Anmälda till PRT 2019 - Personliga rekordens tävling, Växjö Avancerad sök

PRT 24-timmars

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Anna Carlsson Activities in Abisko Damer Kvinna Abisko 1985
Enar Warfvinge Stuga77 IF Herrar Man Sköndal 1982
Fredrik Forsström Yxsjöbergs ik Herrar Man HUDDINGE 1971
Amanda Nylén Degerfors OK Damer Kvinna Degerfors 1999
Tomas Gustafsson Kalmar Running Club Herrar Man Kalmar 1964
Staffan Blixt Stockholm långdistansklubb Herrar Man Nacka 1984
Gijsbertus van Mackelenbegh Herrar Man Sint-amandsberg 1969
Jessica Schumann Damer Kvinna Horb 1977
Charles Ahlzén Isaberg Herrar Man Hestra 1985
Anna Kim-Andersson IKHP Damer Kvinna Jönköping 1971
Peter Östlund Team Blekinge Herrar Man KARLSKRONA 1969
Joel Blom SOK Knallen Herrar Man Sandhult 1967
Martin Eklund TrailRun4Fun Herrar Man Enebyberg 1975
Robert Hasslund Trailrun4fun Herrar Man Täby 1972
Heleni Sapnara Trafikverkets Fritidsförbund Damer Kvinna Mölndal 1972
Per Christell skänninge Herrar Man skänninge 1980
Jacob Johansson LOFFES Herrar Man Lidingö 1986
Jan Jensen Rånäs OK Herrar Man Rånäs 1966
Alexander Scott Pöldme Eskilstuna Trailklubb Herrar Man Malmköping 1986
Elin Durgé Axa Sports Club Damer Kvinna Umeå 1993
Jane Skov Ørestad IF Damer Kvinna København S 1980
Inga -Sarah Lindholm Vallentuna Fk Damer Kvinna Vallentuna 1961
Fredrik Wachsner Herrar Man Vallentuna 1970
Owe Gustavsson LK 42195+ Herrar Man Kaxholmen 1956
Daniel Lilliehöök IFK Lidingö Herrar Man Stockholm 1971
Benny Eriksson Fair trade Runners Herrar Man Sigtuna 1972
Lisa Amundsson Strömstad löparklubb Damer Kvinna Syd-Koster 1960
Stefan Granskog IF Åland Herrar Man Hammarland 1967
Jörgen Havseng Team Kungälv Herrar Man Älvängen 1977
Maria Havseng Team Kungälv Damer Kvinna Älvängen 1977
Erik Ahlrot Elmhults Sport Club Herrar Man Älmhult 1971
Jonathan Wahlman Göteborg Herrar Man Göteborg 1982
Peter Leisted Bøgevig TIF Herrar Man Kokkedal 1972
Willy Svensson Herrar Man Hjortsberga 1975
Jimmie Blomqvist-Rosenberg Team ultrasweden LK Herrar Man Katrineholm 1980
Jennie Grahn Karlskoga friidrott Damer Kvinna Karlskoga 1976
Fredrik Stjärnvy Team Stjärnvy Herrar Man Torslanda 1974
Malin Jonsson Växjö löparklubb Damer Kvinna Växjö 1969
Mats Lundmark 338 Småland Herrar Man Växjö 1964
Mia Edofsson Team kungälv Damer Kvinna Kungälv 1972
Malin Haglycke Marhult SOFK Damer Kvinna Lenhovda 1978
Fredrik Steinmann Is Göta Herrar Man Råå 1972
Stefan Lindgren Herrar Man Sollentuna 1969
Joar Palm Stockholm City Triathlon/Team Nordic Trail Herrar Man Enskede 1979
Susanne Nilsson Team ultrasweden Damer Kvinna Nässjö 1963
Jens Larsson Herrar Man Malmö 1975
Ingela Jonsson Lonesome Runners Damer Kvinna Kisa 1970
Siw Hedlin Damer Kvinna Värnamo 1968
Tomas Broman Sandviken Trail Running Herrar Man Sandviken 1970
Regina Johnson Damer Kvinna Karlskoga 1968
Tom Johnson Herrar Man Karlskoga 1965
Leonora Johnson Damer Kvinna Degerfors 1995
Stefan Edström Järfälla Herrar Man JÄRFÄLLA 1970
Linda Nordmark Järfälla Damer Kvinna JÄRFÄLLA 1973
Tobias Backgård Herrar Man Limhamn 1975
Pernilla Otto Optimal massage & motion Damer Kvinna JOHANNESHOV 1969
Jerry Nordgren 1966 Herrar Man JOHANNESHOV 1966
Fredrik Palm Herrar Man Jönköping 1975
Mikael Sandberg Stockholm LDK Herrar Man Vrena 1962
Per Rabe Laholms IF Herrar Man Laholm 1962
Tomas Ankarcrona Team Runon.se Herrar Man Bankeryd 1977
Jessica Ström Grödinge Damer Kvinna Grödinge 1979
Martin Scharp Malmö Löp Herrar Man malmö 1968
Johan Palm Färjestadens Motion Herrar Man Färjestaden 1972
Mikael Svensson Växjö Löparklubb Herrar Man Växjö 1982
Carolina Pansar SOK Knallen Damer Kvinna Rångedala 1984
Roger Kjellsson Team Blekinge LF Herrar Man Ronneby 1969
Anders Hellner Bromma IF Herrar Man Stockholm 1980
Stephen Sandgren Lidköping Herrar Man Lidköping 1988
Eva Berg Damer Kvinna Gunnilse 1967
Niklas Isaksson Sandviken Trail Running Herrar Man Sandviken 1982
Matthias Köhler Lonesome Runners Herrar Man KARLSKOGA 1972
Emil Söderqvist Herrar Man Sköndal 1972
Gert-Inge Tapper Scania Road Runners Herrar Man Södra Sandby 1957
Christian Arthursson Växjö Löparklubb Herrar Man Växjö 1972
Christer Svensson Växjö AIS Herrar Man Växjö 1969

PRT 12-timmars

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Martin Tunlid Växjö Löparklubb Man Växjö 1991
Sebastian Pokorny Uptown Runners Man Solna 1986
Annika Askengren Berg TROLLHÄTTAN Kvinna Trollhättan 1960
Karl Broman Vikström Man Tyresö 1995
Sonny Nyberg Team Nyberg Man Gislaved 1986
Marcus Hansander Team Ultrasweden LK Herrar Man Kungsängen 1972
Magnus Kristiansson LK TV88 Herrar Man Trollhättan 1972
Patrik Lindborg Kalmar RC Herrar Man Kalmar 1973
Amanda Nolhage Team Hybrid Fitness Damer Kvinna VETLANDA 1989
Joakim Melander Team Melander / Sweden Runners Herrar Man Skillingaryd 1983
Niklas Rönn Enda Busken Trail Herrar Man Svanesund 1974
Jennie Ahlin Tgf Damer Kvinna Taberg 1973
Niclas Johansson Ringmurens CK Herrar Man Visby 1971
Madeleine Johansson Gotland Trail Run Damer Kvinna Visby 1970
Anders Ågren Herrar Man Kolbäck 1970
Christer Karlsson Kalmar RC Triathlon Herrar Man Kalmar 1970
Per Carlsson Herrar Man Hägersten 1970
Paula Thitz Damer Kvinna Uppsala 1988
Anna Grundahl IF Linnéa Damer Kvinna Solna 1976
Niklas Gunne IFK Mora FIK Herrar Man Mora 1992
Anna Svedlund Sälens IF Damer Kvinna Transtrand 1976
Jessica Svärd Sweden Runners Damer Kvinna Västra Frölunda 1981
Anton Svärd Sweden Runners Herrar Man Västra Frölunda 1978
Linus Söderlund IF Åland Herrar Man Godby 1977
Ingrid Björk IF Linnea Damer Kvinna Stockholm 1959
Oscar Sjölander Aktivitus Sports Club Herrar Man Västra Frölunda 1969
Marcus Wiklund Resena Management AB Herrar Man Malmö 1975
Marlene Tilling Damer Kvinna Båstad 1964
Hasse Ursfält Urshults IF Herrar Man Urshult 1951
Maja Skale Sweden Runners Damer Kvinna Göteborg 1982
Mats Liljegren Team Skavsåret IF Herrar Man FARSTA 1976
Ola Netzén Team Kungälv Herrar Man Älvängen 1972
Kenneth Melin TriFit IF Herrar Man Jönköping 1963
Mats Berggren TriFit IF Herrar Man MÅNSARP 1973
Deian Petkov Begach.bg Herrar Man Sofia 1979
Pontus Almquist Team ASS Herrar Man Kalmar 1981
Elin Hammarsten Team Snigel Damer Kvinna Enköping 1983
Mattias Sidebäck Team Snigel Herrar Man Köping 1979
Emir Halalkic If Kville Herrar Kvinna Torslanda 1983
Hanna Grevnerts Brokinds IF Damer Kvinna Brokind 1981
Henrik Andersson Friskis & Svettis Herrar Man Skanör 1971
Eva Hedberg Scania RoadRunners Damer Kvinna Båstad 1964
Jakob Jern Real Fighter Gym Lund Herrar Man Lund 1964
Thomas Dahlgren Runneby runners LK Herrar Man Eringsboda 1969
Torbjörn Sjölander Örebro AIK Herrar Man Örebro 1961
Katharina Butzküven Trafikverket Damer Kvinna Onsala 1972
Niklas Skagerman Fotrally ik Herrar Man Stockholm 1982
Nina Ejlertsson Damer Kvinna Helsingborg 1979
Daniel Ejlertsson Herrar Man Helsingborg 1974
Michael le Mahieu Herrar Man Jönköping 1969
Christofer Wahlman Herrar Man V.Frölunda 1980
Mattias Olsson Herrar Man Södra Sandby 1977
Mari Nilsson Damer Kvinna Simrishamn 1979
Mattias Ekroth Umara sportsclub Herrar Man Lyckeby 1968
Tomas Ek Umara Herrar Man Kalmar 1979
Anna Christoffersson Damer Kvinna Rönninge 1986

PRT 6-timmars

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Jënni Jalonen Pace on Earth/La Sportiva Sverige Damer Kvinna Uppsala 1993
Daniel Nord Oskarshamns BK Herrar Man Oskarshamn 1975
Fredrik Strandh Oskarshamns BK Herrar Man oskarshamn 1974
Maria Thellman Damer Kvinna Jönköping 1965
Salandi Westergren Damer Kvinna Växjö 1992
Elin Eiderbrant Damer Kvinna Växjö 1980
Mats Liljegren Team Skavsåret IF Herrar Man FARSTA 1976
Jeanice Ericson Team Turtles Damer Kvinna Lund 1966
Anne Säfström Lanner Team Turtles Damer Kvinna Lund 1969
Anders Lanner Team Turtles Herrar Man Lund 1973
Ulrika Peterson Damer Kvinna Kungälv 1973
Teo Peterson Herrar Man Kungälv 2005
Molly Johansson Lonesome Runners Damer Kvinna Romelanda 2009
Mattias Johansson Lonesome Runners Herrar Man Romelanda 1981
Lena Fransson Växjö löparklubb Damer Kvinna Växjö 1972
Hanna Ahl Slimoslöpargrupp Damer Kvinna Påskallavik 1988
Veroniqa Sjöquist Vegan Runners IK Damer Kvinna Enskede 1976
Johan Stålhammar Herrar Man Växjö 1984
Lilly Larsson Damer Kvinna Malmö 2008
Annelie Eriksson Damer Kvinna Boxholm 1972
Linda Hagehed Växjö Löparklubb Damer Kvinna VÄXJÖ 1971
Emma Gotthardsson Damer Kvinna Malmö 1972
Marie Rolandsson Runneby runners LK Damer Kvinna Eringsboda 1965
Lennart Skoog Stenungsunds OK Herrar Man Stenungsund 1946
Maria Andersson Damer Kvinna SUNDSVALL 1976
Kerstin Sand Växjö löparklubb Damer Kvinna Växjö 1958
Anders Nilsson Växjölöparklubb Herrar Åseda 1979
CARINA COLLSTEDT Damer Kvinna Färgelanda 1969
Lina Karlsson En av tre Running Club Damer Kvinna Uddevalla 1977
Joachim Wahlgren Vetlanda Herrar Man Vetlanda 1989
Svea Roos Scania Road Runners Damer Kvinna Lund 2007
Agneta Roos Scania Road Runners Damer Kvinna Lund 1976
Sixten Roos Scania Road Runners Herrar Man Lund 2008
Kika Diestre - Damer Kvinna Sollentuna 1980
Matilda Persson Sjödell Scania road runners Damer Kvinna Malmö 1975
Monica Månsson Martinsson Warberg Running Club Damer Kvinna Träslövsläge 1971
Peter Lendrop Team Blekinge LF Herrar Man Nättraby 1968
Marcus ottosson Hässleholm ais Herrar Hässleholm 1975
Thomas Fortell Team Blekinge Löparförening Herrar Man Rödeby 1971
Daniel Ohlin IS Göta Herrar Man Örkelljunga 1973
Lars-Eric Andersson Herrar Man Kista 1966
Hans Westerback SEB IF Herrar Man Lidingö 1958
Johan Lundstedt Apladalens LK Herrar Man VÄRNAMO 1981
Lasse Jutemar SOK Knallen Herrar Man Kinnarumma 1956
Oskar Olsson Herrar Man Värnamo 1996
Karoline Johansen Romerike ultraløperklubb Damer Kvinna Klavestadhaugen 1998
Alexander Pettersson - Herrar Man Vikingstad 1985
Stefan Pettersson Apladalens löparklubb Herrar Man Värnamo 1966
Niklas Fredlund Team Ultrasweden LK Herrar Man Floda 1965
Marie Augustsson Hässelby SK Damer Kvinna Hässelbj 1969
Jonas Jonasson Herrar Man Lyckeby 1973
Martina Östenson Damer Kvinna Kristianstad 1999
Kristoffer Loo Scania Road Runners Herrar Man Lund 1997
Samuel Johansson Växjö Löparklubb Herrar Man Alvesta 1990
Jimmy Holmberg FK Puls Växjö Herrar Man Växjö 1980
Tapani Kela Lonesome Runners Herrar Man Tollarp 1975
Tobias Fabbeke IF Trion Herrar Man Rödeby 1982
Henning Färnström IK NocOut.se Herrar Man Linköping 1982