Anmälda till Nätra Fjällskogslopp 2021 Avancerad sök

Motion - 15 km

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
80 Josefine Bodin Damer Kvinna Örnsköldsvik 1993
79 Andreas Sellin Herrar Man Domsjö 1974
10 Alma Söderlund Hägglunds Ski Team Damer Kvinna Moliden 2004
21 Mats Lidberg Bonässund Herrar Man Bonässund 1983
17 Thomas Söderlind Highcoast.sc Herrar Man Överhörnäs 1985
78 Henrik Eriksson Herrar Man Domsjö 1995
77 Kristine Åkerlund OK Branten Damer Kvinna Sandöverken 1977
76 Therese Björnler KB65 Damer Kvinna Köpmanholmen 1977
75 Johnny Forslund Vibyggerå SK Herrar Man Docksta 1971
74 Sebastian Heino Herrar Man Sidensjö 1989
73 Conny Eriksson Ömk Enduro Herrar Man Själevad 1974
72 Åsa Nyberg Damer Kvinna Sundsvall 1973
71 Ewa Näsström TTGU IF Damer Kvinna UMEÅ 1983
70 Jakob Eman Friskis & Svettis Herrar Man Köpmanholmen 1979
69 Rebecka Eman IF Friskis&Svettis Örnsköldsvik Damer Kvinna Köpmanholmen 1984
68 Nathalie Söderlind Damer Kvinna Örnsköldsvik 1996
67 Emma Sundelin Damer Kvinna Bergeforsen 1983
66 Patrik Westman Herrar Man Sundsvall 1987
65 Jonas Fahrni All Blacks Thun Herrar Man Örnsköldsvik 1991
64 Bernt Westin Herrar Man Örnsköldsvik 1950
63 Bertil Vallrud Herrar Man Bjurholm 1956
62 Emma Wikner Damer Kvinna Docksta 1985
61 Anders Wallenius Domsjö IF Herrar Man Domsjö 1979
60 Sara Andersson Damer Kvinna Domsjö 1988
59 Lena-Maria Vallrud Damer Kvinna Bjästa 1985
58 Joel Hallberg Herrar Man Hedemora 1992
57 Mattias Nordin Herrar Man Sidensjö 1981
56 Annika Edström Wedin Damer Kvinna Ullånger 1984
55 Therese Olofsson Damer Kvinna Docksta 1983
54 Kristina Wedin Damer Kvinna Docksta 1981
53 Jessica Svensson DLK Damer Kvinna Docksta 1977
52 Niklas Gandal TTGU IF Herrar Man Umeå 1984
51 Robin Fridlund Herrar Man Bjästa 1988
50 Tomas Lindblom Nordingrå sk Herrar Man Nordingrå 1977
49 Martin Böhlenius Nordingrå SK Herrar Man Ullånger 1975
48 Fred Wahlberg - Herrar Man Örnsköldsvik 1988
47 Zimon Sjöberg ÖRNSKÖLDSVIK Herrar Man Örnsköldsvik 1991
46 Jonas Romin Örnsköldsvik Herrar Man Örnsköldsvik 1988
45 Pär Nordlander NKK Herrar Man BJÄSTA 1974
44 Linnea Karlsson Damer Kvinna Domsjö 1988
43 Jesper Strömberg Herrar Man Husum 1987
42 Per Vestin Sundsvall Herrar Man Sundsvall 1980
41 Håkan Jonsson Stringo Herrar Man Domsjö 1973
40 Tone Gabriels SJÄLEVAD Damer Kvinna Själevad 1987
39 Emil Jonze Herrar Man Örnsköldsvik 1982
38 Marcus Backlund Herrar Man Arnäsvall 1986
37 Martina Sedin Damer Kvinna Örnsköldsvik 1986
36 Joel Nilsson Herrar Man Umeå 1998
35 Julia Lundberg Damer Kvinna Örnsköldsvik 1992
34 Linda Nordlander Damer Kvinna Bjästa 1975
33 Jens Lundqvist Husum skidklubb Herrar Man Husum 1985
32 Daniel Granberg Mellansels IF Herrar Man Mellansel 1980
31 Henrik Lundström ÖMK Motocross och Enduro Herrar Man Örnsköldsvik 1978
30 Thomas Didriksson Team nordic trail Herrar Man Örnsköldsvik 1982
29 Tommaso De Rosa High Coast Runner Herrar Man Docksta 1964
28 Robert Engström Bjästa Herrar Man Bjästa 1969
27 Linn Norberg Damer Kvinna Husum 1988
26 Emma Näsman Husum Damer Kvinna Husum 1983
25 Magdalena Österlund Damer Kvinna Själevad 1981
24 Magnus Isaksson Arnäsvall Herrar Man Örnsköldsvik 1973
23 Anny Isaksson Damer Kvinna Arnäsvall 1987
101 Jenny Svensson Damer Kvinna Örnsköldsvik 1978
22 Mattias Olofsson Örnsköldsvik Herrar Man Örnsköldsvik 1976
20 Arne Eriksson Herrar Man Domsjö 1959
19 Oscar Kull Herrar Man Örnsköldsvik 1992
18 Christoffer Westerin Herrar Man Örnsköldsvik 1991
102 Katrina Greenwood TNT Ö-vik Damer Kvinna Arnäsvall 1977
15 Tomas Vågstedt Nola roadrunners Herrar Man Arnäsvall 1981
16 Lina Vågstedt Hjälta/Tävra AIK Damer Kvinna Arnäsvall 1983
14 Lars Hägglund Nola Road Runners Herrar Man Bonässund 1977
13 Patrik Vestin Nola Road Runners Herrar Man Köpmanholmen 1967
12 Hans Jonsson Nola Road Runners Herrar Man Örnskoldsvik 1959
11 Mikael Kristiansson Herrar Man Köpmanholmen 1966
9 Håkan Thelin Nätraälven Skog Herrar Man Domsjö 1981
8 Fredrik Nilsson CK Örnen Herrar Man Domsjö 1968
7 Elin Gustafsson CK Örnen Damer Kvinna Örnsköldsvik 1989
6 Johan Jansson Örnsköldsvik Herrar Man Örnsköldsvik 1990
5 dennis nordin Herrar Man själevad 1991
4 Axel Sidner Herrar Man Uppsala 1997
3 Jenny Edblom - Damer Kvinna Örnsköldsvik 1985
2 Heidi Lundgren Damer Kvinna Örnsköldsvik 1989
1 Caroline Olsson Damer Kvinna Bjästa 1991

Motion - 8 km

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
86 Ann Lundkvist Bonässund Damer Kvinna Bonässund 1983
87 Jessica Näsström Damer Kvinna Domsjö 1971
99 Nina Nilsson Arnäs IF Damer Kvinna Örnsköldsvik 1974
100 Vilmer Nilsson Arnäs IF Herrar Man Örnsköldsvik 2010
98 Adrianne Edblad KB65 Damlag Damer Kvinna Bjästa 1986
97 Bo Åkerlund OK Branten Herrar Man Sandöverken 1969
96 Sara Vedin Härnösand Damer Kvinna Härnösand 1988
95 Linus Bringsaas Highcoast.sc Herrar Man Domsjö 1986
94 Andreas Öberg Herrar Man Domsjö 1978
93 Rachel Collins Damer Kvinna Hedemora 1993
91 Sten Robin Bergqvist Övik Herrar Man Övik 1953
92 Tuva Kahlbom Övik Damer Kvinna Övik 2006
90 Per-Olov Svensson Herrar Man Sollefteå 1955
89 Therese Hälldahl Damer Kvinna Överhörnäs 1980
88 Christoffer Gidlund Herrar Man Köpmanholmen 1993