Anmälda till ActionRun 2020 Avancerad sök

Kalmar ActionRun 16 Maj 2020

Namn Lag Klass Kön Ort Födelseår
Peter Karlsson Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Borgholm 1974
Janni Andersson BFF Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Västervik 1990
Karl Hjalmarsson Motionär - Herr/Dam 8 km Man Rockneby 1995
Josefin Håkansson Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Ronneby 1994
Victor Roslund Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Ronneby 1994
Alfred Lundahl Motionär - Herr/Dam 8 km Man Sverige 1994
Fredrik Lagerberg Motionär - Herr/Dam 8 km Man OSKARSHAMN 1994
Dan Englund Motionär - Herr/Dam 8 km Man Gislaved 1979
Malin Johansson OCR ELITE APPAREL Elit Dam/EM kval 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Kvinna Motala 1974
Linn Vikefors Växjöbrudarna 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Växjö 1990
Nina Sandrell Växjöbrudarna 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Eslöv 1990
Ellinor Svensson Växjöbrudarna 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Lindås 1990
Erik Eriksson Motionär - Herr/Dam 8 km Man Östersund 1997
Ola Moschna Team Celion Motionär - Herr/Dam 8 km Man Nybro 1982
Felicia Nolåker Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Kvinna Västra Tunhem 1993
Nellie Hanberger ACTIONRUNNERS Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Rockneby 1995
Christian Bengtsson Bäckebobröderna Motionär - Herr/Dam 5 km Man Växjö 1976
Alexander Bengtsson Bäckebobröderna Motionär - Herr/Dam 5 km Man Växjö 1988
Joakim Bengtsson Bäckebobröderna Motionär - Herr/Dam 5 km Man Växjö 1977
Amanda Borg Team Poco Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kalmar 1995
Robin Olsson Team Poco Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1990
Carin Håkansson Team Håkansson Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna KARLSKRONA 1979
Adde Håkansson Team Håkansson Motionär - Herr/Dam 8 km Man KARLSKRONA 1980
Fredrik Strandh Team Strandh 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Färjestaden 1974
Ingela Strandh Team Strandh 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Färjestaden 1972
Alexander Löfström Glebes Motionär - Herr/Dam 8 km Man Östersund 1986
Jesper Löfström Glebes Motionär - Herr/Dam 8 km Man Östersund 1996
Mikael Gustafsson Glebes Motionär - Herr/Dam 8 km Man Östersund 1981
Valter Johansson Elit Herr/EM kval 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Påryd 1984
Julie Erlingsson Mer Sås Åt Folket Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Köpingsvik 1998
Alexander Frantz Motionär - Herr/Dam 8 km Man Rottne 1985
Johnny Persson Karlshamn ocr Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Näsum 1979
Pia Kind OCR ELITE APPAREL Elit Dam/EM kval 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Kvinna Norsholm 1976
Dennis Skoglund Mer Sås Åt Folket Motionär - Herr/Dam 5 km Man Kalmar 1995
Liza Borgö Swingers for Beginners Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Växjö 1987
Andreas Aschenbrenner Borgö Swingers for Beginners Motionär - Herr/Dam 8 km Man Växjö 1988
Tobias Rundberg Swingers for Beginners Motionär - Herr/Dam 8 km Man Växjö 1988
Malin Vilhelmsson Swingers for Beginners Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Växjö 1988
Erik Nielsen Junér Swingers for Beginners Motionär - Herr/Dam 8 km Man Jönköping 1988
Fanny Dahl Swingers for Beginners Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Jönköping 1989
Patrik Ekström Swingers for Beginners Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerrhaninge 1988
Sven Petersson Swingers for Beginners Motionär - Herr/Dam 8 km Man Växjö 1984
Tobias Nilsson Motionär - Herr/Dam 8 km Man Färjestaden 1996
Linnea Robbertte U21 Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Högsby 2002
Shannon Erlingsson Mer Sås Åt Folket Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Linkoping 1996
Martin Almquist Mer Sås Åt Folket Motionär - Herr/Dam 5 km Man Linköping 1994
Samuel Björnsson Team SAM-laget Motionär - Herr/Dam 8 km Man Ljungbyholm 1991
Kim Stribrand Team SAM-laget Motionär - Herr/Dam 8 km Man Läckeby 1990
Anthon Jonsson KBK! Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1990
Björn Söderman KBK! Motionär - Herr/Dam 8 km Man Nybro 1990
Victor Kumlin KBK! Motionär - Herr/Dam 8 km Man KALMAR 1990
Jonas Olofsson Olin KBK! Motionär - Herr/Dam 8 km Man Nybro 1992
Gustav Olofsson KBK! Motionär - Herr/Dam 8 km Man Växjö 1991
Alexander Björnheimer KBK! Motionär - Herr/Dam 8 km Man Nybro 1991
Ludwig Granswed Baat OCR ELITE APPAREL Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Stockholm 1986
David Olsson Mer Sås Åt Folket Motionär - Herr/Dam 5 km Man Kalmar 1994
Emil Jönsson Elit Herr/EM kval 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man lund 1990
Rebecca Seller Sniglarna Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Älmhult 1994
Lisa Algotsson Sniglarna Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Trensum 1990
Kristoffer Schönbeck Sniglarna Motionär - Herr/Dam 5 km Man Oskarshamn 1995
Sofie Schönbeck Sniglarna Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Växjö 1994
Magnus Persson CrossFit Kalmar Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1973
Linnea Olsson Tomorrow Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kävlinge 1988
Emmi Beijnink Mer Sås Åt Folket Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Kalmar 1996
Fredrik Nilsson Nybro ski Elit Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Vimmerby 1997
linnea waldemarson Mer Sås Åt Folket Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna KALMAR 1996
Erik Ryden Alpackagänget Motionär - Herr/Dam 8 km Man Malm; 1993
Robin Berglund Alpackagänget Motionär - Herr/Dam 8 km Man Johanneshov 1993
Adam Moberg Alpackagänget Motionär - Herr/Dam 8 km Man Linköping 1993
Axel Condrup U21 Motionär - Herr/Dam 5 km Man Kalmar 2003
Emmy Rosenqvist U21 Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Kalmar 2003
Johannes Hassler U21 Motionär - Herr/Dam 5 km Man Kalmar 2002
Emil Nilsson U21 Motionär - Herr/Dam 5 km Man Vassmolösa 2003
Melker Torslén U21 Motionär - Herr/Dam 5 km Man Kalmar 2000
Joel Nordström Räddningstjänsten östra Blekinge Rödeby Motionär - Herr/Dam 8 km Man Rödeby 1983
Ida Stern Sniglarna Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Växjö 1990
Peter Wilhelmsson Räddningstjänsten östra Blekinge Rödeby Motionär - Herr/Dam 8 km Man Rödeby 1965
Daniel Lindström Familjen Motionär - Herr/Dam 8 km Man Katrineholm 1988
Alexander Dahlén Familjen Motionär - Herr/Dam 8 km Man Katrineholm 1993
Emil Franzen Familjen Motionär - Herr/Dam 8 km Man Katrineholm 1986
Jakob Larsson Familjen Motionär - Herr/Dam 8 km Man Katrineholm 1985
Martin Håbring Motionär - Herr/Dam 8 km Man Ljungbyholm 1985
Daniel Engström Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1987
Johan Pettersson SwedenGym Elit Herr/EM kval 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Läckeby 1979
Tobias Turesson Motionär - Herr/Dam 8 km Man Karlshamn 1982
Lotta Nyberg Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Hagby 1976
Olle Gustafsson Motionär - Herr/Dam 8 km Man Linköping 2002
Jonathan Lovén Elit Herr/EM kval 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Rödeby 1982
Erika Karlsson Nybro ski Elit Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Kvinna Nybro 1987
Lars Ericsson Nybro ski Elit Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Nybro 1987
Albin Jonsson Gruffalons hjältar Motionär - Herr/Dam 5 km Man Vetlanda 1996
Fredrik Brandt Motionär - Herr/Dam 8 km Man Lagan 1986
Anton Petersson OCR-Oskarshamn Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Oskarshamn 1992
Daniel Larsson Partymyrorna Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Örsjö 1996
Elias Engström Partymyrorna Elit Herr/EM kval 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Mörbylånga 1998
Joel Steinbach Gruffalons hjältar 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Vetlanda 1980
Emelie Steinbach Gruffalons hjältar 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Vetlanda 1985
William Steinbach Gruffalons hjältar 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Vetlanda 2004
Jonas Adolfsson Skitstövlarna Motionär - Herr/Dam 5 km Man Färjestaden 1972
Linda Fredriksson Skitstövlarna Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Kalmar 1978
Fanny Lampert Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Silverdalen 1991
William Sjöstrand Motionär - Herr/Dam 8 km Man Vimmerby 2002
Fredrik Sjöstrand Motionär - Herr/Dam 8 km Man Vimmerby 1974
Elias Gruwer Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Kalmar 1995
johan nilsson JustFourFun Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man bergkvara 1979
Daniel Karlsson Tyrannosaurus Kex Motionär - Herr/Dam 8 km Man Norrköping 1989
Anders Nihlstedt RUNsbäck RC Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Färjestaden 1901
Alex Sundstedt Team FreeScreens Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1982
Luke Freeman Team FreeScreens Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1980
PO Fagerström Team Solid Elit Herr/EM kval 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Stockholm 1978
Madeleine Larsson Team Solid Elit Dam/EM kval 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Kvinna Stockholm 1980
Madeleine Wickström Freemotion IK Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kalmar 1989
Erik Gustavsson Freemotion IK Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1991
dennis adolfsson Nova BC Motionär - Herr/Dam 8 km Man Halltorp 1983
Jack Lundqvist Freemotion IK Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1987
Magnus Hultenius Team Awesomeness Motionär - Herr/Dam 8 km Man Mönsterås 1974
Larissa Idmalm Olsson Bumbibjörnarna Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Falkenberg 1995
Linus Jansson Bumbibjörnarna Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1994
Tobiad Fridh Motionär - Herr/Dam 8 km Man Huskvarna 1979
Daniel Severin Motionär - Herr/Dam 8 km Man Huskvarna 1979
Elsa Wangejad Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna KALMAR 1994
Marina Bäckstrand Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Rottne 1980
Sven-Åke Jönsson Motionär - Herr/Dam 8 km Man Rottne 1974
Magdalena Ärleskog Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Virserum 1988
Amanda Rydén Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Virserum 1991
Ida Svensson Team Axel & Ida 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Karlshamn 1994
Axel Berntsson Team Axel & Ida 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Karlshamn 1993
Jessica Råhlin Team VXO Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Växjö 1981
Erik Råhlin Team VXO Motionär - Herr/Dam 5 km Man Växjö 1983
Eleonore Poopuu Bern Team VXO Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Växjö 1980
Fredrik Bern Team VXO Motionär - Herr/Dam 5 km Man Växjö 1978
Niklas Nilsson TNT (The Nilssons Team) Motionär - Herr/Dam 8 km Man Gislaved 1974
Isabella Nilsson TNT (The Nilssons Team) Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Gislaved 2000
Christopher Nilsson TNT (The Nilssons Team) Motionär - Herr/Dam 8 km Man Gislaved 2004
Johan Larsson OCR-Oskarshamn Motionär - Herr/Dam 5 km Man Oskarshamn 1975
Sara Petersson Halmstads dreamteam Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Laholm 1991
Charlotta Andersson Halmstads dreamteam Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Halmstad 1990
Jimmy Petersson Halmstads dreamteam Motionär - Herr/Dam 8 km Man halmstad 1998
Micke Sundstrom I Tyngsta Laget Motionär - Herr/Dam 5 km Man Ronneby 1990
Patrik Nordgren Nordgrens Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1983
Fredrik Nordgren Nordgrens Motionär - Herr/Dam 8 km Man Karlstad 1986
Johanna Billqvist BFF Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Västervik 1987
Oskar Nydahl BFF Motionär - Herr/Dam 5 km Man Västervik 1988
Jenny Arvidsson LagEtt Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Huskvarna 1977
Stina Ottevik LagEtt Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Huskvarna 1985
Anna Johndin LagEtt Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Huskvarna 1975
Peter Henriksson Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Linköping 1975
AnnaCarin Ahremark ACTIONRUNNERS Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Brämhult 1966
André Ohlsson Vikestam Glebes Motionär - Herr/Dam 8 km Kalmar 1989
Andreas Ljunggren 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Kalmar 1979
Henrik Thörn Motionär - Herr/Dam 8 km Man Johannishus 1985
Madelene Baard Elit Dam/EM kval 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Kvinna Karlskrona 1987
Fredrik Chramer Team Cloudberry Elit Herr/EM kval 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man LOMMA 1988
Jonas Larsson FÅLE OCR / BGOIF Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Broaryd 1981
Daniel Ridbäck Karlshamn ocr Motionär - Herr/Dam 8 km Man Mörrum 1981
Roger Jansson Någonmåstekommasist Motionär - Herr/Dam 8 km Man Nybro 1968
Erik Axelsson Östra lugnets finest Motionär - Herr/Dam 5 km Växjö 1985
Robert Råhlin Östra lugnets finest Motionär - Herr/Dam 5 km 1980
Karin Råhlin Östra lugnets finest Motionär - Herr/Dam 5 km 1979
Anna Grahnström Östra lugnets finest Motionär - Herr/Dam 5 km 1986
Matthew Bilney Riksbyggen Motionär - Herr/Dam 8 km Vassmolösa 1979
Bennie Forss Buns of steel Man VÄXJÖ 1981
Sandra Svensson The Jellybeans 5 km (ej tidtagning eller straff) Gränna 1987
Michael Bergsten The Jellybeans 5 km (ej tidtagning eller straff) 1981
Fredrik Jämtin Hjälmö Athletics 5 km (ej tidtagning eller straff) Färjestaden 1982
Martin Ringqvist Hjälmö Athletics 5 km (ej tidtagning eller straff) 1979
stefan Ahlman Hjälmö Athletics 5 km (ej tidtagning eller straff) 1973
Henrik Sandgren Henkes Raketer Motionär - Herr/Dam 8 km Man Karlskrona 1982
Sabine Karlsson Henkes Raketer Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Karlskrona 1986
Helena Lindfors athena Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Örebro 1993
Sabrina jensen Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna kristianstad 1990
Joel Meyer Buns of steel Motionär - Herr/Dam 8 km Lund 1992
Kim Wall Hell run Crew Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Mjölby 1986
Josefine Ringbom Hell run Crew Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Kvinna Mjölby 1992
Thomas Jansson Team FIT Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Säffle 1986
Maria Esbjörner Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Habo 1976
Andreas Degnell Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Torshälla 1985
Stina Rydberg CrossFit Kalmar Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna NYBRO 1985
Teddy Rydberg CrossFit Kalmar Motionär - Herr/Dam 8 km Man NYBRO 1982
Thomas Österberg Thomazo Motionär - Herr/Dam 8 km Man Visby 1967
Malin Byström Kort och lång Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kalmar 1994
Anton Lundgren Kort och lång Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1994
Freja Jederud Buns of steel Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Lund 1994
Michael Kerr Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1990
Pontuz Löfgren Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1970
Evelina Juel The Juels Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kalmar 1987
Thorbjörn Petersson The Juels Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1988
Henrik Rosenberg OompaLoompaNinjas Motionär - Herr/Dam 5 km Helsingborg 1968
Anna Rosenberg OompaLoompaNinjas Motionär - Herr/Dam 5 km 1978
Malin Nyman OompaLoompaNinjas Motionär - Herr/Dam 5 km 1975
Marcus Eriksson OompaLoompaNinjas Motionär - Herr/Dam 5 km 1980
Renee Molin Fröknarna Spontan. Motionär - Herr/Dam 5 km Visby 1985
Ellinor Rifall Fröknarna Spontan. Motionär - Herr/Dam 5 km 1983
Tobias Hammarling Wilhma och pappa Motionär - Herr/Dam 8 km Vissefjärda 1981
Wilhma Hammarling Wilhma och pappa Motionär - Herr/Dam 8 km 2003
Jenny Ek Team Bumblebee 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Rockneby 1992
Simon Knutsson Teamet Motionär - Herr/Dam 5 km Kalmar 1994
Moa Dahlgren Teamet Motionär - Herr/Dam 5 km 1994
Jonas Ankarman Någonmåstekommasist Motionär - Herr/Dam 8 km Nybro 1984
Ted Jonsson Någonmåstekommasist Motionär - Herr/Dam 8 km 1989
Linda Ottosson Någonmåstekommasist Motionär - Herr/Dam 8 km 1988
Sara Magnusson Någonmåstekommasist Motionär - Herr/Dam 8 km 1986
Ida Wedell Bazinga! Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna FÄRJESTADEN 1987
Marcus Wedell Bazinga! Motionär - Herr/Dam 8 km Man FÄRJESTADEN 1984
Jesper walden WILMEZ 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Nybro 1991
Magnus Nilsson Magnustrollet 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Kalmar 1977
Henrik Celion Team Celion Motionär - Herr/Dam 8 km Man Ljungbyholm 1979
Emil Begovic Buns of steel Motionär - Herr/Dam 8 km Man Växjö 1990
Christoffer Richardsson Buns of steel Motionär - Herr/Dam 8 km Man Växjö 1989
Lars Lundin KIDS Motionär - Herr/Dam 8 km Man KARLSKRONA 1996
Kicki Ekdahl Team Nameless Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Färjestaden 1964
Henrik Borglin Klätteraporna 5 km (ej tidtagning eller straff) karlskrona 1989
Johan Borglin Klätteraporna 5 km (ej tidtagning eller straff) 1982
Mattias Åkesson Klätteraporna 5 km (ej tidtagning eller straff) 1989
Fredrik Håkansson Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1992
Ellen Walden WILMEZ 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Kalmar 1993
Malin André KLML Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Bruxelles 1983
Jonna Waldén WILMEZ 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Nybro 1992
Manne Waldén WILMEZ 5 km (ej tidtagning eller straff) 1990
Simon Stjernkvist WILMEZ 5 km (ej tidtagning eller straff) 1990
Carl Solberg Hyvelbänk Motionär - Herr/Dam 8 km Kalmar 1986
Karl Sjöberg Hyvelbänk Motionär - Herr/Dam 8 km 1986
Camilla Näslund 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Kalmar 1990
Helena Olsson Freemotion IK Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Långasjö 1993
Maja Dannevaern 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Kalmar 1991
Oskar Sandgren Natur-Oskar Elit Herr/EM kval 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Jönköping 1991
Anders Tillquist Team Knubbsälarna Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1972
Sabina Esbjörner T3ToughTeam Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Tibro 1985
Karin Fransson Radioactive Attractive Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kalmar 1981
Emma Jönsson Tomorrow Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Färjestaden 1986
Anna-Karin Andersson T3ToughTeam Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Tidan 1980
Marie Erlandsson Tomorrow Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Ljungbyholm 1983
Marcus Lengqvist Tomorrow Motionär - Herr/Dam 8 km Man Färjestaden 1985
Jessica Olofsson KöttaPå Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Rockneby 1986
Oskar Bertilsson KöttaPå Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1984
Emil Ros KöttaPå Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1986
Sarah Damberg Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Tving 1982
Jimmy Lorentzen Motionär - Herr/Dam 8 km Man VIMMERBY 1987
Fredrik Ekdahl Motionär - Herr/Dam 8 km Man Färjestaden 1988
Anna-Karin Larsson Polesisters Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Sturkö 1984
Aranka Westman Polesisters Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Kalmar 1993
Pontus Karlsson Team 75 Motionär - Herr/Dam 8 km Man Hagby 1980
Caroline Bronge Vafangörvihär 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Oskarshamn 1987
Louise Källenius Vafangörvihär 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Oskarshamn 1991
Martin Bergström CrossFit Kalmar Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1992
Marcus Everflod CrossFit Kalmar Motionär - Herr/Dam 8 km Man KALMAR 1981
Anna Johansson Team Spirit Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kalmar 1980
Nicklas Mårtensson Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1971
Petra Lennartsson RunningFools Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Blomstermåla 1993
Ola Carlsson Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Kalmar 1988
Evelina Samuelsson Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna malmö 1985
Martin Karlsson Motionär - Herr/Dam 8 km Man Påryd 1986
Daniel Hjertqvist Action men Motionär - Herr/Dam 8 km Man Trekanten 1972
Oscar Hult Hult 8 km (ej tidtagning eller straff) Man KALMAR 1991
Adam Hult Hult 8 km (ej tidtagning eller straff) Man ALSTERBRO 1995
Krister Fagerström Team Fagerström Motionär - Herr/Dam 8 km Kalmar 1976
Sofia Fagerström Team Fagerström Motionär - Herr/Dam 8 km 1977
Lena Sandström Winberg KLML Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Olofström 1980
Pontus Algö Yeong Won Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 2001
Anton Sjöberg CrossFit Kalmar Motionär - Herr/Dam 8 km Kalmar 1992
Ida Johansson CrossFit Kalmar Motionär - Herr/Dam 8 km 1994
Lill Ljunggren Team Spirit Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kalmar 1985
Marcus Åkesson Elit Herr/EM kval 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Malmö 1991
Johan Wahlström Motionär - Herr/Dam 5 km Man Kalmar 1982
Marie Petersson The Flamingo that didnt skip legday Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Vassmolösa 1975
Johan Claesson Elit Herr/EM kval 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Rockneby 1990
Torbjörn Andersson Team Nameless Motionär - Herr/Dam 8 km Man KALMAR 1968
Mathias Lengyel OCR-Oskarshamn Motionär - Herr/Dam 8 km Man OSKARSHAMN 1977
Björn Ekdahl Team Nameless Motionär - Herr/Dam 8 km Man Färjestaden 1964
Ulf Petersen Team Solid Elit Herr/EM kval 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Järfälla 1980
Tyra Petersen Team Valkyria Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Järfälla 2009
Lisa Björkhem KLML Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Jämjö 1981
Luke Freeman Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1980
Kajsa Hedin KLML Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kalmar 1976
Agnes Jarhall Radioactive Attractive Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kalmar 1993
Marcus Karlsson Motionär - Herr/Dam 8 km Man Tingsryd 1977
Sandra Kjellsson Minion squad Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Vederslöv 1990
Kalle Alvin BAMF Motionär - Herr/Dam 8 km Man Läckeby 1985
Jonas Einarsson Elit Herr/EM kval 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man MÅLILLA 1987
Linnea Williamsson Syskonen Williamsson Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Lenhovda 1989
Simon Williamsson Syskonen Williamsson Motionär - Herr/Dam 8 km Man Lenhovda 1987
Anton Williamsson Syskonen Williamsson Motionär - Herr/Dam 8 km Man Lenhovda 1991
Matilda Rosén The Flamingo that didnt skip legday Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Ljungbyholm 1988
Julia Petersson The Flamingo that didnt skip legday Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Ljungbyholm 1998
Johan Stjärndahl Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1974
Caroline Adestam Minnhagen Radioactive Attractive Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Lerum 1978
Mattias Nickel Radioactive Attractive Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1977
Jörgen Olsson Team Knubbsälarna Motionär - Herr/Dam 8 km Man Rockneby 1968
Mats Hammar Team Knubbsälarna Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1982
Johan Axelsson Motionär - Herr/Dam 8 km Man Emmaboda 1982
Malin Karlsson Team strawberry Motionär - Herr/Dam 5 km Söderåkra 1997
Ricky Söderberg Team strawberry Motionär - Herr/Dam 5 km 1993
Josefine Arvidsjö Specgänget 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Färjestaden 2003
Håkan Edvinsson Lag Mandelblomman Motionär - Herr/Dam 5 km Kalmar 1973
Noah Edvinsson Lag Mandelblomman Motionär - Herr/Dam 5 km 2005
Kristian Carlsson I Tyngsta Laget Motionär - Herr/Dam 8 km Man Rödeby 1973
Maja Gustafsson Team Bananas Motionär - Herr/Dam 5 km Kalmar 1999
Christian Sedin Team Bananas Motionär - Herr/Dam 5 km 1995
Linus Eriksson Motionär - Herr/Dam 8 km Man Trekanten 1991
Elsa Juhlin Specgänget 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Färjestaden 2003
Victoria Dahl Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Kalmar 1975
Hanna Wilde Specgänget 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Färjestaden 2003
Oliver Olsson OCR-Oskarshamn Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Oskarshamn 1989
Sofia Johansson Kvilla huliganerna 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Torsås 1991
Martin Johansson Kvilla huliganerna 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Torsås 1983
Alexandra Steise Steise Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Mörbylånga 1991
Sofia Jonsson Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Nybro 1981
Christian Thorvaldsson Motionär - Herr/Dam 8 km Man Gamleby 1987
Simon Engdahl Motståndarlaget Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1990
Louise Engdahl Motståndarlaget Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kalmar 1993
Therese Lorentzson Motståndarlaget Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kalmar 1995
Pontus Johansson Motståndarlaget Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1994
Anders Lantz Hell run Crew Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Mjölby 1979
Lisa Sandell Team awesome 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Kristdala 1988
Andreas Sandell Team awesome 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Kristdala 1986
Henrik Norrby Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Kalmar 1994
Kim Persson Motionär - Herr/Dam 8 km Man Lekeryd 1992
Malin Karlsson Team strawberry Motionär - Herr/Dam 5 km Söderåkra 1997
Ricky Söderberg Team strawberry Motionär - Herr/Dam 5 km 1993
Maja Gustafsson Team Bananas Motionär - Herr/Dam 5 km Kalmar 1999
Christian Sedin Team Bananas Motionär - Herr/Dam 5 km 1995
Sofie Vindervi Mustiga män Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1984
Tobias Vindervi Mustiga män Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1976

Linköping ActionRun 13 Juni 2020

Namn Lag Klass Kön Ort Födelseår
Tobias Frid Motionär -8 km Man 1979
Daniel Sewerin Motionär -8 km Man 1979
Sanna Andersson CMS Motionär -8 km Kvinna 1993
Patrik Göransson Run for fun Motionär -8 km Man 1988
Ingrid Tjernberg Stölp Motionär -8 km Kvinna 1982
Johan Nordström Stölp Motionär -8 km Man 1980
Rickard Johansson Stölp Motionär -8 km Man 1987
Anna Bergman Motionär -5 km Kvinna 1973
Cecilia Gustavsson Motionär -5 km Kvinna 1971
Simon Jönsson Team Bonnet.se Motionär -5 km Man 1985
Petter Hadenius Team Bonnet.se Motionär -5 km Man 1993
Patrik Jonsson Team Bonnet.se Motionär -5 km Man 1980
Andreas Karnevald Team Bonnet.se Motionär -5 km Man 1985
Mattias Lindahl CMS Motionär -8 km Man 1997
Ulf Petersen Team Solid Elit Herrar/EM Kval 8 km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1980
Håkan Gustafsson ACTIONRUNNERS Motionär -5 km Man 1976
Dan Rasmussen Frey&Titan Elit Herrar/EM Kval 8 km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1989
Matthias Freyschuss Frey&Titan Elit Herrar/EM Kval 8 km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1988
Tommy Frejd ViSomAldrigVäxteUpp Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1990
Andreas Larsson 30 års krisen Motionär -8 km Man 1991
Olivia Ahonen 30 års krisen Motionär -8 km Kvinna 1990
Per Christell Elit Herrar/EM Kval 8 km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1980
Charlotte Hanson Motionär -5 km Kvinna 1986
MAGNUS SJÖBERG Motionär -8 km Man 1976
Pontus Axelsson Pontus & David Motionär -8 km Man 1990
David Åström Pontus & David Motionär -8 km Man 1986
William Powell Gräshagens elite Motionär -8 km Man 1996
Louise Rydström Motionär -5 km Kvinna 1992
Hampus Arvå Motionär -5 km Man 1990
André Brännström Finnkrokarna Motionär -8 km Man 1973
Catarina Malm Finnkrokarna Motionär -8 km Kvinna 1984
Fredrik Malm Finnkrokarna Motionär -8 km Man 1979
Johanna Malm Finnkrokarna Motionär -8 km Kvinna 1977
Albert Kircher Motionär -8 km Man 1975
Julia Andersson The cousins Motionär -5 km Kvinna 1994
Sigrid Forsman The cousins Motionär -5 km Kvinna 2005
Alva Forsman The cousins Motionär -5 km Kvinna 2005
Christer Nyberg Team Nyberg Motionär -5 km Man 1969
Joakim Nyberg Team Nyberg Motionär -5 km Man 1994
Marcus Hansson Team Nyberg Motionär -5 km Man 1991
Örjan Karlsson Läs & svårigheter Motionär -8 km Man 1968
Emma Bjurman Läs & svårigheter Motionär -8 km Kvinna 1976
Hans Andersson Läs & svårigheter Motionär -8 km Man 1963
Stefan Ebbesson Läs & svårigheter Motionär -8 km Man 1966
Daniel Glimstrand Motionär -8 km Man 1979
Markus Andersson Team Just for fun Motionär -8 km Man 1973
Jonas Edvardsson Team Just for fun Motionär -8 km Man 1976
Daniel Edvardsson Team Just for fun Motionär -8 km Man 1979
Jennie Karlsson Team Just for fun Motionär -8 km Kvinna 1979
Thomas Johansson Team Kolmården Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1975
Håkan Wahlström Highway runners Motionär -8 km Man 1964
Kajsa Gomez Svensson Engelska Skolan Motionär -5 km Kvinna 1983
Christophe Gomez Svensson Engelska Skolan Motionär -5 km Man 1982
Anna Dahl Olvenius Team 1-4-2 Motionär -8 km Kvinna 1976
Ämma Lundqvist NW Motionär -8 km Kvinna 1990
Joakim Jansson NW Motionär -8 km Man 1982
Emil Stjärnborg NW Motionär -8 km Man 1985
Linda Gabrielsen Motionär -8 km Kvinna 1988
Christian Larsson Team greby Motionär -8 km Man 1983
Josefine Isaksson Team greby Motionär -8 km Kvinna 1990
Nina Jörmgård Tre Duktiga Motionärer Motionär -5 km Kvinna 1980
Niclas Runnman Team Burseryd Motionär -8 km Man 1986
Kajsa Jutman Team Burseryd Motionär -8 km Kvinna 1986
Anette Nyeland NW Motionär -8 km Kvinna 1984
Rickard Borgqvist Ribbs Motionär -8 km Man 1981
Lisa Ewemo Tre Duktiga Motionärer Motionär -5 km Kvinna 1973
Björn Hellander Tre Duktiga Motionärer Motionär -5 km Man 1972
Elina Gustafsson Pussypower Motionär -5 km Kvinna 1987
Cecilia Fröjd Pussypower Motionär -5 km Kvinna 1987
Linda Lindell Pussypower Motionär -5 km Kvinna 1987
Malin Ramström Team 1-4-2 Motionär -8 km Kvinna 1979
Henrik Lönegren Cousinsters Motionär -8 km Man 1972
Veronica Wassdahl BREAK IT MAKE IT Motionär -8 km Kvinna 1975
Cornelia Söderback Motionär -5 km Kvinna 1997
Veronica Finnanger Hjälp Motionär - 5 km (utan tidtagning eller straff) Kvinna 1989
Mikael Melander Hjälp Motionär - 5 km (utan tidtagning eller straff) Kvinna 1982
Victor Johansson MIT Tough Team Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1991
Pia Kind OCR ELITE APPAREL Elit Dam/EM kval 8km (ansökan till info@actionrun.se) Kvinna 1976
Gustav Sprosd Becky & Gustav Motionär -8 km Man 1988
Susanne Rydmyr Shapes Motionär -5 km Kvinna 1971
Becky Ly Becky & Gustav Motionär -8 km Kvinna 1988
Lars Kärvås Motionär -8 km Man 1980
Philip Wingfelt Motionär -5 km Man 1997
Sara Clettborn Motionär -5 km Kvinna 1997
John Lönegren Cousinsters Motionär -8 km Man 1976
Anton Lönegren Cousinsters Motionär -8 km Man 2000
Adam Lönegren Cousinsters Motionär -8 km Man 2004
Therese Persson Team Awesome Motionär -8 km Kvinna 1990
Maria Lindhe Team Awesome Motionär -8 km Kvinna 1990
André van der Kogel Team Awesome Motionär -8 km Man 1990
Christoffer Halldorf KH Motionär -8 km Man 1982
Konrad Ekström DM Lass Motionär -5 km Man 1998
Jennifer Pettersson Action2020 Motionär -5 km Kvinna 1990
Emil Esping Action2020 Motionär -5 km Man 1988
erik eskilsson Run for fun Motionär -8 km Man 1981
Jonas Andersson Run for fun Motionär -8 km Man 1982
David Boodh Run for fun Motionär -8 km Man 1982
Lars Andersson Run for fun Motionär -8 km Man 1980
Frida Severinsson Habo house maffia Motionär -8 km Kvinna 1986
Pierre Fransson Man of the Year Motionär -8 km Man 1901
Elias Axelsson DM Lass Motionär -5 km Man 2002
Ludwig Granswed Baat OCR ELITE APPAREL Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1986
Magnus Appelgren Matjo Motionär -8 km Man 1975
Kristoffer Andersson Matjo Motionär -8 km Man 1975
Calle Åsen Man of the Year Motionär -8 km Man 1977
Ida Lalander Habo house maffia Motionär -8 km Kvinna 1983
Daniel Lagerblad Man of the Year Motionär -8 km Man 1974
Malin Johansson Habo house maffia Motionär -8 km Kvinna 1990
Mats Karlsson Team Surdeg Motionär -8 km Man 1981
Mattias Gerdin Man of the Year Motionär -8 km Man 1975
Mattias Bjerke Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1979
Maria Bjerke Motionär -5 km Kvinna 1979
Fredrik Rosenius Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1986
David Eriksson Cousinsters Motionär -8 km Man 1998
Jonny Eriksson Cousinsters Motionär -8 km Man 1965
Desirée Ericsson Cousinsters Motionär -8 km Kvinna 1996
Markus Eriksson Cousinsters Motionär -8 km Man 1996
Stina Pressfelt Motionär -8 km Kvinna 1976
Michael Johansson Man of the Year Motionär -8 km Man 1974
Sofia Ericsson Cousinsters Motionär -8 km Kvinna 1994
Amanda Arsenith Engelska Skolan Motionär -8 km Kvinna 1981
Fredrik Dahl Man of the Year Motionär -8 km Man 1974
Cecilia Haglund Karlshamn OCR Elit Dam/EM kval 8km (ansökan till info@actionrun.se) Kvinna 1984
Jonas Funquist Karlshamn OCR Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1980
Joakim Kronevik Man of the Year Motionär -8 km Man 1974
Sandra Söderberg Team Söderberg Motionär -8 km Kvinna 1988
Dennis Söderberg Team Söderberg Motionär -8 km Man 1988
Linda Svensson Motionär -5 km Kvinna 1992
Christian Söderholm Motionär -5 km Man 1990
Ingemar Gråsjö Saab Team Motionär -8 km Man 1901
Oskar Nilsson Systembo-Laget Motionär -8 km Man 1997
Philip Aronsson Systembo-Laget Motionär -8 km Man 1997
Tobias Johansson Systembo-Laget Motionär -8 km Man 1995
Henrik Sjööh Team Surdeg Motionär -8 km Man 1986
Camilla Almgren Måndagsklubben Motionär - 5 km (utan tidtagning eller straff) Kvinna 1972
Marika Sandgren Måndagsklubben Motionär - 5 km (utan tidtagning eller straff) Kvinna 1963
Marie Andersson Måndagsklubben Motionär - 5 km (utan tidtagning eller straff) Kvinna 1974
Nicklas Janzon Måndagsklubben Motionär - 5 km (utan tidtagning eller straff) Man 1974
Mattias Aggestig Måndagsklubben Motionär - 5 km (utan tidtagning eller straff) Man 1977
Emelie Aggestig Måndagsklubben Motionär - 5 km (utan tidtagning eller straff) Kvinna 1981
Oscar Kageryd KH Motionär -8 km Man 1995
Jessica Hadley Motionär -8 km Kvinna 1988
Pontus Thorsson Motionär -8 km Man 1974
Viktor Thorsson Team Kroppslabbet Motionär -8 km Man 1978
Jessica Anglen rund är också en form Motionär -8 km Kvinna 1979
Rebecka Stigenhed Överlaget Motionär -5 km Kvinna 1991
Jacob Brengesjö Överlaget Motionär -5 km Man 1988
Annika Wennblad Strongest Motionär -8 km Kvinna 1980
Marcus Nilsson Strongest Motionär -8 km Man 1976
Robert Scholz Strongest Motionär -8 km Man 1982
Rebecka Magnusson Motionär -8 km Kvinna 1989
Anna Ofenhed Etteplan Warriors Motionär -8 km Kvinna 1988
Andreas Segerlund Motionär -8 km Man 1980
Linn Johansson LiMa Motionär - 5 km (utan tidtagning eller straff) Kvinna 1989
Marcus Winge LiMa Motionär - 5 km (utan tidtagning eller straff) Man 1979
Emily Hansen Return of the white walkers Motionär -5 km Kvinna 1987
Bojana Markovic Motionär -8 km Kvinna 1988
Nicklas Eriksson Motionär -8 km Man 1988
Ibro Mesic The Dudesons Motionär -8 km Man 1987
Emir Avdispahic The Dudesons Motionär -8 km Man 1984
Albina Avdispahic The Dudesons Motionär -8 km Kvinna 1985
Björn Örtenberg Luftens hjältar Motionär -8 km Man 1985
Martin Johansson Luftens hjältar Motionär -8 km Man 1986
Ejdrian Grauers Luftens hjältar Motionär -8 km Man 1983
Emanuel Ed'en Luftens hjältar Motionär -8 km Man 1982
Sarah Månsson Luftens hjältar Motionär -8 km Man 1989
Malin Schultz The Dudesons Motionär -8 km Kvinna 1987
Karl Schultz The Dudesons Motionär -8 km Man 1982
Filippa Wickström Motionär -8 km Kvinna 1997
Dennis Safian Motionär -8 km Man 1994
Madeleine Hallberg Brasken Motionär -8 km Kvinna 1998
Christopher Reichenwallner Brasken Motionär -8 km Man 1994
Lovisa Borg LBW Motionär -5 km Kvinna 1994
Othilia Borg LBW Motionär -5 km Kvinna 1993
Gabrielle Nordholm Return of the white walkers Motionär -5 km Kvinna 1970
Daniel Hanssen Motionär -5 km Man 1983
Joakim Ackarsjö Team011 Motionär -5 km Man 1984
Karin Kihlberg Return of the white walkers Motionär -5 km Kvinna 1974
Joel Almgren Twisted Blisters Motionär -8 km Man 1989
Lewis Hassall Engelska Skolan Motionär -8 km Man 1990
Johan Larsson Twisted Blisters Motionär -8 km Man 1984
HANNA SAMUELSSON Till we collapse Motionär -8 km Kvinna 1983
Eric Jonsson Överlaget Motionär -5 km Man 1993
Lucy Parkinson Engelska Skolan Motionär -8 km Kvinna 1990
Alice Khan Engelska Skolan Motionär -8 km Kvinna 1993
Sofia Engvall Överlaget Motionär -5 km Kvinna 1994
Matilda Larsson Medilanspsykolisen Motionär -8 km Kvinna 1991
Simon Isaksson Medilanspsykolisen Motionär -8 km Man 1991
Linnea Arvidsson Medilanspsykolisen Motionär -8 km Kvinna 1988
Daniel Lagerkvist Gonzales Medilanspsykolisen Motionär -8 km Man 1986
Cecilia Lindahl Motionär -8 km Kvinna 1995
Petra Lindberg Motionär -8 km Kvinna 1987
Anders Leo Den snabbe, den starke och den gamle Motionär -8 km Man 1980
Pär Dahlberg Den snabbe, den starke och den gamle Motionär -8 km Man 1977
Mikael Persson Den snabbe, den starke och den gamle Motionär -8 km Man 1988
Sebastian Harring The Dudesons Motionär -8 km Man 1981
Annika Widqvist Return of the white walkers Motionär -5 km Kvinna 1968
Christian Andersson Nettans hjältar Motionär -8 km Man 1979
Anders Trosell Return of the white walkers Motionär -5 km Man 1961
Moa Granath Return of the white walkers Motionär -5 km Kvinna 1978
Jörgen Sandström Return of the white walkers Motionär -5 km Man 1977
P-A Eriksson BREAK IT MAKE IT Motionär -8 km Man 1985
Henric Segerlund Team Kolmården Motionär -8 km Man 1973
Camilla Hultebring Nettans hjältar Motionär -5 km Kvinna 1972
Susanne Lundgren Nettans hjältar Motionär -5 km Kvinna 1972
Ulf Lundgren Nettans hjältar Motionär -5 km Man 1974
Pedro Fortes Team Kolmården Motionär -8 km Man 1969
Viktoria Svensson Dalby Vikings Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (ansökan till info@actionrun.se) Kvinna 1990
Tobias Svensson Dalby Vikings Motionär -8 km Man 1989
Pia Wilgodt BREAK IT MAKE IT Motionär -8 km Kvinna 1961
Alexander Berglund Team Nettflix Motionär -8 km Man 1985
Frida Lang Team Lang Motionär - 5 km (utan tidtagning eller straff) Kvinna 1983
Richard Lang Lang Team Lang Motionär - 5 km (utan tidtagning eller straff) Man 1988
Mattias Lepp Motionär -8 km Man 1992
Caroline Sund Stensuddens stolthet Motionär -8 km Kvinna 1901
Sebastian Åsberg Stensuddens stolthet Motionär -8 km Man 1990
Patrik Millberg Motionär -8 km Man 1989
Anna Götmar Return of the white walkers Motionär -5 km Kvinna 1980
Markus Einhärjar Return of the white walkers Motionär -5 km Man 1975
David Winghult The Dudesons Motionär -8 km Man 1975
Erik Lissel TotallyLost Motionär -8 km Man 1988
David Greneby TotallyLost Motionär -8 km Man 1988
Jonas Bäckman Sista Eliten Motionär -8 km Man 1992
Sigrid Waldén Sista Eliten Motionär -8 km Kvinna 1994
Joakim Svensson Motionär -8 km Man 1980
Hanna Dahlin Till we collapse Motionär -8 km Kvinna 1985
Annika Gustafsson Team KAN Motionär -8 km Kvinna 1958
Kristofer Gustafsson Team KAN Motionär -8 km Man 1986
Niclas Källvik Team KAN Motionär -8 km Man 1991
Fredrik Bäckman Sista Eliten Motionär -8 km Man 1987
Daniel Ström The LoGuSTs Motionär -8 km Man 1985
Victor Assmundsson The LoGuSTs Motionär -8 km Man 1993
Jiro Yoshida The LoGuSTs Motionär -8 km Man 1992
Jenny Söderberg The LoGuSTs Motionär -8 km Kvinna 1989
Cecilia Palm Cicci och Angelica Motionär -8 km Kvinna 1990
Angelica Söderström Cicci och Angelica Motionär -8 km Kvinna 1981
Arvid Alvin A-TEAM Motionär -8 km Man 1982
Oscar Alvin A-TEAM Motionär -8 km Man 1980
Rickard Nyman Newmans Motionär -8 km Man 1990
Erik Nyman Newmans Motionär -8 km Man 1996
Märta Hovbrandt Team Berzerk Motionär -8 km Kvinna 1993
Johanna Friis Twisted Blisters Motionär -8 km Kvinna 1991
David Larsson Bröderna Larsson Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1998
Lukas Larsson Bröderna Larsson Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1996
Janne Gustafsson Nettans hjältar Motionär -8 km Man 1978
Sofia Gustafsson Nettans hjältar Motionär -8 km Kvinna 1978
Christoffer Nydal Elit Herrar/EM Kval 8 km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1993
Magnus Gustafsson Motionär -5 km Man 1972
Stefan Törnbom Motionär -5 km Man 1973
Matilda Aldmar Till we collapse Motionär -8 km Kvinna 1985
Gabriella Tanzi Till we collapse Motionär -8 km Kvinna 1991
Linn Andersson Till we collapse Motionär -8 km Kvinna 1992
Erik Andersson Twisted Blisters Motionär -8 km Man 1981
Khoby Hinds Engelska Skolan Motionär -8 km Man 1978
Hampus Danielsson HaJen Motionär -8 km Man 1984
Jenny Isaksson HaJen Motionär -8 km Kvinna 1983
Linda Ferin Motionär -8 km Kvinna 1985
Fanny Borg Maxi Motionär -5 km Kvinna 1993
Amanda Erlandsson Motionär -5 km Kvinna 1992
Oscar Jacobson Motionär -5 km Man 1992
Jessica Davidsson Motionär -5 km Kvinna 1992
Maria Wänström Team Mc Haj Motionär -8 km Kvinna 1980
Christina Axelsson Team Mc Haj Motionär -8 km Kvinna 1973
Hanna Weitman Team Mc Haj Motionär -8 km Kvinna 1977
Jenny Carlsson Team Mc Haj Motionär -8 km Kvinna 1976
Helen Ferin Motionär -8 km Kvinna 1972
Annelie Augustsson Motionär -8 km Kvinna 1962
Ann-Sofi Mikaelsson ACTIONRUNNERS Motionär -8 km Kvinna 1968
Malin Backman Dark Trail Runners Motionär -8 km Kvinna 1976
Ola Cederborg Dark Trail Runners Motionär -8 km Man 1976
Rikard Törnå Motionär -8 km Man 1990
Jang Gustafsson Motionär -8 km Man 1982
Niklas Linder Forever Young Motionär -8 km Man 1976
Anette Åkerberg krüger Nettans hjältar Motionär -8 km Kvinna 1972
Therese Edlund Maxi Motionär -5 km Kvinna 1980
Simon Perjans Team SM Motionär -5 km Man 1992
Malin Sällberg Team SM Motionär -5 km Kvinna 1993
Ylva Fredriksson RBM Gymnastique Motionär -8 km Kvinna 1996
Rickard Karlsson RBM Gymnastique Motionär -8 km Man 1990
Johan Persson RBM Gymnastique Motionär -8 km Man 1984
Jonathan Nilsson RBM Gymnastique Motionär -8 km Man 1985
David Albrekt Soffans tigrar Motionär -8 km Man 1998
Mathias Hansson Motionär -8 km Man 1983
Jeanette Holberg Motionär -8 km Kvinna 1986
Kicki Fredriksson Maxi Motionär -5 km Kvinna 1979
Per Karlsson rund är också en form Motionär -8 km Man 1973
Sara Marklund Maxi Motionär -5 km Kvinna 1993
Eskil Amundin Team Ljunga Motionär -5 km Man 1973
Hanna Sigurdh Team Ljunga Motionär -5 km Kvinna 1980
Malin Knutsson De 3 vännerna och Erik Motionär -8 km Kvinna 1991
Erik Johansson De 3 vännerna och Erik Motionär -8 km Man 1985
Linn Arnell De 3 vännerna och Erik Motionär -8 km Kvinna 1989
Elias Sferlic De 3 vännerna och Erik Motionär -8 km Man 1987
Hanne Somero Maxi Motionär -5 km Kvinna 1980
Jessica Helander Maxi Motionär -5 km Kvinna 1984
Mathias Sandstedt Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1995
Kave Ravan Khah Impossible Mission Force Motionär -8 km Man 1990
Alexander Silverhimmel Impossible Mission Force Motionär -8 km Man 1988
AnnaCarin Ahremark ACTIONRUNNERS Motionär -5 km Kvinna 1901
Mikela Schneberger Inge F.lås Motionär -8 km Kvinna 1991
Pauline Schneberger Inge F.lås Motionär -8 km Kvinna 1997
Linus Olofsson NFC Motionär -8 km Man 1986
Christoffer Borg Idas Borg Motionär -5 km Man 1982
Ida Sjölin Idas Borg Motionär -5 km Kvinna 1983
Jenny Lindström Motionär -8 km Kvinna 1977
Christoffer Johansson Etteplan Warriors Motionär -8 km Man 1993
Max Myhr Etteplan Warriors Motionär -8 km Man 1990
Magnus Lundqvist Etteplan Warriors Motionär -8 km Man 1985
Niklas Gavelfält Elit Herrar/EM Kval 8 km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1977
Peter Kärvås Motionär -8 km Man 1975
Thomas Tenselius Motionär -8 km Man 1987
Michael Jörbo Motionär -8 km Man 1983
Simon Öfverstedt Motionär -8 km Man 1977
Alexander Brandström Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1984
Alex Jetté Soffans tigrar Motionär -8 km Man 1997
Samir Frost Elit Herrar/EM Kval 8 km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1993
Marcus Ahlin Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1985
Ola Cederborg Dark Trail Runners Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1976
Jonathan Westerling Etteplan Warriors Motionär -8 km Man 1991
Daniel Westerling Motionär -8 km Man 1995
Johan Gustafsson BFT bygg Motionär -8 km Man 1977
Robin Karlborg Team LTF Motionär -8 km Man 1982
Robin Granath Team LTF Motionär -8 km Man 1985
Julia Andersson Team LTF Motionär -8 km Kvinna 1990
Linnea Träff Team LTF Motionär -8 km Kvinna 1999
Kristian Beckvall K9 warriors Motionär -8 km Man 1992
Lisa Delsander LInköping OCR Motionär -5 km Kvinna 1982
Patrik Delsander LInköping OCR Motionär -5 km Man 1982
Mikael Delsander Motionär -5 km Man 1984
Daniel Klasson LInköping OCR Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1980
Louise Ekvall Motionär -5 km Kvinna 1990
Anette Friberg Motionär -5 km Kvinna 1990
Ida Delsander Motionär -5 km Kvinna 1984
Robin Örtenblad Etteplan Warriors Motionär -8 km Man 1987
Ida Johansson Etteplan Warriors Motionär -8 km Kvinna 1995
Sofia Johansson Soffans tigrar Motionär -8 km Kvinna 1994
Evelina Edman K9 warriors Motionär -8 km 1993
Philip Edman K9 warriors Motionär -8 km 1996
Rikard Roitto LInköping OCR Motionär -8 km Man 1974
Fabian Petersen Etteplan Warriors Motionär -8 km Man 1994
Oscar Magnusson Etteplan Warriors Motionär -8 km Man 1993
Martin Sjödin Jonsson Etteplan Warriors Motionär -8 km Man 1986
Jacob Bergvall Etteplan Warriors Motionär -8 km Man 1992
Joel Furustig Motionär -8 km Man 1985

Borås ActionRun 15 Aug 2020

Namn Lag Klass Kön Ort Födelseår
Louise Olsson Inga hinder Motionär -5 km (utan tidtagning eller straff) Kvinna 1987
Erika Edvardsson Inga hinder Motionär -5 km (utan tidtagning eller straff) Kvinna 1988
David Randa Team Kilroy Motionär -5 km Man 1989
Anders Krantz Lag Krantz Motionär -8 km Man 1986
Ebba Ekman Lagman Motionär -8 km Kvinna 1997
Molly Ingman Lagman Motionär -8 km Kvinna 1997
Jens Wetterlin Team 40-årskris Motionär -5 km Man 1980
Jessica Dahl Team 40-årskris Motionär -5 km Kvinna 1986
Stefan Dahl Team 40-årskris Motionär -5 km Man 1979
Soleman Farah Gott & Blandat Motionär -8 km Man 2000
Johan Lindgren Motionär -8 km Man 1993
Marcus Engström Motionär -8 km Man 1993
Roswell Niklasson Motionär -8 km Man 1986
Veronica Bäck Fernström Motionär -5 km (utan tidtagning eller straff) Kvinna 1984
Adam Fransson Motionär -8 km Man 1987
Malin Andersson Amatörerna Motionär -5 km Kvinna 1993
Robin Rådberg Amatörerna Motionär -5 km Man 1990
Jenny Hultin Motionär -5 km Kvinna 1973
Andreas Hultin Motionär -5 km Man 1974
Anna Evefall Team burpees Motionär -8 km Kvinna 1985
Jakob Larsson Gott & Blandat Motionär -8 km Man 2003
Maria Ahlgren Motionär -5 km (utan tidtagning eller straff) Kvinna 1997
Åsa Bröms Team Kilroy Motionär -5 km Kvinna 1983
Fredrik Loven Bröderna RAPS Motionär -5 km (utan tidtagning eller straff) Man 1981
Johannes Levinsson Bröderna RAPS Motionär -5 km (utan tidtagning eller straff) Man 1986
Amanda Lähdeaho Motionär -8 km Kvinna 1998
Philip Alfredsson Hombreros Motionär -8 km Man 1990
Stefan Jaselius Team burpees Motionär -8 km Man 1981
Camilla Jaselius Team burpees Motionär -8 km Kvinna 1983
Olle Mikkelsen Solo Motionär -8 km Man 1966
Gullberg Gullberg 3 Ninjas Motionär -8 km Man 1982
Jens Ljungcrantz 3 Ninjas Motionär -8 km Man 1980
Rickard Borgqvist Ribbs Motionär -8 km Man 1981
David Georgsson Herr & Fru Georgsson Motionär -8 km Man 1901
Malin Georgsson Herr & Fru Georgsson Motionär -8 km Kvinna 1901
Lovisa Back Motionär -5 km Kvinna 1989
Alexander Frantz Motionär -8 km Man 1985
Elin Sterner T3ToughTeam Motionär -8 km Kvinna 1973
Josef Sterner T3ToughTeam Motionär -8 km Man 1974
staffan johansson Keyser Soze Motionär -5 km (utan tidtagning eller straff) Man 1965
johanna staffansdotter Keyser Soze Motionär -5 km (utan tidtagning eller straff) Kvinna 1988
samuel staffansson Keyser Soze Motionär -5 km (utan tidtagning eller straff) Man 1993
amanda staffansdotter Keyser Soze Motionär -5 km (utan tidtagning eller straff) Kvinna 1994
Pia Kind OCR TEAM APPAREL Elit Dam/EM kval 8km (ansökan till info@actionrun.se) Kvinna 1976
Peter Nohlberg T3ToughTeam Elit Herrar/EM Kval 8 km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1901
Niklas Bäckström T3ToughTeam Motionär -8 km Man 1984
Frida Johansson Snigelligan Motionär -8 km Kvinna 1992
Lizette Albertsson Snigelligan Motionär -8 km Kvinna 1992
Ebba Englund Snigelligan Motionär -8 km Kvinna 1996
Kenneth Karlsson Team Kilroy Motionär -5 km Man 1983
Jennie Blomqvist Mat, sex och träning Motionär -8 km Kvinna 1997
Andreas Carlsson Mat, sex och träning Motionär -8 km Man 1995
Sara Gunnarsson Elit Dam/EM kval 8km (ansökan till info@actionrun.se) Kvinna 1987
Josephine Callton Helgalna halvsyskon Motionär -8 km Kvinna 1988
Viktor Lilja Helgalna halvsyskon Motionär -8 km Man 2000
Henric Olson Antiloperna Motionär -5 km Man 1971
Jörgen Hellberg Antiloperna Motionär -5 km Man 1970
Ivan Buic Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1986
Robert Lindhe-Rahr Team Kilroy Motionär -5 km Man 1982
Martina Ingemarsson Ingemarssons Motionär -8 km Kvinna 1997
Malin Ingemarsson Ingemarssons Motionär -8 km Kvinna 1990
Rebecka Grevenstråle Team Grevenstråle Motionär -8 km Kvinna 1996
Mikael Grevenstråle Team Grevenstråle Motionär -8 km Man 1969
Kajsa Phalen Sweden Heartbeat Motionär -5 km Kvinna 1990
Stefan Leidefors Leideforz Zuperstars Motionär -8 km Man 1980
Fredrik Leidefors Leideforz Zuperstars Motionär -8 km Man 1983
Vanja Hedman 105tigrar Motionär -8 km Kvinna 1999
Rebecca Welleman 105tigrar Motionär -8 km Kvinna 1995
Tomas Shehadeh Team Nu kör vi igen Motionär -8 km Man 1972
Mikael Ivarsson Team Skatan Motionär -8 km Man 1994
Fredrik Alfredson Motionär -5 km Man 1987
Vincent Brandt Elit Herrar/EM Kval 8 km (ansökan till info@actionrun.se) Man 2002
Fredrik Nilsson Motionär -8 km Man 1990
Patrik Lundin Motionär -8 km Man 1971
Andreas Ödman Motionär -8 km Man 1984
Maria Johansson T3ToughTeam Motionär -5 km Kvinna 1970
Therese Norenbom T3ToughTeam Motionär -5 km Kvinna 1981
Joakim Hassmer Motionär -8 km Man 1976
Anna-Karin Andersson T3ToughTeam Motionär -5 km Kvinna 1980
Tobias Qvist Elit Herrar/EM Kval 8 km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1977
Sara Claesson Motionär -8 km Kvinna 2002
Elina Emanuelsson Out and about Motionär -5 km Kvinna 1988
Ingrid Lumley Out and about Motionär -5 km Kvinna 1987
Joel Klasson Gott & Blandat Motionär -8 km Man 1991
Tobias Carslöv Gott & Blandat Motionär -8 km Man 1993
Jan -Åke Karlsson Jåkers gäng Motionär -8 km Man 1960
Fredrik Karlsson Jåkers gäng Motionär -8 km Man 1985
Julia Karlsson Jåkers gäng Motionär -8 km Kvinna 1997
Alexander Carlsson Mat, sex och träning Motionär -8 km Man 1993
Natalya Licerio Mat, sex och träning Motionär -8 km Kvinna 1996
Niklas Larsson Mat, sex och träning Motionär -8 km Man 1992
Stina Berggren Mat, sex och träning Motionär -8 km Kvinna 1996
Henrik Sasse Team Garbage Motionär -8 km Man 1976
Dennis Heed Team Garbage Motionär -8 km Man 1984
Pär Eriksson Burpees igen Motionär -8 km Man 1982
Daniel Malmerfors Burpees igen Motionär -8 km Man 1984
Joakim Magnusson G:sters Motionär -8 km Man 1992
Johan Bring Ingen minns en fegis Motionär -5 km (utan tidtagning eller straff) Man 1985
Sandra Karlsson Motionär -8 km Kvinna 1987
Linnea Ericsson Motionär -5 km Kvinna 1987
Johanna Nilsson Motionär -5 km Kvinna 1984
Johannes Larsson Facebreakers OCR Elit Herrar/EM Kval 8 km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1992
Fredrik Alfredson Motionär -5 km Man 1987
Mikael Klasson Team Garbage Motionär -8 km Man 1969
Frida Andersson Team Garbage Motionär -8 km Kvinna 1986
Åsa Kvist Maritas dream team Motionär -5 km Kvinna 1983
Andreas Kvist Maritas dream team Motionär -5 km Man 1983
Daniel Andersson Maritas dreamteam Motionär -5 km Man 1973
Camilla Eriksson Maritas dreamteam Motionär -5 km Kvinna 1972
Magnus Arehorn Motionär -8 km Man 1989
Patrik Millberg Brynäs IF Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1989
Lukas Foughman ChipsMedDipp Elit Herrar/EM Kval 8 km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1992
Jens Karlsson Carpe Diem Motionär -5 km Man 1901
Elin Bergenheim Team Bicep Motionär -8 km Kvinna 1986
Johan Bergman Team Bergman Motionär -8 km Man 1986
Jonas Göransson GRIPEN OCR Motionär -8 km Man 1981
Carolina Andersson Motionär -5 km (utan tidtagning eller straff) Kvinna 1990
Tomas Andersson Motionär -5 km (utan tidtagning eller straff) Man 1991
Linus Rydén Motionär -5 km (utan tidtagning eller straff) Man 1990
Amanda Johansson Motionär -5 km (utan tidtagning eller straff) Kvinna 1993
Patrik Zenno No Quitters Motionär -8 km Man 1980
Emelie Wiklund G:sters Motionär -8 km Kvinna