Anmälda till Sparbanken i Karlshamn Långasjönäs Blackwater Swimrun 2023
Avancerad sök
Comfort Race (10km)
Namn
Klubb
Lag
Klass
Kön
Johan Högström
Kalmar RC
Doris & Nemo
Mix
Man
Åse Möller
Kalmar RC
Doris & Nemo
Mix
Kvinna
Federico Bachiller
338 Småland
Härkommervi
Herr
Man
Christian Lüddeckens
338 Småland
Härkommervi
Herr
Man
Jennie-Ann Wijk
Karlshamns Swimrun
Team MJ
Dam
Kvinna
Martina Rosenqvist
Karlshamns Swimrun
Team MJ
Dam
Kvinna
Mårten Eriksson
Kalmar RC Triathlon
Team Turtles
Mix
Man
Annelie Franzén/Eriksson
Kalmar RC Triathlon
Team Turtles
Mix
Kvinna
Nuray Güner
Ryggsimmarna
Mix
Kvinna
Mats Didriksson
Ryggsimmarna
Mix
Man
Hanna Arpåker
KSK Swimrun
Team Rookies
Dam
Kvinna
Frida Persson
KSK Triathlon
Team Rookies
Dam
Kvinna
Malin Hellner
Hellner
Dam
Kvinna
Lindha Hellner
Hellner
Dam
Kvinna
Miguel Perez
swoosch
Herr
Man
Felix Perez
swoosch
Herr
Man
Mikael Gustafsson
Ludde LK
Grabbarna Gus
Herr
Man
Ludwig Gustafsson
Ludde LK
Grabbarna Gus
Herr
Man
Sanne Vader
Sköldpaddan och Haren
Dam
Kvinna
Catarina Danielsson
Sköldpaddan och Haren
Dam
Kvinna
Sophia Silwerfeldt
Team Silwer
Mix
Kvinna
Victor Silwerfeldt
Team Silwer
Mix
Man
Clayton Van Welter
Slow but Steady
Herr
Man
Mike Kandel
Slow but Steady
Herr
Man
Frans Risberg
Team P&E
Mix
Man
Maria Erngrund
Team P&E
Mix
Kvinna
Mattias Nygren
Thunderful
Herr
Man
Tobias Kärrman
Thunderful
Herr
Man
Roland Englesson
Karlshamns swimrun
Team Ola
Mix
Man
Emma Hedström
Karlshamns swimrun
Team Ola
Mix
Man
Anna Vuokivi
Anna & Axa
Dam
Kvinna
Axelina Kläfverud
Anna & Axa
Dam
Kvinna
Martin Sandberg
Kalmar RC
Dykarna
Herr
Man
Emil Wicksén
Dykarna
Herr
Man
Maria Olsson
Team MnM
Dam
Kvinna
Madelene Hanson
Team MnM
Dam
Kvinna
Andreas Henningor
Karlshamn SK Swimrun
Team Henningor
Mix
Man
Henrika Henningor
Karlshamn SK Swimrun
Team Henningor
Mix
Kvinna
Christina Iwarson
Kalmar RC Triathlon
Sjöhästarna
Mix
Kvinna
Lars Olsson
Kalmar RC Triathlon
Sjöhästarna
Mix
Man
Alexandra Tisaj
AA
Dam
Kvinna
Alexandra Lindgren
AA
Dam
Kvinna
Sissel Gref Hermansson
Team Bottenskrap
Mix
Kvinna
Jörgen Hermansson
Team Bottenskrap
Mix
Man
Nellie Rolf
Team Apelsin
Dam
Kvinna
Sofie Zarouk
Team Apelsin
Dam
Kvinna
Kristoffer Löfstedt
Ksk swimrun
Team blåbär 2
Mix
Man
Linnéa Bengtsson
Ksk swimrun
Team blåbär 2
Mix
Kvinna
Anton Scheid
Karlshamn SK Swimrun
SerSnabbUt
Herr
Man
Marcus Persson
Karlshamn SK Swimrun
SerSnabbUt
Herr
Man
Susanna Björkqvist
Karlshamns SK Swimrun
Double Trouble
Mix
Kvinna
Filip Stålebjer
Double Trouble
Mix
Man
Super Race (20km)
Namn
Klubb
Lag
Klass
Kön
Jörgen Järevang
Team Tjurpannan
Herr
Man
Robert Thunell
Team Tjurpannan
Herr
Man
Jacob Werner
KA3 IF
Team JJ
Mix
Man
Jenny Werner
KA3 IF
Team JJ
Mix
Kvinna
Martin Wahlfried
Karlshamns swimrun
Andra gången gillt!!
Mix
Man
Johanna Spånér
Karlshamns swimrun
Andra gången gillt!!
Mix
Kvinna
Fredrik Alm
Palmen & Almen
Mix
Man
Saga Palmquist
Palmen & Almen
Mix
Kvinna
Olof Lindberg
Polar Nordic
Polar SwimRun Nordic
Herr
Man
Ola Johnsson
Polar Nordic
Polar SwimRun Nordic
Herr
Man
Claes Arnesson
Tjust Bike and Running Club
Team Tjust Bike and Running Club
Herr
Man
Fredrik Hallberg
Tjust Bike and Running Club
Team Tjust Bike and Running Club
Herr
Man
Mikael Lindström
Team 104
Herr
Man
Mattias Mattisson
Team 104
Herr
Man
Johan Tärnhuvud Estvik
Team Tärnö
Mix
Man
Linnéa Tärnhuvud Estvik
Team Tärnö
Mix
Kvinna
Henrik Gadd
KSK Swimrun
Amfibierna
Mix
Man
Emelie Kjellsson
KSK Swimrun
Amfibierna
Mix
Kvinna
Camilla Silverflod
Ida och Milli
Dam
Kvinna
Ida Grybäck
Ida och Milli
Dam
Kvinna
Jannice Persson
Paddlarna
Mix
Kvinna
P-O Olsson
Paddlarna
Mix
Man
Linda Wolfgang
Kalmar RC triathlon
Malinda
Dam
Kvinna
Malin Eliasson
Kalmar RC triathlon
Malinda
Dam
Kvinna
Anders Gribbe
Hobbe
Herr
Man
Fredrik Hovold
Hobbe
Herr
Man
Jenny Carlsson
Stenungsunds friidrott
Lag Carlsson
Mix
Kvinna
Anders Carlsson
Stenungsunds friidrott
Lag Carlsson
Mix
Man
Håkan Gunnarsson
Bröderna S/G
Herr
Man
Rikard Sager
Bröderna S/G
Herr
Man
Astrid Nyblom
Amfibiedäkorna
Dam
Kvinna
Sigrid Argenius
Run Factory
Amfibiedäkorna
Dam
Kvinna
Swimrun for Kids 4 km (simkunnig)
Namn
Lag
Klass
Emelie Kjellsson
Team Stenros
Team
Nova Kjellsson
Team Stenros
Team
Anna Ane
Megalodonerna
Team
Legolas Ane
Megalodonerna
Team
Augusta Kläfverud
Ankungarna
Team
Maximilia Vuokivi
Ankungarna
Team
Albert Vesti-Sekula
Team Ksk
Team
Povel Gustafsson
Team Ksk
Team
Clayton Van Welter
Universe
Team
Alva Björnsson
Team Bayern
Team
Martin Björnsson
Team Bayern
Team
Oscar Björnsson
Team Frog Valley
Team
Rasmus Björnsson
Team Frog Valley
Team
Maja Björnsson
Kusin Vitamin
Team
Hanna Björnsson
Kusin Vitamin
Team
Monty Vesti-Sekula
Ksks Modigaste!
Team
Leo Binders
Ksks Modigaste!
Team
Kiera Van Welter
Universe
Team
Sissel Gref Hermansson
Fiskarkatterna
Team
Emma Hermansson
Fiskarkatterna
Team
Nellie Gunnarsson
Hajarna
Team
Kalle Gunnarsson
Hajarna
Team
Victor Silwerfeldt
Mini silwerfiskarna
Team
Karla Silwerfeldt
Mini silwerfiskarna
Team
Johanna Bengtsson
Team sjöjungfru
Team
Stella Bengtsson
Team sjöjungfru
Team
Swimrun For Kids 2 km (ingen simning)
Namn
Lag
Klass
Majken Björnvik
Snabba katterna
Team
Elise Björnvik
Snabba katterna
Team
Linnéa Bengtsson
Team Blåbär
Team
Benjamin Hulte
Team Blåbär
Team
Åsa Van Welter
TiTogs
Team
Aedan van Welter
TiTogs
Team
Ida Grybäck
Lag grävmaskin
Team
Knut Grybäck
Lag grävmaskin
Team