Anmälda till 6-Timmars 2021 - Borås 6-Timmars Avancerad sök

Borås 6-Timmars

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Sebastian Pokorny Uptown Runners Herrar Man Skarpnäck 1986
Matilda Gend Ystad IF Friidrottsförening Damer Kvinna Ystad 1989
Jonas Martinsson Trollhättans IF Friidrott Herrar Man Borås 1992
Jonatan Johannesson Herrar Man Vänersborg 1995
Susanne Karlsson Falkenbergs RR Damer Kvinna FALKENBERG 1969
Karin Stridh H&M online Damer Kvinna Borås 1987
Anette Ahl Damer Kvinna Helsingborg 1962
Anders Hellner Herrar Man Stockholm 1980
Annika Holmström Damer Kvinna Vårgårda 1965
Jenny Anderbjörk SOK KNALLEN Damer Kvinna Sandared 1974
Lars-Åke Johansson solvikingarna Herrar Man bohus 1970
Oscar Melin IFK Skövde FIK Herrar Man Timmersdala 2003
Robert Frödin LK TV88 Herrar Man Brålanda 1980
Fredrik Sundberg Kristinehamn multisport Herrar Man Kristinehamn 1976
Nils Ekring Team snigel Herrar Man KUMLA 1969
Niclas Johansson Borås Löparklubb Herrar Man Dalsjöfors 1988
Mattias Rydin Herrar Man Mariestad 1985
Janne Cygnel IFK Mora Herrar Man Järfälla 1958
Helena Nyqvist IK Orient Damer Kvinna Uddevalla 1970
Marina Johansson Team Snigel Damer Kvinna Timmersdala 1982
Carina Ekring Team Snigel Damer Kvinna KUMLA 1969
Claes Johansson Herrar Man Sandared 1978
John Persson Sävedalens AIK Herrar Man Sävedalen 1966
Lene Borginger Damer Kvinna Svenljunga 1968
Jonas Andersson Uddevalla SK Herrar Man Uddevalla 1996
Lennart Andersson Herrar Man Göteborg 1960
John Kindslätt Uddevalla SK Herrar Man Uddevalla 1992
Maria Johansson Torslanda Damer Kvinna Torslanda 1977
Björn Olofsson IFK Skövde FIK Herrar Man Skövde 1960
Elin Åhsberg IFK Skövde FIK Damer Kvinna Skövde 1980
Björn Englund Maxprestation Sportsclub Herrar Man Västervik 1977
Mats Byström Herrar Man Göteborg 1977
Per Strömberg Herrar Man Göteborg 1967
Andreas Nordin Hälle IF Herrar Man Göteborg 1984
Lars Christensson IS Göta Herrar Man helsingborg 1962
Magnus Johansson Scania Road Runners Herrar Man Lund 1974
Camilla Wilhelmsson Ik Orient Damer Kvinna Hedekas 1977
Andreas Melin Ifk Skövde FK Herrar Man Skövde 1973
Rickard Persson IFK Skövde FIK Herrar Man Skövde 1975
Mats Tolfsson Borås Löparklubb Herrar Man Borås 1962
Jonathan Jungmarker FK Herkules Herrar Man Kållered 1988
Sebastian Nyvall Dannike Ik Herrar Man Dannike 1986
Linda Lindberg Lindas Familjedaghem Damer Kvinna Sävedalen 1973
Andreas Josefsson Pez Herrar Man Göteborg 1981
Mikael Nordström Herrar Man Mölnlycke 1965
Richard Andersson Borås Löparklubb Herrar Man Borås 1985
Kim Agelborn Damer Kvinna Hindås 1983
Tim Segerberg Herrar Man Göteborg 1991
Jonathan Johansson Uddevalla atletklubb Herrar Man Uddevalla 1996
Daniel Ernstsson Borås Löparklubb Herrar Man Borås 1988
Gisela Glaffey Damer Kvinna Floda 1990
Ashkan Fivrin Hälle IF Herrar Man Mölndal 1977
Sandra Eriksson Axelsson OK Norrvirdarna Damer Kvinna Lammhult 1975
Daniel Olsson Herrar Man Örby 1976
Nanne Backman Herrar Man Tidaholm 1965
Hampus Otterborg Herrar Man Tidaholm 2007
Robin Källroos Onsala Herrar Man Onsala 1988
Robert Karlsson OK Norrvirdarna Herrar Man Lammhult 1981
Anna Liljenberg LK Corpo Rigido Damer Kvinna Landvetter 1986
Samuel Johansson Borås Löparklubb Herrar Man Brämhult 1987
Oskar Åstrand Borås Löparklubb Herrar Man Borås 1997
Hanna Fridhamre IFK Nora Damer Kvinna Nora 1977
Jon Koldenius Herrar Man Borås 1968
Emma Malmberg Race and shine sportsklubb Damer Kvinna Mölnlycke 1979
Anders Kihl Borås Löparklubb Herrar Man Kinnarumma 1972
Joel Blom SOK Knallen Herrar Man Sandhult 1967
Carl Johan Magnusson Herrar Man Floda 1980
Andreas Blomberg Herrar Man Borås 1980
Sofia Frostelid Damer Kvinna Moholm 1989
Markus Berg Herrar Man Göteborg 1976
Catrine Gunnarsson Falkenbergs RR Damer Kvinna Falkenberg 1986
Jessica Petersson Falkenbergs RR Damer Kvinna Falkenberg 1970
Charlotta Johansson Damer Kvinna SAVEDALEN 1973
Mattis Gottlow TIF Friidrott Herrar Man Trollhättan 1973
Anton Saba Trollhättans IF Friidrott Herrar Man Trollhättan 1978
Andreas Anderberg Sebbens Vänner Herrar Man Göteborg 1982
Anette Kroon Simlångsdalens if Damer Kvinna Halmstad 1967
Björn Morén IK Akele Herrar Man Linköping 1987
Mattias Ekman Apladalens LK Herrar Man Värnamo 1982
Jakob Nilsson Örebro Herrar Man Örebro 1984
Alexander Claeson Herrar Man Borås 1988
Magnus Ivarsson Team Nordic Trail Herrar Man Sollentuna 1975
Jonas Svensson Örebro aik Herrar Örebro 1978
Göran Sander Solvikingarna Herrar Man Mölndal 1967
Ida Borgö Damer Kvinna Ljungsbro 1982
Eric Harrby Borgö Herrar Man Ljungsbro 2009
Arvid Harrby Borgö Herrar Man Ljungsbro 2010
Joacim Harrby Herrar Man Ljungsbro 1982
Magnus Ström Ulricehamns FK Herrar Man Ulricehamn 1963
Adrian Nilsson Herrar Man Mölndal 1969
Anders Larsson Alingsås Herrar Man Alingsås 1973
Magnus Eliasson Alingsås Herrar Man Alingsås 1974
Ioannis Christoforidis Kungsbacka Herrar Man Kungsbacka 1969
Henrik Lange Herrar Man Bollebygd 1972
Jonathan Bark Göteborg Herrar Man Göteborg 1988
Simon Bloss Ärla IF Herrar Man STRÄNGNÄS 1989
Jan Paraniak Team Skavsåret Herrar Man Huddinge 1950
Hanna Strandberg AstraZeneca Damer Kvinna Mölndal 1988
Maria Mangfors Hallberg Damer Kvinna Halmstad 1977
Henrik Lidén Herrar Man Vara 1969
Michael Gustavsson Herrar Man Götene 1964
Andreas Dahlgren Sweden Runners Herrar Man Öjersjö 1976
Martin Erixon Team Kungälv IS Herrar Man Älvängen 1972
Jenny Erixon Team Kungälv IS Damer Kvinna Älvängen 1974
Hans Westerback Lidingo Herrar Man Lidingö 1958
Malin Baeza Roos Lonesome Runners Damer Kvinna V Frölunda 1977
Martin Bjufors Herrar Man Göteborg 1980
Karolina Petersen Umara Damer Kvinna Laxå 1979
Radana Stanar Eriksberg Gastronomi Damer Kvinna Göteborg 1961
Anders Thorell Eriksberg Gastronomi Herrar Man Hindås 1960
Branka Pavic Eriksberg Gastronomi Damer Kvinna Göteborg 1976
Åsa Rott Damer Kvinna Gråbo 1989
Lina Karlsson Uddevalla Damer Kvinna Uddevalla 1977
Daniel Linder Herrar Man Örebro 1978
Peter Bratt Göteborg Herrar Man Göteborg 1967
Kim Öberg If Linnea Damer Kvinna Tumba 1987
Kurt Gustavsson Hultsfreds LK Herrar Man Vena 1946
Marcus Åkerberg Göteborg Herrar Man Göteborg 1979
Henrik Dahlin HajSkår Streetrunners Herrar Göteborg 1974
Filip Nielsen Knäckebröhult IF Herrar Man Lindome 1980
Malin Jünke SOK Knallen Damer Kvinna Borås 1969
Magnus Bengtsson Falkenbergs rr Herrar Man Falkenberg 1966
Kimmo Kurkinen SOK Knallen Herrar Man Borås 1974
Pontus Nilsson Åhus FIK Herrar Man Åhus 1972
Mattias Andersson Mölndals AIK Herrar Mölndal 1972
Peder Blomgren Herrar Man ONSALA 1972
Sandra Brogren Herrljunga Damer Kvinna Herrljunga 1976
Christian Johnson Herrar Man FRITSLA 1966
Niklas Johansson Herrar Man Hindås 1978
AnnaLinnéa Gosman Göteborg Damer Göteborg 1988
Henrik Persson Herrar Man Borås 1975
Rickard Rosenblom Herrar Man Göteborg 1976
Kent Melin IF Linnéa Herrar Man Bandhagen 1972
Karima Makrof Majornas IK Damer Kvinna Sundbyberg 1976
Caroline Johansson Damer Kvinna Alingsås 1986
Claes Lagerström Garphyttans IF Herrar Man Vintrosa 1966
Jennifer Honek LSG Karlsruhe Damer Kvinna Solna 1985
Mattias Seaberg Borås Löparklubb Herrar Man Borås 1977
Axel Hallberg Herrar Man Norrköping 1997
Peter Gustafsson Brämhult Herrar Man Brämhult 1979
Jimmy Voxek Falkenbergs RR Herrar Man Falkenberg 1976
Marja Hammarstrand Damer Mölnlycke 1980
Carl Provén Holm CK Herrar Man Dannike 1999
Martin Klerfors SOK Knallen Herrar Man Borås 1982
Tobias Raudsepp Svenljunga IK Trail Herrar Man Svenljunga 1984
Lisa Amundsson Strömstad Löparklubb Damer Kvinna Syd-Koster 1961
Patrik Apelqvist Borås Löparklubb Herrar Man Aplared 1968
Manne Wernemyr Herrar Man Mölndal 1984
Li Edqvist Damer Kvinna Göteborg 1970
Ulrica Holm SOK Knallen Damer Kvinna Borås 1965
Fredrik Rosén IFK Snoka Herrar Man Norrköping 1966
Arvid Apelqvist Herrar Man Aplared 2000
David Fjellström Falkenbergs RR Herrar Man Falkenberg 1982
Göran Löfström Rångedala Herrar Man Rångedala 1965
Anette Ottosson Falkenbergs RR Damer Kvinna Heberg 1968
Ellen Apelqvist Damer Kvinna Malmö 1993
Monica Larsson Damer Kvinna Vårgårda 1964
Niklas Benjaminsson SOK Knallen Herrar Man Rydboholm 1972
Christoffer Sehlstedt Falkenberg Allstars Herrar Man Falkenberg 1979
Ellen Sepp Borås Löparklubb Damer Kvinna Borås 1987
Ulrika Winge Damer Kvinna Mölndal 1978
Johan Sundqvist Herrar Man Göteborg 1988
Louise Ärlebrandt Damer Kvinna Västra Frölunda 1988
Anders Skärström Falkenbergs RR Herrar Man Falkenberg 1969
Jan-olof Svensson Falkenbergs RR Herrar Man Falkenberg 1966
David Bodiroza Falkenberg Herrar Man Falkenberg 1971
Daniel Fransson SIK Trail Herrar Man Svenljunga 1993
Linda Thomander Falkenbergs RR Damer Kvinna Falkenberg 1984
Thomas Gunnarsson Falkenbergs RR Herrar Man Trelleborg 1970
Roger Hermansson Herrar Man Stenungsund 1962
Johan Andersson Falkenbergs RR Herrar Man Falkenberg 1976
Matti Pylkkänen Gamleby OK Herrar Man Överum 1950
Conny E Anderberg GOAT Herrar Man Göteborg 1967
Simon Lindvall Umara sports club Herrar Man Borås 1986
Annika Johanson Sweden Runners IF Damer Kvinna Mölndal 1969
Felix Säisä Herrar Man Svaneholm 1992
Cecilia Flodqvist Damer Kvinna Skövde 1978
Kenth Svensson Herrar Man Göteborg 1901
Sara Jönsson Borås Löparklubb Damer Kvinna Borås 1976
Jan Kantola Midnight Warriors TC Herrar Man Borås 1979
Fredrik Palm Scania road runners Herrar Man Jönköping 1975
Ronny Karlsson Borås Löparklubb Herrar Man Olsfors 1962
Roger Pettersson Falkenbergs.rr Herrar Man Falkenberg 1962
Anna Bodiroza Falkenbergs RR Damer Kvinna Falkenberg 1972
Lars Wahlqvist SOK Knallen Herrar Man Fristad 1956
Peder Welin Herrar Man Göteborg 1971
Adam Ahlvik SIK Trail Herrar Man Svenljunga 1989
Patrick Andersson Falkenbergs RR Herrar Man Slöinge 1974
Sofia Kay LK TV88 Damer Man Vänersborg 1976
Mikael Gottberg Hälle IF Herrar Man Mölndal 1984
Ronnie Andersson Falkenbergs RR Herrar Man Falkenberg 1979
Patrik Åsälv Falkenbergs RR Herrar Man Vinberg 1972
Marika Falkek Falkenbergs RR Damer Kvinna Falkenberg 1974
Lina Blomqvist Team powerwoman Damer Kvinna Borås 1985
Carina Lindal Ik Orient Damer Kvinna Uddevalla 1968
Lennart Skoog Stenungsunds OK Herrar Man Stenungsund 1946
Marita Björk Borås Löparklubb Damer Kvinna Målsryd 1959
Helena Gustavsson Borås Löparklubb Damer Kvinna Sandared 1982
Camilla Adams Damer Kvinna Arvika 1979
Russell Adams Herrar Man Arvika 1977
Sören Remar Ulricehamns FK Herrar Man Ulricehamn 1948
Mikael Wiktorsson Smedby Runners Herrar Man Norrköping 1975
Ann-Charlotte Aghamn Sweden Runners Damer Kvinna Mölndal 1958
Annika Askengren Berg LK TV88 Damer Kvinna Trollhättan 1960
Ann Svensson Lonesome Runners Damer Kvinna Jonsered 1969
Maléne By Borås Löparklubb Damer Kvinna Fristad 1977
Leif Karlsson Solvikingarna Herrar Man Frölunda 1963
Fredrik Nero SOK Knallen Herrar Man Borås 1971
Sofia Frostelid Damer Kvinna Moholm 1989
Mattias Ceder Team Nordic Trail Herrar Man Borås 1984
Marie Nicklasson IK Orient Damer Kvinna MUNKEDAL 1957
Karin Apelqvist Borås Löparklubb Damer Kvinna Aplared 1970
Ann Hallqvist SOK Knallen Damer Kvinna Borås 1966
Emma Hagenlöv Springade tjejer Damer Kvinna FINSPÅNG 1982
Björn Johansson Borås Löparklubb Herrar Man Gånghester 1976
Kristin Sjöström LKTV88 Damer Kvinna Trollhättan 1979
Ulrika Nyström LK TV88 Damer Kvinna Trollhättan 1969
Linda Klerud Damer Kvinna Fredrikstad 1974
Charlotta Chroneer Maxprestations sportsclub Damer Kvinna Västervik 1976
Christian Strömberg IKHP Herrar Man Lekeryd 1959
Emil Falkek Falkenbergs RR Herrar Man Falkenberg 1974
Linda Dahlquist Damer Kvinna Jönköping 1972
Jesper Dahlquist Herrar Man Jönköping 1969
Karin Olausson G.O.A.T Damer Kvinna Torslanda 1970
Ulf Evanson Sweden Runners IF Herrar Man ASKIM 1966
Anders Johansson LK-TV88 Herrar Man TROLLHÄTTAN 1967
Tobbe Josefsson Falkenbergs RR Herrar Man Vessigebro 1969
Anna-Maria Trollsfjord SOK-Knallen Damer Kvinna Borås 1972
Charlotta Svalander Damer Kvinna Klagstorp 1972
Maria Forsberg Damer Kvinna Brunskog 1964
Jonas Holmberg Ik Ymer Herrar Man Borås 1972
Elisabeth Hed Damer Kvinna Sandared 1974
Maria Gustafsson Sok knallen Damer Kvinna Dalsjöfors 1977
Elin Eriksson Team Snigel Damer Kvinna Nässjö 1978
Magnus Eriksson Team Snigel Herrar Man Nässjö 1977
Anna Lindgren SOK Knallen Damer Kvinna Ambjörnarp 1978
Susanne Ohlsén Hestra IF Damer Kvinna Borås 1970
Eric Nilsson Dark Trail Runners Herrar Man Borås 1987
Magnus Kristiansson LK TV88 Herrar Man Trollhättan 1972
Tommy Carlsson LK TV88 Herrar Man Vänersborg 1967
Senad Bahonjic Falkenbergs RR Herrar Man Falkenberg 1969
Michael Anderberg Falkenberg RR Herrar Man Falkenberg 1967
Amanda Nylén Degerfors OK Damer Kvinna Karlskoga 1999
Rebecka Nylén Degerfors Ok Damer Kvinna Degerfors 1999
Johanna Nilsson Falkenbergs RR Damer Kvinna Falkenberg 1984
Stefan Johansson Herrar Man Trollhättan 1965
Jörgen Nilsson Umara sports club Herrar Man Hisings Kärra 1950
Anton Wilson Borås Löparklubb Herrar Man Borås 1983
Victoria Olsson Damer Kvinna Bollebygd 1970
Per Camén Borås Löparklubb Herrar Man Brämhult 1965
Hanna Hagrenius Damer Kvinna Onsala 1985
Matthias Köhler LK TV88 Herrar Man Karlskoga 1972
Suwanna Sornyiam Lonesome Runners Damer Kvinna Gullspång 1974
Teresa Ypyä Damer Kvinna Nödinge 1978
Christina Spjuth SOK Knallen Damer Kvinna Äspered 1965
Per Sund SOK Knallen Herrar Man Äspered 1962
Hans Sjöstrand SwedenRunners Herrar Man Göteborg 1966
Mikael Ceder IK NocOut.se Herrar Man Delsbo 1982
Carina Rindeborn Damer Kvinna Norrköping 1969
Jörgen Rindeborn Herrar Man Norrköping 1966
Johan Bergstrand Björkehovs IS Herrar Man Borås 1978
Jeanette Olofsson Sok knallen Damer Kvinna Fristad 1970
Pär Lindbäck Falkenbergs RR Herrar Man Falkenberg 1985
Linda Lindstedt Fjällgatans LK Damer Kvinna Borås 1981
Karolina Magnusson Damer Kvinna Göteborg 1980