Anmälda till Sala Silverman 2022 Avancerad sök

Medel Senior & Master / Tävlingsklass

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Leif Björkman Qwarnsveden triathlon klubb Herrar Master 60-64 Man INSJÖN 1958
Pia Selin Väsby SS Triathlon Damer Master 35-39 Kvinna Järfälla 1984
pontus Forsberg IK NocOut.se Herrar Master 50-54 Man Svärtinge 1970
Anders Hagestam Echelon Cycling and Triathlon Club Herrar Master 60-64 Man Solna 1960
Rickard Ödgren IK Fyris Uppsala Herrar Master 40-44 Man Uppsala 1977
Oskar Mellgren IF Mantra Sport Herrar Master 35-39 Man Enköping 1987
Jannice Persson Frosta Multisport Damer Master 50-54 Kvinna Hässleholm 1969
Sabina Nilsson Frosta Multisport Damer Master 35-39 Kvinna Höör 1983
Michael Skogeland Colting Borssén Herrar Master 50-54 Man Tullinge 1971
Joakim Stenman IK NocOut.se Herrar Master 55-59 Man Linköping 1965
Håkan Widlund Lidingö Triathlon Herrar Master 60-64 Man Lidingö 1960

Medel / Motion

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Jacob Winqvist Umara Sports Club Man Sundbyberg 1984
Daniele Amodeo IK Fyris Triathlon Man Uppsala 1983
Simon Carter IKfyris Triathlon Man Uppsala 1979
Emma West Hallstahammar Kvinna Hallstahammar 1982
Klara Sundström Kvinna Älvkarleby 1980
Maciej Lesniewski Söderfors CK Man Trelleborg 1989
Fredrik Forslund Söderfors CK Man Söderfors 1971
Howard Leamon Man Sala 1976
Markus Grandell Man Sollentuna 1979
Oscar Sundström Man Stockholm 1979
marcus Nirstedt Man Umeå 1994
Johan Svensson IK Fyris Uppsala Man Uppsala 1978
Andreas Holmkvist Storvreta Man Storvreta 1982
Jacob Höglund Gudö SK Man Vendelsö 1982
Johan Hasselgren Lubban IF Man Uppsala 1963
Anders Cunningham Team Havreälg Man Täby 1976
Arie Dansac Man Eskilstuna 1986
Camilla Eriksson IFK Sala Kvinna Sala 1983
Robert de Try Man Hässelby 1978
Mats Ahlstedt Man Uppsala 1971
Anna Skaring Täby Kvinna Täby 1966
Jens Skaring Man Täby 1967
Erik Drakenberg Österskär Man Österskär 1965
Martin Hindlycke Västerås Cykelklubb Man Västerås 1987
Henrietta Hindlycke Kvinna Västerås 1987
Samuel Kraft Man Nacka 1994
Niklas Wahl Man örebro 1989
Joakim Krantz Man Strängnäs 1991
Emma Onkamo Kvinna Umeå 1993

Medel Stafett / Motion

Inga anmälda
Namn Lag Klass Kön Ort Födelseår

Sprint Junior 18-19 år / Tävlingsklass

Inga anmälda
Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår

Sprint / Motion

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Helene Ringberg Hässelby SK Kvinna HÄSSELBY 1978
Kee Leong VanEpps Kvinna Stockholm 1983
Christer Eklind IFK Sala Man Sala 1963
Daniel Eskilsson Vittinge Man Vittinge 1980
Mikael Vestergård Team Westfarm United Man Örebro 1982
Rickard Lundin Östervåla Man Östervåla 1968
Ebba Lundin Östervåla Kvinna Östervåla 2001
Åsa Byrskog Kvinna Alingsås 1979
Alexander Laurila Köping Man Köping 1985
Mathias Håkansson Thicc boys club Man Köping 1985
Johan Persson Thicc boys club Man Köping 1984
Amanda Hasth Kvinna Uppsala 1995
Anna Lundberg Kvinna Västerås 1995
Pär Ojanen Västerås Simsällskap Man Västerås 1981
Thomas Gislerud Team Gislerud Carpets Man Skultuna 1975
Lisa Broadley Kvinna Örebro 1982
Christer Gustafsson IFK Sala Man Salbohed 1956
Kim Westin Stenkroken IF Kvinna Danderyd 1989

Sprint Stafett / Motion

Inga anmälda
Namn Lag Klass Kön Ort Födelseår