Anmälda till Sylvesterloppet GBG – 10 km - 2021 Ungdomar (F/P 17)
Avancerad sök
Startnummer
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
3064
Karl Wilhelmsson
Pojkar 17
Man
2004
3063
Leah Rosencrantz
Triathlon Väst
Flickor 17
Kvinna
2005
3062
Jakob Gudmundsson
OK Landehof
Pojkar 17
Man
2010
3061
Elsa Karlsson
Flickor 17
Kvinna
2004
3059
Linnea Nilsson
IK Trasten
Flickor 17
Kvinna
2008
3060
Elinore Nilsson
IK Trasten
Flickor 17
Kvinna
2008
3058
Albert belforth
Sävedalens aik
Pojkar 17
Man
2010
3057
Gunnar Fovaeus
Sävedalens AIK
Pojkar 17
Man
2004
3056
Arvid Berntsson
Öis friidrott
Pojkar 17
Man
2007
3055
Karl Petersson
Sävedalens AIK
Pojkar 17
Man
2004
3054
Maurice Tschanz
Pojkar 17
Man
2009
3053
Leo Reman
IF Kville
Pojkar 17
Man
2007
3052
Julia Rosén
OK Skogshjortarna
Flickor 17
Kvinna
2005
3051
Ester Mägi Theorin
ÖIS friidrott
Flickor 17
Kvinna
2006
3050
Kajsa Ekenberg
Ik Stern
Flickor 17
Kvinna
2006
3049
Elias Weidemanis
Pojkar 17
Man
2008
3048
Noah Svedberg
Sävedalens AIK
Pojkar 17
Man
2007
3047
William Rönnborg
IK Uven
Pojkar 17
Man
2004
3046
Amanda Nordberg
S02
Flickor 17
Kvinna
2008
3045
Alice Andersson
Alingsås IF Friidrott
Flickor 17
Kvinna
2006
3044
Linnéa Alenljung
Flickor 17
Kvinna
2008
3043
William Falkenström
Kungälvs Kanot Klubb
Pojkar 17
Man
2007
3042
Alice Lindblad
IFK Göteborg
Flickor 17
Kvinna
2009
3041
Axel Olsson
Lerum Friidrott
Pojkar 17
Man
2007
3038
Axel Persson
FK Herkules
Pojkar 17
Man
2011
3039
Hannes Persson
Pojkar 17
Man
2005
3040
Selma Persson
FK Herkules
Flickor 17
Kvinna
2008
3037
Elliot Svanberg
Örgryte IS Friidrott
Pojkar 17
Man
2007
3036
Ingrid Rick
Kungälvs Handbollsklubb
Flickor 17
Kvinna
2006
3035
Anna-Lisa Lundqvist
Tjällmo Godegård OK
Flickor 17
Kvinna
2009
3033
Emilia Nilsson
Kungälvs kanotklubb
Flickor 17
Kvinna
2006
3034
David Nilsson
Kungälvs kanotklubb
Pojkar 17
Man
2004
3032
Rut Stening
Kungälvs kanotklubb
Flickor 17
Kvinna
2007
3031
Valter Jönrup
Örgryte IS
Pojkar 17
Man
2007
3030
Annéa Widell
Active Island Triathlon
Flickor 17
Kvinna
2006
3029
LOKE TIMMERÅS
Pojkar 17
Man
2005
3028
Lucas Boström
OK Alehof
Pojkar 17
Man
2004
3027
Melker Åkesson
OK Landehof
Pojkar 17
Man
2004
3026
Eleonora Bergkvist Ortega
Flickor 17
Kvinna
2012
3025
Josefine Clemensson
Flickor 17
Kvinna
2004
3024
Amanda Rosenlöf
Lerumfriidrott
Flickor 17
Kvinna
2008
3023
Karl Persson
Pojkar 17
Man
2006
3022
Filip Boman
Lerums runners
Pojkar 17
Man
2008
3021
Erik Gustafsson
IFK Göteborg
Pojkar 17
Man
2005
3019
Max Nordenman Lindström
Pojkar 17
Man
3020
Teo Nordenman Lindström
Pojkar 17
Man
3018
Rebecca Savklint Falk
Flickor 17
Kvinna
2006
3017
Elessa Sopasakis
Flickor 17
Kvinna
2007
3016
Olle Hjertström
Fjärås Trailrunners
Pojkar 17
Man
2007
3015
Astrid Cronholm
Flickor 17
Kvinna
3013
Lian Teuffer
Pojkar 17
Man
2009
3014
Mael Teuffer
Pojkar 17
Man
2011
3011
Viggo Wulff
Pojkar 17
Man
3012
Emma Wulff
Flickor 17
Kvinna
3010
Rebecka Björklund
IF Kville
Flickor 17
Kvinna
2007
3009
Erik Sykes
Pojkar 17
Man
3008
Didrik von Bargen
Pojkar 17
Man
3006
Henok Ande
Hälle IF
Pojkar 17
Man
2005
3007
Algot Wedberg
Hälle IF
Pojkar 17
Man
2005
3005
Ebba Damberg
Flickor 17
Kvinna
2004
3004
Ludvig Uhrberg
Pojkar 17
Man
3003
Hampus Otterborg
Pojkar 17
Man
3002
Mio Hernandez
S02
Pojkar 17
Man
2007
3001
Wille Rönnfors
Pojkar 17
Man
2010
Till anmälan för 10 km - 2021 Ungdomar (F/P 17)