Anmälda till Run For Pride 2021 Avancerad sök

Happy Runner – 5 km

Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
Evanja Flod Allmän Dam Kvinna Stockholm 1994
Tove Norman Allmän Dam ENSKEDE 1967
Ann-Helene Israelsson Allmän Dam Kvinna Huddinge 1970
Jennie Spetz Allmän Dam Kvinna Hägersten 1976
Tina Björk Allmän Dam Kvinna Gustavsberg 1963
Willa Christensen Allmän Dam Kvinna Gustavsberg 2013
Kristoffer Nilsson Allmän Herr Man Stockholm 1990
Nicole Krol Allmän Dam Kvinna Stockholm 1992
Annè Lyden KPA Pension Allmän Dam Kvinna STOCKHOLM 2019
Daniel Johansson Allmän Herr Man Stockholm 1984
Caroline Nilsson Allmän Dam Kvinna Stockholm 1984
Elin Arnsvik Allmän Dam Kvinna Stockholm 1985
Katarina Olsson Tumba IFK Allmän Dam Kvinna Tumba 1978
Sari Vahanto KPA Pension Allmän Dam Kvinna STOCKHOLM 2019
Fredrik Mellkvist KPA Pension Allmän Herr Man STOCKHOLM 2019
Carina Graf KPA Pension Allmän Dam Kvinna STOCKHOLM 2019
Ann Theiler KPA Pension Allmän Dam Kvinna STOCKHOLM 2019
Thomas Theiler KPA Pension Allmän Herr Man STOCKHOLM 2019
Daniel Sörmark KPA Pension Allmän Herr Man STOCKHOLM 2019
Jim Franzén KPA Pension Allmän Herr Man STOCKHOLM 2019
Niclas Älmeby KPA Pension Allmän Herr Man STOCKHOLM 2019
Emelie Ohlson KPA Pension Allmän Dam Kvinna STOCKHOLM 2019
Emma Bernquist KPA Pension Allmän Dam Kvinna Stockholm 2019
Catrin Johansson KPA Pension Allmän Dam Kvinna Stockholm 2019
Marianne Afzelius-Roos KPA Pension Allmän Dam Kvinna Stockholm 2019
Johan Österholm KPA Pension Allmän Herr Man Stockholm 2019
Johan Liikarmaa KPA Pension Allmän Herr Man Stockholm 2019
Helena Karlberg KPA Pension Allmän Dam Kvinna Stockholm 2019
Julia Gillgren KPA Pension Allmän Dam Kvinna Stockholm 2019
Ebba Torngren KPA Pension Allmän Dam Kvinna Stockholm 2019
Selina Pohja KPA Pension Allmän Dam Kvinna Stockholm 2019
Janne Siponen Stockholm Frontrunners IF Allmän Herr Man Stockholm 1985
Kerstin Johansson Allmän Dam Kvinna Tyresö 1971
Petra Hulshof Allmän Dam Kvinna Saltsjöbaden 1971
Siw Wåle Team Snigel Allmän Dam Kvinna Stockholm 1957
Therese Westerberg Allmän Dam Kvinna Tullinge 1969
Shadé Jalali Allmän Ickebinär Stockholm 1975
Simon Lindqvist Allmän Ickebinär Stockholm 2007
Peter Cruickshank Lööf Allmän Herr Man Stockholm 1970
Jakob Anckarsvärd Team Anckarsvärd Allmän Herr Man Hägersten 1972
Inez Anckarsvärd Team Anckarsvärd Allmän Dam Man Hägersten 2008
Cosswa Anckarsvärd Team Anckarsvärd Allmän Herr Man Hägersten 2010
Ulrika Husmark Team Anckarsvärd Allmän Dam Kvinna Hägersten 1976
Ann-Sofi Rosander Allmän Dam Kvinna Bromma 1956
Tobbe Lundell Allmän Herr Man STOCKHOLM 1965
Morgan Emmertz Allmän Herr Man Stockholm 1976
Anders Emmertz Allmän Herr Man Stockholm 1965
Andreea Preluca Allmän Dam Kvinna Uppsala 1991
Luisa Mannberg Allmän Dam Kvinna Stockholm 1973
Charlotte von Ehrenheim Allmän Dam Kvinna Stockholm 1972
Mari Meyer Allmän Dam Kvinna Växjö 1985
Thomas Bengtsson Allmän Herr Man Västerås 1961
Lena Bank Allmän Dam Kvinna Johanneshov 1973
Aster Tommasini Allmän Ickebinär Uppsala 1995
Åsa Johansson Allmän Dam Kvinna Stockholm 1976
Hanna Johnsson Allmän Dam Kvinna Stockholm 1997
Jan Saaf Allmän Herr Man Katrineholm 1950
Beatrice Brorsson Allmän Dam Kvinna Bandhagen 1978
Maria Elgholm Allmän Dam Kvinna Vendelsö 1977
Mario Francisco Cruz Valois Blues kök o bar Allmän Herr Man Stockholm 1973
Oscar Alfredo Hernandez Gutierrez Blues kök o bar Allmän Herr Man Stockholm 1963
Olivia Holmberg Allmän Dam Kvinna Örebro 1994
Linnea Mastoraki Allmän Dam Kvinna Skövde 1994
Chris Lindbeck Allmän Ickebinär Kvinna VALLENTUNA 2005
Peter Lindbeck Allmän Herr Man VALLENTUNA 1971
Katarina Lassen Allmän Ickebinär Kvinna Stockholm 1957
Lisa Lassen Allmän Ickebinär Kalmar 1997
Emmalo Lundström Allmän Dam Kvinna Hägersten 1983
Sofie Kestner Allmän Dam Kvinna Upplands Väsby 1993
Jessica Gasslander Allmän Dam Kvinna Sundbyberg 1983
Max Gårdman Allmän Herr Man Sundbyberg 1990
Simon Forsberg Stockholm Frontrunners Allmän Herr Man Stockholm 1983
Annelie Ekström Allmän Dam Kvinna Farsta 1982
Christoffer van Woensel Allmän Herr Man Solna 1990
Olivia Eklund Allmän Dam Kvinna Lidingö 1994
Raad Sulaiman Allmän Herr Man Enköping 1996
Max Truhponen Allmän Herr Man Enköping 1992
Queen Trapp Allmän Dam Kvinna Columbia 1999
Alexandra Wingård Allmän Dam Kvinna Täby 1981
Rosalinn Jeppson Allmän Dam Kvinna Järfälla 1984
Helena Simon Allmän Dam Kvinna Mariestad 1984
Petra Ramsten Allmän Dam Kvinna Nacka 1972
Sofia Ramsten Allmän Dam Kvinna Nacka 2006
Daniel Ankarstrand IK NocOut.se Allmän Herr Man Stockholm 1977
Ivan Brink Allmän Herr Man Stockholm 1995
Elliot Meyer Allmän Herr Man Växjö 2009
Lina Meyer Allmän Dam Kvinna Växjö 1979
Peter Troll Allmän Herr Man Huddinge 1993
Alexandra Kafka Larsson Allmän Dam Kvinna Hägersten 1974
Denisa Kafka Larsson Allmän Dam Kvinna Hägersten 1975
Sofie Ginszt MordiskaDalkullor Allmän Dam Kvinna Sundbyberg 1985
Malin Tillman Mordiska Dalkullor Allmän Dam Kvinna Dala-Järna 1991
Johanna Friman Allmän Dam Kvinna Enskede 1980
Helén Wigers Allmän Dam Kvinna ENSKEDE 1972
Katrin Friman Allmän Dam Kvinna Gullbrandstorp 1971
Charlotte Larsson Dam Kvinna Sthlm 1977
MacKenzie Gross Allmän Dam Kvinna Lidingö 1988
Malin Gustafsson Dam Kvinna Norrtälje 1975
Tina Lewander Dam Kvinna Stockholm 1976
Alexandra Wennberg Allmän Dam Kvinna Stockholm 1988
Anna Cohen Allmän Dam Kvinna Lidingö 1972
Anna Schmiterlöw Allmän Dam Kvinna Åkersberga 1981
Gunilla Åkerstedt Allmän Dam Kvinna Skövde 1974
Gabriella Luth Åkerstedt Allmän Dam Kvinna Skövde 2003
Lovisa Larsson Allmän Dam Kvinna Örebro 1994
Sara Eriksson Allmän Dam Kvinna Årsta 1984
Julia Bengtsson Allmän Dam Kvinna Getinge 1996
Ida Andersson Allmän Dam Kvinna Getinge 1983
Caroline Rönnerfält Allmän Dam Kvinna Hägersten 1981
Yolanda Rönnerfält Allmän Dam Kvinna Danderyd 1981
Mija Björkevid Allmän Dam Kvinna Västerås 1990
Catrine Björkegren Allmän Dam Kvinna Solna 1977
Emma Nordström Allmän Dam Kvinna Norrtälje 1985
Sini Ala Allmän Dam Kvinna Norrtälje 1988
Olivia Patinkin Allmän Dam Kvinna Chicago 2001
Riley Hughes Allmän Dam Kvinna Mount Pleasant 2000
Rebecca Hearn Allmän Dam Kvinna Anniston 2000
Andrea Wessling Allmän Dam Kvinna Hägersten 1996
Sofie Molitor Allmän Dam Kvinna Bromma 1991
Sasha Sandenskog Allmän Dam Kvinna Vendelsö 1971
Maya Sandenskog Allmän Dam Kvinna Vendelsö 2004
Lian Araujo Império Bronze Allmän Herr Man Solna 1990
Carolinne Melo Império Bronze Allmän Dam Kvinna Sollentuna 1993
Evelinn Österberg Allmän Dam Kvinna Saltsjö-Boo 1985
Trema Gillberg Allmän Dam Kvinna Lidingö 1985
Marika Ahlberg Allmän Dam Kvinna Stockholm 1987
Carina Holmqvist Allmän Dam Kvinna Lidingö 1964
Sandra Holmqvist Allmän Dam Kvinna Enskededalen 1991
Alexandra Einerstam Allmän Dam Kvinna FARSTA 1973
Leila B Allmän Dam Kvinna Stockholm 1982
Ulf J Allmän Herr Man Stockholm 1964
Monica Lindberg Trosa Allmän Dam Kvinna Trosa 1964
Livia Lindberg Trosa Allmän Dam Kvinna Trosa 2003
Jennie Jacobson Dam Kvinna NYKVARN 1981
Liza Carlefred Dam Kvinna NYKVARN 1981
Anna-Karin Arnljot Dam Kvinna Hägersten 1981

Running Diva – 10 km

Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
Johanna Thomasson Dam Kvinna Stockholm 1994
Sam Van Buren Stockholm Herr Man Stockholm 1992
Maria Vedin Soctantforever Dam Kvinna Stockholm 1991
Minna Nilsson Soctantforever Dam Kvinna Stockholm 1983
Olga Cheban Dam Kvinna Stockholm 2019
Jane Runesson Malmström KPA Pension Dam Kvinna Stockholm 2019
Anna Isenberg KPA Pension Dam Kvinna Stockholm 2019
MArie Herstedt KPA Pension Dam Kvinna Stockholm 2019
Emelie Köhrning KPA Pension Dam Kvinna Stockholm 2019
Anders Karlsson KPA Pension Herr Man Stockholm 2019
David Collén KPA Pension Herr Man Stockholm 2019
Christopher Norman Constantien KPA Pension Herr Man Stockholm 2019
Johan Sjöström KPA Pension Herr Man Stockholm 2019
Cristoffer Lagergren KPA Pension Herr Man Stockholm 2019
Emma Gellerbring KPA Pension Dam Kvinna Johanneshov 1991
Anna Gellerbring Dam Kvinna Johanneshov 1988
Annika Rolandsson Dam Kvinna Hägersten 1976
Linda Solini Dam Kvinna Stockholm 1992
Ruaa Ali Dam Kvinna Solna 1991
Peter Habbe Herr Man Stockholm 1964
Marika Habbe Dam Kvinna Stockholm 1966
Johanna Habbe Dam Kvinna Stockholm 1990
Niklas Wiklund Västerhaninge Herr Man Västerhaninge 1965
Maria Torstensson Stockholm Dam Kvinna Stockholm 1977
Kim Bäckman Dam Solna 1971
Nathalie Westlund Dam Kvinna Täby 1969
Ebba Sääf Hägersten Dam Kvinna Hägersten 1990
Fanny Nilsson Dam Kvinna Årsta 1990
Benjamin Rask Herr Man Hägersten 1989
Magnus E A WALLNER STOCKHOLM Herr Man STOCKHOLM 1982
Anders WALLNER STOCKHOLM Herr Man STOCKHOLM 1983
Hannah Appelquist Dam Kvinna Huddinge 1992
Robert Levelind Herr Man Huddinge 1989
Betina Rosén Dam Kvinna Glumslöv 1969
Linda Appelquist Dam Kvinna Glumslöv 1989
Stella Rosén Dam Kvinna Glumslöv 2005
Julia Rosén Dam Kvinna Glumslöv 1993
Denise Hedström Dam Kvinna Hägersten 1989
Thomas Andersson Herr Man Sundsvall 1985
Andreas Frånberg Herr Man Sundsvall 1989
Maria Lundqvist Hägersten Dam Kvinna Hägersten 1976
Fredrik Dahlström Fetthalt á Fiskjävel Herr Man Katrineholm 1988
Josefin Edberg PIC warriors Dam Kvinna Stockholm 1992
Tove Agelii Dam Kvinna Stockholm 1989
Anna-Karin Bedeus Dam Kvinna ÄLTA 1975
Dilan Johansson Ickebinär Örebro 1986
Sebastian Kronlund Herr Man Kiruna 1990
Marie Zimmerman Zpringa Dam Kvinna Stockholm 1980
Victor Sköld SHK Basket Herr Man GÖTEBORG 1993
Jina Henriksson Dam Kvinna Ånge 1994
Rose Lindell Hässelby Ickebinär Hässelby 2001
Julia Hedbäck Dam Kvinna Bålsta 1984
Mikaela Kollstedt Älta Dam Kvinna Älta 1984
Ada Källgren Dam Kvinna Hägersten 1990
Jorge Duque Herr Man Solna 1990
Daniel Hofer Herr Man Täby 1984
Andri Heeb - Herr Man Täby 1983
Josefine Bonde Dam Kvinna Åkersberga 1978
Christina Nilsson Dam Kvinna Uppsala 1984
Oskar Karlsson Herr Man Bandhagen 1994
Ville Svärd Röda Kvarn Herr Man Sundbyberg 1975
Amanda Broman Iggesunds SK Dam Kvinna Bagarmossen 1979
Sofia Eriksson Dam Kvinna Malmö 1991
Siri Mårtensson Dam Kvinna Bromma 1991
Jessica Jernqvist Malmköping Dam Kvinna Malmköping 1976
Susanne Åkerman Edvinsson Gävle Dam Kvinna Gävle 1976
Ida Bankler Dam Kvinna Farsta strand 1991
Frida Foberg Dam Kvinna Ed 1986
Stefan Lilliestierna FS20 Herr Man Mariestad 1975
Catharina Lilliestierna FS20 Dam Kvinna Mariestad 1984
Sara Rydin Stockholm Dam Kvinna Stockholm 1982
Emma Campbell Dam Kvinna JOHANNESHOV 1988
Lisa Johansson Dam Kvinna Knivsta 1994
Jörgen Karlsson Köping Herr Köping 1965
Mia Svärd Köping Dam Kvinna Köping 1968
Elizabeth Anzen Dam Kvinna Stockholm 1996
Elias Lindqvist Bromma Herr Man Bromma 1996
Waleska Rocha Dam Kvinna Södertälje 1992
Thiago Almeida Império Bronze Herr Man Stockholm 1991
Pedro Batista Império Bronze Herr Man Sollentuna 1991
Per Stolt Sollentuna Herr Man Sollentuna 1970
Laura Morgan Stockholm Ickebinär Stockholm 1987

Petsrun – 5 km

Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
Tom Holm Solna Man Solna 1967
Linnea Staaf Sundström Kvinna Stockholm 1987
Fanny Zakariasson Kvinna Stockholm 1995
Linda Forssman Kvinna Hägersten 1979
Rakel Carlsson Kvinna Björkvik 1970
Ulrika Paléus SCT Kvinna Stockholm 1980
Ida Alm - Kvinna Järfälla 1986
Wilma Gadler Kvinna Stockholm 1997
Åsa Gadler SOK Knallen Kvinna Stockholm 1967