Anmälda till RUN with your DOG - Stockholm Avancerad sök

Run with your Dog - 3 km Stockholm

Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
Christopher Nyvall Kopparbergs brukshundsklubb Greyhound speed (vi vill vinna!) Herrar Man Kopparberg 1987
Elinore Hansson Kopparbergs brukshundsklubb Greyhound speed (vi vill vinna!) Damer Kvinna Kopparberg 1993
Jasmine Herdell Schäferjogg Par Kvinna Hägersten 1964
Iris Tinglöf Schäferjogg Par Kvinna GRYTHYTTAN 1966
Nathalie Sindahl Blodhundsstyle (vi går gärna) Damer Kvinna Vendelsö 1993
kerstin holm Schäferjogg Damer Kvinna Hässelby 1960
Oscar Enestedt Schäferjogg Barnklass Man Hägersten 2007
Susanna Brandt Blodhundsstyle (vi går gärna) Damer Kvinna TUMBA 1965
Hélène Lewinter Blodhundsstyle (vi går gärna) Par Kvinna Hamrångefjärden 1964
Marie-Louise Jonsson Schäferjogg Damer Kvinna Saltsjö-Boo 1960
Jeanette Lewinter Blodhundsstyle (vi går gärna) Damer Kvinna Gävle 1970
Caroline Johansson Svenska Dalmatinersällskapet Greyhound speed (vi vill vinna!) Damer Kvinna Sala 1995
Agneta Engström Fransk Bulldoggklubb Schäferjogg Damer Kvinna Vallentuna 1962
Rebecca Eriksson Vällingby brukshundsklubb Greyhound speed (vi vill vinna!) Damer Kvinna Hässelby 1973
Malin Bouvin Vällingby Brukshundsklubb Greyhound speed (vi vill vinna!) Damer Kvinna Järfälla 1993
Maria Honak Schäferjogg Damer Kvinna Sollentuna 1977
Miche Adrian Värmdö bk Schäferjogg Herrar Man Ingarö 1964
Leandra Söderberg Schäferjogg Barnklass STOCKHOLM 2007
Astrid Strand Schäferjogg Damer Kvinna Bandhagen 1962
Sara Hansén Östsvenska taxklubben Blodhundsstyle (vi går gärna) Damer Kvinna Nynäshamn 1994
Isabel Nilsson Stockholm Södra BK Greyhound speed (vi vill vinna!) Damer Kvinna Trångsund 1988
Björn Eriksson Schäferjogg Par Man Vänge 1966
AnnaMaria Styf Schäferjogg Par Kvinna Vänge 1972
Emma Hammar RBK Greyhound speed (vi vill vinna!) Damer Kvinna 1987
Karin Altahr-Cederberg Irländska Terrierföreningen Schäferjogg Damer Kvinna Sollentuna 1956
Bam-Bam Westberg Irländsk Terrierförening Schäferjogg Par Kvinna Stockholm 1964
Lotta Westberg Irländsk Terrierförening Schäferjogg Par Kvinna Stockholm 1961
Jan Eriksson Vällingby BK Schäferjogg Herrar Man Hässelby 1956
Moa Bågenholm Schäferjogg Par Kvinna Täby 1993
Fanny Gårdman Schäferjogg Par Kvinna Uppsala 1996
Christine Gårdman Örebro Hundsällskap Schäferjogg Par Kvinna Örebro 1967
Emma Nord-Norén Schäferjogg Damer Kvinna Västerhaninge 1982
Pernilla Johansson Srbs Schäferjogg Damer Enköping 1977
Erica Richardson Mälarö Brukshundsklubb Schäferjogg Damer Kvinna Färentuna 1985
Emilia Eriksson Schäferjogg Damer Kvinna Färentuna 2004
Sofina uitto Greyhound speed (vi vill vinna!) Damer Tyresö 1996
Sofia Lindblom Schäferjogg Damer Kvinna Märsta 1984
Moa Karlsson Schäferjogg Hybridklass Kvinna Åkersberga 1997
Robin Karlsson Schäferjogg Hybridklass Man Stockholm 1989
Michael Persson Schäferjogg Hybridklass Man Åkersberga 1965
Annika Berglund Schäferjogg Hybridklass Kvinna Linghem 1967
Mia Ternvald Schäferjogg Hybridklass Kvinna Enköping 1968
Petra Jonsson Schäferjogg Hybridklass Kvinna Enköping 1974
Caroline Dohse Kopparbergs Brukshundklubb Greyhound speed (vi vill vinna!) Damer Kvinna KOPPARBERG 1993
Sandra Kjellen Carlsson Schäferjogg Damer Kvinna Grillby 1975
Anne-Sofie Lundgren Strängnäs brukshundklubb Schäferjogg Damer Kvinna Mariefred 1976
Marie Dahlén ULRICEHAMN OK Schäferjogg Damer Kvinna ULRICEHAMN 1982
Ann Holkvist Schäferjogg Par Kvinna Enköping 1965
Robin Holmkvist Schäferjogg Par Man Enköping 1968
Charlotte Eckerfält Svenska Prazsky Krysarik klubben, SPKK Schäferjogg Damer Kvinna Södertälje 1963
Alice Ljunggren Schäferjogg Par Kvinna Kolmården 1999
Catarina Jahr Schäferjogg Par Kvinna Vallentuna 1988
Natalie Sjöstrand Danderyd-Täby Schäferjogg Par Kvinna Vallentuna 1999
Sophie Westermark Schäferjogg Damer Kvinna Stockholm 1986
Karin Wixe Schäferjogg Damer Kvinna Västerhaninge 1988
Magnus Andreasson Svenska Kromfohrländerklubben Schäferjogg Hybridklass Man Uppsala 1959
Therese Lindblom Knivsta bk Greyhound speed (vi vill vinna!) Damer Kvinna Märsta 1975
Gertie Alsenmyr Danderyd Täby Brukshundklubb Schäferjogg Damer Kvinna Vallentuna 1964
Ulrika Garfjärd Roslagens BK Greyhound speed (vi vill vinna!) Damer Kvinna Uppsala 1982
Annika Bergman Schäferjogg Damer Kvinna Bromma 1977
Madeleine Holmdahl Schäferjogg Damer Kvinna Köping 1979
Liisa Bernadt Schäferjogg Damer Kvinna Norrtälje 1982
Erika Nygard Bad Schäferjogg Damer Kvinna Gnesta 1986
Ellinor Lundin Schäferjogg Damer Kvinna Gnesta 1981
Johanna Lindström Schäferjogg Damer Kvinna Trosa 1967
Nina Andersson Häverö BK Greyhound speed (vi vill vinna!) Damer Kvinna Väddö 1968
Casandra Strandberg Knivsta brukshundsklubb Schäferjogg Damer Kvinna Knivsta 1993

Run with your Dog - 6 km Stockholm

Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
Louise Hanell Schäferjogg Damer Kvinna Årsta 1992
Tuhyn Ly Schäferjogg Damer Kvinna Sollentuna 1901
Sebastian Kemvik Schäferjogg Herrar Man Göteborg 1991
Isabelle Lundqvist Schäferjogg Par Kvinna Upplands Väsby 1989
Sara Gabrielsson Schäferjogg Par Kvinna Skogås 1989
Linn Holm Schäferjogg Par Kvinna Solna 1989
Rasmus Holm Schäferjogg Par Man Solna 1986
Martina Gustafsson Schäferjogg Damer Kvinna Bromma 1987
Moa Melwin Schäferjogg Damer Kvinna Handen 1984
Julia Kloibhofer Eskilstuna Hunddressyrklubb Greyhound speed (vi vill vinna!) Damer Kvinna Eskilstuna 1994
Miriam Baas Umeå draghundsklubb Greyhound speed (vi vill vinna!) Damer Kvinna Nordmaling 1994
vanja malmbo Greyhound speed (vi vill vinna!) Damer Kvinna Leksand 1995
Jenny Hermansson Sbk Göteborgsavdelning Blodhundsstyle (vi går gärna) Damer Kvinna Åmål 1981
Simon Mohlin Greyhound speed (vi vill vinna!) Herrar Man Upplands Vasby 1991
Anne Kristin Veglo brolin Blodhundsstyle (vi går gärna) Par Kvinna Sandviken 1901
Annelie Olsson Schäferjogg Damer Kvinna Sandviken 1984
Michaela Gästgivar Gävle Bruksklubb Blodhundsstyle (vi går gärna) Damer Kvinna Gävle 1976
Jidde Dahlberg Srbs Greyhound speed (vi vill vinna!) Herrar Man Enköping 1978
Alexandra Cederstam Blodhundsstyle (vi går gärna) Par Kvinna Nacka 1990
Anna Palmqvist Schäferjogg Par Kvinna Bollnäs 1977
Martina Söderqvist Schäferjogg Par Kvinna Bollnäs 1991
Viktoria Widlund Schäferjogg Par Kvinna Bollnäs 1987
Ellinor Cederstam Blodhundsstyle (vi går gärna) Par Kvinna Vrena 1988
angelika bergström Schäferjogg Damer Kvinna Brandbergen 2000
Ann Osswald SKK Sthlm & ADB klubben Schäferjogg Damer Kvinna Huddinge 1967
Hanna Wiklander Greyhound speed (vi vill vinna!) Damer Kvinna Sundsvall 1995
Ulrika Wiklander Schäferjogg Damer Kvinna Sundsvall 1976
Cathrine Löfgren Svenska Riesenschnauzer klubben Schäferjogg Damer Kvinna Rönninge 1969
Jennifer Krafft Schäferjogg Damer Kvinna Saltsjö-boo 1971
Wenche Ruud Moseby Aurskog- Høland hundeklubb Schäferjogg Par Kvinna Fetsund 1969
Roger Furuseth Fet skiklubb Schäferjogg Par Man Fetsund 1974
Sandra Skoglund Henriksson AXA Sportclub Schäferjogg Damer Kvinna Handen 1979
Anna Pettersson Schäferjogg Damer Kvinna Vittinge 1983
Johan Palmér Ulricehamns OK Greyhound speed (vi vill vinna!) Herrar Man ULRICEHAMN OK 1982
Michael Andersson Svenska Riesenschnauzerklubben Schäferjogg Herrar Man Nykvarn 1975
Paul Lisowski Greyhound speed (vi vill vinna!) Herrar Stockholm 1984
Bodil Lundell Svenska Riesenschnauzer klubben SSLO Schäferjogg Damer Kvinna Järbo 1959
Joakim Leverstrom Svenska Riesenschnauzer klubben Schäferjogg Herrar Man Tungelsta 1964
Sebastian Romagnoli Schäferjogg Herrar Man Riala 1987
Åsa Hagberg Greyhound speed (vi vill vinna!) Damer Kvinna Uppsala 1962
Stina Mattsson Sbks Sthlmsavd Greyhound speed (vi vill vinna!) Damer Kvinna Bålsta 1990
Robert Ekman Team Toughracesweden Schäferjogg Herrar Man Norberg 1981
Ulrika Forsius Roslagens BK Schäferjogg Par Kvinna Norrtälje 1971
Hans Nilsson Schäferjogg Par Hägersten 1967
Katarina Granström Blodhundsstyle (vi går gärna) Damer Kvinna Norrsundet 1963
Catarina Nilsson Schäferjogg Hybridklass Kvinna Norrköping 1966
Dilia Cantillo Valencia Schäferjogg Hybridklass Kvinna Kolmården 1994
Eva Bjärud Hällefors BK Greyhound speed (vi vill vinna!) Damer Kvinna Dyltabruk 1984