Anmälda till Fredsloppet 2021 - Sundbyberg Avancerad sök

5 km Vuxen - tidtagning med gemensam start

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
0 Martin Hamrin Herrar Sundbyberg 1983
0 Martin Paucar Herrar Stockholm 1901
0 Helene Vivenius Damer 1966
0 José Ramirez Svensk-Kubanska Herrar hägersten 1947
17 Abdulkadir Abdullahi Herrar Kista 1994
16 Lasse Björkdahl Palestinagruppen Herrar Uttran 1948
13 Erik Persson Thälmann Runners Herrar Hägersten 1986
14 Anneli Stro¨m-Villaseca Thälmann Runners Damer Stockholm 1987
15 Erwin Marklund Thälmann Runners Herrar Hägersten 1988
12 Magda Borén Damer Stockholm 1980
10 Felix söderberg Svensk kubanska föreningen Herrar Solna 1990
11 Tatiana Pertuz Svensk kubanska föreningen Damer Solna 1990
9 Abdulrahman Alabbasi Herrar Stockholm 1985
8 Tomasz Zajdel Herrar Spånga 1981
7 Noor Metti Damer Sundbyberg 1980
6 Nguyen Munoz Herrar Hägersten 1977
5 Eman Rehan Damer Solna 1982
4 Mansur Akbari - Herrar Stockholm 1957
3 Alexander Molander Vänsterpartiet Sundbyberg Herrar Sundbyberg 1989
2 Magnus Ivarsson Vänsterpartiet i Sollentuna Herrar Sollentuna 1975
1 Per Stolt JP Stolt SK Herrar Sollentuna 1970

5 km Ungdom - tidtagning med gemensam start

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
18 Jackie Thulin Damer 2007

5 km Vuxen - utan tidtagning, valfri starttid

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Victor Ahlén Thälmann runners Herrar Stockholm 1991
Khalouta Simba Vänsterpartiet Upplands-Bro Herrar Bro 1969
ingela brymér Damer stockholm 1952
Jacob Kilström Herrar Enköping 1995
Linn Reinius Frihetsteaterns vänner Damer Stockholm 1968
Mertz Laakso Frihetsteaterns vänner Herrar Farsta 1959
Lasse Simmons Kommunistiska partiet Herrar Bromma 1942
Marianne Nyberg Damer Bromma 1945
Anna-Karin Wikmans Damer Sundbyberg 1960
Ann Mari Engel Damer Stockholm 1947
Hanna Tiah Damer Sundbyberg 1993
Gun Ståhlberg Damer Sundbyberg 1953
Tove Sohlberg Palestinagruppen Stockholm Damer Stockholm 1966
Sara Hamrin Vänsterpartiet Sundbyberg Damer Sundbyberg 1980
Edgar Franco Kommunistiska partiet Herrar Bandhagen 1901
Anna Larsson Vänsterpartiet Upplands-Bro Damer 1979
Khalil Awad Herrar Nacka 1966
Zain Awad Damer Nacka 2000
Hans Hamrin Herrar Sundbyberg 1956
Camilla Larsson Från Sverige till PalestinaMaraton Damer Upplands Väsby 1970
Tobbe LARSSON Ship to Gaza Herrar Upplands Väsby 1970

5 km Ungdom- utan tidtagning, valfri starttid

Inga anmälda
Namn Klubb Klass Ort Födelseår

Promenad Vuxen 2,5 km

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Edmundo Albornoz RESOCAL 1901
Hans Öhrn Föreningen Syriensolidaritet Lidingö 1956
Rosalia Sanles Svensk kubansk 1901
Juana Gonzales 1901
Annika Hovlid S***** 1901
Anja Norell Skärholmen 1979
Osvaldo Lebrato - Vällingby 1968
Sofia Krieg Sundbyberg 1979
Martha Omiste Vänsterpartiet Sundbyberg 1947
Jan-Erik Romson 1901
Cissi Larsson Sundbyberg 1978
Nils Råstander Kista 1991
Ali Afshar Norrtälje 1901
Ingrid Mekelburger Norrtälje 1901
Anahi Hernandez Järfälla 1901
Aliro Cerda Farsta 1951
Vania Ramirez Farsta 1967
Karina Francis Järfälla 1901
Jimena Lopez 1901
Hanna Carlsson (v) Sumpan 1981
Roger Svensson (v) Sumpan 1979
Gunilla Nilsson palestinagruppenstockholm Stockholm 1954
Birgitta Sevefjord Stockholm 1945
EvaLena Varhelyi Stockholm 1953
MajLis Jonsson Stockholm 1944
Mia Stubbendorff Tantpatrullen Skarpnäck 1941
Magnus Jönsson Norsborg 1973
Ava kbari - Stocholm 1956
Azar Abdol - Stockholm 1954
kambiz kafi - Stockholm 1952
Kersti Hamrin Sundbyberg 1955
Maret Sjögren Bandhagen 1953
Anita Salvén Söderort Skärholmen 1952
Martin Arovén Svensk - Kubanska föreningen 1970
Karin Bylund Vänsterpartiet Sundbyberg 1951
Ylva Thyr Sundbyberg 1954
Hanne Thyr Sundbyberg 1985
Martin Blad Sundbyberg 1979
Jonas Thyr Djerf Sundbyberg 1993
Julia Thyr Djerf Sundbyberg 1993
Roya Asadzadeh Vänsterpartiet 1971
Mats Nordlund Sundbyberg 1952

Promenad Barn/Ungdom 2,5 km

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
0 Liv Hovlid S***** 1901
0 Elis Hovlid S***** 2017
79 Yoanna Lebrato - Vällingby 2003
77 Sam Carlsson 2017
78 Nora Carlsson 2014
73 Liam Nordlund Sundbyberg 2009
74 Linus Nordlund Sundbyberg 2014
75 Killian Thyr Djerf Sundbyberg 2017
76 Joline Thyr Djerf Sundbyberg 2014

Barn 1,5 km

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
82 Billie Borén Stockholm 2015
80 Marcus Zeebari UIK Sundbyberg 2009
81 Chris Zeebari UIK Sundbyberg 2014

Minifredsloppet

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
0 Harry Gardefjord-Hamrin Sundbyberg 2016
0 Arvid Hasselrot Hägersten 2018
0 Juni Hovlid S***** 2014
0 Gillis Johansson Bro 2016
83 Amina Niklasson Enskededalen 2017