Anmälda till Nätra Fjällskogslopp 2022 Avancerad sök

Motion - 15 km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Therese Eneroth Damer Kvinna Bjästa 1982
Henrik Åström Nätra GIF Herrar Man Bjästa 1972
Anna-Karin Arvidsson Pifk Damer Kvinna ÖrnskÖldsvik 1983
Rebecka Eman IF Friskis&Svettis Örnsköldsvik Damer Kvinna KÖPMANHOLMEN 1984
Maria Gustafsson Pifk Damer Kvinna Domsjö 1973
Daniel Granberg MellanselsIF Herrar Man Mellansel 1980
Mikael Lundin CoreIT Herrar Man Domsjö 1982
Fredrik Lindström Anundsjö IF Herrar Man Örnsköldsvik 1989
Emil Gyllroth Hägglunds ski team Herrar Man Järved 1986
Mattias Nordin Sidensjö IK Herrar Man Sidensjö 1981
Roger Sandin Herrar Man Själevad 1986
Anna Fohlin Öbacka löparklubb Damer Kvinna Härnösand 1966
Göran Toljamo Herrar Man Björna 1976
Dennis Dahllund Team MDB Herrar Man Ullånger 1995
Anna Vågberg Team MDB Damer Kvinna Ullånger 1991
Jennie Dahllund Team MDB Damer Kvinna Sandöverken 1977
Mikael Dahllund Team MDB Herrar Man Sandöverken 1967
Hans Ingvar Jonsson NolaRoadRunner Herrar Man Örnsköldsvik 1959
Fredrik Persson Herrar Man Noraström 1982
Kalle Jungell Herrar Man Docksta 1992
Heidi Lundgren Damer Kvinna Örnsköldsvik 1989
Kim Lundgren Herrar Man Örnsköldsvik 1986
Oskar Ullsten Herrar Man Köpmanholmen 1982
Pär Edblom Herrar Man Örnsköldsvik 1985
Jenny Edblom Damer Kvinna Örnsköldsvik 1985
Emil Ullsten Electrolux Home Herrar Man Örnsköldsvik 1989
Arne Eriksson Domsjö Herrar Man Domsjö 1959
Jens Sundell OK Branten Herrar Man Nordingrå 1983
Henrik Lundström ÖMK Motocross och Enduro Herrar Man Örnsköldsvik 1978
Petter Morén Nola road runners Herrar Man Domsjö 1975
Fredrik Sjögren Nätra SK Herrar Man Bjästa 1989
Tommaso De Rosa RRCM Road Runners Club Milano Herrar Man Docksta 1964
Mikael Kristiansson Herrar Man ÖrnskÖldsvik 1966
Per Vestin Herrar Man Sundsvall 1980
Fredrik Nilsson CK Örnen Herrar Man Domsjö 1968
Elin Gustafsson Ck Örnen Damer Kvinna Örnsköldsvik 1989

Motion - 8 km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Patrik Vestin Nola Road Runners Herrar Man Köpmanholmen 1967
Lenore Berglund CoreIT Damer Kvinna Domsjö 1996
Åsa Ledin CK-Örnen Damer Kvinna Själevad 1973
Britt-Marie Törnquist Damer Kvinna Örnsköldsvik 1961
Carina Eriksson Damer Kvinna Bonässund 1970
Charlotte Selin Damer Kvinna ÖverhÖrnÄs 1978
Kerstin Willebrand Damer Kvinna Bjästa 1988
Louise Byström Sidensjö Damer Kvinna Sidensjö 1987

Barn - 2 km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Hugo Nordin Sidensjö IK Man Sidensjö 2009
Fabian Vallrud Bjästa Man Bjästa 2011
Sofia Eneroth NGIF Kvinna Bjästa 2011
Freja Eneroth Kvinna Bjästa 2011
Frode Eneroth Nätra GIF Man Bjästa 2014
Victor Brännström Dynesius Nätra Gif Man Bjästa 2013
Tyra Brännström Dynesius Nätra GIF Kvinna Bjästa 2010
Lilly Leonhed Kvinna Örnsköldsvik 2018
Leonhed Ture Man Örnsköldsvik 2015
Gabriela Valkovska Nätra GIF Kvinna Bjästa 2011
Axel Byström Sidensjö IK Man Sidensjö 2014
Algot Byström Sidensjö IK Man Sidensjö 2016
Maja Wernersson Nätra GIF Kvinna Köpmanholmen 2018
Sixten Kristoffersson Nätra GIF Man Bjästa 2014
Wilma Kristoffersson Bjästa Kvinna Bjästa 2016