Anmälda till Nätra Fjällskogslopp 2022 - Motion - 15 km Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
70 Johan Jansson TBR Herrar Man Örnsköldsvik 1990
69 Ezio Marchetti Merelle Team Herrar Man Sundsvall 1993
68 Anders Wallenius Domsjö IF Herrar Man Domsjö 1979
67 Thomas Altin Bjästa Herrar Man Bjästa 1968
66 Lars Sjöström DOMSJÖ FABRIKER Herrar Man Domsjö 1974
65 Emilia Johansson Hägglunds Ski Team Damer Kvinna Örnsköldsvik 2004
49 Robert Åström Hägglunds ski team Herrar Man Bjästa 1976
46 Anna Näsström Fröstdal Damer Kvinna Bjästa 1984
47 Lisa Danielson Damer Kvinna Årsta 1991
48 Gustaf Åström Fröstdal Herrar Man Bjästa 1984
45 Daniel Nilsson Herrar Man Själevad 1982
44 Patrik Öberg Örnsköldsvik Herrar Man ÖNSKÖLDSVIK 1975
43 Fredrik Brodin CoreIT Herrar Man Örnsköldsvik 1989
42 Robert Engström Åmynnet Herrar Man Bjästa 1969
41 Bernt Westin ÅOF Herrar Man Örnsköldsvik 1950
40 Marie Hellstrand Skorpeds SK Damer Kvinna Skorped 1967
39 Anna Torgrimsson Damer Kvinna Bredbyn 1978
38 Ida Näslund Sidensjö ik Damer Kvinna Sidensjö 1983
37 Filip Häggström CoreIT Herrar Man Örnsköldsvik 1992
36 Jim Rönnlund CoreIT Herrar Man Själevad 1974
35 Therese Eneroth Damer Kvinna Bjästa 1982
34 Henrik Åström Nätra GIF Herrar Man Bjästa 1972
33 Anna-Karin Arvidsson Pifk Damer Kvinna ÖrnskÖldsvik 1983
32 Rebecka Eman IF Friskis&Svettis Örnsköldsvik Damer Kvinna KÖPMANHOLMEN 1984
31 Maria Gustafsson Pifk Damer Kvinna Domsjö 1973
30 Daniel Granberg MellanselsIF Herrar Man Mellansel 1980
29 Mikael Lundin CoreIT Herrar Man Domsjö 1982
28 Fredrik Lindström Anundsjö IF Herrar Man Örnsköldsvik 1989
27 Emil Gyllroth Hägglunds ski team Herrar Man Järved 1986
26 Mattias Nordin Sidensjö IK Herrar Man Sidensjö 1981
25 Roger Sandin Herrar Man Själevad 1986
24 Anna Fohlin Öbacka löparklubb Damer Kvinna Härnösand 1966
23 Göran Toljamo Herrar Man Björna 1976
21 Dennis Dahllund Team MDB Herrar Man Ullånger 1995
22 Anna Vågberg Team MDB Damer Kvinna Ullånger 1991
19 Jennie Dahllund Team MDB Damer Kvinna Sandöverken 1977
20 Mikael Dahllund Team MDB Herrar Man Sandöverken 1967
200 Hans Ingvar Jonsson NolaRoadRunner Herrar Man Örnsköldsvik 1959
18 Fredrik Persson Herrar Man Noraström 1982
17 Kalle Jungell Herrar Man Docksta 1992
15 Heidi Lundgren Damer Kvinna Örnsköldsvik 1989
16 Kim Lundgren Herrar Man Örnsköldsvik 1986
14 Oskar Ullsten Herrar Man Köpmanholmen 1982
12 Pär Edblom Herrar Man Örnsköldsvik 1985
13 Jenny Edblom Damer Kvinna Örnsköldsvik 1985
11 Emil Ullsten Electrolux Home Herrar Man Örnsköldsvik 1989
10 Arne Eriksson Domsjö Herrar Man Domsjö 1959
9 Jens Sundell OK Branten Herrar Man Nordingrå 1983
8 Henrik Lundström ÖMK Motocross och Enduro Herrar Man Örnsköldsvik 1978
7 Petter Morén Nola road runners Herrar Man Domsjö 1975
6 Fredrik Sjögren Nätra SK Herrar Man Bjästa 1989
5 Tommaso De Rosa RRCM Road Runners Club Milano Herrar Man Docksta 1964
4 Mikael Kristiansson Herrar Man ÖrnskÖldsvik 1966
3 Per Vestin Herrar Man Sundsvall 1980
2 Fredrik Nilsson CK Örnen Herrar Man Domsjö 1968
1 Elin Gustafsson Ck Örnen Damer Kvinna Örnsköldsvik 1989
Till anmälan för Motion - 15 km