Anmälda till Strängnäs Halvmaraton 2021 Avancerad sök

Namn Klubb Lag Kön Ort Födelseår
Vesna Trajkovska Uppsala Kvinna 1974
Anna Hessel Uppsala Kvinna 1972
Tomas Algesten Ingen Algestens Man 1990
Magnus Olofsson Strängnäs löparklubb Man 1969
Kent Briby Tunafors skidklubb Man 1982
Jeanette Stenquist Norra Stockholm Endurance Kvinna 1972
Elin Johansson Runacademy IF Kvinna 1987
Daniel Prembäck Tumultlöparna Tumultlöparna Man 1979
Anders Ågren Team Stelben Team Stelben Man 1986
Janne Koivuperä Västerås Swimrun Man 1978
Emil Kalldin Strängnäs Team Stelben Man 1987
Malin Nordin Västerås Jordnära Kvinna 1971
Sofia Fridh Örsundsbro Jordnära Kvinna 1982
Susanna Neill Löparnas Vänner Kvinna 1974
Michael Johansson Club Running Sweden Man 1968
Linnea Ekblad Mikkeller Running Club Örebro Kvinna 1982
Erik Bratland Södertälje Man 1989
Mikael Edgren Huddinge Man 1983
Ove Ewaldsson Stockholm Man 1960
Thérese Eriksson Enhörna IF Kvinna 1990
John Kim Jogg.se Man 1969
Rasmus Enlund Västerås Man 1983
Rikard Nilsson Team Ormsalva Man 1983
Savannah Ejdenwik Mankan runners Kvinna 1995
Lotta Ejdenwik Mankan runners Kvinna 1963
Malin Jordell Mankan runners Kvinna 1961
Malin Bard Enhörna IF Kvinna 1973
Andreas Kjellin Mikkeller Running Club Man 1983
Ola Lindelöf Västerås löparklubb Man 1968
Frida Eriksson Västerås LK Kvinna 1983
Annika Danielsson Enhörna IF Kvinna 1975
Ylva Lindgren Eskilstuna Runacademy Kvinna 1968
Karl Forslin VLK Man 1985
Maria Agardh Försvarsmakten Kvinna 1969
Conny Andersson Runacademy IF Man 1972
Ulf Larsson Kungsörs SK Man 1969
Grzegorz Studnicki Knutby Knutby Man 1972
Fredrik Wiklund Linköping Man 1991
Staffan Dahlgren Enhörna IF Man 1971
Edin Jusic Strängnäs Man 1984
Kim Oskarsson Enhörnalöpning Man 1993
Kajsa Eriksson Eskilstuna Kvinna 1992
David Nordqvist Enhörna IF Man 1986
Magnus Danielsson Enhörna IF Man 1976
Daniel Hellmark Enhörna if Man 1982
Joakim Grassmann Enhörna IF Man 1968
Ulrik Karlsson Enhörna if Man 1978
Viktor Zackrisson Enhörna IF Man 2000
Linn Norrbäck Enhörna IF Kvinna 1986
Lars Eckerborn Enhörna IF Man 1956
Nathan Tanner-Malmén Enhörna IF Man 1977
Petri Stolt Ovescross Man 1968
Joel Jonsson Strängnäs Man 1994
Karl Avedal Runacademy IF Man 1976
Jesper Lange Tumultlöparna Tumultlöparna Man 1985
Anders Jörmgård Lonesome runners Man 1981
Caroline Gustavsson Nyköping Kvinna 1981
Madelene Felländer Strängnäs Löparklubb Kvinna 1982
Stefan Modig Stockholm Frontrunners IF Man 1970
Thomas Andersson Stockholm Frontrunners IF Man 1983
Ulrika Flock Mälarö SOK MLK Kvinna 1970
Hanna Sjöstedt Mälarö SOK MLK Kvinna 1979
Laila Norrman Vilsta IK Kvinna 1967
Johan Lundkvist Team ormsalva Man 1970
Patrick Rambaud In tartiflette we trust Man 1984
Emma Bratt Strängnäs Kvinna 1981
Damir Kadic Strängnäs löparklubb Man 1963
Oscar Klingensjö - Man 1982
Björn Svensson Västerås Löparklubb Man 1994
Kerstin Liljerås Östansjö Sk Kvinna 1967
Magnus Liljerås Östansjö Sk Man 1968
Emil Norberg Qwarnsveden triathlon Man 1989
Per Sidén Linköping Man 1987
Bertil Wegmann Svärtinge Skogsbacke Man 1978
Håkan Johansson Norrköping Man 1978
Tobias Gustafsson Täby IS/Team Hybris Man 1978
Stefan Davidsson Strängnäs Man 1960
Klas Håkansson Tumultlöparna Tumultlöparna Man 1981
Christel Berghänel Ok Enen Kvinna 1971
Stefan Rodriguez Berghänel Ok Enen Man 1974
Sebastian Nyberg Västerås LK Man 1994
Jone Källsäter Stockholm Man 1972
Emil Edström Lumera AB Lumera AB Man 1997
Göran Säfverblad Hässelby SK Man 1962
Ivar Lyttkens Uppsala Man 1999
Ingrid Lyttkens Uppsala Kvinna 1991
Anders Westerholm Runacademy Man 1970
Annika Vinnå Strängnäs Kvinna 1985
Pascal Brisson Sundsvall Team IESS Man 1970
Shannon Lehnberg IESS Team IESS Kvinna 1985
Pål Dammvik Norra Stockholm Endurance Man 1967
Cecilia Thibblin Murtorp Kvinna 1988
Carina Thomasson Österskär Kvinna 1969
Gustav Bratthall Lumera AB Lumera AB Man 1994
Patrik Lundqvist EBAB Man 1983
Katarina Hilton Norra Stockholm Endurance Kvinna 1974
Leif Björklund Strängnäs Man 1964
Jeffrey MacDonald Sundsvall Man 1992
Per Johansson Västerås LK Man 1964
Morgan Sällström Västerås LK Man 1962
Carly Evans Sundsvall Kvinna 1997
Sara Drew Skultuna Kvinna 1977
Madeline Keough Sundsvall Team IESS Kvinna 1998
Stefan Kemi OK Hällen Man 1963
Anna Uhlan Huddinge Kvinna 1978
Justin Massa N/A Man 1996
Ida Sternbro Västerås Triathlonklubb Kvinna 1984
Monika Marcus Runacademy Kvinna 1984
Hanna Winsa Malmö Kvinna 1987
Christoffer Lundström Segeltorp Man 1987
Niclas Sjögren Vallentuna FK Man 1976
Yavar Biranvand Västerås LK Man 1990
Lovisa Alfredsson Runacademy Algestens Kvinna 1980
Paul Algesten Stockholm Algestens Man 1984
Adam Algesten Gunnarskog Algestens Man 1993
Erik Holmberg Strängnäs Man 1984
Piotr Zdeb Södertälje Man 1970
Klara Huitfeldt Strömsholm Kvinna 1992
Ryszard Lorenc Robbsoft Man 1978
Robert Pochec Robbsoft AB Man 1979
Jan Karlsson Eskilstuna Trail Klubb Man 1966
Ina Byström Strängnäs löparklubb Kvinna 1993
Catahrina Melen Team Viggen Kvinna 1971
Peter Pettersson Sollentuna Man 1957
Gisela Kjellberg Västerås Kvinna 1959
Nanette Liljeholm Eskilstuna Kvinna 1988
Joakim Nordin Team Viggen Man 1978
Mats Riehm Strängnäs Man 1981
Nils Jönsson Högdalen BOIS Man 1989
Petra Lundgren Friskis&Svettis Kvinna 1978
Sarah Mared Danderyd Kvinna 1977
Teresa Wulff Lidingö Kvinna 1994
Johannes Algesten Red arrow runners Man 1985
Malin Ahlberg Strängnäs Kvinna 1984
Simon Lilljeqvist Linköping Man 1992
Madeléne Lundén Linköping Kvinna 1993
Daniel Björkbacka SK Trim Man 1976
Andreas Östring Sweden runners Man 1992
Niklas Eriksson KCK KCK Man 1975
Magnus Ahlin Strängnäs löparklubb Man 1968
Magnus Steiner Runacademy if Man 1977
Lars-Olof Bertilsson Kvicksund Man 1969
Annika Norberg Årsta Kvinna 1973
Krister Lindbäck Gym 1337 Man 1963
Anders Ekblad Västerås Löparklubb Man 1964
Lars-Ove Höök Västerås LK Man 1961
Linda Holmberg Västerås LK Kvinna 1991
Urban Pettersson Tunafors SK Man 1969
Jessica Pettersson Runacademy Eskilstuna Kvinna 1971
Magnus Lindberg Solna Man 1979
Maria Kumpula Kungsörs Sk Kvinna 1978
Jesper Haglund Strängnäs Man 1974
Maria Eklånge Malmköping Kvinna 1980
Oskar Cottman Vantör Man 1989
Per Fahlén Lumera AB Man 1982
Samuel Rönnbrink Pingst Ärla Man 1979
viktoria wahlgren Nykvarn Kvinna 1976
Olivia Wahlgren Örebro Kvinna 1996
Josefin Skoglund Strängnäs Kvinna 1981
Martin Åhlenius Västerås LK Man 1979
Helena Nordh Runacademy Kvinna 1969
Johan Cato Strömstad löparklubb Man 1976
Harald Nordby Strängnäs Löparklubb Man 1964
Johnny Sageborn Gnesta Man 1981
Gustav Holmberg Eskilstuna IK Man 1979
Mika Torikka UmaraSportsClub Man 1970
Micael Johannssen Scania IF Man 1970
Anders Ulff KCK Man 1967
Ludvig Broomé Hässelby Man 2005
Niklas Broomé Hässelby Man 1974
Casper Lindholm Strängnäs Man 2000
Magnus Olofsson Strängnäs Löparklubb Man 1969
Sara Lindholm Strängnäs Kvinna 1977
Alexander Brunnqvist Strängnäs Man 1990
Robin Jakobsson Nykvarn Man 2004
Emma Lindgren Ester Runners Kvinna 1992
Ludwig Ekengren Strängnäs Man 2000
Robert Eriksson Gävle Man 1982
Lars Stensgård Strängnäs Man 1972
Erik Forsblom Mariefred Man 1982
Anette Westerberg Eskilstuna Kvinna 1971
Andreas Schultz Gullängen löpsällskap Man 1992
Lotta Fridström Team Spring med Konstig Kvinna 1964
Johannes Lampinen Red arrow runners association Man 1985
P****k J*******n CrossFit Nykvarn Man 1972
Mattias Jöhnemark Shanghai Runners Man 1968
Tommy Swing IF LINNÉA Man 1973
Carmen Wargborn Norra Stockholm Endurance Kvinna 1977
Gustav Sandberg Eskilstuna Man 1992
Lars-Henric Mörtstedt Runacademy IF Man 1980
Erik Swedlund Billerudkorsnäs frövi Man 1991
Jesper Borin Hållsta Runners Hållsta Runners Man 1972
Mattias Dahlgren Hållsta Runners Hållsta Runners Man 1983
David Angelsen Kilometerslukarna LK Man 1975
Alexander Donovan Swedbank Man 1990
Frida Andersson Runacadamy Kvinna 1981
Jessica Rydelius Gävle Kvinna 1992
Martin Carlsvärd Mikkeller Running Club Man 1989
Erik Netz Eskilstuna Trailklubb Man 1981
Niklas Mylfalk FK Studenterna Man 1973
Åke Tholin Vingåker Man 1980
Ellen Andersson Eskilstuna Kvinna 1990
Greger Asplund Eskilstuna Man 1969
Michael Gustavsson NCC Man 1969
Dan Reuterswärd Viggbyholms Segelsällskap Man 1969
Oleg Kosovic Eskilstuna Man 1988
Josefine Johnsson Eskilstuna Friidrott Kvinna 2002
Erik Sörbring Strängnäs löparklubb Man 1979
Sandra Marinilli Bromma Kvinna 1974
Maria Tornmarker Team Power Woman Kvinna 1977
Marie Kasselskog Team Power Woman Kvinna 1977
Sofie Grundberg Eskilstuna Kvinna 1973
Per Björkman Strängnäs Löparklubb Man 1987
Häggkvist Fredrik Köpingskamraterna Man 1987
Saadon Yousif Strängnäs Man 1976
Freddy Karlsson Strängnäs Löparklubb Man 1981
Anna Fulke Strängnäs löparklubb Kvinna 1974
Anders Gustavsson Strängnäs Löparklubb Man 1976
Anne Bast Kvicksund Kvinna 1974
Elisabet Altin Växjö Kvinna 1980
Maria Ahlsén Lidingö Kvinna 1975
Till anmälan för Strängnäs Halvmaraton 2021

Vill du sälja/överlåta din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i Strängnäs Halvmaraton 2021.
Senaste tid för lägga ut sin startplats till försäljning är 2021-11-18 08:00.
Senaste tid för ta över startplats är 2021-11-18 18:00.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod tillSträngnäs Halvmaraton 2021.

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i Strängnäs Halvmaraton 2021?
Här hittar du alla platser till salu i Strängnäs Halvmaraton 2021