Anmälda till Vårtävlingarna 2020 Avancerad sök

Vårtävlingarna 8 km

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
1946 Clara Antonelli Damer Västra Frölunda 2006
1945 Anders Hederskog Göteborg Herrar Göteborg 1985
1944 Anders Härdner Herrar Göteborg 1963
1942 Bruno Mannerström-Molin Klubblös Herrar Hisnings Backa 2003
1943 David Molin Solvikingarna Herrar Hisnings Backa 1974
1941 Olle Leibe Bergstedt Solvikingarna Herrar Sätila 2001
1940 Jonas Zelleroth Solvikingarna Herrar Göteborg 1984
1939 Jens Erixon Herrar Göteborg 1987
1938 Anders Bülow Olofstorp Herrar Olofstorp 1971
1936 Max Peter Bejmer IFK Göteborg Herrar Göteborg 1992
1937 Mikael Karlsson Herrar Göteborg 1974
1935 Malin Westmalm Team Minos SC Damer Ulricehamn 1989
1934 Johan Nilsson Herrar Göteborg 1974
1933 Mikael Eriksson Hälle IF Herrar Kullavik 1980
1932 Daniel Lindgren Herrar Göteborg 1973
1931 Therese Svanberg Damer Göteborg 1987
1928 André Andersson Uddevalla SK / Lonesome runners Herrar Uddevalla 1974
1929 Luba Nilsson Kungälvs orienteringsklubb Damer YTTERBY 1976
1930 Alexander Nilsson Kungälvs orienteringsklubb Herrar YTTERBY 2006
1927 Martin Flinta Thulecrew.com Herrar Mölndal 1973
1925 Anna-Lisa Lundqvist Skenninge IK Damer Skänninge 2009
1926 Fredrik Lundqvist Skenninge IK Herrar Skänninge 1967
1924 Petra Smulter Damer Göteborg 1988
1922 Hampus Börjesson Ullevi fk Herrar Göteborg 1994
1923 Hussain Ibrahim Ullevi Fk Herrar Göteborg 1998
1921 Andreas Åhwall Trollhättan Herrar Trollhättan 1989
1920 Jonatan Wårdh Herrar Göteborg 1990
1919 Klas Johnsson Sisjön Swimrun Herrar Mölndal 1982
1918 Jonatan Fahlén Proletären FF Herrar Göteborg 1990
1915 Anton Svanå Herrar Göteborg 1991
1916 Maja Svanå Damer Billdal 1996
1914 Niklas Rung Lerum Friidrott Herrar Floda 1901
1917 Bjarne Koning Team Löplabbet Herrar Öjersö 1967
1913 Adam Brandt Solvikingarna Herrar Göteborg 1992
1912 Marcus Jansson Runacademy Herrar Mölndal 1977
1910 Matilda Krüger Damer Kungälv 1993
1911 Johan Hederstedt Herrar Kungälv 1982
1909 Niklas Wiberg Solvikingarna Herrar Hisings Backa 1994
1905 Jonathan Norrman Bohus IF Herrar Surte 2003
1906 Emma Norrman Bohus IF Damer Surte 2005
1907 Lars Norrman Herrar Surte 1968
1908 Camilla Norrman Damer Surte 1975
1904 Henrik Hansson Strömstad Löparklubb Herrar Göteborg 1989
1903 Robert Alexandersson Göteborg Herrar Göteborg 1990
1902 Adam Selldén Herrar Göteborg 1990
1901 Wilma Ehrnborg Mölndals AIK Damer Mölndal 2006
1900 Pierre Lavaine Herrar Alingsås 1967
1898 Viktor Karlsson Göteborg Herrar Göteborg 1972
1899 Jenny Johannesson Mullsjö SOK Damer Mullsjö 1976
1895 Ivana Trogrlic Damer Göteborg 1980
1896 Håkan Edqvist Herrar Göteborg 1983
1897 Christopher Stenberg Sjöviks SK Herrar Sjövik 1986
1894 Anton Svenungsson Swedish running maffia Herrar Mölndal 1993
1893 Tor Leander Herrar Hägersten 1999
1892 Victor Dahlgren Brattås CK Herrar Henån 1990
1891 Kirsi Nurmi IFK Göteborg Orientering Damer Göteborg 1992
1890 Stina Lindskog Damer Göteborg 1990
1889 Noah Svedberg Sävedalens AIK Herrar Göteborg 2007
1888 Joakim Pauli Solvikingarna Herrar GÖTEBORG 1969
1887 Maria Hedgärde Damer Göteborg 1986
1886 Staffan Sundvall Vegan Runners IK Herrar Göteborg 1981
1885 Toni Niskanen Umara Sports Club Herrar Göteborg 1980
1884 Lisa Risby Göteborg Damer Göteborg 1993
1883 Martin Bäckström THE OCR GYM Herrar Ljungskile 1990
1882 Linn Söderholm Sävedalens AIK Damer Göteborg 1996
1881 Jorgen Brynne IK Jogg Herrar Torslanda 1960
1880 Eskil Kinneberg Göteborg Herrar Göteborg 1992
1879 Carl Johansson IF Göta Karlstad Herrar Ånimskog 2003
1878 Paulina Hultberg Damer Alingsås 2005
1877 Sebastian Sjöholm Klubblös Herrar Göteborg 1985
1876 Jens Halvarsson Göteborgs SK Herrar Göteborg 1982
1875 Lisa Engelke Onsdagsgruppen Damer Göteborg 1977
1874 Linus Hultegård Sävedalens AIK Herrar Göteborg 1990
1873 Stefan Kimming SKF FK Herrar Göteborg 1965
1872 Tomas Bengtsson Stenungsunds Friidrott Herrar Höviksnäs 1963
1871 philip näslund colting borssen triathlonklubb Herrar Borås 1996
1870 Johan Svensson Majornas IK Herrar Göteborg 1985
1869 Desiree Lilliehöök Örgryte Friidrott Damer Göteborg 1986
1868 Kent Holm Trollhättans IF Friidrott Herrar Trollhättan 1966
1867 Olle Dahlberg Solvikingarna Herrar Göteborg 1987
1866 Mattias Johnsson Herrar Göteborg 1986
1865 Vidar Johansson Sävedalens AIK Herrar Göteborg 1996
1864 Jonatan Jungmalm Herrar Göteborg 1991
1863 Anders Johansson Utby Herrar Göteborg 1979
1862 Rasmus Gustafsson Team Minos SC Herrar Ulricehamn 1989
1861 Anders Nilsson Solvikingarna Herrar Göteborg 1985
1860 Karin Nilsson Ullevi FK Damer Sjömarken 1982
1859 Magnus Rahm Herrar Mölndal 1990
1858 Tony Elias Lerum Friidrott Herrar Lerum 1954
1857 Stefan Engelbrektsson Alingsås IF Friidrott Herrar Alingsås 1972
1856 Johanna Johansson If Rigor Damer kungsbacka 1971
1855 Alexander Shah Göteborg Herrar Göteborg 1982
1854 Magnus CARLSSON Göteborg-Majorna OK Herrar Göteborg 1987
1853 KLAS ERIK JOHANSSON Österängs IF Herrar Göteborg 1956
1852 Ian Hitzeroth Herrar Göteborg 1967
1851 Jonas Örarbäck Göteborg Herrar Göteborg 1990
1850 Richard Holmes Torslanda Herrar Torslanda 1974
1849 Lisa Bergdahl Sävedalens AIK Damer Göteborg 1995
1847 Alexandre Antonelli Herrar Västra Frölunda 1978
1848 Anna Antonelli Damer Västra Frölunda 1970
1846 Pär Ekman Team Bunkern Herrar Göteborg 1972
1845 Karin Kjernald Önnered Damer Västra Frölunda 1987
1844 Magnus Magnusson Lerum Friidrott Herrar Göteborg 1968
1843 Charlotte Fluhr Damer Härryda 1967
1842 Matthew Corney - Herrar Vastra Frolunda 1991
1841 Lasse Feiff Solvikingarna Herrar Härryda 1961
1839 Daniel Mallard Herrar Göteborg 1994
1840 Oskar Hellqvist Herrar Borås 1994
1838 Johnny Jantunen Kongahälla AIK Herrar Ucklum 1964
1837 Marcus Eriksson Herrar Göteborg 1992
1836 Edith Hult Solvikingarna Damer Göteborg 1956
1835 Heleen Frings Solvikingarna Damer SÄVEDALEN 1968
1834 Eleonor Öström IF Kville Damer Askim 1959
1833 Albin Vågfelt Herrar Göteborg 1991
1832 Paula Costa Portugisiska föreningen i göteborg Damer Göteborg 1967
1831 Sebastian Daland IFK Göteborg Herrar Göteborg 1999
1830 Ulf Johansson Billdal Herrar Billdal 1959
1829 Sandra Arvidson Damer Mölnlycke 1985
1828 Elin Lyckestam Solvikingarna Damer Göteborg 1983
1827 Oskar Tengberg Herrar GÖTEBORG 1988
1826 Stefan Haraldsson Herrar Skärhamn 1989
1824 Mattias Sjöstrand Lakebeach Runners Herrar ÅSA 1970
1825 Erik Sjöstrand Kungsbacka Tennisklubb Herrar ÅSA 2006
1823 Sarah Edsberger Hälle IF Damer Marstrand 1989
1822 Matthew Dore Solvikingarna Herrar Göteborg 1983
1821 Rebecca Axén Damer Göteborg 1991
1820 Emil Mattsson Majornas IK Herrar V Frölunda 1972
1819 Stefan Johansson Ik Sisu Herrar Västra Frölunda 1980
1818 Sara Widbom Göteborg Damer Göteborg 1989
1817 Johanna Larsson Örgryte IS Friidrott Damer Göteborg 1993
1816 Robin Larsen Göteborg Herrar Göteborg 1979
1815 Veronica Nordbrandt Halmstadtriathleterna Damer Mellbystrand 1970
1814 Karin Schön IF Kville Damer Göteborg 1962
1813 Fredrik Jernqvist Göteborg Herrar Göteborg 1960
1812 Mohamed Nuur Örgryte friidrott Herrar Göteborg 1999
1810 Mattias Andersson Mölndals AIK Herrar Mölndal 1972
1811 Anna Licht Mölndals AIK Damer Mölndal 1977
1809 Philip Persson Göteborg-Majorna OK Herrar Göteborg 1995
1808 Hanna Locking Göteborg Majorna OK Damer Göteborg 1990
1807 Katarina Carlen Landvetter Damer Landvetter 1978
1806 Björn Wetterlund Herrar Göteborg 1953
1805 Geert Tuinstra Sävedalens AIK Herrar Angered 1990
1804 Carl Olsen Solvikingarna Herrar Landvetter 1972
1803 Tobias Hermansson Herrar Landvetter 1983
1800 Gabriel Steffensen Mölndals AIK Herrar MÖLNDAL 1996
1802 Alice Greberg Mölndals AIK Damer MÖLNDAL 1998
1799 Michael Kizito Individual Herrar Omgången 1975
1798 Malin Strand Sävedalens AIK Damer Göteborg 1993
1797 Sonja Roxner Solvikingarna Damer Göteborg 1962
1796 Lisa Nelson Runacademy IF Damer Borås 1982
1777 Louise Rander Damer Göteborg 1981
1778 Anna Rudolphi Damer 1991
1779 Jenny Röberg Damer 1978
1780 Sabin Salahuddin Herrar 1982
1781 Fabian Samuelsson Herrar 1989
1782 Johan Sandahl Herrar 1977
1783 Yasaman Simarasi Damer 1986
1784 Nina Storsveen Damer 1976
1785 Kristoffer Säfström Bohuslän Endurance SC Herrar 1989
1786 Maria Tellin Damer 1970
1787 Carlos Valdivia Yagüe Herrar 1981
1788 Maria Welander Damer 1961
1789 Johan Wendesten Herrar 1988
1790 Fredrik Wennergren West Coast Runners Herrar 1974
1791 Tom Werdemann Herrar 1990
1792 Malin Zachrisson Damer 1973
1793 Alexandra Åman Damer 1984
1794 Louise Ärlebrandt Damer 1988
1795 Johannes Öhlin Solvikingarna Herrar 1973
1759 Christian Lagerstedt Visma bWise AB Herrar Gråbo 1973
1760 Anton Landgren Strömstad Löparklubb Herrar 1989
1761 Susanna Larsson Dentsply Sverige IF Damer 1965
1762 Roger Larsson Herrar 1964
1763 Josefin Ledner Damer 1996
1764 Carl Lidefeldt Herrar 1985
1765 Martin Linder Herrar 1978
1766 Olof Lundgren Herrar 1986
1767 Emil Norberg Herrar 1986
1768 Johanna Nordmark Damer 1983
1769 Lotta Notfjäll Lonesome Runners Damer 1988
1770 Elin Olausson Damer 1991
1771 Mats Olsson Herrar 1984
1772 Therése Oskarsson Solvikingarna Damer 1982
1773 Leja Pandur Damer 1974
1774 Christian Persson Herrar 1990
1775 Camilla Pettersson Damer 1976
1776 Arunsri Phanathikhun Damer 1978
1740 Svante Friberg Herrar Tollered 2005
1741 Wilhelm Frid Västra Frölunda IF Herrar 2001
1742 Jenny Fällberg Damer 1972
1743 John Gabrielsson Herrar 1984
1744 Lisa Garfvé Damer 1983
1745 Per Grytter Solvikingarna Herrar 1962
1746 Patrik Gustafsson Herrar 1974
1747 Nina Hagman Team Minos SC Damer 1981
1748 Roger Hermansson Lonesome Runners Herrar 1962
1749 Sofie Hemqvist Damer 1997
1750 Hannes Hjalmarsson Solvikingarna Herrar 1990
1751 Emelie Holm Damer 1983
1752 Jonathan Holmén Herrar 1984
1753 Anelie Håkansson Damer 1988
1754 Monika Jaman Göteborg Damer 1965
1755 Axel Karlsson Herrar 1993
1756 Thea Komljenovic Damer 2007
1757 Annika Kuhlin Göteborg-Majorna OK Damer 1967
1758 Marie Lagerlöf Damer 1989
1722 Jonas Ahlström Herrar Vänersborg 1984
1723 Roger Andersson Solvikingarna Herrar 1967
1724 Lennart Bengtsson Majorna IK Herrar 1961
1725 Simon Boddice Herrar 1980
1726 Nina Bråten Lonesome Runners Damer 1968
1727 Christian Bäverstrand Herrar 1983
1728 Åsa Carlström Damer 1977
1729 Agnes Christensen Damer 1991
1730 Johan Dalsner Herrar 1985
1731 Max Davidsson Herrar 1969
1732 Maria Dolores Diaz Hellin Damer 1978
1733 Andrew Dutton Herrar 1970
1734 Julian Eliasson IK Granit Herrar 1990
1735 Jimmy Enemark Herrar 1980
1736 Magnus Eriksson Herrar 1976
1737 Kent Eriksson Herrar 1980
1738 Lotta Fedeler Damer 1968
1739 Kajsa Friberg Damer 1972
1721 Ingrid Floderus Damer Göteborg 1984
1720 Julia Eriksson Solvikingarna Damer Göteborg 1993
1719 Stefan Ulf Göteborg Herrar Göteborg 1962
1718 Pernilla Hagman Damer Göteborg 1990
1717 Jonatan Fridolfsson Sävedalens AIK Herrar Göteborg 1992
1716 Håvard Sandstad Eidsmo IFK Göteborg Orientering Herrar Göteborg 1998
1715 Patrik Schmidt LK SpringÅmål Herrar Göteborg 1994
1714 Peter Velin Solvikingarna Herrar Göteborg 1989
1713 Filip Ossiansson IKHP Huskvarna Herrar Gothenburg 1996
1712 Richard Thyr Kamratföreningen Kortedalarna Herrar Göteborg 1985
1711 Thor Wahlberg Solvikingarna Herrar Sävedalen 1958
1710 Mats Nilsson Oldtimers Herrar Västra Frölunda 1968
1709 Bengt Dahlberg Solvikingarna Herrar Göteborg 1949
1708 Louise Ärlebrandt Damer Västra Frölunda 1988
1707 Anders Gustafsson Medirum AB Herrar Kungsbacka 1969
1705 Svante Grävare Göteborg Herrar Göteborg 1956
1706 Johanna Grävare Damer Billdal 1983
1704 Nicklas Gunnarsson Örgryte IS Friidrottsklubb Herrar Göteborg 1996
1703 Patrik Castillo IK NocOut.se Herrar Göteborg 1977
1702 Eva Frid Västra Frölunda Damer Västra Frölunda 1966
1701 Katalin Ferenc Club Running Sweden Damer Göteborg 1994

Vårtävlingarna 16 km

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
1970 Marcus Jansson Runacademy Herrar Mölndal 1977
1969 Philip Wallman Göteborg Herrar Göteborg 1993
1968 Sebastian Sjöholm Klubblös Herrar Landvetter 1985
1967 david Molin Solvikingarna Herrar Hisnings Backa 1974
1966 Adam Selldén Herrar Göteborg 1990
1965 Mikael Holmlund IK Stern Herrar Mölndal 1978
1964 Jonas Olsson Jonas LK Herrar Göteborg 1982
1963 Mikael Rosén Västra Frölunda Herrar Västra Frölunda 1971
1962 Eskil Mattsson Lerum Friidrott Herrar Gråbo 1981
1961 Maria Moberg Team Tenant&Partner Damer Kungsbacka 1985
1960 Christopher Stenberg Sjöviks SK Herrar Sjövik 1986
1959 Emil Mattsson Majornas IK Herrar V Frölunda 1972
1958 Ann-Ewa Hardstedt Sjömarkens IF Damer Sjömarken 1979
1957 Bjarne Koning Team Löplabbet Herrar Öjersjö 1967
1956 Fredrik Einarsson Herrar Askim 1976
1955 Therese Svanberg Damer Göteborg 1987
1954 KLAS ERIK JOHANSSON Österängs IF Herrar Göteborg 1956
1953 Jonathan Norrman Bohus IF Herrar Surte 2003
1952 Nils Hammaräng Grip Högby IF Herrar Mölndal 1998
1951 Didrik Lind Alingsås IF Friidrott Herrar Alingsås 1992
1950 Sophia Whibley Mölndal Outdoor IF Damer Mölndal 1972
1949 Tor Leander Herrar Hägersten 1999
1948 Richard Holmes Triathlon Väst Herrar Torslanda 1974
1947 Stefan Kimming SKF FK Herrar Göteborg 1965
1562 Joakim Pauli Solvikingarna Herrar GÖTEBORG 1969
1561 Martin Flinta ThuleCrew.com Herrar Mölndal 1973
1944 Jonas Krantz Herrar Göteborg 1991
1560 Stefan Johansson Ik sisu Herrar Västra Frölunda 1980
1559 Matilda Krüger Damer Kungälv 1993
1558 Carl Josefsson Sävedalens AIK Herrar Sävedalen 2001
1557 Erik Josefsson Herrar Göteborg 1990
1556 Bertil Johansson GÖTEBORG Herrar GÖTEBORG 1974
1555 Bobby Ljung Lonesome Runners Herrar Sävedalen 1970
1554 Ian Hitzeroth Herrar Göteborg 1967
1553 Pierre Lavaine Herrar Alingsås 1967
1552 Therese Bremertz Göteborg Damer Göteborg 1982
1551 Jesper Evervall Göteborg Herrar Göteborg 1994
1550 Kent Holm Trollhättans IF Friidrott Herrar Trollhättan 1966
1549 Henrik Nitare Herrar Göteborg 1994
1548 Thor Wahlberg Solvikingarna Herrar Sävedalen 1958
1547 Kim Bjereld Mölndal Herrar Mölndal 1980
1699 Robin Larsen Intersport IF Herrar Göteborg 1979
1698 Mohasad Faraon Göteborg Herrar Göteborg 1982
1697 Rasha Riad Sandén Damer Göteborg 1975
1696 Fredrik Rosén Triathlon Väst Herrar Göteborg 1987
1925 Jonathan Flod Triathlon Väst Herrar Göteborg 1987
1695 Robert Alexandersson Hälle if Herrar Göteborg 1990
1694 Anders Härdner Göteborg Herrar Göteborg 1963
1693 Johan Svensson Majornas IK Herrar Göteborg 1985
1921 Jörgen Brynne IK Jogg Herrar Torslanda 1960
1692 Johannes Forsberg Herrar Göteborg 1993
1691 Jonas Fhager Herrar Göteborg 1993
1690 Katja Leibe Bergstedt Solvikingarna Damer Sätila 1960
1689 Nicklas Gunnarsson Örgryte IS Friidrottsklubb Herrar Göteborg 1996
1688 Lisa Engelke Onsdagsgruppen Damer Göteborg 1977
1687 Anders Nilsson Solvikingarna Herrar Göteborg 1985
1686 Nora Böke Alingsås Triathlonklubb Damer Sollebrunn 2001
1685 Stefan Isaksson Alingsås Triathlonklubb Herrar Sollebrunn 1963
1684 Måns Langhjelm Göteborg Herrar Göteborg 1972
1911 Johanna Larsson Örgryte IS Friidrott Damer Göteborg 1993
1683 Daniel Lindgren Herrar Göteborg 1973
1682 Ulf Johansson Solvikingarna Herrar Billdal 1959
1681 Rickard Larsson Solvikingarna Herrar Göteborg 1979
1680 Linus Hultegård Sävedalens AIK Herrar Göteborg 1990
1679 Björn Elfström Lerum Friidrott Herrar Lerum 1972
1678 Karin Nilsson Ullevi FK Damer Sjömarken 1982
1677 Stefan Engelbrektsson Alingsås IF Friidrott Herrar Alingsås 1972
1676 Moa Widjer Teammoadesiree Damer Göteborg 1981
1675 Markus Boman Solvikingarna Herrar Göteborg 1989
1674 Mira Göransson IK Ymer Damer Dalsjöfors 2005
1673 Wilhelm Frid Herrar Västra Frölunda 2001
1672 Johan Wendesten Herrar Göteborg 1988
1671 Joel Skyldeberg Herrar Borås 1986
1670 Daniel Parheden Bukowski Herrar Borås 1993
1669 Jonas Örarbäck Team Löplabbet Herrar Göteborg 1990
1668 Lisa Persson Solvikingarna Damer Göteborg 1974
1667 Magnus CARLSSON Göteborg-Majorna OK Herrar Göteborg 1987
1666 Alexander Shah Göteborg Herrar Göteborg 1982
1797 Caroline Norin Forest Femmes Göteborg Damer Göteborg 1987
1794 Ivana Trogrlic Damer Göteborg 1980
1793 Tobias Hermansson Herrar Landvetter 1983
1790 Philip Näslumd Colting Borssén triathlonklubb Herrar Borås 1996
1788 Martin Bäckström THE OCR GYM Herrar Ljungskile 1990
1786 Jens Halvarsson Göteborgs SK Herrar Göteborg 1982
1785 Victor Dahlgren Brattås CK Herrar Henån 1990
1784 Jens Erixon Herrar Göteborg 1987
1783 Desiree Lilliehöök Örgryte Friidrott Damer Göteborg 1986
1782 Anton Svenungsson Swedish running maffia Herrar Mölndal 1993
1780 Sofia Svensson Damer Sävedalen 1981
1779 Peter Sandqvist Mölndal Outdoor IF Herrar Billdal 1975
1778 Lotta Kjellberg Elmhults SC Damer Virestad 1968
1777 Katalin Ferenc Damer Göteborg 1994
1776 Tony Elias Lerum Friidrott Herrar Lerum 1954
1763 Jonas Barman Herrar Lerum 1985
1762 Stefan Ulf Göteborg Herrar Göteborg 1962
1761 Lisa Bergdahl Sävedalens AIK Damer Göteborg 1995
1760 Lars Eriksson Herrar Kållered 1970
1757 Ingjerd Buer Løvås Halden IL Damer Halden Norge 1954
1756 Kristina Fogelklou Damer Nödinge 1971
1753 Mattias Sjöstrand Lakebeach Runners Herrar ÅSA 1970
1752 Karin Schön IF Kville Damer Göteborg 1962
1751 Jenny-ann Evaldsson Damer Göteborg 1988
1750 Phlip Persson Göteborg-Majorna OK Herrar Göteborg 1995
1746 Hanna Locking Göteborg Majorna OK Damer Göteborg 1990
1744 Camilla Jacobsen Damer Göteborg 1988
1743 Geert Tuinstra Sävedalens AIK Herrar Angered 1990
1740 Arthur Kron Triathlon Väst Herrar Göteborg 1983
1801 Johanna Anvell Mölndals AIK Damer MÖLNDAL 1989
1739 Jonathan Weichbrodt Mölndals AIK Herrar MÖLNDAL 1994
1738 Michael Kizito Individual Herrar Gothenburg 1975
1737 Malin Strand Sävedalens AIK Damer Göteborg 1993
1854 Marcus Mattsson Herrar Göteborg 1986
1721 Jimmy Enemark Herrar 1980
1727 Roger Larsson Herrar 1964
1729 Evamaria Küsters Damer 1993
1730 Albin Gustafsson Herrar 1993
1731 Linus Larsson Herrar 1976
1733 Sandra Alexandersson Damer 1979
1659 Kjell Fröjendahl Herrar Hovås 1954
1661 Liza Jansdotter Damer 1981
1662 Annika Rasmusson Damer 1984
1663 Andreas Kohl Herrar 1968
1664 Maria Welander Damer 1961
1700 Christian Lagerstedt Visma bWise AB Herrar 1973
1840 Lewis Iles Herrar 1992
1841 Lydia Olsson Damer 1993
1491 Monika Jaman Damer 1965
1492 Therese Reinhold Damer 1976
1493 Johan Angberg Herrar 1969
1494 Max Angberg Herrar 2006
1495 Emelie Linnéusson Damer 1985
1496 Felix Hageman Herrar 1993
1497 Teddie Heikkinen Herrar 1985
1498 Matthew Finnegan Herrar 1984
1703 Maria Dolores Diaz Hellin Damer 1978
1705 Fredrik Wennergren West Coast Runner Herrar 1974
1706 Kristoffer Säfström Bohuslän Endurance SC Herrar 1989
1707 Kasper Skarrie Herrar 1986
1472 Per Grytter Solvikingarna Herrar Göteborg 1962
1815 Carlos Valdivia Yagüe Spanien Herrar 1981
1816 Sara Larsson Damer 1992
1473 Wictor Johansson Herrar 1993
1474 Jonas Ekeroth SOK Knallen Herrar 1971
1475 Michelle Berndtsson Damer 1972
1820 Britta Larsson Damer 1986
1476 Joakim Gartmark SPIF Triathlon Herrar 1990
1481 Felicia Hansson Damer 1996
1482 Mats Olsson Herrar 1984
1824 Katja Smits Damer 1996
1825 Fanny Roolf Damer 1999
1483 Jenny Röberg Damer 1978
1484 Josefine Säfmark Damer 1985
1487 Wilma Lyrhem Gilleby IF Damer 2002
1488 Anna Samuelsson Stala IF Damer 1975
1490 Lennart Bengtsson Majornas IK Herrar 1961
1512 Petter Hermansson Bike Herrar 1972
1533 Jens Lejhall Triathlon Väst Herrar 1972
1660 Mikael Vinberg Motala AIF Herrar 1959
1813 Karin Swenson Damer Mölndal 1968
1299 Peter Velin Solvikingarna Herrar Göteborg 1989
1298 Markus Agebjörn Arosenius Skolidrottsförening Herrar Göteborg 1989
1296 Julia Jonsson Damer Kungsbacka 1992
1809 Julia Sondell Damer Falköping 1987
1292 André Holdfeldt Solvikingarna Herrar Göteborg 1980
1807 Christin Karlsson Damer Göteborg 1980
1806 Fredrik Überbacher Triathlon Väst Herrar Göteborg 1987
1267 Jesper Pettersson Herrar Oskarström 2000
1207 Björn Wetterlund Herrar Göteborg 1953
1802 Malin Wallander1 Glädjeknuff lag 1 Damer Göteborg 1901
1148 Malin Wallander2 Glädjeknuff lag 2 Damer Göteborg 1901

Vårtävlingarna 32 km

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
957 Johan Särnbratt Tolered Utby Herrar Göteborg 1989
956 Fredrik Reinhold Svalhögens IF Herrar Lindome 1971
955 Johan Ljung Herrar Göteborg 1977
954 Carl Toller Solvikingarna Herrar Sävedalen 1993
953 Torbjörn Gelotte Solvikingarna Herrar Göteborg 1976
952 Patrik Möller Radisson Blu Riverside Herrar Göteborg 1985
951 Klas Johnsson Sisjön Swimrun Herrar Mölndal 1982
950 Dag Blandkjenn IFK Göteborg Orientering Herrar Göteborg 1996
949 Fredrik Persson GÖTEBORG Herrar GÖTEBORG 1978
948 Henrik Lundqvist MÖLNDAL OUTDOOR IF Herrar MÖLNLYCKE 1975
947 Glenn Gustavsson Solvikingarna Herrar Göteborg 1965
946 Björn Kallenberg Aktivitus Sports Club Herrar Göteborg 1974
945 Aarne Pikerpöld Solvikingarna Herrar Mölndal 1970
944 Bobby Ljung Lonesome Runners Herrar Sävedalen 1970
943 Mari-Louise Nilsson Bohus IF Damer Hålanda 1970
942 Lars-Åke Johansson Bohus Herrar Bohus 1970
941 Christian Persson Herrar Göteborg 1990
940 Jonas Zelleroth Göteborg Herrar Göteborg 1984
939 Niclas Clemmensen AstraZeneca IF Herrar Kungsbacka 1974
938 Emma Ekberg Tolered Utby OL Damer Göteborg 1993
937 Peter Oom Triathlon väst/Onsala Epic Herrar Onsala 1974
936 Richard Bäckström Hälle if Herrar Mölnlycke 1981
934 Martin Parnmo Coltingborssen triathlonklubb Herrar kungsbacka 1982
935 Alex Berggren Coltingborssen triathlonklubb Herrar 1996
933 Ola Sjöholm Torslanda IK Herrar Torslanda 1970
932 Michael Zantelid Bohuslän Endurance Sportsclub Herrar TORSLANDA 1974
931 Arvid Jernqvist IK stern Herrar Göteborg 1990
930 John Hallberg Göteborg Herrar Göteborg 1988
929 Stuart Campbell Solvikingarna Herrar Mölndal 1981
928 Linus Therén IF Kville Herrar Göteborg 1988
927 Niklas Rung Lerum Friidrott Herrar Floda 1972
926 Håkan Lenhagen Västra Frölunda Herrar Västra Frölunda 1984
925 Bo Tillander Linköping Herrar Linköping 1960
922 Lotta Clausen hovdinge löparklubb Damer ljungby 1965
923 Linda Hjärpe hovdinge löparklubb Damer 1975
924 per svensson Besc Herrar Onsala 1980
921 Johanna Johansson IfRigor Damer Kungsbacka 1971
920 Andreas Bredow The Fat Frogs Herrar GÖTEBORG 1980
919 Henrik Antonsson Ringhals IF Herrar Varberg 1981
918 Ashkan Fivrin Team Löplabbet Herrar Mölndal 1977
917 Alexander Berg Göteborg Herrar Göteborg 1981
916 Ulf Johansson Lindome Herrar Lindome 1977
915 Camilla Berggren FK Herkules Damer Mölnlycke 1975
914 Fredrik Jernqvist Göteborg Herrar Göteborg 1960
913 Andreas Höye IFK Göteborg Herrar Sävedalen 1984
912 Annelie Johansson Hälle IF Damer Sjömarken 1978
911 Emanuele Mazzanti Mölnlycke Herrar Mölnlycke 1973
910 Jimmy Kjellén Herrar Mölndal 1981
909 Matilda Kjellberg Samuelsson Elmhults SC Damer Virestad 1997
908 Anders Nyberg Lerum Friidrott Herrar Lerum 1965
907 Mats Gedin Arena 80 AC Herrar Torslanda 1963
906 Henrik Lindblad Göteborg Herrar Göteborg 1976
905 Stefan Gustafsson GÖTEBORG Herrar Göteborg 1970
904 Petra Klevmar Vånder Fysioterapicentrum Väst Damer PARTILLE 1968
903 Andreas Magnusson Solvikingarna Herrar 1974
902 David Rosenfeld Telia IF Herrar Göteborg 1980
901 Tobias Larsson Herrar Arvika 1974