Anmälda till Bålsta Stadslopp höst Avancerad sök

Bålsta Stadslopp 10km höst

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Dan Ljungquist Bålsta Herrar Man Bålsta 1953
Patrik Hägg Herrar Man Bålsta 1987
Niclas Sjögren Vallentuna FK Herrar Man Brottby 1976
Patrik Sandevik TeamBAUHAUS Herrar Man Vällingby 1983
Mikael Sjögren Södertälje IF Herrar Man Södertälje 1974
Lars-Ove Höök Västerås LK Herrar Man Västerås 1961
Fredrik Westerdahl Fredrikshofs fif Herrar Man Järfälla 1979
Pelle Holgersson LK Spring Herrar Man UPPSALA 1970
Rasmus Laursen Lokes Mästare Herrar Man Stockholm 1986
John Kingstedt Huddinge AIS Herrar Man Huddinge 1992
Otto Kingstedt Huddinge AIS Herrar Man Huddinge 1994
Maria Andreasson Damer Kvinna Bålsta 1977
Caroline Adsten Damer Kvinna Bålsta 1979
Camilla Dexius FK Studenterna Damer Kvinna Täby 1980
Per Sohlberg Stockholm Herrar Man Stockholm 1968
Mikael Tisjö Team Bauhaus/Umara Sports Club Herrar Man Bålsta 1981

Bålsta Stadslopp 5km höst

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Magnus Burling Fredrikshof FIF Herrar Man Bålsta 1971
Jessica Österberg Spårvägens Friidrottsklubb Damer Kvinna Stockholm 1981
Jonte Lindström Herrar Man Bålsta 1992
Albin Carlerud Spårvägen FK Herrar Man VAXHOLM 2002
Frida Eriksson Damer Kvinna Västerås 1983
Therese Wallström Damer Kvinna Bålsta 1983
Ann-Sofie Svärdh Kullin Carnegie IF Damer Kvinna Huddinge 1968
Daniel Förberg Fredrikshofs FIF Herrar Man Stockholm 1974
Dagny Grabe Huddinge AIS Damer Kvinna Huddinge 1993
Anders Kingstedt Huddinge AIS Herrar Man Huddinge 1959
MONICA KINGSTEDT Huddinge AIS Damer Kvinna Huddinge 1961
Martin Vestling Herrar Man Bromma 1981
Sara Björklund Hemlingby lk Damer Kvinna Skutskär 1972
Camilla Torstensson Damer Kvinna Bålsta 1984
Susanne Tisjö Damer Kvinna Bålsta 1981
Alma Tisjö Damer Bålsta 2006
Elsa Tisjö Bålsta IK Damer Kvinna Bålsta 2009
Per Hill Herrar Man Bålsta 1979
Mikael Tisjö Team Bauhaus/Umara Sports Club Herrar Man Bålsta 1981

Bålsta Stadslopp 5 km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Isabell Svensson LK Roslagen Damer 5 km Kvinna UPPSALA 1988
Theo Narvåg Ahlsén Bålsta IK Herrar 5 km Man Bålsta 2011
Hanne Narvåg Ahlsén Bålsta IK Damer 5 km Kvinna Bålsta 1973
Daniel Narvåg Ahlsén Bålsta IK Herrar 5 km Man Bålsta 1974
Emil Albrektsson Klubblös Herrar 5 km Man Knivsta 1987
Disa Mandorf Bålsta IK Damer 5 km Kvinna Sigtuna 2010
Leo Mandorf Bålsta IK Herrar 5 km Man Sigtuna 2012
Jennie Gustavsson Damer 5 km Kvinna Järfälla 1989
Johanna Magne Damer 5 km Kvinna Bålsta 1973

Bålsta Stadslopp 10 km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Gustaf Bjurhammer Herrar 10 km Man Uppsala 1989
Patrik Karlsson Knutby if Herrar 10 km Man Knutby 1988
Johan Jarl Herrar 10 km Man Grillby 1988
Robert Thorslund Bålsta IK Herrar 10 km Man Sigtuna 1976
Elisabeth Mandorf Bålsta IK Damer 10 km Kvinna Sigtuna 1976
Daniel Tegfors Strängnäs Löparklubb Herrar 10 km Man Strängnäs 1984
Mattias Waldebring Strängnäs Löparklubb Herrar 10 km Man Strängnäs 1975
Dennis Selsborg Runacademy IF Herrar 10 km Man Skarpnäck 1974
Pelle Holgersson Lk Spring Herrar 10 km Man Uppsala 1970
Karl Lundin Klubblös Herrar 10 km Man Johanneshov 1988
Susanne Danielsson Naturfys Damer 10 km Kvinna Bromma 1976
Daniel Wiberg Naturfys Herrar 10 km Man Bromma 1972
Mikael Tisjö Umara Sports Club Herrar 10 km Man Bålsta 1981
Mattias Jonsson AB Durgo Herrar 10 km Man Bro 1989