Anmälda till Bocksten TrailRun Winter 2020 Avancerad sök

BTR 5 KM

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Anna Jakobsson Olsson Vallda Kvinna Vallda 1978
Frida Mannfolk Ulricehamns OK Kvinna Ulricehamn 1965
Stina Johannesson Kvinna Frillesås 1972
Nathalie Rubin Varbergs Brukshundklubb Kvinna Kungsbacka 1993
Sara Nilsson Kvinna Hällingsjö 1985
Johanna Ljunggren Kungsbacka Kvinna Kungsbacka 1991
Petra Lind Kvinna Vallda 1976
Katarina Christenson Onsala Kvinna Onsala 1971
Lisa Jansson Kvinna Göteborg 1990
Maria Björstrand Kvinna Bor 1988
Matilda Andersson Kvinna Varberg 1997
Christina Andersson Kvinna Varberg 1966
Eliana Vitolo THE OCR GYM Kvinna Göteborg 1992
Angelica Andersson Ringhals IF Kvinna Varberg 1975
Maria Davidsson IK dran Kvinna Veddige 1976
Erika Settervik Ringhals IF Kvinna Varberg 1978
Lars Olsson THE OCR GYM Man Skepplanda 1974
Martin Bohlin THE OCR GYM Man Göteborg 1971
sara Olsson THE OCR GYM Kvinna Skepplanda 1975
Håkan Leo Man Lindome 1963
Lena Ragneskog Göteborg Kvinna Göteborg 1970
Sofie Nilsson Hår&Häpna Kvinna Vinberg 1994
Farideh Moharramkhani Kvinna Göteborg 1978
Maria Johansson Kvinna Vallda 1976
Björn Böna Karlsson Kexholms SK orientering Åseda Man Åseda 1969
Michaela Thrun CNT Kvinna Stockholm 1980
Christofer Ahlskog Man Spekeröd 1987
Patrik Ryttestål Man Ulricehamn 1983
Carlos Ibanez Man Spekeröd 1986
Cecilia Johnsson Friskare Steg Kvinna Fjärås 1980
Lisella Johnsson Friskare Steg Kvinna Fjärås 2007
Steffen Knak Man Torup 1984
Göran kytöharju rydöbruk Man rydöbruk 1971
Sara Danielsson Umara Sports Club Kvinna Partille 1987
Madelene Ahlström Kvinna Frillesås 1983
Caroline Lundqvist StarkMamma Kvinna Träslövsläge 1987
Sonja Erlandsson Kvinna GÖTEBORG 1977

BTR 12 KM

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Lars Carlsson THC Man Ängelholm 1978
Sofia Linsten Kvinna Frillesås 1985
Malin Holmström Kvinna Frillesås 1985
Jennie Matlak Dark Trail Runners Kvinna Alingsås 1980
Christer Mannfolk Runacademy IF Man Ulricehamn 1960
Petter Hjelte Man Varberg 1985
Elisabeth Andersson Kvinna Varberg 1979
Marie Dahlen Ulricehamn OK Kvinna Ulricehamn 1982
Lisa Nelson Runacademy IF Kvinna Borås 1982
Anna Englund Team Bunkern Kvinna Hisings Kärra 1969
Urban Gustafsson Klubb Simpelt Man Varberg 1983
Karl Gottfridsson Klubb Simpelt Man Varberg 1985
Christoffer Andersson Klubb Simpelt Man 1983
Jonas Kristiansson Klubb Simpelt Man Tvååker 1984
Mona Bengtsson Springgruppen Kvinna Eslöv 1972
Olle Fält Varberg Man Varberg 1989
Jessica Petersson Malmö Kvinna Malmö 1981
Anna Runemark Kvinna Lund 1982
Peter Henriksson Löparsinglarna Man Falkenberg 1976
Jessica Holländare Runacademy if Kvinna Limmared 1983
Martin Jönsson LTM Man Varberg 1976
Jens Karlsson Man Kungsbacka 1988
Håkan Balcker Vikens OK Man Viken 1958
Johan Mood Eksjö Man Eksjö 1988
Petra Lögdberg Kvinna Höganäs 1973
christer jansson Team Nordic Trail Man Ljungskile 1965
Carina Jansson Klinte Team Nordic Trail Kvinna Ljungskile 1966
Amanda Hasselgren Kvinna Glommen 1978
Emma Larsson Team Nordic Trail Kvinna Göteborg 1978
Catarina Helamb Kvinna Mölndal 1971
Mark Wemhöner Man Kungsbacka 1979
Anna Lindstrand Vincita Wellness Kvinna Västra Frölunda 1973
Lars Daun Man Borås 1959
Christian Johansson Varberg Man Varberg 1986
Johan Skoglund Man SKÄLLINGE 1987
Daniel Svensson Hindås SK Man Hällingsjö 1983
Marcus Nygren Man Varberg 1975
Daniel Ericsson Man Varberg 1996
Lina Jacobsson Kvinna Veddige 1993
Jonas Gudmundsson Man Varberg 1991
Caroline Norin Forest Femmes Kvinna Göteborg 1987
Linda Bellvik Unicorns Kvinna Frillesås 1977
Magnus Bellvik Unicorns Man Frillesås 1976
Fredrik Ahlqvist Unicorns Man Fjärås 1974
Ulrika Ahlqvist Unicorns Kvinna Fjärås 1974
Torbjörn Vittfarne DRT Kungsbacka Man Vallda 1966
Ulrika Grönérus The OCR GYM Kvinna Göteborg 1972
Anne Lautala Team Bunkern Kvinna Göteborg 1968
Joakim Jonasson Göteborg Man Göteborg 1986
Nina Borgelind Kvinna Fjärås 1971
Mattias Nilsson Lonesome runners Man Herrljunga 1975
Stefan Måssebäck THE OCR GYM Man Torslanda 1969
Lina Högberg THE OCR GYM Kvinna Göteborg 1976
Sofia Gustafsson THEOCRGYM Kvinna Mölndal 1990
Ida Sande Kvinna Västra Frölunda 1985
Stephan Lonntorp THE OCR GYM Man Jonsered 1979
Viktor Byhr THE OCR GYM Man Hålanda 1981
Daniel Hörland Man Alingsås 1982
Magnus Svalin Man Kungsbacka 1978
Maria Stålhammar Kvinna Mölndal 1978
Kajsa-Stina Bekken Forest femmes Kvinna Göteborg 1986
Susanne Svanberg Team Bunkern Kvinna Torslanda 1970
Helena Elfstigen Team Benkern Kvinna Nol 1968
Gittan Sinclair Klippan Kvinna Klippan 1958
Icka Stövegård Actic Friskvågen Kvinna Varberg 1967
Linda Nöjd Ringhals IF Kvinna Varberg 1983
Henrik Ragneskog Göteborg Man Göteborg 1975
Emma Henriksson Kvinna Göteborg 1987
Martin Yngvesson Los sangrias Man Falkenberg 1978
Jana Hartelius Kvinna Göteborg 1987
Inger Magnusson Team Bunkern Kvinna Hisings Kärra 1967
Christoffer Hedman Man Höganäs 1986
Albin Stormvinter Man Åskloster 1983
Malin Gutierrez Team Bunkern Kvinna Göteborg 1970
Cornelia Hjertsson Hår&Häpna Kvinna Vinberg 1982
Hanna Wallin Hår&Häpna Kvinna Vinberg 1989
Patrik Olsson Man Träslövsläge 1963
Pia Johansson Kvinna Mölndal 1970
Peter Hansson Ringhals IF Man Åsa 1969
Caroline Andersson Ringhals IF Kvinna Mölndal 1991
Magnus Bäverås Göteborg Man Göteborg 1969
Daniel Törnblad Man Tvååker 1985
Sergei Shebalin Elmhults Sport Club Man Älmhult 1974
Magnus Weddig Man Varberg 1968
Helena Nilsson Lerkil Kvinna Vallda 1976
Charlotte Brügge Lundgren Kvinna Vallda 1974
Catrin Johansson Team Julia Kvinna Varberg 1970
Annie Ljungblad Kvinna Tvååker 1998
Marie Ljungblad Kvinna Tvååker 1978
Sofia Eriksson Team Bunkern Kvinna Göteborg 1969
Carina Arvidsson Kvinna Veddige 1957
Anita Ek Falkenberg Kvinna Heberg 1975
Thomas Ek Falkenberg Man Heberg 1967
Elin Grybäck Gillheimer Kvinna Fornåsa 1989
Madeleine Gillheimer Kvinna Fornåsa 1994
Marie Fredriksson Gunnebo Girls Kvinna Öjersjö 1973
Mika Kuusinen Rebel Runners Man Fjärås 1978
Bjarne Ljungfalk VARBERG Man VARBERG 1982
Eleonor Mirmark Kvinna Mölndal 1983
Peter Widholm Pete elit Man Mölndal 1971
Tomas Totto Karlsson Kexholms SK Orientering Åseda Man Kexholms SK Åseda 1967
Ulrika Alexandersson Gunnebo Girls Kvinna Mölndal 1977
Anna Nilsson Gunnebo girls Kvinna Mölndal 1970
Gunhild Olsson Kvinna Mölndal 1978
Nina Sahlgren Gunnebo Girls Kvinna 1978
Jonas Larsson Broaryds Goif Man Broaryd 1981
Cissi Meltzer Golden Wellness Kvinna Varberg 1971
Stefan Johnsson Friskare Steg Man Fjärås 1980
Sara Karlsson OCT Halmstad Kvinna Halmstad 1979
Jessica Gunnarsson Halmstad gymnastik och roddförening Kvinna Halmstad 1982
Hans Rane DRT Kungsbacka Man Kungsbacka 1963
Elin Levin Gunnebo Girls Kvinna Mölndal 1978
Margareta Huhta Nilsson Team Bunkern Kvinna Torslanda 1969
Kristian Andersson Göteborg Man GÖTEBORG 1974
Peter Andersson Vattenfall IF Trollhättan Man Varberg 1973

BTR 24 KM

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Magnus Fogelblad DRT Kungsbacka Man Kungsbacka 1969
Helejna Larsson Team Party Party Kvinna Göteborg 1969
Martin Eriksson Team Party Party Man Göteborg 1966
Linda Ivarsson Team Party Party Kvinna Göteborg 1979
Lisa Wallin Markbygdens OK Kvinna GÖTEBORG 1994
Magnus Wallin Markbygdens OK Man GÖTEBORG 1962
Robin Eriksson Man Landvetter 1988
Staffan Martinsson Kalmar RC Triathlon Man Kalmar 1984
Johan Brodén Jönköping Man Jönköping 1981
Mikael Andersson Dark Trail Runners Man Tenhult 1978
Dan Davidsson Man Hishult 1983
Fredrik Gabrielsson Falkenberg Man Falkenberg 1981
Josefin Åkesson springande tjejer Kvinna Jonsered 1993
Anders Nilsson Man Mörarp 1985
Johan Söderman Göinge Trail / Varberg Man Varberg 1984
Marcus Andersson Man Varberg 1982
Mikael Svalstrand Sea Kayak Billdal Man Billdal 1966
Joakim Lövgren Man Borås 1959
Johan Simmons lomma Man Lomma 1977
Martin Jakubowski Team Nordic Trail Helsingborg Man Helsingborg 1984
Lena Athley Kvinna GEMLA 1978
Giesela Bergh Lonesome runners Kvinna Herrljunga 1963
Fredrik Düring TeamNordicTrail Man VästraFrölunda 1977
Erik Augustsson Man Ytterby 1991
Daniel Wijk Los selvaticos Man Varberg 1981
Daniel Steen Man Träslövsläge 1981
Git Sverrisson Team Nordic Trail Kvinna Ödåkra 1975
Kristofer Karlsson Man Kungsbacka 1972
Johanna Bengtsson Kvinna Annerstad 1980
daniel samuelsson vislanda Man vislanda 1989
Sebastian Levinsson Man Varberg 1989
Pia Svensson Team Powerwoman/Svensktträningsfolk IF Kvinna Falköping 1984
Helen Gustafsson Kvinna Varberg 1968
Tove Hjertonsson Kvinna Rydebäck 1989
Ida Wemhöner THE Cross factory Kvinna Kungsbacka 1984
Thomas Gunnarsson Falkenberg RR Man Trelleborg 1970
Fredrik Hedelin DRT Kungsbacka Man Onsala 1970
Linda Segerfelt Kvinna Göteborg 1991
Jesper Pehrsson Falkenbergs RR Man Falkenberg 1970
pontus dymén THE OCR GYM Man Göteborg 1988
Julia Wramling Läjet surf’n’run Kvinna Träslövsläge 1979
Andrea Sinclair Klippan Man Klippan 1970
Carl-Johan Rosdahl Man Ängelholm 1983
Sara Henningsson Kvinna Kvidinge 1974
Håkan Karlsson Man Kvidinge 1979
Daniel Elowson IK GRANIT Man Mölnlycke 1984
Robert Helgesson Hunnebostrand Man Hunnebostrand 1964
Ulrika Lilliebjelke Lysekils SLF Kvinna Lysekil 1972
Pontus Nyman Räddningstjänsten Höganäs Man Viken 1992
Anders Dahl Man Kungsbacka 1980
Magnus Thene RTJ Höganäs Man Höganäs 1973
Martin Wetterberg PUMA Nordic AB Man Helsingborg 1980
Andrew Young DRT Kungsbacka Man Kungsbacka 1978
Marcus Vahlström IK Göpa Man Varberg 1978
Kitt Iversen Rebel Runners Kvinna Fjärås 1978
Fredrik Eriksson Mjölby södra Man Varberg 1980
Louise Brattström Stolt CNT Kvinna Tvååker 1984
Mikael Printz CNT Man Stockholm 1979
Andreas Yngvesson Los Sangrias Man Falkenberg 1975
Kalle Holmström The FatFrogs Man Landvetter 1981
Fredrik Hedelin DRT Kungsbacka Man Onsala 1970
Patrik Eriksson The FatFrogs Man Mölndal 1981
Rikard Svensson ULC Man Nödinge 1987
Emmelie Andersson ULC Kvinna Nygård 1991
Johanna Nilsson Falkenbergs RR Kvinna Falkenberg 1984
Andreas Anderberg Sebbens vänner Man Göteborg 1982
Susanna Isegran Team Power Woman Athletics Kvinna Lindome 1970
Richard Celius Sweden Runners Man Hällingsjö 1981