Anmälda till 6-Timmars 2021 - Borås 6-Timmars Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
229 Hans Klar LK TV88 Herrar Man Trollhättan 1960
228 Nicolas Del Vecchio Alingsås IF Friidrott Herrar Man Göteborg 1991
226 Kenneth Melin Inas Fun Runners Herrar Man Jönköping 1963
223 Johan Cardell Ik Sisu Herrar Man Nässjö 1973
222 Wibecke Wik Team snigel Damer Kvinna Grästorp 1983
221 Camilla Jonsson Damer Kvinna Älvängen 1976
220 Lars Lindblom Herrar Man LJUNG 1961
218 Sebastian Pokorny Uptown Runners Herrar Man Skarpnäck 1986
217 Matilda Gend Ystad IF Friidrottsförening Damer Kvinna Ystad 1989
216 Jonas Martinsson Trollhättans IF Friidrott Herrar Man Borås 1992
215 Jonatan Johannesson Herrar Man Vänersborg 1995
214 Susanne Karlsson Falkenbergs RR Damer Kvinna FALKENBERG 1969
213 Karin Stridh H&M online Damer Kvinna Borås 1987
212 Anette Ahl Damer Kvinna Helsingborg 1962
211 Anders Hellner Herrar Man Stockholm 1980
210 Annika Holmström Damer Kvinna Vårgårda 1965
209 Jenny Anderbjörk SOK KNALLEN Damer Kvinna Sandared 1974
208 Lars-Åke Johansson Solvikingarna Herrar Man bohus 1970
207 Oscar Melin IFK Skövde FIK Herrar Man Timmersdala 2003
206 Robert Frödin LK TV88 Herrar Man Brålanda 1980
205 Fredrik Sundberg Kristinehamn multisport Herrar Man Kristinehamn 1976
204 Nils Ekring Team snigel Herrar Man KUMLA 1969
203 Niclas Johansson Borås Löparklubb Herrar Man Dalsjöfors 1988
202 Mattias Rydin Herrar Man Mariestad 1985
201 Janne Cygnel IFK Mora Herrar Man Järfälla 1958
200 Helena Nyqvist IK Orient Damer Kvinna Uddevalla 1970
198 Marina Johansson Team Snigel Damer Kvinna Timmersdala 1982
197 Carina Ekring Team Snigel Damer Kvinna KUMLA 1969
196 Claes Johansson Herrar Man Sandared 1978
230 John Persson Sävedalens AIK Herrar Man Sävedalen 1966
192 Lene Borginger Damer Kvinna Svenljunga 1968
191 Jonas Andersson Uddevalla SK Herrar Man Uddevalla 1996
190 Lennart Andersson Herrar Man Göteborg 1960
189 John Kindslätt Uddevalla SK Herrar Man Uddevalla 1992
188 Maria Johansson Torslanda Damer Kvinna Torslanda 1977
187 Björn Olofsson IFK Skövde FIK Herrar Man Skövde 1960
186 Elin Åhsberg IFK Skövde FIK Damer Kvinna Skövde 1980
185 Björn Englund Maxprestation Sportsclub Herrar Man Västervik 1977
184 Mats Byström Herrar Man Göteborg 1977
183 Per Strömberg Herrar Man Göteborg 1967
182 Andreas Nordin Hälle IF Herrar Man Göteborg 1984
181 Lars Christensson IS Göta Herrar Man helsingborg 1962
180 Magnus Johansson Scania Road Runners Herrar Man Lund 1974
179 Camilla Wilhelmsson Ik Orient Damer Kvinna Hedekas 1977
178 Andreas Melin Ifk Skövde FK Herrar Man Skövde 1973
177 Rickard Persson IFK Skövde FIK Herrar Man Skövde 1975
176 Mats Tolfsson Borås Löparklubb Herrar Man Borås 1962
175 Jonathan Jungmarker FK Herkules Herrar Man Kållered 1988
199 Sebastian Nyvall Dannike Ik Herrar Man Dannike 1986
174 Linda Lindberg Lindas Familjedaghem Damer Kvinna Sävedalen 1973
173 Andreas Josefsson Pez Herrar Man Göteborg 1981
172 Mikael Nordström Herrar Man Mölnlycke 1965
171 Richard Andersson Borås Löparklubb Herrar Man Borås 1985
170 Kim Agelborn Damer Kvinna Hindås 1983
169 Tim Segerberg Herrar Man Göteborg 1991
168 Jonathan Johansson Uddevalla atletklubb Herrar Man Uddevalla 1996
167 Daniel Ernstsson Borås Löparklubb Herrar Man Borås 1988
166 Gisela Glaffey Damer Kvinna Floda 1990
165 Ashkan Fivrin Hälle IF Herrar Man Mölndal 1977
164 Sandra Eriksson Axelsson OK Norrvirdarna Damer Kvinna Lammhult 1975
163 Daniel Olsson Herrar Man Örby 1976
162 Nanne Backman Herrar Man Tidaholm 1965
161 Hampus Otterborg Herrar Man Tidaholm 2007
160 Robin Källroos Onsala Herrar Man Onsala 1988
159 Robert Karlsson OK Norrvirdarna Herrar Man Lammhult 1981
158 Anna Liljenberg LK Corpo Rigido Damer Kvinna Landvetter 1986
157 Samuel Johansson Borås Löparklubb Herrar Man Brämhult 1987
156 Oskar Åstrand Borås Löparklubb Herrar Man Borås 1997
155 Jon Koldenius Herrar Man Borås 1968
154 Emma Malmberg Race and shine sportsklubb Damer Kvinna Mölnlycke 1979
153 Anders Kihl Borås Löparklubb Herrar Man Kinnarumma 1972
152 Joel Blom SOK Knallen Herrar Man Sandhult 1967
151 Carl Johan Magnusson Herrar Man Floda 1980
150 Andreas Blomberg Herrar Man Borås 1980
149 Sofia Frostelid Damer Kvinna Moholm 1989
148 Markus Berg Herrar Man Göteborg 1976
147 Catrine Gunnarsson Falkenbergs RR Damer Kvinna Falkenberg 1986
146 Jessica Petersson Falkenbergs RR Damer Kvinna Falkenberg 1970
219 Charlotta Johansson Damer Kvinna SAVEDALEN 1973
145 Mattis Gottlow TIF Friidrott Herrar Man Trollhättan 1973
144 Anton Saba Trollhättans IF Friidrott Herrar Man Trollhättan 1978
143 Björn Morén IK Akele Herrar Man Linköping 1987
142 Mattias Ekman Apladalens LK Herrar Man Värnamo 1982
141 Magnus Ivarsson Team Nordic Trail Herrar Man Sollentuna 1975
140 Jonas Svensson Örebro aik Herrar Örebro 1978
136 Ida Borgö Damer Kvinna Ljungsbro 1982
137 Eric Harrby Borgö Herrar Man Ljungsbro 2009
138 Arvid Harrby Borgö Herrar Man Ljungsbro 2010
139 Joacim Harrby Herrar Man Ljungsbro 1982
135 Magnus Ström Ulricehamns OK Herrar Man Ulricehamn 1963
134 Henrik Lange Herrar Man Bollebygd 1972
133 Jonathan Bark Göteborg Herrar Man Göteborg 1988
132 Simon Bloss Ärla IF Herrar Man STRÄNGNÄS 1989
131 Daniel Andersson Gbg Lonesome Runners Herrar Man Göteborg 1977
130 Hanna Strandberg AstraZeneca Damer Kvinna Mölndal 1988
129 Henrik Lidén Herrar Man Vara 1969
128 Michael Gustavsson Herrar Man Götene 1964
127 Jenny Erixon Team Kungälv IS Damer Kvinna Älvängen 1974
126 Malin Baeza Roos Lonesome Runners Damer Kvinna V Frölunda 1977
125 Martin Bjufors Herrar Man Göteborg 1980
122 Radana Stanar Eriksberg Gastronomi Damer Kvinna Göteborg 1961
123 Anders Thorell Eriksberg Gastronomi Herrar Man Hindås 1960
124 Branka Pavic Eriksberg Gastronomi Damer Kvinna Göteborg 1976
121 Åsa Rott Damer Kvinna Gråbo 1989
120 Daniel Linder Herrar Man Örebro 1978
118 Peter Bratt Göteborg Herrar Man Göteborg 1967
227 Kurt Gustavsson Hultsfreds LK Herrar Man Vena 1946
117 Marcus Åkerberg Göteborg Herrar Man Göteborg 1979
116 Henrik Dahlin HajSkår Streetrunners Herrar Göteborg 1974
115 Filip Nielsen Knäckebröhult IF Herrar Man Lindome 1980
114 Malin Jünke SOK Knallen Damer Kvinna Borås 1969
113 Magnus Bengtsson Falkenbergs RR Herrar Man Falkenberg 1966
112 Kimmo Kurkinen SOK Knallen Herrar Man Borås 1974
111 Peder Blomgren Herrar Man ONSALA 1972
110 Robert Axelsson Umara Sports Club Herrar Man 1975
109 Christian Johnson Herrar Man FRITSLA 1966
225 Niklas Johansson Herrar Man Hindås 1978
108 Henrik Persson Herrar Man Borås 1975
107 Rickard Rosenblom Hälle IF Herrar Man Göteborg 1976
106 Kent Melin IF Linnéa Herrar Man Bandhagen 1972
105 Karima Makrof Majornas IK Damer Kvinna Sundbyberg 1976
104 Caroline Johansson Damer Kvinna Alingsås 1986
103 Jennifer Honek LSG Karlsruhe Damer Kvinna Solna 1985
119 Mattias Seaberg Borås Löparklubb Herrar Man Borås 1977
102 Axel Hallberg Herrar Man Norrköping 1997
101 Peter Gustafsson Brämhult Herrar Man Brämhult 1979
100 Jimmy Voxek Falkenbergs RR Herrar Man Falkenberg 1976
99 Marja Hammarstrand Damer Mölnlycke 1980
98 Carl Provén Holm CK Herrar Man Dannike 1999
97 Tobias Raudsepp Svenljunga IK Trail Herrar Man Svenljunga 1984
224 Lisa Amundsson Strömstad Löparklubb Damer Kvinna Syd-Koster 1961
96 Patrik Apelqvist Borås Löparklubb Herrar Man Aplared 1968
95 Li Edqvist Damer Kvinna Göteborg 1970
94 Ulrica Holm SOK Knallen Damer Kvinna Borås 1965
93 Fredrik Rosén IFK Snoka Herrar Man Norrköping 1966
92 Arvid Apelqvist Herrar Man Aplared 2000
91 Göran Löfström Rångedala Herrar Man Rångedala 1965
90 Anette Ottosson Falkenbergs RR Damer Kvinna Heberg 1968
89 Ellen Apelqvist Damer Kvinna Malmö 1993
88 Monica Larsson Damer Kvinna Vårgårda 1964
87 Niklas Benjaminsson SOK Knallen Herrar Man Rydboholm 1972
86 Ellen Sepp Borås Löparklubb Damer Kvinna Borås 1987
85 Ulrika Winge Damer Kvinna Mölndal 1978
84 Louise Ärlebrandt Damer Kvinna Västra Frölunda 1988
83 Anders Skärström Falkenbergs RR Herrar Man Falkenberg 1969
82 Andreas Tärnegård Borås Löparklubb Herrar Man 1976
81 David Bodiroza Falkenberg Herrar Man Falkenberg 1971
80 Daniel Fransson SIK Trail Herrar Man Svenljunga 1993
194 Linda Thomander Falkenbergs RR Damer Kvinna Falkenberg 1984
78 Thomas Gunnarsson Falkenbergs RR Herrar Man Trelleborg 1970
79 Roger Hermansson Herrar Man Stenungsund 1962
77 Johan Andersson Falkenbergs RR Herrar Man Falkenberg 1976
76 Matti Pylkkänen Gamleby OK Herrar Man Överum 1950
193 Simon Lindvall Umara sports club Herrar Man Borås 1986
75 Felix Säisä Herrar Man Svaneholm 1992
74 Sara Jönsson Borås Löparklubb Damer Kvinna Borås 1976
73 Fredrik Palm Scania road runners Herrar Man Jönköping 1975
72 Ronny Karlsson Borås Löparklubb Herrar Man Olsfors 1962
71 Thomas Björkegren Falkenbergsära Herrar Man Falkenberg 1968
70 Anna Bodiroza Falkenbergs RR Damer Kvinna Falkenberg 1972
69 Peder Welin Herrar Man Göteborg 1971
68 Adam Ahlvik SIK Trail Herrar Man Svenljunga 1989
67 Patrick Andersson Falkenbergs RR Herrar Man Slöinge 1974
66 Sofia Kay LK TV88 Damer Man Vänersborg 1976
65 Ronnie Andersson Falkenbergs RR Herrar Man Falkenberg 1979
64 Patrik Åsälv Falkenbergs RR Herrar Man Vinberg 1972
63 Marika Falkek Falkenbergs RR Damer Kvinna Falkenberg 1974
62 Lina Blomqvist Team powerwoman Damer Kvinna Borås 1985
61 Carina Lindal Ik Orient Damer Kvinna Uddevalla 1968
60 Lennart Skoog Stenungsunds OK Herrar Man Stenungsund 1946
59 Marita Björk Borås Löparklubb Damer Kvinna Målsryd 1959
58 Helena Gustavsson Borås Löparklubb Damer Kvinna Sandared 1982
56 Camilla Adams Damer Kvinna Arvika 1979
57 Russell Adams Herrar Man Arvika 1977
55 Sören Remar Ulricehamns FK Herrar Man Ulricehamn 1948
54 Mikael Wiktorsson Smedby Runners Herrar Man Norrköping 1975
53 Ann-Charlotte Aghamn Sweden Runners Damer Kvinna Mölndal 1958
52 Annika Askengren Berg LK TV88 Damer Kvinna Trollhättan 1960
51 Ann Svensson Lonesome Runners Damer Kvinna Jonsered 1969
50 Maléne By Borås Löparklubb Damer Kvinna Fristad 1977
49 Leif Karlsson Solvikingarna Herrar Man Frölunda 1963
48 Fredrik Nero SOK Knallen Herrar Man Borås 1971
47 Mattias Ceder Team Nordic Trail Herrar Man Borås 1984
46 Marie Nicklasson IK Orient Damer Kvinna MUNKEDAL 1957
45 Karin Apelqvist Borås Löparklubb Damer Kvinna Aplared 1970
44 Ann Hallqvist SOK Knallen Damer Kvinna Borås 1966
43 Emma Hagenlöv Springade tjejer Damer Kvinna FINSPÅNG 1982
42 Björn Johansson Borås Löparklubb Herrar Man Gånghester 1976
41 Kristin Sjöström LKTV88 Damer Kvinna Trollhättan 1979
40 Ulrika Nyström LK TV88 Damer Kvinna Trollhättan 1969
39 Christian Strömberg IKHP Herrar Man Lekeryd 1959
38 Emil Falkek Falkenbergs RR Herrar Man Falkenberg 1974
36 Linda Dahlquist Damer Kvinna Jönköping 1972
37 Jesper Dahlquist Herrar Man Jönköping 1969
35 Karin Olausson G.O.A.T Damer Kvinna Torslanda 1970
34 Ulf Evanson Sweden Runners IF Herrar Man ASKIM 1966
33 Anders Johansson LK-TV88 Herrar Man TROLLHÄTTAN 1967
32 Tobbe Josefsson Falkenbergs RR Herrar Man Vessigebro 1969
31 Anna-Maria Trollsfjord SOK Knallen Damer Kvinna Borås 1972
30 Charlotta Svalander Damer Kvinna Klagstorp 1972
29 Jonas Holmberg Ik Ymer Herrar Man Borås 1972
28 Elisabeth Hed Damer Kvinna Sandared 1974
27 Maria Gustafsson Sok knallen Damer Kvinna Dalsjöfors 1977
25 Elin Eriksson Team Snigel Damer Kvinna Nässjö 1978
26 Magnus Eriksson Team Snigel Herrar Man Nässjö 1977
24 Anna Lindgren SOK Knallen Damer Kvinna Ambjörnarp 1978
23 Susanne Ohlsén Hestra IF Damer Kvinna Borås 1970
22 Eric Nilsson Dark Trail Runners Herrar Man Borås 1987
195 Magnus Kristiansson LK TV88 Herrar Man Trollhättan 1972
21 Senad Bahonjic Falkenbergs RR Herrar Man Falkenberg 1969
20 Michael Anderberg Falkenberg RR Herrar Man Falkenberg 1967
19 Amanda Nylén Degerfors OK Damer Kvinna Karlskoga 1999
18 Rebecka Nylén Degerfors Ok Damer Kvinna Degerfors 1999
17 Johanna Nilsson Falkenbergs RR Damer Kvinna Falkenberg 1984
16 Stefan Johansson Herrar Man Trollhättan 1965
15 Anton Wilson Borås Löparklubb Herrar Man Borås 1983
14 Victoria Olsson Damer Kvinna Bollebygd 1970
13 Per Camén Borås Löparklubb Herrar Man Brämhult 1965
12 Hanna Hagrenius Damer Kvinna Onsala 1985
11 Teresa Ypyä Damer Kvinna Nödinge 1978
10 Christina Spjuth SOK Knallen Damer Kvinna Äspered 1965
9 Hans Sjöstrand SwedenRunners Herrar Man Göteborg 1966
6 Mikael Ceder IK NocOut.se Herrar Man Delsbo 1982
7 Carina Rindeborn Damer Kvinna Norrköping 1969
8 Jörgen Rindeborn Herrar Man Norrköping 1966
5 Johan Bergstrand Borås Löparklubb Herrar Man Borås 1978
4 Jeanette Olofsson SOK Knallen Damer Kvinna Fristad 1970
2 Pär Lindbäck Falkenbergs RR Herrar Man Falkenberg 1985
1 Linda Lindstedt Fjällgatans LK Damer Kvinna Borås 1981
3 Karolina Magnusson Damer Kvinna Göteborg 1980
Till anmälan för Borås 6-Timmars