Anmälda till BTR 2021 Avancerad sök

BTR 2021 24 km 15:00

Startnummer Namn Klubb Kön Ort Födelseår
394 André Isaksson Öjerklint XCCoach Multisport Man Borås 1988
393 Fredrik Björklund Man Helsingborg 2005
392 Matts Björklund Man Helsingborg 1975
391 Melker Åkerström IFK Skövde Skidklubb Man Skövde 2004
390 Peter Lundgren XCCoach multisportteam Man Timmele 1984
389 Joakim Lövgren Krystplatt KS Man Borås 1959
388 Ebba Ganslandt IFK Lidingö SOK Kvinna Lidingö 1999
387 Helena Ganslandt Ingen klubb Kvinna Lidingö 1971
386 Mattias Ganslandt Trailrunner.me Man Heberg 1970
385 Andreas Magnusson Mölnlycke Man Mölnlycke 1974
382 Richard Gustafsson NAVE Man Ullared 1985
383 Tomas Thunman Man
384 Andrée Victorin Man
381 Nina Forslund Kvinna Västra Frölunda 1974
380 Tommy Rosengren Ulricehamns triathleter Man MARBÄCK 1982
379 Jonas Ramstrand Västra Frölunda Man Västra Frölunda 1977
378 Stina Persson Göteborg Kvinna Göteborg 1986
376 Marcus Petersson Munka Fysio & Rehab Man Förslöv 1975
375 Anders Smith Jonsson CampKålltorp Man Göteborg 1967
377 Niclas Persson Kvartsgatan Runners Man Varberg 1971
374 Jacob Vikström Tolereds AIK Man Torslanda 1983
373 Björn Wester Is Göta Man Domsten 1955
372 Jan Thorman Team Runners High Man Taberg 1965
371 Josefin Holmström Billingen X-trail SC Kvinna Skövde 1993
370 Anna Willstrand Wranne Västra Frölunda Kvinna Västra Frölunda 1977
369 Charlotta Göthe LVSK Kvinna Lidköping 1968
368 Danira Behaderovic Flygande sälen GIF Kvinna Göteborg 1991
367 Martina Ridne - Kvinna Falkenberg 1990
366 Inger Bergström Kvinna Askim 1966
365 Henrik Jönsson IK Uven Man Lindome 1974
363 Niklas Hedborn ASICS Man Stenungsund 1978
364 Jenny Hedborn Kvinna
362 Kristian Edlund Lpo Varberg Man Varberg 1974
361 Anders Molander Man Fristad 1991
360 Henrik Paulsson Man Sandared 1969
359 Jill Bengtsson Is Göta Kvinna Helsingborg 1978
358 Patrik Lindegårdh Hälle IF/Hoka One One Man Göteborg 1979
357 Lena Athley Kvinna GEMLA 1978
356 Johan Henningsson Team Henningsson Varberg Man Varberg 1960
355 Robert Ernofsson Söndagslöparna Man Onsala 1972
354 Lars-Peter Ekenhard Man Falkenberg 1967
352 Niclas Clemmensen AstraZeneca IF Man Kungsbacka 1974
351 Jimmie Karlsson Man Varberg 1988
350 Tobias Thorvaldsson IS Göta Man Helsingborg 1992
349 Anton Asplund Man Varberg 1988
348 Magnus Eriksson IS Göta Man Domsten 1961
347 Hanna Kronberg Söderåsens FK Kvinna Landskrona 1974
345 emil svensson Kalvhult Man Hyltebruk 1989
346 emma svensson Kvinna
344 Hans Ackerot Kvarnbyns löparsällskap Man Mölndal 1963
343 Isak Nordin Nordin Adventures Man Göteborg 1987
342 Richard Bexell Smålandsstenar Man Smålandsstenar 1984
341 Andreas Anderberg Hälle IF Man Göteborg 1982
353 Peter Lennartsson Man Fritsla 1984
340 Martin Olesen Onsala Man Onsala 1971
339 Eric Lindvall Fritsla Vik Man Kinna 1979
338 Joachim Rietz Team Nordic Trail Man Åhus 1976
337 Lisa Wilborg Kvinna Hovås 1988
336 David Larsson Sollentuna Man Sollentuna 1986
334 Giesela Bergh Lonesome runners Kvinna Herrljunga 1963
335 Christopher Kandelin Man Halmstad 1980
333 Malin Baeza Roos Lonesome Runners Kvinna Västra Frölunda 1977
332 Annika Johanson Sweden Runners Kvinna Mölndal 1969
331 Frida Andersson Kvinna Kungsbacka 1989
330 Maria Moberg Team Tenant & partner Kvinna Kungsbacka 1985
329 Per Nilsson Liagärde Man Sävedalen 1975
328 Samuel Österberg Man Borås 1981
327 Esko Österbacka Team Österbacka Man Frufällan 1974
326 Måns Arnrup Möghundar IF Man Halmstad 1974
324 Ulrika Nilsson Fk Snapphanarna Kvinna Munka-ljungby 1971
325 Annika Karlsson Kvinna
323 Carlheinz Barthel Warberg Running Club Man Varberg 1970
322 Martin Svensson Man Slättåkra 1983
321 Carl Fredrik Ekstrand Rooster Club Varberg Man 1994
320 Karin Larsson Lerum Kvinna Lerum 1979
319 Lars Larsson Lerum Man Lerum 1975
318 Edvin Bergman Odenius Varberg Man Varberg 1990
317 William Fälth VARBERG Man VARBERG 1988
316 Peter Halldén Varbergs Ultralöpare Man Varberg 1982
315 Fredrik Ekman Man Åsa 1984
314 Patrik Hansson Man Falkenberg 1981
313 Kristian Hedendal Upphärads IS Man Upphärad 1980
312 Agnes Rydler Forest Femmes Lerum Kvinna Lerum 1981
311 Elin Wahlberg Forest Femmes Lerum Kvinna Lerum 1979
310 Johann Alsen Man Falkenberg 1980
309 Catrine Gunnarsson Falkenbergs RR Kvinna Falkenberg 1986
308 Anders Krok SOK Knallen Man Bollebygd 1963
307 Jasmin Kliko Man Varbergs 1980
306 Martin Bengtsson IK Trenne Man Ullared 1979
305 Christoffer Larsson Teresedotter LK Man Täfteå 1983
303 Vibecke Manninge Lange Kvinna Varberg 1985
304 Gustav Manninge Lange Man
302 Johan Inkinen Man Göteborg 1975
301 Emelie Broström Kvinna Göteborg 1982

BTR 2021 12 km 12:00

Startnummer Namn Klubb Kön Ort Födelseår
296 Hannah Markusson Kvinna Öjersjö 1977
295 Moa Karlsson Kvinna Rolfstorp 2002
294 Lucas Axelsson Varbergs GIF Man Varberg 2005
293 Leif-Inge Hugosson Man Varberg 1979
292 Emma Andersson Varbergs GIF Kvinna Varberg 1980
291 Hannah Karlsson Kvinna Varberg 1995
290 Marcus Eriksson Varbergs GIF Man Varberg 1990
289 Hans Andersson Krogsereds IK Man Träslövsläge 1950
288 Emil Granberg Man Varberg 1991
287 Magnus Braxenholm VÄSTRA FRÖLUNDA Man VÄSTRA FRÖLUNDA 1991
286 Andrea Nilsson Kvinna Västra Frölunda 1994
285 Maria Berdén Crossfit04320 Kvinna Väröbacka 1986
284 Therese Bergenheim Kvinna Varberg 1990
283 Johanna Johansson Varbergs GIF Kvinna Varberg 1987
282 Linus Wedin Garphyttans IF Man Garphyttan 2007
281 Louise Lund Team Outrun Kvinna Alingsås 1990
280 Lars Mobacken L&S Man Kungsbacka 1972
279 Sofia Zachrisson Kvinna Kungsbacka 1977
276 Kornelia Krumkühler Göteborg - Mölndal Kvinna Mölndal 1971
277 Monika Lenhagen Kvinna
278 Niclas Göthberg Man
275 Sabine Rathsman TNT Kvinna Stockholm 1978
274 Anton Andersson Varberg Man Varberg 1990
272 Lukas Norrman Frillesås BK Man Varberg 1998
273 Peter Henriksson Man
271 Cristoffer Johansson Man Varberg 1986
269 jessica svensson Avonova hälsa Kvinna Ulricehamn 1979
270 Ludwig Norén Man
267 Christine Karlsson Kulltorp Kvinna Kulltorp 1990
268 Andreas Sedin Man
266 Inger Magnusson Team Bunkern Kvinna Hisings Kärra 1967
265 Anders Friborg Man Träslövsläge 1972
264 Ellen Petersson Kvinna Växjö 1983
263 JOANNA KRON Kvinna VÄXJÖ 1981
262 Pamela Latsson Atletica Kvinna Varberg 1963
260 Kristoffer Nilsson Man LAHOLM 1977
261 Sofia Persson Kvinna
259 JESSICA OLIVEIRA VIEIRA GÖTEBORG Kvinna GÖTEBORG 1991
258 Filip Nielsen Knäckebröhult IF Man Lindome 1980
257 Hulda Winnes Kvinna Göteborg 1975
256 Kajsa Winnes Kvinna Göteborg 1973
255 Richard Johansson GTIF Man Göteborg 1979
254 Joanna Terning Team Bunkern Kvinna GÖTEBORG 1991
253 Daniel Wijk Los selvaticos Man Varberg 1981
251 Josefine Björklund Kvinna Varberg 1974
252 Bengt Björklund Man
250 Jens Johansson SAIK Man Alingsås 1971
249 Tomas Kruse Man Jonsered 1966
248 Cecilia Walton Kvinna Varberg 1980
247 Martin Bäckman Man Malmö 1992
246 Markus Lilienberg Sweden Runners Man Kävlinge 1983
245 Elin Karlsson Kvinna Mölndal 1978
243 Jesper Berghällen Ulricehamns triatleter Man Ulricehamn 1992
244 Johannes Berghällen Man
242 Annakarin Lemon Team Bunkern Kvinna Lindome 1978
240 Martin Aronsson Man Fjärås 1901
241 Camilo Zamit Man
239 Henrik Andersson Varbergs Gif Man Varberg 1970
236 Amanda Malm Kvinna KULLTORP 1991
237 Patrik Larsson Man
238 Leif Malm Man
235 Peter Andersson Varberg Man Varberg 1973
234 Per-Erik Nåslen Luleå Man Luleå 1967
233 Henrik Sandersson Sunvära SK Man Väröbacka 1984
232 Malin Knutsson Kvinna Dalby 1979
228 Anna Ljungbäck Sollentuna Kvinna Sollentuna 1965
229 Jakob Bach Man
230 Lukas Bach Man
231 Julia Bach Kvinna
227 Ulf Bengtsson Varbergs GIF Friidrott Man Varberg 1966
226 Ulrika von Wachenfeldt Kvinna Öjersjö 1972
224 Carita Knutsson Team Bunkern Kvinna HISINGS Backa 1970
225 Lars Knutsson Man
223 Petra Smalström Team Bunkern Kvinna Göteborg 1974
222 Sara Vallentin Kvinna Göteborg 1979
221 Maria Sahlin . Kvinna Västra Frölunda 1979
220 Elise Johansson Lonesome Runners Kvinna Göteborg 1979
219 Emelie Boom Kvinna Göteborg 1988
218 Petra Lögdberg Kvinna Höganäs 1973
217 Malin Holmström Kvinna Frillesås 1985
216 Joel Bergkvist Fulltofta Forest Flyers Man Hörby 1986
215 Anders Wallerstedt Team Bunkern Man Onsala 1967
214 KRISTINA VANNERBERG Gårdsfys i Sibbarp Kvinna TVÅÅKER 1965
213 johan kirkfjell COLTING BORSSÉN TRIATHLONKLUBB Man Gånghester 1974
212 Anders Frisk Man VEGBY 1979
211 Michael Nilsson Varberg GIF Man Varberg 1901
210 Göran Önnerby Anderstorps OK Man MELLBYSTRAND 1949
209 Johan Pusa TBD Man Trollhättan 1975
208 Henrik Frendberg Man Trollhättan 1969
207 Emma Nielsen Knäckebröhult IF Kvinna Lindome 1980
206 Sara Uhnoo Kvinna Mölndal 1976
205 Camilla Hellström Ryssbergets ik Kvinna Arkelstorp 1969
204 Philip Bendiksen Falkenberg Allstars Man Falkenberg 1997
203 Magnus Rappe Varbergs GIF Man Träslövsläge 1969
201 Martin Kristenson Varbergs Gif Man Träslövsläge 1967
202 Ulrika Kristenson Kvinna
200 Fredrik Eriksson Mjölby Södra Man Varberg 1980
199 Jonas Jerklind Team Bunkern Man Växjö 1969
196 Anders Jandering Göteborg Man Göteborg 1979
197 Jonas Carlsson Man
198 Niklas Carlsson Man
195 Helena Rydén Kvinna Partille 1978
193 Sara Löfman Kvinna Falkenberg 1984
194 Helena Grafström Kvinna Glumslöv 1984
192 Sara Hirseland Kvinna Våxtorp 1987
191 Anna Wramdemark Kvinna Pixbo 1970
190 Mikael Printz Spring för livet! Man Stockholm 1979
189 Rosemarie Segerqvist Kvinna Mölndal 1966
188 Susanne Svanberg Team Bunkern Kvinna Torslanda 1970
187 Lars-Erik Brattström Stolt CNT Man Tvååker 1979
186 Louise Brattström Stolt CNT Kvinna Tvååker 1984
184 Mayako Fagerfjäll Kattbussen Kvinna Stockholm 1971
185 Sebastian Evans Man
183 Linda Pettersson Kvinna Mölnlycke 1969
182 Lisa Mastalir Kvinna Göteborg 1973
181 Johanna Dahl Sjöberg Trailrunning Sweden Härryda Kvinna Mölnlycke 1973
180 Sofia Linsten Kvinna Frillesås 1985
179 Carina Fredriksson Kvinna Västra Frölunda 1961
178 Karin Jogeland IK Ymer Kvinna Borås 1978
177 Agnes Provén Holm CK Kvinna Dannike 1994
176 Pernilla Blommé Varberg Kvinna Varberg 1969
175 Carl Provén Holm CK Man Dannike 1999
174 Anita Palmér Ulricehamns OK Kvinna ULRICEHAMN 1959
173 Ulf Palmér Ulricehamns OK Man ULRICEHAMN 1956
172 Evelina Hultegård Örgryte IS Kvinna Göteborg 1990
171 Anna Englund Team Bunkern Kvinna Hisingskärra 1969
170 Magnus Cejie Varbergs Gif Man Varberg 1978
168 Helena Nyborg Kvinna Kungsbacka 1976
169 Kicki Wingård Kvinna
167 Åsa Hermansson Kvinna Örby 1980
166 Janette Persson Falkenberg Allstars Kvinna Tranemo 1980
163 Lina Palmér Ulricehamns ok Kvinna Ulricehamn 1979
164 Teo Palmér
165 Henrik Erickson
162 Niklas Kanerot Brattås CK Man Henån 1966
161 Niklas Andersson Man Varberg 1986
160 Therese Gustafsson Gustafssons rehabilitering Kvinna Växjö 1985
159 Johanna Ulvagården Forest Femmes Kvinna Växjö 1978
158 Katarina Krok Bollebygd Kvinna Bollebygd 1969
157 Christina Höök Kvinna Yngsjö 1965
154 Johan Palmér Ulricehamns OK Man ULRICEHAMN 1982
155 Marie Dahlén Kvinna
156 Malte Palmér Man
153 Frida Ström Borås löparklubb Kvinna Borås 1986
152 Mattias Hilmersson Bullfika CK Man Nol 1975
151 Magnus Lilja SVANESUND Man SVANESUND 1971

BTR 2021 12 km 09:00

Startnummer Namn Klubb Kön Ort Födelseår
126 Mikael Nilsson IFK Arvidsjaur skidor Man Bollnäs 1993
125 Louise Andersson Kvinna Hägersten 1983
123 Henrik Andersson Man Varberg 1990
124 Madelene Lindfors Kvinna
122 Fredrik Andersson Man Halmstad 1979
121 Claes Andersson Falkenbergs OK Man Falkenberg 1976
120 Stina Wernersson Stockholm Kvinna Stockholm 1994
119 William Englund OK Reftele Man Reftele 1994
118 Anna Wernersson Veddige Kvinna Veddige 1985
117 Sara Bergvall Kvinna Varberg 1976
116 Stina Karnlind Kvinna Lerum 1978
115 Niklas Johansson Low coast trail runners Man Falkenberg 1977
114 Marie Lundgren Low Coast Trailrunners Kvinna Falkenberg 1977
113 Dan Einarsson Man Varberg 1971
112 Johan Mjörnestrand The Cross Factory Man Lindome 1971
111 Sofia Åsberg Kvinna Varberg 1979
110 Mikael Böhm Borås Löparklubb Man Fristad 1963
109 André Madejczyk @trailsandmore Man Torup 1975
107 Anders Stenberg Ok Vivill Man Smålandsstenar 1973
108 Valdemar From Man
105 David Johansson Man Skällinge 2000
106 mathilda Johansson Kvinna
104 Kent Eriksson Man Varberg 1980
103 Robin Vikström Man Bua 2002
102 Tobias Odequist Man Frillesås 1975
101 Cissi Meltzer Golden Wellness Kvinna Varberg 1971
99 Helena Appell Kvinna Moheda 1986
95 Josefine Emilsson Kvinna Tvååker 1984
96 Peter Jakobsson Man
97 Emil Lidén Man
98 Adam Jakobsson Man
93 Anna Johansson Kvinna Åsa 1985
94 Andreas Clarholm Man
92 Magnus Båth SOK 68 Man Sandared 1974
91 Frida Rönnqvist Kvinna Göteborg 1982
90 Johanna Rönnqvist Ok löftan Kvinna Göteborg 1978
89 Jenny Rönnqvist Ok löftan Kvinna Västra Frölunda 1982
88 Madelene Johansson Team Active Kvinna Varberg 1977
87 Andreas Yngvesson Low Coast Trail Runners Man Falkenberg 1975
85 Håkan Johansson Kungsbacka Man Kungsbacka 1967
86 Johanna Johansson If Rigor Kvinna Kungsbacka 1971
84 Ulf Ekman DRT Kungsbacka Man Kungsbacka 1969
83 Fredrik Lundin Team Active Man Rolfstorp 1975
82 Linda Dahlöf Göteborg Kvinna Göteborg 1973
81 Marina Fovér Kvinna Uppsala 1978
80 Christian Karlsson IK DRAN Man Veddige 1978
79 Bert Norrman Apladalens LK Man Värnamo 1950
78 Fredrik Strid Lätta steg Varberg Man Varberg 1983
76 Johan Persson Man Tvååker 1987
77 Sara Svensson Kvinna
75 Tove Hjertonsson FK Snapphanarna Kvinna Rydebäck 1989
74 Jerry Tegenfeldt Man Varberg 1990
72 Jenny Dahl Klippan Kvinna Klippan 1974
73 Pontus Bergqvist Man
71 Lea Friberg OK Vivill Kvinna Smålandsstenar 2005
70 Ann Bägeby Ok Vivill Kvinna Smålandsstenar 1973
69 Emelie Bägeby Ok Vivill Kvinna Smålandsstenar 2005
68 Linus Bägeby Ok Vivill Man Smålandsstenar 2003
66 Paul Hedberg Varberg Man Varberg 1991
67 Jennifer Tegenfeldt Kvinna
65 Christoffer Svensson Dark Trail Runners Man Oskarström 1986
64 Jonas Samuelsson F&F, Mölndal Man Mölndal 1966
63 Anna Lind Kvinna Halmstad 1978
62 Fredrik Larsson Träna & Skräna Man Stockholm 1972
61 Nina Sahlgren Gunnebo Girls Kvinna Mölndal 1978
60 Andreas Nilsson Simplify Man Göteborg 1977
59 Gunhild Olsson Kvinna Mölndal 1978
58 Elin Levin Gunnebo Girls Kvinna Mölndal 1978
57 Fredrik Bengtsson Kungsäters IF Man Varberg 1980
56 Elisabeth Johansson Forest femmes Kvinna Göteborg 1984
55 Johan Göransson Sjömarken Man Sjömarken 1978
54 Rikard Adolfsson Göinge Trail Man Varberg 1976
53 Christian Lindquist Varberg Man Varberg 1983
52 Jonas Otterdahl Göinge Trail Man Varberg 1982
50 Cecilia Larsson Kvinna Varberg 1982
51 Caroline Larsson Kvinna
49 Josephine Swanson Falkenberg allstars Kvinna Träslövsläge 1986
48 Anders Dragstedt Man Varberg 1986
47 Cecilia Hansson Sofia Kvinna Hestra 1978
46 Jennie Selin Kvinna Billdal 1972
45 Karin Nilsson Ullevi FK Kvinna Sjömarken 1982
44 Per Johansson Warberg Running Club Man Varberg 1980
43 Anton Östman WRC Man Varberg 1994
42 Ola Lindegren WRC Man Varberg 1977
41 Christine Kling Kvinna Frillesås 1972
40 Jonatan Bengtsson Warberg Running Club Man Varberg 1990
39 Henrik Persson Ok nackhe Man Tvååker 1967
38 Sandrah Jörgensen Fernandez Kvinna Varberg 1985
37 Therese Noborg Varberg Kvinna Varberg 1982
35 Rebecka Eriksson Kvinna Varberg 1981
36 Tobias Bengtsson Man Varberg 1973
34 Marcus Andersson Man Varberg 1982
33 Amanda Reinsjo Kvinna Bua 1986
32 Johan Holmström Varbergs GIF Man Varberg 1980
31 Tony Ahlberg Bua Man Bua 1988
30 Katarina Hildingsdotter Team Nordic Trail Kvinna Högersten 1971
29 Hampus Selin Man Varberg 1991
28 Anders Claesson Crossfit 432 Man Varberg 1989
27 Olof Arvidsson SOK Knallen Man Borås 1991
24 Sofia Axelsson OK Vivill Kvinna Reftele 1975
25 Cecilia Hansson Kvinna
26 Ulrika Johnson Kvinna
23 Fredrik Lindkvist Rooster club Varberg Man Varberg 1979
22 Linda Bengtsson Ok Vivill Kvinna Anderstorp 1984
20 Cecilia Håkansson theocrgym Kvinna Göteborg 1974
21 Alexandra Reinert Kvinna
19 Andrea Bredberg Kvinna Borås 1993
16 Erik Nilsson Warberg Running Club Man Varberg 1999
12 Christofer Levin Man Tvååker 1987
13 Martin Jönsson LTM Man Varberg 1976
14 Lina Svensson Kvinna
15 Lars Carlsson Man Varberg 1960
11 Erik Ekman Varberg Man Varberg 1901
17 Lena Lagerljung Team Nordic Trail Kvinna Stockholm 1963
18 Micke Lagerljung Man
10 Cecilia Boström Träna och Skräna Kvinna Stockholm 1981
7 Jessica Gunnarsson Halmstad Kvinna Halmstad 1982
8 Sara Karlsson Kvinna
5 Per Lewstam Man Varberg 1985
9 Jacob Molin Man Varberg 1982
100 Elina Larsson Kvinna Varberg 1990
4 Ida Wallin Håstens Hästar Kvinna Varberg 1989
3 Evelina Myrbäck Kvinna Varberg 1984
2 Peter Rolandsson Träna och Skräna Man Stockholm 1978
6 Andreas Lundblad Falkenberg Allstars / Slow Enough To Win Man Falkenberg 1986
1 Linda Larsson Varberg Kvinna Varberg 1988