Anmälda till biskopsloppet 2021 Avancerad sök

5 Km

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
216 Caroline Norin We Run West Tävlingsklass Damer Kvinna Göteborg 1987
465 Zari Jalili Göteborg Motionsklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1960
462 Mikael K Yallayalla Motionsklass alla åldrar Man RÄVLANDA 1981
631 Salua K Yallayalla Promenadklass alla åldrar Kvinna RÄVLANDA 1977
463 Leo K Yallayalla Motionsklass alla åldrar Kvinna RÄVLANDA 2005
464 Anni K Yallayalla Motionsklass alla åldrar Kvinna RÄVLANDA 2007
630 Venus Ingrid Amber Carlos Promenadklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1998
461 Damoon mohammadian Motionsklass alla åldrar Man Göteborg 2000
459 Lauren Easter Motionsklass alla åldrar Kvinna Torslanda 2011
460 Charlotte Easter Motionsklass alla åldrar Kvinna Torslanda 1978
458 Marie Börjesson Motionsklass alla åldrar Kvinna GÖteborg 1969
629 Simona Lica Promenadklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1974
628 Carla Hagberg Destination Maraton Promenadklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1983
457 Ali Mehrabi Motionsklass alla åldrar Man STAVANGER 1980
626 Maryam Meshkinfam Promenadklass alla åldrar Kvinna STAVANGER 1979
627 Erfan Mehrabi Promenadklass alla åldrar Man STAVANGER 2016
625 Bodil Karlsson Communitydans "Moving queens" Promenadklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1951
456 Tara Farzad Motionsklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1997
28 Brhane Abrha Tävlingsklass Herrar Angered 1998
455 Petur Olafsson Motionsklass alla åldrar Man Göteborg 1971
453 Mattias Reuterberg Biblioteksvännerna i Biskopsgården Motionsklass alla åldrar Man Göteborg 1977
454 Jens Reuterberg Biblioteksvännerna i Biskopsgården Motionsklass alla åldrar Man Göteborg 1977
27 monir elkhalki if Kville Tävlingsklass Herrar Man hisingsbacka 1981
624 Aghdas Frotan Promenadklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1960
26 Amin Al Qatanani Angereds Alliansen Tävlingsklass Herrar Man Angered 2003
215 Malin Borning Livbataljon Tävlingsklass Damer Kvinna Stockholm 1973
25 Mikael Andersson Landamäreskolan Tävlingsklass Herrar Man Göteborg 1982
452 Heleni Sapnara Motionsklass alla åldrar Kvinna Mölndal 1972
451 Lollo Samuelsson Motionsklass alla åldrar Kvinna Kungsbacka 1968
622 Maryam Warsame Göteborg Promenadklass alla åldrar Kvinna Göteborg 2010
623 amina Warsame Göteborg Promenadklass alla åldrar Kvinna göteborg 2009
620 Jonas Zekkari Promenadklass alla åldrar Göteborg 1980
621 Majda Hammichi Promenadklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1990
450 Anna Lithander Motionsklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1960
619 Esmail Owji Promenadklass alla åldrar Man Göteborg 1949
24 André Geraldo Tävlingsklass Herrar Man Göteborg 1986
23 Ola Ståhlberg Portugisiska föreningen Tävlingsklass Herrar Man Göteborg 1967
618 Malin Kristiansson Promenadklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1982
617 Vida Lavida Kavoosi Promenadklass alla åldrar Kvinna GÖTEBORG 1956
449 Ali Tabrizi Bostadsbolget Motionsklass alla åldrar Västra Frölunda 1975
448 Minna Tunberger Motionsklass alla åldrar Kvinna Bromma 1976
616 Muna Idow Promenadklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1998
447 Åsa Lideström Biblioteksvännerna i Biskopsgården Motionsklass alla åldrar Göteborg 1982
446 Sofia Bratt Motionsklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1972
214 Paula Costa Postugisiska föreningen Tävlingsklass Damer Kvinna Göteborg 1967
445 Aki Mahdiani Motionsklass alla åldrar Kvinna Västra Frölunda 1965
444 Karl Stenhård Motionsklass alla åldrar Man Göteborg 1967
443 Johna-Rose Mehdian Motionsklass alla åldrar Kvinna Umeå 1999
22 Mehdi Ibrahimi FC Hisingen Tävlingsklass Herrar Man Göteborg 2001
21 Ahmed Abdisalam Fc Hisingen HFCH Tävlingsklass Herrar Göteborg 2001
615 Kamelia Soheil Mirza Promenadklass alla åldrar Malmö 1983
442 Andrea Angelovski Motionsklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1987
441 Kathy Mirza Göteborg Motionsklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1981
213 Michaela Williamson Destination maraton Tävlingsklass Damer Kvinna Göteborg 1994
212 Mitra Soltani Tävlingsklass Damer Kvinna danderyd 1976
211 fortesa hoti Destination Marathon Tävlingsklass Damer Kvinna Angered 1988
614 Shahrzad Samanian Promenadklass alla åldrar Västerås 1984
440 Tyiesha Falcon Göteborg Motionsklass alla åldrar Kvinna Göteborg 2000
612 Hans Norling jultomtens promenadklubb Promenadklass alla åldrar Man Göteborg 1953
613 Maj Norling jultomtens promenadklubb Promenadklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1957
439 Jan Johansson Motionsklass alla åldrar Man Göteborg 1974
438 Lotta Olsson Motionsklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1968
610 Khadra ahmed farah Promenadklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1986
611 Fadumo Warsame Promenadklass alla åldrar Kvinna Göteborg 2008
609 Behzad Forotan Promenadklass alla åldrar Man Bålsta 1982
608 Mina Forotan Promenadklass alla åldrar Kvinna Bålsta 1985
210 Malin Goldkuhl DestinationMaraton Tävlingsklass Damer Kvinna Göteborg 1978
607 mustafa tuna Biblioteksvännerna i Biskopsgården Promenadklass alla åldrar Man Göteborg 1946
606 güllü tuna Biblioteksvännerna i Biskopsgården Promenadklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1979
209 Eva-Lis Lindelund Tävlingsklass Damer Kvinna Göteborg 1970
436 Mohsen Mahdiani Destinationmaraton Motionsklass alla åldrar Man Lerum 1967
437 Melissa Mahdiani Destinationmaraton Motionsklass alla åldrar Kvinna Lerum 2010
605 Yvonne Norrman Promenadklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1952
208 Lova Mellegård Tävlingsklass Damer Kvinna Göteborg 1999
20 Emre Akan Göteborg Tävlingsklass Herrar Man Göteborg 1990
19 Meysam Asadi Tävlingsklass Herrar Västra Frölunda 1983
604 Sara Meshkinfam Promenadklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1956
18 David Östman Tävlingsklass Herrar Göteborg 1993
435 Fredrik Emilsson Västkurd Motionsklass alla åldrar Man Göteborg 1994
603 Anna Jernström Promenadklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1958
434 Carolina Dennisdotter Göteborg Motionsklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1982
433 Robin Olsson Llama Lloyd Motionsklass alla åldrar Man Göteborg 1982
207 Sofia Jonsson Tävlingsklass Damer Kvinna Linköping 1996
17 Marcus Svensson Destination Marathon Tävlingsklass Herrar Man Göteborg 1980
432 Hotan Mojdehi Motionsklass alla åldrar Man Jonsered 1981
602 Randi Myhre Promenadklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1964
431 Anna Lilja Motionsklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1980
430 Sara Jönsson Motionsklass alla åldrar Kvinna Hisings backa 1981
429 Hanna Karimi Motionsklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1984
16 Sam Amiri Tävlingsklass Herrar Man Mölndal 1978
206 Funda Abdallah Nasria Tävlingsklass Damer Kvinna Göteborg 1995
427 Donna Moon Alexander Motionsklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1993
428 Niels Berger Motionsklass alla åldrar Man Göteborg 1993
601 Sophia Adolfsson Göteborg Promenadklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1957
15 Khalil Selimi Göteborg Tävlingsklass Herrar Man Göteborg 1988
205 Gino Nami Tävlingsklass Damer Kvinna Götebeog 1986
426 Angela Bushell Thornbury RC Motionsklass alla åldrar Kvinna Åsa 1969
425 Yvonne Kling Motionsklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1955
424 Brian Godsman Motionsklass alla åldrar Man Åsa 1970
600 Roz Aslanian Promenadklass alla åldrar Man Göteborg 1978
14 Ricardo Silva Da Lage Göteborgs Fotbolldomarklubb Tävlingsklass Herrar Man Sävedalen 1988
13 Burhan Kabakibi Jeddah Tävlingsklass Herrar Man Göteborg 1987
422 Lova Novotny Hildedal run & swim Motionsklass alla åldrar Kvinna Göteborg 2012
423 Thea Novotny Hildedal run & swim Motionsklass alla åldrar Kvinna Göteborg 2014
204 Ellinor Brynning AXA SC Tävlingsklass Damer Kvinna Göteborg 1983
12 Olof Hänel Vallda Tävlingsklass Herrar Man Vallda 1979
203 Mari Runnestad Tävlingsklass Damer Kvinna Göteborg 1975
10 Mattas Runnestad Tävlingsklass Herrar Man Göteborg 1977
421 Thea Runnestad Motionsklass alla åldrar Kvinna Göteborg 2003
11 Vilmer Runnestad Tävlingsklass Herrar Man Göteborg 2007
420 Mårten Larsson Motionsklass alla åldrar Man Göteborg 1996
419 Sara Ilijeva Löparakademin Motionsklass alla åldrar Angered 2005
417 Madelein Larsson Motionsklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1972
418 Milla Wollnik Motionsklass alla åldrar Kvinna Göteborg 2011
416 Marcus Wernberger Jonsson Motionsklass alla åldrar Man Göteborg 1989
415 Micaela Westerlund Motionsklass alla åldrar Göteborg 1986
202 Awan Ismail Tävlingsklass Damer Kvinna Göteborg 1982
201 Evin Niknam Göteborg Tävlingsklass Damer Kvinna Göteborg 1985
414 Jasmine Nilsson Motionsklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1982
9 Ulas Altuntas Västkurd Tävlingsklass Herrar Man Göteborg 1977
413 Helin Beyza Altuntas Västkurd Motionsklass alla åldrar Kvinna Göteborg 2007
412 Gunnel Friström Vännerförlivet Motionsklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1964
411 Vio Szabo Motionsklass alla åldrar Göteborg 1985
8 Wai Wong Obiwai Runner Tävlingsklass Herrar Man Göteborg 1967
410 Yvette Andersson Motionsklass alla åldrar Kvinna GÖTEBORG 1961
409 Michael Andersson Eriksberg Runners Motionsklass alla åldrar Man Göteborg 1964
408 Masoud Mojdani Destination maraton Motionsklass alla åldrar Man Hägersten 1982
7 Erik Krång Bräcke Atletsällskap Tävlingsklass Herrar Man Göteborg 1981
406 Julia Klang Motionsklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1983
407 Elsa Klang Rosengren Motionsklass alla åldrar Kvinna Göteborg 2009
405 Kajsa Anna Isaksson Motionsklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1981
404 Mahnush Owji Motionsklass alla åldrar Kvinna Lerum 1977
403 Sam Niknam DestinationMaraton Motionsklass alla åldrar Man Göteborg 1983
402 Blerta Hoti Destination Marathon Motionsklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1986
401 Fredrik Andersson Motionsklass alla åldrar Man Göteborg 1979
6 Martin Westerling Tävlingsklass Herrar Man Göteborg 1980
5 Patrik Castillo IK NocOut.se Tävlingsklass Herrar Man IK NocOut.se 1977
400 Linnéa Jillnefelt Motionsklass alla åldrar Kvinna Göteborg 1987
200 Claudia Jimenez Tävlingsklass Damer Kvinna Hisings Backa 1982
4 Andres Jimenez Tävlingsklass Herrar Man Hisings Backa 1986
3 Rami Bladlav Tävlingsklass Herrar Man Sävedalen 1991
2 Roman Perez Cevichán Run Club Tävlingsklass Herrar Man Göteborg 1984
1 Masoud Owji Destinationmaraton Tävlingsklass Herrar Man Göteborg 1980

Virtuella 5 Km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Sandra Ghattas Kvinna Göteborg 1999
Simona Lica Kvinna Göteborg 1974
Musa Drammeh Man Göteborg 1990
Maria Munoz Gothenburg Kvinna Gothenburg 1994
Sören Stahlschmidt Gothenburg Man Gothenburg 1993
Amanda Björklund Kvinna Göteborg 1994
Sofia Hidling Torhamns Goif Kvinna Torhamn 1970
Karola Palmhager Sauconyrunclub Kvinna Nynäshamn 1968
Vida lavida Kavoosi Vida La Vida Kvinna GÖTEBORG 1956
B inthetm Ariguchi Man Kalles Chokladfabrik 1988
Lydia Baggen Kvinna Barcelona 1990
Andreas Löfqvist Mölnlycke Man Mölnlycke 1983
Zahra Warsame Välkomsten Kvinna 40 1989
Lise Bergvall Kvinna Lidingö 1982
Sara Haraldson Kvinna Sollentuna 1986
Farhani Soudabeh Hisingsbacka 1967
Daniel Dradici Man Mölndal 2004
Amina Ragow Göteborg Kvinna Gothenburg 1994
Ola Scholander Team Allservice Man Djursholm 1973
Amir Humanfar Destinationmaraton Man Berlin 1991
Annelie Hedin Kvinna Göteborg 1989
Fredrik Jonsson Maskinen Man LULEÅ 1999
Per Jonsson Pålsjö IF Man Helsingborg 1963
Sofia Jonsson Linköping 1996
Emad Hamdy BERLIN Man BERLIN 1983
Randi Myhre Biblioteksvännerna i Biskopsgården Kvinna Göteborg 1964
Ulrika Jönsson Kvinna Göteborg 1981
Ebba Westerberg Destination Maraton Kvinna Gbg 1967
Banu Mohammadi Kvinna Göteborg 1990
Hanane Djeddou Göteborg Kvinna Göteborg 1989
Jeanette Gustafsson Kvinna Göteborg 1990
Felicia Bjärhed Kvinna Göteborg 1998
Gino Nami Kvinna Göteborg 1986
Monica Gärdin MOIF Kvinna Oviken 1965
Lars Stolth MOIF Kvinna Östersund 1984
Kamelia Soheil Mirza Malmö 1983
Mina Forotan Kvinna Bålsta 1985