar Man Mölndal 1986
Ulrika Magnusson Damer Kvinna Eslöv 1973
Wolfgang Malik Mariestads AIF Herrar Man Mariestad 1966
Malin Nordvall Damer Kvinna Göteborg 1981
Mats Olsson Herrar Man Göteborg 1984
Thomas Ljunggren Herrar Man Kungsbacka 1967
Richard Andrén Herrar Man KUNGSBACKA 1988
Niklas Asp Technogarden runners Herrar Man Göteborg 1983
John Lönnmyr Ensemble Polo Herrar Man Göteborg 1977
Mikael Imborn Herrar Man Västra Frölunda 1976
Ilona Freudenthaler Damer Kvinna Göteborg 1971
Tony Holmgren IF GÖTA Herrar Man Djurås 1954
Julia Nord Damer Kvinna Mölndal 1985
Ulla Löfqvist Hälla IK Damer Kvinna Göteborg 1962
Anders Möllberg JSF Runners Herrar Man Stockholm 1966
Susanne Möllberg JSF Runners Damer Kvinna Stockholm 1964
Karin Brännström Damer Kvinna Göteborg 1977
Göran Cassel Yxlö IF Herrar Man Stockholm 1966
Mikael Larsson Friskis Löpning Stenungsund Herrar Man Ödsmål 1973
Johan Alvbring Herrar Man Göteborg 1979
EVA KARLSSON Damer Kvinna Göteborg 1966
Stefan Larsson Herrar Man Västra Frölunda 1977
Nils Ornevi Herrar Man Västra Frölunda 1956
Therese van Barneveld Damer Kvinna Härryda 1978
Mikael Jonasson Mithlond United Herrar Man Hissings Backa 1973
Karin Werkström Damer Kvinna Torslanda 1974
Erika Teghult Damer Kvinna Lindome 1977
Lennart Johansson Örgryte IS Herrar Man Västra Frölunda 1954
Karin Jungerfelt Damer Kvinna Göteborg 1964
Johan Bäckemo Herrar Man Berlin 1990
Veera Suvalo Grimberg Damer Kvinna GÖTEBORG 1970
Sandra Tural Damer Kvinna Härryda 1989
Nanne Backman Herrar Man . 1965
Love Henrikson Get fast or die trying Herrar Man Göteborg 1984
Åsa Jönsson - Damer Kvinna Göteborg 1969
Andrea Olsson Masthuggets marathonklubb Damer Kvinna Göteborg 1964
Erik Lundgren Masthuggets Marathonklubb Herrar Man Göteborg 1974
Lena Lundgren Masthuggets marathonklubb Damer Kvinna Göteborg 1971
Jennie Bengtsson Damer Kvinna Västra Frölunda 1978
Helena Jahrehorn Runacademy Damer Kvinna Västra Frölunda 1969
Jukka Hiltunen Herrar Man Fagerfjäll 1969
Bodil Hjelm Damer
Erik Sundfelt GATS Herrar Man Göteborg 1978
Niklas Blomgren ------- Herrar Man Göteborg 1964
Tomas Weddmark Herrar Man Sävedalen 1971
linda sintorn Damer Kvinna Göteborg 1974
Olle Norblad GKRC Team13 Herrar Man TORSLANDA 1963
Ida Fägerlind Nol Damer Kvinna Nol 1982
Alexander Zaar Team bubbelstretch Herrar Man Kungsbacka 1981
Anders Segerlund Herrar Man Gothenburg 1985
Daniel Levin Volvo Cars Herrar Man Mölndal 1980
Pernilla Norling Kocklanda OCR Damer Kvinna Mullsjö 1977
Ricardo Regado Herrar Man Hisings Backa 1980
Johan Ljung Herrar Man Göteborg 1977
Ylva Hansén Damer Kvinna Tvååker 1969
Jonathan Jungmarker FK Herkules Herrar Man Kållered 1988
Fanny Åkervall Damer Kvinna Göteborg 2002
Endrit Beneus Herrar Man Göteborg 1984
Björn Sundblad Herrar Man Kungälv 1959
Emma Malmberg Race and Shine Sportsclub Damer Kvinna Mölnlycke 1979
Nisse Plåt Rudalens måleri Herrar Man Västra Frölunda 1953
Conny Ohlsson IFK Göteborg Herrar Man Partille 1944
Eiwe Hedström ÖMK Herrar Man Göteborg 1963
Johan Gustafsson Majornas IK Herrar Man Göteborg 1979
Jessica Croon Damer Kvinna Göteborg 1976
Hanna Brandberg Damer Kvinna Mölndal 1979
Annika Hedström Work:Out Utby Damer Kvinna Partille 1971
Tony Andersson Herrar Man Lerum 1966
Tomas Andersson IF Roxy Herrar Man Västra Frölunda 1969
Mikael Zachrisson Lerum Friidrott Herrar Man Lerum 1965
Rolf Garn Herrar Man HÖGSÄTER 1954
Lotta Jegenstam ShutupandRun Damer Kvinna Mölndal 1961
AnnaKarin Jungerfelt Damer Kvinna Göteborg 1963
Lars Persson Dalsjöfors träningskompisar Herrar Man Dalsjöfors 1974
Karolina Petersen Umara Damer Kvinna Göteborg 1979
Henrik Petersen Herrar
Alexander Zachrisson Herrar Man Lerum 1984
Camilla Frejd Lådan Crossfit Damer Kvinna Kungsbacka 1985
Magnus Erixon Mölndals AIK Herrar Man MÖLNDAL 1971
Stefan Kimming SKF FK Herrar Man Göteborg 1965
hebb Månsson Ik Surd Herrar Man Göteborg 1962
Torbjörn Olsson telia Herrar Man Göteborg 1947
Michael Ahlgren GAIS Herrar Man Lerum 1963
Susanna Strand Damer Kvinna Pixbo 1979
Jessica Lagergren Runacedemy IF Damer Kvinna Göteborg 1989
Mikael Bellander Herrar Man Sävedalen 1979
CHRISTER JOHANSSON Herrar Man GÖTEBORG 1949
Leif Olsson PUD:ingarna Herrar Man Goteborg 1948
Anna Andersson Damer Kvinna Göteborg 1979
Jack Langgaard IF Kville Herrar Man TORSLANDA 1979
Jenny Segersten Damer Kvinna Göteborg 1973
Viggo Segersten Herrar
Hanna Blomdahl Damer Kvinna Göteborg 1977
Elin Åkervall Damer Kvinna Göteborg 1999
Christina Linden Damer Kvinna Umeå 1955
Björn Zackrisson Herrar Man Umeå 1954
Thomas Johansson Herrar Man Trollhättan 1983
Annelie Svantesson Damer Kvinna Lidköping 1966
Maria Löfgren Damer Kvinna Göteborg 1976
Adrian Kelly Gothenburg GAA Herrar Man Kungälv 1982
Karin Gustafsson Hälle IF Damer Kvinna Mölndal 1987
Linn Lindberg Damer Kvinna Kinna 2001
Rune Gustavsson Navåsens FK Herrar Man Hajom 1954
Sofia Niestojek Damer Kvinna Göteborg 1981
Matz Mårtensson Herrar Man Mölndal 1958
Elena Blain Damer Kvinna Mölndal 1976
Bianca Blain Damer
Karl Stenhård DistansMarathon Herrar Man Göteborg 1967
Camilla Tuneberg Team Hugs Damer Kvinna Göteborg 1975
Birgitta Johansson Kungsbacka Damer Kvinna Kungsbacka 1962
Jan Johansson Herrar
Peter Broström Herrar Man Göteborg 1967
Martin Rönnfors Herrar
Annica Rönn Damer Kvinna Kungsbacka 1967
Göran Borgelöv Skatås Bouleklubb Herrar Man Göteborg 1958
Philip Gelin Herrar Man Göteborg 1989
Stefan Ivarsson Partille Privattandvård Herrar Man Göteborg 1981
Janne Strömbom Mölndals AIK Herrar Man Göteborg 1965
Mikael Tilly Lidköping VSK Herrar Man GÖTENE 1972
Sara Persson Svenska Fotbollsförbundet Damer Kvinna Rävlanda 1976
Johan Källström Mölndals roddklubb Herrar Man Mölndal 2002
Hanna Locking Göteborg-Majorna OK Damer Kvinna Göteborg 1990
Philip Persson Herrar
anders sundell Midnight Warriors Triathlon Club Herrar Man Dalsjöfors 1980
Richard Liden SOK Knallen Herrar Man Kinna 1975
Martin Parnmo Lådan CrossFit Herrar Man Kungsbacka 1982
Beatrice Lindgren Damer
Philip Carlsson Herrar
Mattias Bäckhed Herrar Man Mölndal 1974

10 km Ungdomar (F/P 17)

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Amanda Rosenlöf Lerumfriidrott Flickor 17 Kvinna GRÅBO 2008
Karl Persson Pojkar 17 Man Motala 2006
Filip Boman Lerums runners Pojkar 17 Man Lerum 2008
Erik Gustafsson IFK Göteborg Pojkar 17 Man Göteborg 2005
Max Nordenman Lindström Pojkar 17
Teo Nordenman Lindström Pojkar 17
Elessa Sopasakis Flickor 17 Kvinna Onsala 2007
Olle Hjertström Fjärås Trailrunners Pojkar 17 Man Fjärås 2007
Astrid Cronholm Flickor 17
Lian Teuffer Pojkar 17
Mael Teuffer Pojkar 17
Viggo Wulff Pojkar 17
Emma Wulff Flickor 17
Rebecka Björklund IF Kville Flickor 17 Kvinna Torslanda 2007
Erik Sykes Pojkar 17
Didrik von Bargen Pojkar 17 Man
Henok Ande Hälle IF Pojkar 17 Man 2005
Algot Wedberg Hälle IF Pojkar 17 Man 2005
Ebba Damberg Flickor 17 Kvinna Göteborg 2004
Ludvig Uhrberg Pojkar 17
Hampus Otterborg Pojkar 17
Mio Hernandez S02 Pojkar 17 Man Göteborg 2007
Wille Rönnfors Pojkar 17 Man Landvetter 2010