Anmälda till Lunchloppet Avancerad sök

Lunchloppet Djurgården - maj

Namn Klubb Kön Ort
Stefan Olsson Man
Jennie Sterner Kvinna
Mårten Eidevall Man
Philip Seweling - Man

Lunchloppet Tanto - juni

Startnummer Namn Klubb Kön Ort
24 Stefan Olsson Man
23 Henna Lampinen Kvinna
22 Petter Beijer IF Linnea Man
21 Kalle Eriksson IF Linnéa Man
20 Daniel Förberg Fredrikshofs FIF Man
19 Victor Dahl Race & Shine Sports Club Man
18 Dennis Selsborg Runacadamy IF Man
17 Mats Liljegren Team Skavsåret IF Man
16 Erik Larm Man
15 Thomas Bäckström IF Linnea Man
14 Jan Hindolff Man

Lunchloppet Solna - juni

Startnummer Namn Klubb Kön Ort
19 Bonnie Tran Kvinna
18 Henna Lampinen Kvinna
16 Rebecka Moberg rebecka&malin Kvinna
17 malin tulehag rebecka&malin Kvinna
15 Karin Norden Kvinna
14 Jonna Kihlman Kvinna
13 Kim Nilsson Pers vänner Man
12 Veli-Matti Soukka Man
11 Per Eriksson Norbergs CK Man
10 Anders Laurell Idrottskliniken Man

Lunchloppet Djurgården - juni

Startnummer Namn Klubb Kön Ort
22 Roger Lindqvist XC Sthlm Ski Club Man
21 Elin Henriksson Kvinna
20 Wilhelm Hermansson Man
18 Johan Gustafsson SVOA IF Man
19 Mattias Klang Cräfft beer runners Man
16 Philip Bentzer ss04 Man
17 Kristoffer Borrman AIK Man
15 Katarina Dybeck My Happy elephant Kvinna
14 Jakob Larsson Man
13 Per Eriksson Norbergs CK Man
12 Jan Hindolff Man
11 Kim Nilsson Pers vänner Man
10 Arina Thorén ASICS Frontrunner/ IF Linnea Kvinna

Lunchloppet Tanto - aug

Startnummer Namn Klubb Kön Ort
26 Weronika Brzuchalska Lina marathon club Kvinna
25 Max Larsson Systoliskt flåsljud Man
24 Teresa Wulff Kvinna
23 Claes Theander HiQ Sports Club Man
22 Oskar Löfbom Arjeplogs Sportklubb ASK Man
21 Henna Lampinen Kvinna
20 Magnus Blomdahl Friskis & Svettis Stockholm Man
19 Mats Liljegren Team Skavsåret IF Man
18 Erik Larm Man
17 Olof Carl Axel Plan Man
16 Mirjam Lidberg Runacademy If Kvinna
15 Jan Hindolff Man
14 Louise Hellqvist Sanshin Karateklubb Kvinna
13 viktor sundberg Man
12 Anna Nilsson Tullinge SK Kvinna
11 Sanna Elfving Kvinna
10 Susanne Danielsson Kvinna

Lunchloppet Solna - aug

Startnummer Namn Klubb Kön Ort
27 Magnus Blomdahl Friskis & Svettis Stockholm Man
26 Bonnie Tran Kvinna
25 Teresa Wulff Kvinna
24 Pia Tammisto SEB Kvinna
23 Linda Wright Med Sebastian Kvinna
22 Mikael Anttila SEB IF Man
21 Max Larsson Systoliskt Flåsljud Man
20 Erik Sundström Man
19 Henna Lampinen Kvinna
18 Anders Hjertén SEB Man
17 Karin Norden Tieto Kvinna
16 John Carlbäck SEB Man
15 Theo Rosell Man
14 Olof Plan LK Systoliskt flåsljud Man
13 Elenor Larsson Kvinna
12 viktor sundberg Man
11 Britta Alstad Kvinna
10 Anders Laurell Idrottskliniken Man

Lunchloppet Djurgården - aug

Startnummer Namn Klubb Kön Ort
20 Karin Sjödin Medpeople Kvinna
19 Thomas Nystedt Man
18 viktor sundberg Man
17 Ellen Bernhardtson SEB Kvinna
16 Jakob Sandelius SEB Man
15 Johan Lundberg SEB Man
14 Anders Boström SEB Man
13 Mats Sköldmark SEB Man
12 Mathias Dalshagen SEB Man
11 Susanna Haglund SEB Kvinna
10 Monica Hörnfeldt SEB Kvinna

Lunchloppet Kista - aug

Inga anmälda
Namn Klubb Kön Ort

Lunchloppet Tanto - sep

Inga anmälda
Startnummer Namn Klubb Kön Ort

Lunchloppet Solna - sep

Inga anmälda
Startnummer Namn Klubb Kön Ort

Lunchloppet Djurgården - sep

Inga anmälda
Startnummer Namn Klubb Kön Ort