Anmälda till Växjöloppet 2024 Avancerad sök

Växjöloppet 4,7 km

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Kön Födelseår
1507 Nils Andersson Pojkar födda 07-12 4,7 km Man 2014
1415 Sara Stamming Kvinnor 4,7 km Kvinna 1989
1347 Robin Kalmeborg Män 4,7 km Man 1985
1346 Henrik Larm Män 4,7 km Man 1986
1485 Amanda Stejdahl Kvinnor 4,7 km Kvinna 1996
1517 Milo Hellqvist IFK Växjö Pojkar födda 07-12 4,7 km Man 2012
1345 Christofer Hellqvist IFK Växjö Män 4,7 km Man 1984
1185 Maxi Piilola Pojkar födda 07-12 4,7 km Man 2011
1344 Johan Magnusson Liljas Personbilar AB Män 4,7 km Man 1994
1483 Emelie Söderlund Kvinnor 4,7 km Kvinna 1985
1481 Pernilla Bodin Miljöpartiet i Växjö Kvinnor 4,7 km Kvinna 1983
1343 Peter Holmgren Miljöpartiet i Växjö Män 4,7 km Man 1982
1482 Veronica Thörne Miljöpartiet i Växjö Kvinnor 4,7 km Kvinna 1993
1578 Tove Bodin Flickor födda 07-12 4,7 km Kvinna 2011
1480 Zoe James Kvinnor 4,7 km Kvinna 1981
1577 Signe Råhlin Flickor födda 07-12 4,7 km Kvinna 2011
1479 Jessica Råhlin Kvinnor 4,7 km Kvinna 1981
1478 Léonie Dapi Nzefa Kvinnor 4,7 km Kvinna 1971
1477 Sofia Gulldén Stridsberg Kvinnor 4,7 km Kvinna 1984
1193 Juni Tejler Flickor födda 07-12 4,7 km Kvinna 2012
1475 Jenny Larsson Växjö Löparklubb Kvinnor 4,7 km Kvinna 1978
1476 Ellen Larsson Växjö Löparklubb Kvinnor 4,7 km Kvinna 2010
1190 Malte Månsson Lerum IS Pojkar födda 07-12 4,7 km Man 2012
1474 Angelica Levin Kvinnor 4,7 km Kvinna 2002
1341 Christofer Elfström Volvo CE Braås Fritidsförening Män 4,7 km Man 1982
1340 Jon Ninel Laesi Volvo Braås Fritidsförening Män 4,7 km Man 1979
1473 Ebba Gröndahl Barrikaden AIF Malmö Kvinnor 4,7 km Kvinna 1990
1472 Jonna Janson Kvinnor 4,7 km Kvinna 1994
1471 Olivia Mathson Kvinnor 4,7 km Kvinna 1994
1339 Hampus Lindvall Män 4,7 km Man 1998
1255 Kent Salomonsson Balco AB Män 4,7 km Man 1962
1434 Felicia Maurin Friskis&Svettis Friskis Växjö Kvinnor 4,7 km Kvinna 1993
1424 Anna Hellborg Kvinnor 4,7 km Kvinna 1981
1514 Theodore Stojic Navarro IFK Växjö Pojkar födda 07-12 4,7 km Man 2011
1347 Livia Nilsson IFK Växjö Flickor födda 07-12 4,7 km Kvinna 2010
1423 Frida Mellstedt FK Puls Kvinnor 4,7 km Kvinna 1980
1567 Ellen Mellstedt Flickor födda 07-12 4,7 km Kvinna 2010
1194 Agnes Pehrsson Växjö simsällskap Flickor födda 07-12 4,7 km Kvinna 2007
1422 Moa-Li Håkansson Kvinnor 4,7 km Kvinna 2007
1421 Nellie Hallrup Kvinnor 4,7 km Kvinna 1995
1254 Emil Ygdevik Tingsryd Män 4,7 km Man 1990
1252 Lisbeth Arias Engelska skolan Män 4,7 km Kvinna 2012
1253 Bruno Arias Engelska skolan Män 4,7 km Man 2014
1420 Emma Lindahl Kvinnor 4,7 km Kvinna 1983
1513 Lucas Karlsson Ifk växjö Pojkar födda 07-12 4,7 km Man 2012
1575 Lova Ottosson Vxo Norregård Flickor födda 07-12 4,7 km Kvinna 2010
1251 Björn Pettersson Björnstorps IF Män 4,7 km Man 1977
1419 Malin Hohenberg Volvo CE fritidsföreningen Kvinnor 4,7 km Kvinna 1987
1427 Sofie Rothen Eon Energidistribution AB Eon kW Kvinnor 4,7 km Kvinna 1991
1268 Safa Albderi Eon Energidistribution AB Eon kW Män 4,7 km Man 1987
1267 Martin Wåhlander Eon Energidistribution AB Eon kW Män 4,7 km Man 1973
1266 Erik Råhlin Eon Energidistribution AB Eon kW Män 4,7 km Man 1983
1418 Rebecka Jälmestedt Målilla-Mörlunda SKI Kvinnor 4,7 km Kvinna 1992
1250 Lukas Jälmestedt Målilla-Mörlunda SKI Män 4,7 km Man 1983
1249 Emil Carlsson IFK Växjö Män 4,7 km Man 2002
1417 Marlene Blomgren Svensson Länsförsäkring Kronoberg Kvinnor 4,7 km Kvinna 1981
1416 Beata Barta Kvinnor 4,7 km Kvinna 1979
1196 Axel Jonsson IFK Växjö Pojkar födda 07-12 4,7 km Man 2011
1248 Mattias Karlsson IFK Växjö Män 4,7 km Man 1974
1470 Thea Sandström D1 grupp 3 Volvo CE Braås Kvinnor 4,7 km Kvinna 2002
1198 Siri Jonsson Ifk växjö Kvinnor 4,7 km Kvinna 2014
1197 Alice Karlström IFK Växjö Flickor födda 07-12 4,7 km Kvinna 2014
1261 Adam Wretström Alutrade AB Män 4,7 km Man 1991
1414 Marjana Kadar Kvinnor 4,7 km Kvinna 1974
1247 Lars Åke Claeson Vetlanda Män 4,7 km Man 1950
1246 Andreas Löfstrand Volution Sweden Män 4,7 km Man 1983
1413 Alice Löfstrand IFK Växjö Kvinnor 4,7 km Kvinna 2014
1412 Magdalena Söllner Artisan Global Media Kvinnor 4,7 km Kvinna 2001
1411 Åsa Johansson Kvinnor 4,7 km Kvinna 1968
1469 Julia Gustensson D1, grupp 3 Volvo CE Braås Kvinnor 4,7 km Kvinna 2001
1463 Maja Radulovic Wexiö karate kai Wexiö Karate Kai 1 Kvinnor 4,7 km Kvinna 2002
1462 Angelica Stallgård Wexiö karate kai Wexiö Karate Kai 1 Kvinnor 4,7 km Kvinna 1978
1461 Frida Andersson Wexiö karate kai Wexiö Karate Kai 1 Kvinnor 4,7 km Kvinna 1978
1460 Ida Rålin Wexiö karate kai Wexiö Karate Kai 1 Kvinnor 4,7 km Kvinna 1981
1330 William Jandt Wexiö karate kai Wexiö Karate Kai 1 Män 4,7 km Man 2008
1329 Mikael Danhov Wexiö karate kai Wexiö Karate Kai 1 Män 4,7 km Man 1967
1328 Herman Stallgård Wexiö karate kai Wexiö Karate Kai 1 Män 4,7 km Man 2006
1456 Michelle Vela Karlsson Colix Systems AB Team Colix 2 Kvinnor 4,7 km Kvinna 1999
1455 My Gustafsson Colix Systems AB Team Colix 2 Kvinnor 4,7 km Kvinna 1996
1315 Joakim Rask Colix Systems AB Team Colix 2 Män 4,7 km Man 1990
1454 Therese Lundstedt Colix Systems AB Team Colix 2 Kvinnor 4,7 km Kvinna 1981
1314 Anders Rydqvist Colix Systems AB Team Colix 2 Män 4,7 km Man 1973
1453 Mikaela Andersson Colix Systems AB Team Colix 2 Kvinnor 4,7 km Kvinna 1995
1313 Robin Westin Colix Systems AB Team Colix 1 Män 4,7 km Man 1987
1312 Albin Arvidsson Colix Systems AB Team Colix 1 Män 4,7 km Man 1997
1311 Måns Regin Colix Systems AB Team Colix 1 Män 4,7 km Man 1997
1452 Ida Bengtsson Colix Systems AB Team Colix 1 Kvinnor 4,7 km Kvinna 1998
1310 Samuel Collskog Colix Systems AB Team Colix 1 Män 4,7 km Man 1998
1309 Emil Månsson Colix Systems AB Team Colix 1 Män 4,7 km Man 1987
1564 Ina Jeppsson Skogsbackens IK Flickor födda 07-12 4,7 km Kvinna 2011
1245 Magnus Jeppsson Skogsbackens IK Män 4,7 km Man 1974
1410 Kristina Tejler Kvinnor 4,7 km Kvinna 1980
1409 Alma Winroth IFK VÄXJÖ Kvinnor 4,7 km Kvinna 2008
1244 Anton Winroth Män 4,7 km Man 2000
1243 Tobias Johansson Glasriket Rc Nybro Män 4,7 km Man 1981
1408 Isabella Wadman Kvinnor 4,7 km Kvinna 1994
1407 Ida Enzenross IFK Växjö Kvinnor 4,7 km Kvinna 2007
1195 Freya Skoog IFK Växjö Flickor födda 07-12 4,7 km Kvinna 2009
1406 Malin Theander Kvinnor 4,7 km Kvinna 1989
1405 Anastasia Carlsson Kvinnor 4,7 km Kvinna 1990
1199 Victor Karlström IFK Växjö Pojkar födda 07-12 4,7 km Man 2011
1242 Peter Daniels Vattenråttans LK Män 4,7 km Man 1974
1562 Anna Daniels IFK Växjö Flickor födda 07-12 4,7 km Kvinna 2007
1510 Emil Erelt Ok Norrvirdarna Pojkar födda 07-12 4,7 km Man 2012
1561 Allis Ekholm IFK Växjö Flickor födda 07-12 4,7 km Kvinna 2011
1404 Anna Fellesson Kvinnor 4,7 km Kvinna 1985
1509 Sixten Persson SK Graal Pojkar födda 07-12 4,7 km Man 2008
1403 Julia Jansson Edling IKHP Huskvarna Kvinnor 4,7 km Kvinna 1999
1487 Liv Lundin Linnér SK Poseidon Flickor födda 07-12 4,7 km Kvinna 2011
1335 Patrik Vinberg Visma Enterprise AB Visma Enterprise 3 Män 4,7 km Man 1973
1334 Simon Lindén Visma Enterprise AB Visma Enterprise 3 Män 4,7 km Man 1983
1333 Andy Ekberg Visma Enterprise AB Visma Enterprise 3 Män 4,7 km Man 1971
1466 Emelie Sundgren Visma Enterprise AB Visma Enterprise 3 Kvinnor 4,7 km Kvinna 1992
1332 Staffan Spjuth Visma Enterprise AB Visma Enterprise 2 Män 4,7 km Man 1976
1331 Jerry Strand Visma Enterprise AB Visma Enterprise 2 Män 4,7 km Man 1982
1465 Mirela Lillhav Visma Enterprise AB Visma Enterprise 2 Kvinnor 4,7 km Kvinna 1971
1464 Madelene Dunberg Visma Enterprise AB Visma Enterprise 2 Kvinnor 4,7 km Kvinna 1986
1280 Haraldur Blöndal Kristjansson IST Group AB IST Män 4,7 km Man 1984
1279 Björn Davidsson IST Group AB IST Män 4,7 km Man 1972
1278 Pontus Lidberg IST Group AB IST Män 4,7 km Man 1998
1277 Omer Irfan IST Group AB IST Män 4,7 km Man 2001
1436 Sara Ståhl IST Group AB IST Kvinnor 4,7 km Kvinna 1984
1276 Staffan Åkerberg IST Group AB IST Män 4,7 km Man 1985
1508 Leo Fridlund Växjö BK Pojkar födda 07-12 4,7 km Man 2012
1272 Tobias Andersson Fogmaker International AB Fogmaker Män 4,7 km Man 1995
1271 Rony Yakoub Fogmaker International AB Fogmaker Män 4,7 km Man 1987
1431 Meriana Nakoura Fogmaker International AB Fogmaker Kvinnor 4,7 km Kvinna 1997
1430 Marie Ingemansson Fogmaker International AB Fogmaker Kvinnor 4,7 km Kvinna 1983
1238 ¨Carl Vilhelmsson Nufotec Design Män 4,7 km Man 1992
1239 Jakub Sznurowski Nufotec Design Män 4,7 km Man 1990
1240 Johannes Vilhelmsson Nufotec Design Män 4,7 km Man 1994
1241 Jim Wilhelmsson Nufotec Design Män 4,7 km Man 1965
1559 Saga Havtorp IFK Växjö Flickor födda 07-12 4,7 km Kvinna 2010
1425 Ines Zdenac Alutrade AB Kvinnor 4,7 km Kvinna 1994
1256 Christer Hagberg Alutrade AB Män 4,7 km Man 1967
1257 Anton Wretström Alutrade AB Män 4,7 km Man 1997
1258 Anders Johansson Alutrade AB Män 4,7 km Man 1981
1259 Håkan Wretström Alutrade AB Män 4,7 km Man 1961
1260 Leo Hagberg Alutrade AB Män 4,7 km Man 2001
1441 Nadine Bengtsson Rottne Industri AB Rottne 2 Kvinnor 4,7 km Kvinna 1992
1402 Berglind Matthiasdottir Uggaskadar Kvinnor 4,7 km Kvinna 1983
1237 Emil Brynielsson Fortnox AB Män 4,7 km Man 1999
1236 Edvin Ström Fortnox AB Män 4,7 km Man 1996
1235 Tobias Persson Fortnox AB Män 4,7 km Man 1989
1234 Simon Thellsson Fortnox AB Män 4,7 km Man 1993
1401 Natalie Silva-Kihlén Fortnox AB Kvinnor 4,7 km Kvinna 1990
1400 Sisse Handrup Fortnox AB Kvinnor 4,7 km Kvinna 1973
1338 Sinval Junior Volvo CE Braås Män 4,7 km Man 1985
1467 Stina Dalefalk Volvo CE Braås Kvinnor 4,7 km Kvinna 2002
1468 Annie Gustafsson Volvo CE Braås Kvinnor 4,7 km Kvinna 1976
1262 Adrian Nilsson Björnbröder Män 4,7 km Man 1998
1263 Oliver Nilsson Björnbröder Män 4,7 km Man 2001
1398 Malin Söderlund Kvinnor 4,7 km Kvinna 1974
1399 Saga Söderlund Kvinnor 4,7 km Kvinna 2009
1397 Margareta Johansson Algutsboda Kvinnor 4,7 km Kvinna 1952
1348 Svea Frejd Hovshaga AIF Flickor födda 07-12 4,7 km Kvinna 2013
1337 Kordian Goetz Volvo CE Braås Fritidsförening Volvo CE Braås Män 4,7 km Man 1985
1295 Jerker Nilsson Rottne Industri AB Rottne 2 Män 4,7 km Man 1972
1294 Peter Green Rottne Industri AB Rottne 2 Män 4,7 km Man 1976
1293 Jan Svensson Rottne Industri AB Rottne 2 Män 4,7 km Man 1965
1233 Vasko Andanovski Micropower Group Män 4,7 km Man 1983
1396 Jannice Petersson Micropower Group Kvinnor 4,7 km Kvinna 1986
1336 Alexander Nilsson Volvo CE Braås Män 4,7 km Man 1999
1282 Lars Arvidsson Katedralskolan Katedralskolan 1 Män 4,7 km Man 1964
1281 Henrik Svensson Katedralskolan Katedralskolan 1 Män 4,7 km Man 1966
1438 Frida Arvidsson Katedralskolan Katedralskolan 1 Kvinnor 4,7 km Kvinna 1994
1437 Ulrica Einarson Katedralskolan Katedralskolan 1 Kvinnor 4,7 km Kvinna 1977
1291 Christian Eek KronoCon AB KronoCon Män 4,7 km Man 1986
1290 Axel Andersson KronoCon AB KronoCon Män 4,7 km Man 2003
1289 Andreas Seiborg KronoCon AB KronoCon Män 4,7 km Man 1973
1288 Simon Karlsson KronoCon AB KronoCon Män 4,7 km Man 1999
1440 Louise Ottosson KronoCon AB KronoCon Kvinnor 4,7 km Kvinna 2001
1439 Christine Wiberg KronoCon AB KronoCon Kvinnor 4,7 km Kvinna 1991
1319 Richard Unghy IV Produkt Team IV Produkt Män 4,7 km Man 1974
1186 Flisa Eklund Växjö kanot Club Team Eklund Flickor födda 07-12 4,7 km Kvinna 2017
1316 Karl-Bertil Eklund Växjö kanot Club Team Eklund Män 4,7 km Man 1946
1457 Åsa Eklund Växjö kanot Club Team Eklund Kvinnor 4,7 km Kvinna 1973
1317 Björn Eklund Växjö kanot Club Team Eklund Män 4,7 km Man 1982
1486 Tilde Stenkvist IFK Växjö Flickor födda 07-12 4,7 km Kvinna 2010
1232 Erklid Kaci VOLVO CE Män 4,7 km Man 1990
1395 Sina Urban Volvo CE Braås Fritidsförening Kvinnor 4,7 km Kvinna 1997
1394 Elena Escuder Milian Volvo CE Braås Fritidsförening Kvinnor 4,7 km Kvinna 1995
1231 joel cramsky Män 4,7 km Man 1983
1230 Dennis Carlsson Volvo Construction Equipment Män 4,7 km Man 1990
1574 Alma Edlund Vxo Norregård Flickor födda 07-12 4,7 km Kvinna 2010
1229 John Ederfors Män 4,7 km Man 1983
1573 Hanna Lundén Hovshaga AIF Vxo Norregård Flickor födda 07-12 4,7 km Kvinna 2010
1393 Annika Lilja Kvinnor 4,7 km Kvinna 1980
1556 Inez Sjöberg IFK Växjö Flickor födda 07-12 4,7 km Kvinna 2010
1228 Jesper Bergvall-Persson Män 4,7 km Man 1992
1325 Niclas Hammarstedt SJ Krösatåg Team Krösa Män 4,7 km Man 1985
1324 Jonas Emsjö SJ Krösatåg Team Krösa Män 4,7 km Man 1969
1323 Alexander Bengtsson SJ Krösatåg Team Krösa Män 4,7 km Man 1988
1458 Johanna Andersson SJ Krösatåg Team Krösa Kvinnor 4,7 km Kvinna 1988
1322 Mattias Nejdefelt SJ Krösatåg Team Krösa Män 4,7 km Man 1984
1321 Magnus Olsson SJ Krösatåg Team Krösa Män 4,7 km Man 1974
1320 Daniel Carlsson SJ Krösatåg Team Krösa Män 4,7 km Man 1987
1292 Ola Nylander Norconsult 4,7 Män 4,7 km Man 1985
1450 Maja Sandberg Team Avocado Team Avocado 1 Kvinnor 4,7 km Kvinna 2005
1299 Noa Kron Sverigedemokraterna Växjö Män 4,7 km Man 2003
1342 Jani Toivanen Team aht Män 4,7 km Man 1974
1446 Tessa Toivanen/Karlsson Team aht Kvinnor 4,7 km Kvinna 2003
1275 Tero Hedin Väisänen Hedin-Väisänen Män 4,7 km Man 1960
1435 Anette Hedin Väisänen Hedin-Väisänen Kvinnor 4,7 km Kvinna 1962
1227 Vidar Gummeson Alvesta SK Män 4,7 km Man 2013
1226 Nilas Broselid Barck IFK Växjö Män 4,7 km Man 2014
1391 Emilia Sandberg Team Blekinge Kvinnor 4,7 km Kvinna 2007
1392 Katarina Sandberg Kvinnor 4,7 km Kvinna 1979
1572 Ebba Nyström Vxo Norregård Flickor födda 07-12 4,7 km Kvinna 2010
1225 Agne Viker Män 4,7 km Man 1976
1555 Minna Alvarsson Vetlanda Racketklubb Flickor födda 07-12 4,7 km Kvinna 2011
1571 Tove Andelycke Hovshaga AIF Vxo Norregård Flickor födda 07-12 4,7 km Kvinna 2010
1200 Tuva Stenbenke IFK Växjö Flickor födda 07-12 4,7 km Kvinna 2011
1390 Marta Stenbenke Kvinnor 4,7 km Kvinna 1981
1389 Sofie Linnér Kvinnor 4,7 km Kvinna 1979
1189 William Sandgren Pojkar födda 07-12 4,7 km Man 2012
1459 Hedda Lamme Lundgren Team Lamme Kvinnor 4,7 km Kvinna 2007
1506 Gustaf Byåker Högby IF Pojkar födda 07-12 4,7 km Man 2011
1570 Saga Lamme Team Lamme Flickor födda 07-12 4,7 km Kvinna 2009
1505 Oscar Falk VBK Pojkar födda 07-12 4,7 km Man 2012
1387 Matilda Björklund Kvinnor 4,7 km Kvinna 1994
1388 Ida Björklund Kvinnor 4,7 km Kvinna 1996
1223 Håkan Andersson Män 4,7 km Man 1955
1224 Niclas Andersson Män 4,7 km Man 1992
1300 Sebastian Tirse’n Söderberg & Partners Män 4,7 km Man 1972
1184 Gabriel Tirse’n Söderberg & Partners Pojkar födda 07-12 4,7 km Man 2011
1386 Amela Caprnja Kvinnor 4,7 km Kvinna 1967
1385 Jessica Cedervall Kvinnor 4,7 km Kvinna 1975
1298 Ingvar Mohlin Sverigedemokraterna Växjö Sverigedemokraterna Växjö Män 4,7 km Man 1939
1297 Alexander Harréns Sverigedemokraterna Växjö Sverigedemokraterna Växjö Män 4,7 km Man 1997
1296 Christer Svensson Sverigedemokraterna Växjö Sverigedemokraterna Växjö Män 4,7 km Man 1969
1222 Johan Lindelöf Män 4,7 km Man 1995
1287 Marko Torkkeli KraftPowercon KraftPowercon 3 Män 4,7 km Man 1986
1286 Mohammad Khalil KraftPowercon KraftPowercon 3 Män 4,7 km Man 1983
1285 Mats Gustavsson KraftPowercon KraftPowercon 3 Män 4,7 km Man 1977
1284 Fowas Husein KraftPowercon KraftPowercon 3 Män 4,7 km Man 1969
1283 Abdulkarim Alsmaiel KraftPowercon KraftPowercon 3 Män 4,7 km Man 1971
1308 Isak Kidane Team Avocado Team Avocado 2 Män 4,7 km Man 2004
1307 Adam Bereketab Team Avocado Team Avocado 2 Män 4,7 km Man 2002
1306 Andrii Kiriachek Team Avocado Team Avocado 2 Män 4,7 km Man 1989
1305 Hugo Bark Team Avocado Team Avocado 2 Män 4,7 km Man 2006
1304 Johan Koch Team Avocado Team Avocado 2 Män 4,7 km Man 1981
1451 Cherinda Svedin Team Avocado Team Avocado 2 Kvinnor 4,7 km Kvinna 2000
1303 Yesab Kidane Team Avocado Team Avocado 1 Män 4,7 km Man 1973
1449 Tytti Sorsa Team Avocado Team Avocado 1 Kvinnor 4,7 km Kvinna 1972
1448 Suokaina Ait Mazzini Team Avocado Team Avocado 1 Kvinnor 4,7 km Kvinna 1998
1302 Dana Mohammed Team Avocado Team Avocado 1 Män 4,7 km Man 1979
1301 Oscar Pilkvist Team Avocado Team Avocado 1 Män 4,7 km Man 2006
1447 Berjan Djeza Team Avocado Team Avocado 1 Kvinnor 4,7 km Kvinna 1989
1221 Sakhi Jafari Män 4,7 km Man 2000
1384 Hanna Ingvarsson Kvinnor 4,7 km Kvinna 2002
1327 Magnus Johansson Telekonsult Syd Telekonsult Syd Män 4,7 km Man 1976
1326 Ludvig Cesar Telekonsult Syd Telekonsult Syd Män 4,7 km Man 1995
1383 Wilma Davidsson Kvinnor 4,7 km Kvinna 2003
1553 Livia Petrén Flickor födda 07-12 4,7 km Kvinna 2012
1382 Martina Rosberg Kvinnor 4,7 km Kvinna 1976
1429 Stephanie Ellfors Fellessons Fellessons 2 Kvinnor 4,7 km Kvinna 1987
1270 Johan Ahlgren Fellessons Fellessons 2 Män 4,7 km Man 1997
1428 Therése Sjölund Fellessons Fellessons 2 Kvinnor 4,7 km Kvinna 1997
1269 Pontus Sjögren Fellessons Fellessons 2 Män 4,7 km Man 1989
1381 Britt Marie Svensson Kvinnor 4,7 km Kvinna 1960
1380 Sofie Gustafsson Kvinnor 4,7 km Kvinna 1989
1220 Jesper Jespersen Män 4,7 km Man 1986
1379 Nelly Runesson Kvinnor 4,7 km Kvinna 1995
1219 Magnus Johansson Män 4,7 km Man 1988
1378 Malin Isenfors Kvinnor 4,7 km Kvinna 1975
1377 Malin Johansson Kvinnor 4,7 km Kvinna 1975
1375 Thilda Rydberg Kvinnor 4,7 km Kvinna 2001
1376 Maria Da Silva Israelsson Kvinnor 4,7 km Kvinna 1975
1374 Pernilla Lundqvist Kvinnor 4,7 km Kvinna 1972
1373 Lena Marshall Kvinnor 4,7 km Kvinna 1985
1442 Anne Rohwedel snabbAST Kvinnor 4,7 km Kvinna 1984
1443 Linda Alfons snabbAST Kvinnor 4,7 km Kvinna 1975
1444 Mirjam Blomster Stenermark snabbAST Kvinnor 4,7 km Kvinna 1982
1445 sabina hallberg snabbAST Kvinnor 4,7 km Kvinna 1986
1218 Johan Thuresson Skillingaryd Män 4,7 km Man 1979
1217 Martin Tiinus Män 4,7 km Man 1976
1503 Erik Tiinus Pojkar födda 07-12 4,7 km Man 2008
1504 Viktor Tiinus Pojkar födda 07-12 4,7 km Man 2011
1372 Rebecka Unnersjö Skillingaryds FK Kvinnor 4,7 km Kvinna 1989
1371 Emma Jörnehav Kvinnor 4,7 km Kvinna 1997
1370 Marilyn Roog Kvinnor 4,7 km Kvinna 1992
1368 Sylvie Ante Glinghammar Kvinnor 4,7 km Kvinna 1977
1369 Jenny Signahl Kvinnor 4,7 km Kvinna 1993
1426 Tina Magnusson Curro Ergo Sum Kvinnor 4,7 km Kvinna 1956
1265 Jorge Hernandez Curro Ergo Sum Män 4,7 km Man 1957
1367 Maria Händevik Kvinnor 4,7 km Kvinna 1978
1216 Tor Händevik Män 4,7 km Man 1980
1552 Ida Jönsson Flickor födda 07-12 4,7 km Kvinna 2009
1366 Maria Ekman Jönsson Kvinnor 4,7 km Kvinna 1976
1215 Ola Slättengren Nybro skidklubb Män 4,7 km Man 1963
1365 Hanna Sjöstedt Kvinnor 4,7 km Kvinna 1983
1214 Allan Nicklasson Lessebo Män 4,7 km Man 1945
1364 Emma Alexson Accaoui Kvinnor 4,7 km Kvinna 1983
1213 David Blomster Män 4,7 km Man 1981
1484 Mia Bernerius Fk puls Kvinnor 4,7 km Kvinna 1965
1264 Maurice Weber Curro Ergo Sum Män 4,7 km Man 1980
1363 Helena Wilhelmsson Kvinnor 4,7 km Kvinna 1965
1212 Lars Johansson Män 4,7 km Man 1963
1362 Sofia Petersson Kvinnor 4,7 km Kvinna 1990
1502 Isak Heerman Pojkar födda 07-12 4,7 km Man 2011
1211 Daniel Römer Män 4,7 km Man 1982
1361 Jessica Larsson Kvinnor 4,7 km Kvinna 1992
1210 Arne Albihn Växjö LK Män 4,7 km Man 1951
1360 Anna Bainbridge Kvinnor 4,7 km Kvinna 1983
1318 Roger Rosberg 338 Småland Team IV Produkt Män 4,7 km Man 1983
1551 Sanna Ekvall Flickor födda 07-12 4,7 km Kvinna 2008
1359 Ella Ekvall Kvinnor 4,7 km Kvinna 2001
1358 Pia Korner Kvinnor 4,7 km Kvinna 1963
1357 Matilda Lindkvist Kvinnor 4,7 km Kvinna 1991
1209 Yvonne Lindkvist Män 4,7 km Kvinna 1959
1356 Anna Eckerström Höller Wärnamo SK Kvinnor 4,7 km Kvinna 1983
1501 Felix Höller Wärnamo SK Pojkar födda 07-12 4,7 km Man 2011
1208 Anders Eckerström Apladalens LK Män 4,7 km Man 1975
1207 Mats Korner Växjö Löparklubb Män 4,7 km Man 1962
1206 Joacim Konnéus Män 4,7 km Man 1989
1205 Khalil Mousaviyan Växjö Män 4,7 km Man 1959
1354 Helén Wigers Kvinnor 4,7 km Kvinna 1972
1355 Johanna Friman Kvinnor 4,7 km Kvinna 1980
1204 Dennis Gustafsson Män 4,7 km Man 1976
1353 Kristina Ponting IF UDD Kvinnor 4,7 km Kvinna 1961
1203 Per Wilhelmsson DMG MORI Sweden Män 4,7 km Man 1980
1352 Lina malberg Kvinnor 4,7 km Kvinna 1989
1202 Sebastian Wieslander Män 4,7 km Man 1983
1201 Victor Gröndahl Män 4,7 km Man 1988
1432 Emma Fransson Franssons Kvinnor 4,7 km Kvinna 1994
1273 Niklas Fransson Franssons Män 4,7 km Man 1995
1274 Hampus Fransson Franssons Män 4,7 km Man 1999
1433 Klara Fransson Franssons Kvinnor 4,7 km Kvinna 2005
1351 Nina Desanginés Kvinnor 4,7 km Kvinna 1989

Växjöloppet 10 km

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Kön Födelseår
1185 Nikolina Engstöm Kvinnor 10 km Kvinna 1992
857 Erik Linnér IFK Umeå Män 10 km Man 2000
1184 Sofie Mohn Kvinnor 10 km Kvinna 2001
856 Mikael Björk Malmö Gerillalöpare Män 10 km Man 1974
855 Magnus Frisk Män 10 km Man 1971
0 Emma Ahlstrand IFK Växjö IFK Växjö Kvinnor 10 km Kvinna 1982
854 Casper Björnlund Män 10 km Man 1998
851 Henrik Johansson Män 10 km Man 1983
852 Joel Esaiasson Män 10 km Man 1985
1188 Jessica Hansson Gro VXO AB Gro Community Kvinnor 10 km Kvinna 1994
1187 Zara Shirazi Gro VXO AB Gro Community Kvinnor 10 km Kvinna 1989
850 Stefan Svensson Män 10 km Man 1974
984 Evelina Nolin Gro VXO AB Gro Community Kvinnor 10 km Kvinna 1991
806 Erik Håkansson Kronobergs hemvärnsbataljon Kronobergs Hemvärnsbataljon Män 10 km Man 1988
849 Robin Backström Gro VXO AB Gro Community Män 10 km Man 1977
848 Johan Ahlbäck Män 10 km Man 1992
846 Martin Widing Män 10 km Man 1980
964 Isa Landqvist FK Puls Kvinnor 10 km Kvinna 1992
845 Lennart Adell Kind Män 10 km Man 1964
844 Elias Munro Skällandsö Män 10 km Man 1999
843 Carlos Villabona Urbant Smak Män 10 km Man 1977
842 Björn Bodin Män 10 km Man 1982
841 Eliah Nilsson Män 10 km Man 2000
840 Erik Sjövik Albins Resa Män 10 km Man 1978
759 Mikael Rönn Epic Infinite Runners Män 10 km Man 1976
1182 Jennifer Lindvall Kvinnor 10 km Kvinna 1999
838 DAVID WIRLAND Män 10 km Man 1973
837 Lennart Adell Kind Män 10 km Man 1964
1181 Sofia Welin Kvinnor 10 km Kvinna 1989
839 Kim Stern Män 10 km Man 1983
1180 Ann-Sofie Ringeborn Kvinnor 10 km Kvinna 1969
836 Robert Bång Bång FC Män 10 km Man 1982
835 Fritjof Ohlsson Kronobergs Hemvärnsbataljon Män 10 km Man 1988
834 Fredrik Björnfot Män 10 km Man 1976
1179 Maria Idosdotter-Nilsson Glasriket rc nybro Kvinnor 10 km Kvinna 1968
833 Robin Ekholm Män 10 km Man 1987
1178 Christina Georgsson Kvinnor 10 km Kvinna 1971
1177 Marie Alfengård Kvinnor 10 km Kvinna 1979
832 Filip Lendahls Boards on Fire Män 10 km Man 1980
1176 Marie Lendahls Boards on Fire Kvinnor 10 km Kvinna 1980
831 Mats Caldwell Män 10 km Man 1989
1175 Eurona Lubeniqi Elin Wägnerskolan Elin Wägnerskolan 3 Kvinnor 10 km Kvinna 2009
1174 Sarah Nguyen Elin Wägnerskolan Elin Wägnerskolan 3 Kvinnor 10 km Kvinna 2009
830 Flamur Trepca Rottne Måleri AB Män 10 km Man 1984
829 Robin Ekmark Tuesday Runners Club Män 10 km Man 1991
828 Michael Karlsson Män 10 km Man 1967
1173 Amelie Rosenqvist Kvinnor 10 km Kvinna 2000
1172 Linda Hagehed Växjö Löparklubb Kvinnor 10 km Kvinna 1971
827 Markus Holm Män 10 km Man 1969
826 Christopher Bohlin Comfy Living Män 10 km Man 1987
1171 Erika Lindeblad Högby IF Kvinnor 10 km Kvinna 1993
825 Andreas Ullman Män 10 km Man 1977
824 Joakim Bengtsson Bäckebo Goif Män 10 km Man 1977
823 Elmer Huss Växjö Män 10 km Man 2008
822 Martin Sahlberg Män 10 km Man 1979
1170 Klara Sahlberg Kvinnor 10 km Kvinna 2004
586 Anders Johansson Brastad Män 10 km Man 1967
788 Simon Kempinsky Team waterrats Män 10 km Man 1991
1109 Elin Asplund Balco AB Kvinnor 10 km Kvinna 1985
585 Roger Denborg Balco AB Män 10 km Man 1975
1108 Christina Andersson skog IF udd karlshamn Kvinnor 10 km Kvinna 1948
740 Edvin Johnsson Odd Energy Odd Energy Män 10 km Man 1994
737 Jonas Holmberg Odd Energy Odd Energy Män 10 km Man 1984
738 Emil Vesterlund Odd Energy Odd Energy Män 10 km Man 1993
739 Anton Svärd Odd Energy Odd Energy Män 10 km Man 1993
584 Carl Svensson Odd Energy Män 10 km Man 1984
583 Martin Thorvaldsson Klubb Göran Män 10 km Man 1970
1107 Susanna Israelsson Kvinnor 10 km Kvinna 1974
1106 Diana Forsgren Ottosson Region Skåne Kvinnor 10 km Kvinna 1965
1105 Cajsa Konradsson Kvinnor 10 km Kvinna 1998
582 Karl Axelsson Män 10 km Man 2000
1104 Elenor Dahlstedt Kvinnor 10 km Kvinna 1972
581 cliford mattisson 338 Småland Män 10 km Man 1971
1103 Nina Jackson Kvinnor 10 km Kvinna 1988
787 Tobias Rejdvik Team waterrats Män 10 km Man 1976
1102 Tuva Klinthäll Kvinnor 10 km Kvinna 1982
579 Roger Pettersson Män 10 km Man 1965
580 Kevin Pettersson Män 10 km Man 2002
1101 Emelie Johansson Kvinnor 10 km Kvinna 1982
578 Philip Lundgren Män 10 km Man 2013
611 Emil Wallenborg Bagueses Running Män 10 km Man 2001
577 Adam Edler Östersund Män 10 km Man 1986
576 Emil Knutsson Män 10 km Man 2001
1100 Jessica Öman Kvinnor 10 km Kvinna 1964
575 Alexander Ramirez Män 10 km Man 1985
1099 Madeleine Ekedahl Kvinnor 10 km Kvinna 1994
574 Christoffer Petrén Män 10 km Man 1985
573 Andreas Asplund Synkliniken Män 10 km Man 1984
651 Ismael Ouberri Eon Energidistribution AB Eon MW Män 10 km Man 1998
650 Johan Lönn Eon Energidistribution AB Eon MW Män 10 km Man 1978
649 Jörgen Steen Eon Energidistribution AB Eon MW Män 10 km Man 1968
648 Peter Philipsson Eon Energidistribution AB Eon MW Män 10 km Man 1988
818 Mattias Nilsson Växjö kommun Män 10 km Man 1994
572 Karlo Goranci Ingatorps if Män 10 km Man 1993
853 Johannes Jarz Växjö Smaland Airport Män 10 km Man 1974
694 Daniel Eliasson Klondyke Mark Män 10 km Man 1987
695 Linus Petersson Klondyke Mark Män 10 km Man 1987
571 Henrik Willman GBJ Bygg AB Män 10 km Man 1986
719 Herman Söderström Länsförsäkring Kronoberg Länsförsäkring Kronoberg Män 10 km Man 1995
718 Daniel Brauer Länsförsäkring Kronoberg Länsförsäkring Kronoberg Män 10 km Man 1998
1133 Lina Ivarsson-Wahlquist Länsförsäkring Kronoberg Länsförsäkring Kronoberg Kvinnor 10 km Kvinna 1983
1132 Carina Nelenius Länsförsäkring Kronoberg Länsförsäkring Kronoberg Kvinnor 10 km Kvinna 1974
1131 Rebecca Jansson Länsförsäkring Kronoberg Länsförsäkring Kronoberg Kvinnor 10 km Kvinna 1993
679 Viggo Linder IFK Växjö IFK Växjö Män 10 km Man 2007
678 Joel Jonsson IFK Växjö IFK Växjö Män 10 km Man 1984
570 Göran Westblom Män 10 km Man 1954
569 Illia Myronov Män 10 km Man 2011
568 Staffan Altin Män 10 km Man 1982
567 Dmytro Tonkoshkura #SwedenSportsWithUkraine Män 10 km Man 1986
566 Pavlo Polupan #SwedenSportsWithUkraine Män 10 km Man 1986
565 Pontus Lagerqvist Sävsjö Män 10 km Man 1992
564 Hai Huynh Män 10 km Man 1993
563 Rolle Mårtensson Ksk Triathlon Karlshamn Män 10 km Man 1966
1150 Monica Karlsson PM & Vänner Restaurang AB PM & Vänner Kvinnor 10 km Kvinna 1969
1149 Charlotte Becker PM & Vänner Restaurang AB PM & Vänner Kvinnor 10 km Kvinna 2000
1148 Maja Stavert PM & Vänner Restaurang AB PM & Vänner Kvinnor 10 km Kvinna 2005
1147 Anna Olsson PM & Vänner Restaurang AB PM & Vänner Kvinnor 10 km Kvinna 1984
1146 Elsa Köhlin PM & Vänner Restaurang AB PM & Vänner Kvinnor 10 km Kvinna 2005
1145 Emma Rydén PM & Vänner Restaurang AB PM & Vänner Kvinnor 10 km Kvinna 1980
562 Jonas Gyllensten Artisan Global Media Män 10 km Man 1966
1098 Malin Gustavsson Torsås ryttare Kvinnor 10 km Kvinna 1998
561 Mattias Eriksson Klrk Män 10 km Man 1989
560 Linus Harrysson Män 10 km Man 1988
628 Christian Lengqvist Elgiganten Elgiganten Blå Män 10 km Man 1977
1161 Mariia Goncharova Volvo CE Braås Fritidsförening TnPO Kvinnor 10 km Kvinna 1997
1096 Hanna Axelsson Kvinnor 10 km Kvinna 1995
1097 Sophia Linnros Kvinnor 10 km Kvinna 1995
559 Manoranjan Kumar Volvo CE Män 10 km Man 1983
612 Daniel Burman Betong & Utemiljö Män 10 km Man 1980
613 Tom Ottosson Betong & Utemiljö Män 10 km Man 1995
558 Carl Larsson Män 10 km Man 1994
1095 Emelie Stigsson GBJ Bygg AB Kvinnor 10 km Kvinna 1988
557 Erik Fogelström Andersson GBJ Bygg AB Män 10 km Man 1995
551 Daniel Solborg Sigma Technology Män 10 km Man 1974
552 Daniel Björkman Sigma Technology Män 10 km Man 1971
1093 Amelie Olsen Sigma Technology Kvinnor 10 km Kvinna 1989
553 Simon Thörnblad Sigma Technology Män 10 km Man 1993
554 Emil Mattsson Sigma Technology Män 10 km Man 1992
555 Christian Strand Sigma Technology Män 10 km Man 1980
1094 Karolina Lehman Sigma Technology Kvinnor 10 km Kvinna 1989
556 Johan Ericsson Sigma Technology Män 10 km Man 1980
796 Kennert Bergqvist Wexiö karate kai Wexiö Karate Kai 2 Män 10 km Man 1977
1166 Elin Berggren Wexiö karate kai Wexiö Karate Kai 2 Kvinnor 10 km Kvinna 1979
1165 Anna Tuneskog Wexiö karate kai Wexiö Karate Kai 2 Kvinnor 10 km Kvinna 1978
1164 Ester Tuneskog Wexiö karate kai Wexiö Karate Kai 2 Kvinnor 10 km Kvinna 2007
795 Torbjörn Schill Wexiö karate kai Wexiö Karate Kai 2 Män 10 km Man 1972
686 Rickard Ivelid Ivelid ELinstallation AB Ivelid Elinstallation AB Män 10 km Man 1987
685 Sebastian Johansson Ivelid ELinstallation AB Ivelid Elinstallation AB Män 10 km Man 1990
684 Mathias Guselin Ivelid ELinstallation AB Ivelid Elinstallation AB Män 10 km Man 1991
1125 Madelene Nilsson Ivelid ELinstallation AB Ivelid Elinstallation AB Kvinnor 10 km Kvinna 1987
1124 Julia Björstrand Ivelid ELinstallation AB Ivelid Elinstallation AB Kvinnor 10 km Kvinna 1996
683 Arvid Svensson Ivelid ELinstallation AB Ivelid Elinstallation AB Män 10 km Man 1996
550 Oskar Sundh Getinge Män 10 km Man 1987
549 Johannes Axelsson Ok Norrvirdarna Män 10 km Man 1985
606 Carl Andersson Assemblin El Växjö 2 Assemblin El Växjö 2 Män 10 km Man 1999
547 Lukas Axelsson Män 10 km Man 1983
548 Fabian Nordstrand Män 10 km Man 2008
546 Patrik Svensson Gemla Män 10 km Man 1975
713 Martin Larsson Växjö OK Lantmäteriet Män 10 km Man 1993
545 BALAJI BODDU Volvo CE Braås Fritidsförening Män 10 km Man 1982
543 Frédéric François Män 10 km Man 1986
544 André François Män 10 km Man 1990
541 Malcolm Roos Män 10 km Man 1995
542 Gustav Fransson Män 10 km Man 1996
540 Daniel Malmqvist Män 10 km Man 1982
538 Valter Liljequist Män 10 km Man 2008
539 Johan Liljequist Män 10 km Man 1974
1092 Hilda Lindén Växjö OK Kvinnor 10 km Kvinna 2007
537 Linus Lindén Växjö OK Män 10 km Man 2009
536 Johan Zaar Mikkeller Running Club Män 10 km Man 1977
592 Ernesto Rodriguez Ananda Yoga Studio Ananda Yoga Studio Män 10 km Man 1981
535 Albert Axelsson Ok Norrvirdarna Män 10 km Man 2011
1091 Elsa Axelsson Ok Norrvirdarna Kvinnor 10 km Kvinna 2010
534 Oskar Edvinsson Män 10 km Man 1981
533 Magnus Dahl Män 10 km Man 1981
532 Tero Hänninen Män 10 km Man 1980
531 Peter Gustafsson Män 10 km Man 1970
1090 Alma Erelt Ok Norrvirdarna Kvinnor 10 km Kvinna 2009
530 Karl Averskog Män 10 km Man 1985
1089 Ella Karlsson Kvinnor 10 km Kvinna 2001
529 Johan Strid Getinge Män 10 km Man 1984
528 Edvin Fajkovic Män 10 km Man 1975
1088 Josefine Oskarsson Ingatorps If Kvinnor 10 km Kvinna 1993
1087 Agnes Sten IFK Växjö Kvinnor 10 km Kvinna 2007
1086 Kerstin Steen Kvinnor 10 km Kvinna 1967
527 Mikael Jonasson Män 10 km Man 1978
526 Christofer Karlsson Män 10 km Man 1990
525 Kristoffer Lindgren Lindgren Runners Män 10 km Man 1987
1085 Malin Stodola Kvinnor 10 km Kvinna 1982
524 Christoffer Lindahl Höglandets Triathlon Män 10 km Man 2011
1084 Sofia Rosén Kvinnor 10 km Kvinna 1989
1082 Kamilla Papsai Kvinnor 10 km Kvinna 1990
1083 Anna Papsai Kvinnor 10 km Kvinna 1965
523 Simon Weidenberg Listerby IK Män 10 km Man 1984
522 Dag Lekberg Män 10 km Man 2004
722 Henrik Cederfjord FK Puls MFT Ohms lag Män 10 km Man 1969
799 Anton Andersson Visma Enterprise AB Visma Enterprise 1 Män 10 km Man 1991
798 Tobias Johansson Visma Enterprise AB Visma Enterprise 1 Män 10 km Man 1997
797 Ulf Carlsson Visma Enterprise AB Visma Enterprise 1 Män 10 km Man 1969
1167 Emelie Sundgren Visma Enterprise AB Visma Enterprise 1 Kvinnor 10 km Kvinna 1992
721 Fredrik Ekstrand FK-Puls MFT Ohms lag Män 10 km Man 1968
1136 Sanna Eriksson FK Puls MFT Ohms lag Kvinnor 10 km Kvinna 1990
1135 Elin Ahlström FK Puls MFT Ohms lag Kvinnor 10 km Kvinna 1992
1134 Elise Malmberg IFK Växjö MFT Ohms lag Kvinnor 10 km Kvinna 1995
682 Nils Xuebo Sun IST Group AB IST Män 10 km Man 1978
681 David Lindström IST Group AB IST Män 10 km Man 1978
680 Anton Ericsson IST Group AB IST Män 10 km Man 1994
1123 Alexandra Pavlidou IST Group AB IST Kvinnor 10 km Kvinna 1986
521 Janne Johansson Växjö kommun Män 10 km Man 1965
1081 Stella Fridlund Växjö BK Kvinnor 10 km Kvinna 2009
520 Henric Fridlund Hrm Software AB Män 10 km Man 1980
519 Johan Berlin Män 10 km Man 1990
1080 Hilda Tsomidis Lind Kvinnor 10 km Kvinna 1999
811 Daniel Petersson WSP Växjö WSP Lag 2 Män 10 km Man 1980
810 Amar Sabic WSP Växjö WSP Lag 2 Män 10 km Man 1991
809 Jonas Strand WSP Växjö WSP Lag 2 Män 10 km Man 1966
808 Adrian Cerps WSP Växjö WSP Lag 2 Män 10 km Man 1994
807 Christian Svensson WSP Växjö WSP Lag 2 Män 10 km Man 1988
847 Linus Videbjörk WSP Växjö WSP Lag 2 Män 10 km Man 1989
1168 Mika Turstam WSP Växjö WSP Lag 2 Kvinnor 10 km Kvinna 1983
805 Markus Hagelberg WSP Växjö WSP Lag 1 Män 10 km Man 1975
804 Thomas Rosén WSP Växjö WSP Lag 1 Män 10 km Man 1989
803 Per Söderling WSP Växjö WSP Lag 1 Män 10 km Man 1978
802 Simon Sonesson WSP Växjö WSP Lag 1 Män 10 km Man 1992
801 Johan Gustafsson WSP Växjö WSP Lag 1 Män 10 km Man 1997
800 Andreas Gunnarsson WSP Växjö WSP Lag 1 Män 10 km Man 1992
515 Håkan Stjernqvist Män 10 km Man 1956
516 Daniel Flink Män 10 km Man 1978
517 Martin Kajerlöv Män 10 km Man 1991
518 Niklas Elofsson Män 10 km Man 1989
514 Mattias Gustafsson Män 10 km Man 1982
1183 Isabella Sainio Värnamo Kvinnor 10 km Kvinna 2001
663 Simon Lundquist Fogmaker International AB Fogmaker Black Män 10 km Man 1990
662 Mikael Borglund Fogmaker International AB Fogmaker Black Män 10 km Man 1986
661 Lars Altrutz Fogmaker International AB Fogmaker Black Män 10 km Man 1973
660 Hans Möller Fogmaker International AB Fogmaker Black Män 10 km Man 1966
667 Erik Blomgren Fogmaker International AB Fogmaker Orange Män 10 km Man 1986
666 Carl Zandler Fogmaker International AB Fogmaker Orange Män 10 km Man 1985
665 Axel Carlsson Fogmaker International AB Fogmaker Orange Män 10 km Man 1975
664 Andreas Hansson Fogmaker International AB Fogmaker Orange Män 10 km Man 1976
1118 Ida Bellander Fogmaker International AB Fogmaker Orange Kvinnor 10 km Kvinna 1979
1079 Anna Pallinder Friskis Kvinnor 10 km Kvinna 1975
1078 Victoria Olander Kvinnor 10 km Kvinna 1990
1077 Åsa Egonson Kvinnor 10 km Kvinna 1968
1076 Malin Björklund Nufotec Design Kvinnor 10 km Kvinna 1997
513 Urban Karlsson Nufotec Design Män 10 km Man 1979
512 Vedran Bencek Män 10 km Man 1991
677 Johan Karlsson IFK Växjö IFK Växjö Män 10 km Man 1999
676 Joar Andersson IFK Växjö IFK Växjö Män 10 km Man 2009
675 Theo Eriksson IFK Växjö IFK Växjö Män 10 km Man 2006
511 Simon Davidsson GK Blixten Män 10 km Man 1989
1075 Frida Ahl OK Norrvirdarna Kvinnor 10 km Kvinna 2008
510 Erik Ahl OK Norrvirdarna Män 10 km Man 2011
1074 Frida Berg Kvinnor 10 km Kvinna 1998
509 Andreas Liderfors Män 10 km Man 1994
508 Joel Sjövik Män 10 km Man 1984
507 Moustapha Sock Rottne Industri AB Män 10 km Man 1986
748 Simon Nilsson Rottne Industri AB Rottne Män 10 km Man 1997
506 Lucas Cunha do Nascimento Män 10 km Man 1986
1073 Julia Nykvist Fortnox AB Kvinnor 10 km Kvinna 1995
505 Mats Haby Fortnox AB Män 10 km Man 1986
504 Edin Delkic Fortnox AB Män 10 km Man 1989
503 Daniel Ahlm Fortnox AB Män 10 km Man 1991
502 Igor Kovbasiuk Fortnox AB Män 10 km Man 1991
501 Mattias Rundgren Fortnox AB Män 10 km Man 1978
500 Robert Karlsson Fortnox AB Män 10 km Man 1975
499 Henrik Rydenborg Fortnox AB Män 10 km Man 1982
498 Haris Avdicevic Fortnox AB Män 10 km Man 1993
497 Johan Granberg Fortnox AB Män 10 km Man 1993
496 Mirnes Ademaj Fortnox AB Män 10 km Man 1991
495 Jens Nilsson Fortnox AB Män 10 km Man 1979
494 Vanja Kovacic Fortnox AB Män 10 km Man 1985
1072 Rebecka Haglund Fortnox AB