Anmälda till Run For Pride 2021 - Happy Runner – 5 km Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
180 Lotta Andersson Visit Stockholm Allmän Dam Kvinna STOCKHOLM 1974
181 Jenny Kaiser Allmän Dam Kvinna STOCKHOLM 1972
178 Carlos Bittencourt Team Finlandia Allmän Herr Man Stockholm 2019
179 Johanna Ollevik Team Finlandia Allmän Dam Kvinna Stockholm 2019
176 Oskar skoog Allmän Herr Man Bromma 1997
177 Hanna Jansson Allmän Dam Kvinna Bromma 1999
175 Vilté Székely Allmän Dam Kvinna Stockholm 1988
174 Anais Ferre Allmän Dam Kvinna Johanneshov 1991
173 Martin Edvardsson Allmän Herr Man Stockholm 1966
172 Wiley Smith Allmän Ickebinär Stockholm, Sweden 2000
171 Jennifer Bredell Allmän Dam Kvinna Stockholm 1988
170 Noël Edling Storfot och Lillfot Allmän Herr Man Gustavsberg 1980
169 Raveena Adsul NA Allmän Dam Kvinna Solna 1994
168 Linda Edling Kusoffsky Storfot och Lillfot Allmän Dam Kvinna Gustavsberg 1980
167 Kate Persson Allmän Dam Kvinna Sollentuna 1999
165 Nora Beck Allmän Dam Kvinna Stockholm 2019
166 Johan Anrin Allmän Herr Man SOLLENTUNA 1993
164 Klara Gäfvert Allmän Dam Kvinna Stockholm 2019
162 Julius Husmark Allmän Herr Bromma 2010
163 Gabriel Husmark Allmän Herr Man Bromma 2010
161 Laris Lelis Allmän Ickebinär HÄGERSTEN 1989
160 Linde van Heeswijk Allmän Dam Kvinna Enskede 1987
159 Josefine Leijon Allmän Dam Kvinna Stockholm 1992
158 Anna-Carin Hultqvist more is more Allmän Dam Kvinna Hägersten 1988
157 Martin Svensson Allmän Herr Man Sundbyberg 1988
151 Rebecca Winterqvist Technigo Allmän Dam Kvinna Stockholm 1992
152 Petra Stenqvist Technigo Allmän Dam Kvinna Stockholm 1988
153 Hanna Pettersson Technigo Allmän Dam Kvinna Stockholm 1988
154 Sandra Hindskog Technigo Allmän Dam Kvinna Stockholm 1987
155 Matilda Arvidsson Technigo Allmän Dam Kvinna Stockholm 1990
156 Poya Tavakolian Technigo Allmän Herr Man Stockholm 1992
150 Josefin Hellgren Allmän Dam Kvinna Bandhagen 1987
149 Chieko Yahagi Lundberg Allmän Dam Kvinna Täby 1966
148 Anna Unghammar Allmän Dam Kvinna Järfälla 1977
145 Tommy Sarenbrant B3 Consulting Allmän Herr Man STOCKHOLM 2019
146 Emelie Wetterwik B3 Consulting Allmän Dam Kvinna STOCKHOLM 2019
147 Maria Peterson B3 Consulting Allmän Dam Kvinna STOCKHOLM 2019
143 Dennis Lauri Allmän Herr Man STOCKHOLM 2019
144 Anna Mannberg Allmän Dam Kvinna STOCKHOLM 2019
142 Helena Norr Dax Blomsterlandet Allmän Dam Kvinna STOCKHOLM 2019
141 Wilma Eriksson Allmän Dam Kvinna Uppsala 1998
140 Wiwi Kéri Allmän Dam Kvinna Hässelby 1988
139 Alexis Joel Sessarego Allmän Herr Man Bromma 1993
138 Cassidy Correll Allmän Dam Kvinna Enskededalen 2000
137 Tilde Gray Löparboxen Allmän Dam Stockholm 1978
136 Lisa Ayala Allmän Ickebinär Bromma 1993
135 Evanja Flod Allmän Dam Kvinna Stockholm 1994
134 Tove Norman Allmän Dam ENSKEDE 1967
133 Ann-Helene Israelsson Allmän Dam Kvinna Huddinge 1970
132 Jennie Spetz Allmän Dam Kvinna Hägersten 1976
130 Tina Björk Allmän Dam Kvinna Gustavsberg 1963
131 Willa Christensen Allmän Dam Kvinna Gustavsberg 2013
280 Sam Van Buren Stockholm Allmän Herr Man Stockholm 1992
129 Kristoffer Nilsson Allmän Herr Man Stockholm 1990
128 Nicole Krol Allmän Dam Kvinna Stockholm 1992
127 Annè Lyden KPA Pension Allmän Dam Kvinna STOCKHOLM 2019
125 Daniel Johansson Allmän Herr Man Stockholm 1984
126 Caroline Nilsson Allmän Dam Kvinna Stockholm 1984
124 Elin Arnsvik Allmän Dam Kvinna Stockholm 1985
123 Katarina Olsson Tumba IFK Allmän Dam Kvinna Tumba 1978
114 Sari Vahanto KPA Pension Allmän Dam Kvinna STOCKHOLM 2019
115 Fredrik Mellkvist KPA Pension Allmän Herr Man STOCKHOLM 2019
116 Carina Graf KPA Pension Allmän Dam Kvinna STOCKHOLM 2019
117 Ann Theiler KPA Pension Allmän Dam Kvinna STOCKHOLM 2019
118 Thomas Theiler KPA Pension Allmän Herr Man STOCKHOLM 2019
119 Daniel Sörmark KPA Pension Allmän Herr Man STOCKHOLM 2019
120 Jim Franzén KPA Pension Allmän Herr Man STOCKHOLM 2019
121 Niclas Älmeby KPA Pension Allmän Herr Man STOCKHOLM 2019
122 Emelie Ohlson KPA Pension Allmän Dam Kvinna STOCKHOLM 2019
106 Emma Bernquist KPA Pension Allmän Dam Kvinna Stockholm 2019
107 Catrin Johansson KPA Pension Allmän Dam Kvinna Stockholm 2019
108 Marianne Afzelius-Roos KPA Pension Allmän Dam Kvinna Stockholm 2019
109 Johan Österholm KPA Pension Allmän Herr Man Stockholm 2019
110 Johan Liikarmaa KPA Pension Allmän Herr Man Stockholm 2019
111 Helena Karlberg KPA Pension Allmän Dam Kvinna Stockholm 2019
112 Ebba Torngren KPA Pension Allmän Dam Kvinna Stockholm 2019
113 Selina Pohja KPA Pension Allmän Dam Kvinna Stockholm 2019
105 Janne Siponen Stockholm Frontrunners IF Allmän Herr Man Stockholm 1985
104 Kerstin Johansson Allmän Dam Kvinna Tyresö 1971
103 Petra Hulshof Allmän Dam Kvinna Saltsjöbaden 1971
102 Siw Wåle Team Snigel Allmän Dam Kvinna Stockholm 1957
101 Therese Westerberg Allmän Dam Kvinna Tullinge 1969
99 Shadé Jalali Allmän Ickebinär Stockholm 1975
100 Simon Lindqvist Allmän Ickebinär Stockholm 2007
98 Peter Cruickshank Lööf Allmän Herr Man Stockholm 1970
94 Jakob Anckarsvärd Team Anckarsvärd Allmän Herr Man Hägersten 1972
95 Inez Anckarsvärd Team Anckarsvärd Allmän Dam Man Hägersten 2008
96 Cosswa Anckarsvärd Team Anckarsvärd Allmän Herr Man Hägersten 2010
97 Ulrika Husmark Team Anckarsvärd Allmän Dam Kvinna Hägersten 1976
93 Ann-Sofi Rosander Allmän Dam Kvinna Bromma 1956
92 Tobbe Lundell Allmän Herr Man STOCKHOLM 1965
91 Morgan Emmertz Allmän Herr Man Stockholm 1976
90 Anders Emmertz Allmän Herr Man Stockholm 1965
89 Andreea Preluca Allmän Dam Kvinna Uppsala 1991
88 Luisa Mannberg Allmän Dam Kvinna Stockholm 1973
87 Charlotte von Ehrenheim Allmän Dam Kvinna Stockholm 1972
86 Mari Meyer Allmän Dam Kvinna Växjö 1985
85 Thomas Bengtsson Allmän Herr Man Västerås 1961
84 Lena Bank Allmän Dam Kvinna Johanneshov 1973
83 Aster Tommasini Allmän Ickebinär Uppsala 1995
82 Åsa Johansson Allmän Dam Kvinna Stockholm 1976
81 Hanna Johnsson Allmän Dam Kvinna Stockholm 1997
80 Jan Saaf Allmän Herr Man Katrineholm 1950
78 Beatrice Brorsson Allmän Dam Kvinna Bandhagen 1978
79 Maria Elgholm Allmän Dam Kvinna Vendelsö 1977
76 Mario Francisco Cruz Valois Blues kök o bar Allmän Herr Man Stockholm 1973
77 Oscar Alfredo Hernandez Gutierrez Blues kök o bar Allmän Herr Man Stockholm 1963
74 Olivia Holmberg Allmän Dam Kvinna Örebro 1994
75 Linnea Mastoraki Allmän Dam Kvinna Skövde 1994
72 Chris Lindbeck Allmän Ickebinär Kvinna VALLENTUNA 2005
73 Peter Lindbeck Allmän Herr Man VALLENTUNA 1971
70 Katarina Lassen Allmän Ickebinär Kvinna Stockholm 1957
71 Lisa Lassen Allmän Ickebinär Kalmar 1997
69 Emmalo Lundström Allmän Dam Kvinna Hägersten 1983
68 Sofie Kestner Allmän Dam Kvinna Upplands Väsby 1993
66 Jessica Gasslander Allmän Dam Kvinna Sundbyberg 1983
67 Max Gårdman Allmän Herr Man Sundbyberg 1990
65 Simon Forsberg Stockholm Frontrunners Allmän Herr Man Stockholm 1983
64 Annelie Ekström Allmän Dam Kvinna Farsta 1982
63 Christoffer van Woensel Allmän Herr Man Solna 1990
62 Olivia Eklund Allmän Dam Kvinna Lidingö 1994
60 Raad Sulaiman Allmän Herr Man Enköping 1996
61 Max Truhponen Allmän Herr Man Enköping 1992
59 Queen Trapp Allmän Dam Kvinna Columbia 1999
56 Alexandra Wingård Allmän Dam Kvinna Täby 1981
57 Rosalinn Jeppson Allmän Dam Kvinna Järfälla 1984
58 Helena Simon Allmän Dam Kvinna Mariestad 1984
54 Petra Ramsten Allmän Dam Kvinna Nacka 1972
55 Sofia Ramsten Allmän Dam Kvinna Nacka 2006
53 Daniel Ankarstrand IK NocOut.se Allmän Herr Man Stockholm 1977
52 Ivan Brink Allmän Herr Man Stockholm 1995
50 Elliot Meyer Allmän Herr Man Växjö 2009
51 Lina Meyer Allmän Dam Kvinna Växjö 1979
49 Peter Troll Allmän Herr Man Huddinge 1993
47 Alexandra Kafka Larsson Allmän Dam Kvinna Hägersten 1974
48 Denisa Kafka Larsson Allmän Dam Kvinna Hägersten 1975
45 Sofie Ginszt MordiskaDalkullor Allmän Dam Kvinna Sundbyberg 1985
46 Malin Tillman Mordiska Dalkullor Allmän Dam Kvinna Dala-Järna 1991
42 Johanna Friman Allmän Dam Kvinna Enskede 1980
43 Helén Wigers Allmän Dam Kvinna ENSKEDE 1972
44 Katrin Friman Allmän Dam Kvinna Gullbrandstorp 1971
41 Charlotte Larsson Dam Kvinna Sthlm 1977
40 MacKenzie Gross Allmän Dam Kvinna Lidingö 1988
39 Malin Gustafsson Dam Kvinna Norrtälje 1975
38 Tina Lewander Dam Kvinna Stockholm 1976
37 Alexandra Wennberg Allmän Dam Kvinna Stockholm 1988
36 Anna Cohen Allmän Dam Kvinna Lidingö 1972
35 Anna Schmiterlöw Allmän Dam Kvinna Åkersberga 1981
33 Gunilla Åkerstedt Allmän Dam Kvinna Skövde 1974
34 Gabriella Luth Åkerstedt Allmän Dam Kvinna Skövde 2003
31 Lovisa Larsson Allmän Dam Kvinna Örebro 1994
32 Sara Eriksson Allmän Dam Kvinna Årsta 1984
30 Julia Bengtsson Allmän Dam Kvinna Getinge 1996
29 Ida Andersson Allmän Dam Kvinna Getinge 1983
28 Caroline Rönnerfält Allmän Dam Kvinna Hägersten 1981
26 Mija Björkevid Allmän Dam Kvinna Västerås 1990
25 Catrine Björkegren Allmän Dam Kvinna Solna 1977
23 Emma Nordström Allmän Dam Kvinna Norrtälje 1985
24 Sini Ala Allmän Dam Kvinna Norrtälje 1988
22 Olivia Patinkin Allmän Dam Kvinna Chicago 2001
21 Riley Hughes Allmän Dam Kvinna Mount Pleasant 2000
20 Rebecca Hearn Allmän Dam Kvinna Anniston 2000
18 Andrea Wessling Allmän Dam Kvinna Hägersten 1996
19 Sofie Molitor Allmän Dam Kvinna Bromma 1991
16 Sasha Sandenskog Allmän Dam Kvinna Vendelsö 1971
17 Maya Sandenskog Allmän Dam Kvinna Vendelsö 2004
15 Lian Araujo Império Bronze Allmän Herr Man Solna 1990
14 Carolinne Melo Império Bronze Allmän Dam Kvinna Sollentuna 1993
13 Evelinn Österberg Allmän Dam Kvinna Saltsjö-Boo 1985
12 Trema Gillberg Allmän Dam Kvinna Lidingö 1985
11 Marika Ahlberg Allmän Dam Kvinna Stockholm 1987
9 Carina Holmqvist Allmän Dam Kvinna Lidingö 1964
10 Sandra Holmqvist Allmän Dam Kvinna Enskededalen 1991
8 Alexandra Einerstam Allmän Dam Kvinna FARSTA 1973
6 Leila B Allmän Dam Kvinna Stockholm 1982
7 Ulf J Allmän Herr Man Stockholm 1964
4 Monica Lindberg Trosa Allmän Dam Kvinna Trosa 1964
5 Livia Lindberg Trosa Allmän Dam Kvinna Trosa 2003
2 Jennie Jacobson Dam Kvinna NYKVARN 1981
3 Liza Carlefred Dam Kvinna NYKVARN 1981
1 Anna-Karin Arnljot Dam Kvinna Hägersten 1981
Till anmälan för Happy Runner – 5 km