Anmälda till MTB Adventure 2022 - MTB Adventure 41 km Vuxna Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
365 Pär Zebergs Brånedal CK Uni Herrar Knivsta 1972
364 Marius Röstbakken Almby IK Herrar Örebro 2006
361 Elisabet Ekblad Trosabygdens OK Damer TROSA 1992
354 Stefan Görling MTB Täby Herrar Lidingö 1980
350 Leif Bahnam #Afterworkout Herrar stockholm 1991
349 Johan Hilding #Afterworkout Herrar Järfälla 1989
348 Fredrik Starke Team Snabbare IF Herrar Stockholm 1985
345 Olivier Corbun Les Coqs Sportifs Herrar Stockholm 1971
343 Milos Plavsic CK Södertälje Herrar Södertälje 1986
224 Clas Tägtlund Fredrikshof IF CK Herrar Täby 1975
223 Jonas Lagerqvist Glory To Ukraine Herrar Saltsjö-Boo 1981
222 Björn Jidmar Herrar Stockholm 1978
221 Kjell Lundagårds Strängnäs CK Herrar Strängnäs 1957
219 Sofia Torege Damer Spånga 1983
220 Tobias Torege Herrar Spånga 1977
218 Erik Junsved MTB Täby Herrar Sollentuna 2001
217 Jan Danell HSK Herrar Huddinge 1971
216 Anders Ackeberg Herrar Handen 1977
215 Johacim Husak Asp Fikaligan Herrar Huddinge 1970
214 Victor Humbla Herrar Eskilstuna 1984
213 Jussi Mattsson Herrar Hölö 1967
210 Pelle Pettersson CK Ceres Herrar Katrineholm 2004
211 Karl Sundkvist CK Ceres Herrar Ka 2004
212 Leo Olsson CK Ceres Herrar Ka 2004
209 Mille Kumlin Tyresö Cykelklubb Herrar Tyresö 2004
207 Simon Grafström Tyresö CK Herrar TYRESÖ 2006
206 Josefin Bolik Mtb Täby Damer Täby 1980
205 Märta Åberg - Damer Täby 1980
203 Emil Petersson Herrar Uppsala 1995
204 Diana Arvidsson Damer Uppsala 1995
202 Quinten Sleuwaegen Herrar Lidingo 1980
201 Klas Lindblad Enhörna IF Herrar Enhörna 1985
200 Helen Junker Tyresö CK Damer Enskededalen 1978
198 Oliver Jansson Tyresö ck Herrar Tyresö 2004
199 Tobias Gartne Tyresö ck Herrar Tyresö 1985
197 Charly Lupart Herrar Stockholm 1975
196 Henrik Kasesalu Stugtjänst Herrar Skokloster 1980
195 Richard Golser Herrar Skarpnäck 1987
194 Tobias Åman Cykelklubben Pedalerna Herrar Södertälje 1977
193 Mathias Tholin Herrar Mariefred 1987
192 Stefan Westerlund Enköpings AIF Herrar Uppsala 1969
77 Johan Rudberg Järfälla CK Herrar Järfälla 1982
78 Anna Rudberg Järfälla CK Damer Järfälla 1982
190 Ola Kåbring Herrar Eskilstuna 1973
191 Mattias Kåbring Herrar Eskilstuna 1982
189 Mattias Löf Herrar Björnlunda 1970
188 Jonas Hällbom Eskilstuna CK Herrar Ärla 1971
187 Tony Lagerdahl Bålsta CK Herrar Bro 1975
186 Mats Licke Scania Herrar Nykvarn 1973
185 Daniel Valeskog Herrar Västerås 1997
184 Ove Lindkvist Scania IF Herrar Söderälje 1960
183 John Bohlin Herrar Nykvarn 1966
182 Åke Lindkvist Sundsvallacyklisterna Herrar matfors 1958
181 Markus Törmänen Cykelklubben Pedalerna Herrar Gnesta 1988
180 Karolina Hede Södertälje-Nykvarn Orientering Damer Södertälje 2004
179 peter jäderfeldt Södertälje ck Herrar järna 1962
178 Peter Linnarsson Södertälje ck Herrar Järna 1979
175 Kent Stenberg KSAB Herrar Västerås 1969
176 Nicklas Ahlstrand KSAB Herrar Västerås 1969
177 Mathias Kvick KSAB Herrar Västerås 1969
174 Anders Hallberg Team Varghällar Herrar Enköping 1960
173 jan sönnert AstraZeneca IF Herrar Trosa 1958
172 Roger Nilsson -- Herrar HÖLÖ 1964
171 Henrik Sjögren Herrar Sköndal 1983
170 Hampus Back Herrar Uppsala 2000
169 Tobias Salomonsson Herrar Uppsala 1987
168 Mattias Johnsson Lundahl Herrar Vallentuna 1985
167 Sebastian Kärner - Herrar Huddinge 1988
166 Andreas Litzen Herrar Västerhaninge 1971
165 Lasse malmjärn Herrar 12869 1970
164 Edvin Chramer Herrar Värmdö 1988
163 Piere Nordin One Corner Team Herrar Enhörna 1982
162 Anders Andersson Herrar Gnesta 1969
161 Albin Wall Herrar Järna 1979
160 Claes Miilus-Larsen Täby MTB Herrar Åkersberga 1968
159 Fredrik Mannerfjord Täby mtb Herrar Åkersberga 1971
30 David Selfors Herrar Solna 1980
157 Philip Haxne Herrar Värmdö 1971
156 Andreas Johansson Tuna gårds cyklister Herrar Enhörna 1979
154 Marie Malmström Järfälla CK Damer Järfälla 1977
153 Peter Malmström Järfälla CK Herrar Järfälla 1969
152 Björn Jägne Herrar Ekerö 1978
151 Tomas Lantz Ghetto riders Herrar Jordbro 1965
150 Jan Hultberg Ghetto Raiders Herrar Handen 1968
149 Thomas Åberg Herrar Bagarmossen 1969
148 Anders Folkesson Scania UB Herrar Farsta 1976
147 Rikard Christiansen Herrar Hässelby 1968
145 Kenneth Johansson Ncc if Stockholm Herrar Nynäshamn 1966
144 Stefan Lundvall Oxvretens sk Herrar Södertälje 1969
143 Pierre Blomgren Herrar Södertälje 1970
Till anmälan för MTB Adventure 41 km Vuxna