Anmälda till Jernbrukets - Vad är det här för ultra? - Jernbrukets - Vad är det här för ultra? Avancerad sök

Jernbrukets - Vad är det här för ultra?

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
88 Alex Cravcenco Herrar Man Göteborg 1988
87 Abrahamsen Leif Romerike Ultraløperklubb Herrar Man Ski 1969
86 Magnus Björk Herrar Man Lindome 1969
85 Erik Lagerwall Ale Brewers Herrar Man Floda 1981
84 Hans Görrel Herrar Man Alingsås 1963
83 Fredrik Stenholm Herrar Man Gråbo 1971
82 Fredrik Persson Aktivitus Sports Club Herrar Man GÖTEBORG 1978
94 Sara Rowa Stallarholmens Sportklubb Damer Kvinna Stallarholmen 1973
95 Camilla Antin Stallarholmens Sportklubb Damer Kvinna Stallarholmen 1986
81 Fredrik Hagfjäll Herrar Man Göteborg 1989
80 Christer Flood Tuggetrail Herrar Man Karlstad 1983
79 Wollersjö Kristian Herrar Man Alingsås 1969
78 Emil Auselius Ungtupparna Herrar Man GÖTEBORG 2000
77 Erik Herne Ungtupparna Herrar Man Göteborg 1999
76 Gustav Runefors Ungtupparna Herrar Man Göteborg 2000
75 Daniel Berglund Herrar Man Västra Frölunda 1966
74 Per-Erik Johansson Mölndal Outdoor Herrar Man Västra Frölunda 1963
73 Mattias Heimdahl Håfreströms IF Herrar Man Lerum 1976
72 Andreas Magnusson Herrar Man Lerum 1974
71 Martin Rådbo Mölndal Outdoor IF Herrar Man MÖLNLYCKE 1977
69 Ted Svedenborn Herrar Man Svalöv 1982
70 Andreas Berntsson Herrar Man Svalöv 1978
89 Niklas Lundgren Mossarun Herrar Man Vaxjo 1985
68 Anders Jandering Herrar Man Göteborg 1979
93 Jenny Wallner Damer Kvinna Sollentuna 1977
67 Filip Larsen Herrar Man Järna 1977
66 Johan Krona Herrar Man Kode 1976
62 Olof Skoog Gracie Barra Skallsjö Herrar Man Floda 1972
63 Axel Strålin Herrar Man Göteborg 1993
64 Daniel Sunnerek Herrar Man Göteborg 1981
65 Ove Sunnervall Umara sports club Herrar Man Säve 1971
92 Christina Terner Solvikingarna Damer Kvinna Floda 1980
57 Fredrik Larsson Dark Trail Runner Herrar Man Stenungsund 1970
58 Magnus Magnusson Lerum Friidrott Herrar Man GÖTEBORG 1968
59 Fredrik Nilsson Herrar Man Västra Frölunda 1990
60 Johan Olsson Herrar Man Göteborg 1980
61 Richard Risling Herrar Man Mölndal 1985
90 Nanna Bergendahl Bohuslän Endurance Sportsclub Damer Kvinna Onsala 1980
52 Mikael Blomqvist Darktrail runners Herrar Man Tvååker 1976
53 Fredrik Dolff Darktrail runners Herrar Man Alingsås 1977
54 Johan Isaksson Herrar Man Göteborg 1979
55 Mattias Johansson Lonesome Runners Herrar Man Romelanda 1981
56 Gustav Josefinsson Herrar Man Göteborg 1996
91 Hanna Kihlberg Team Nordic Trail Damer Kvinna Göteborg 1973
51 Manne Wernemyr Umara Herrar Man 1984
50 Tom Dahlström Vegan Runners IK Herrar Man Västra Frölunda 1984