Anmälda till Bocksten TrailRun 12 KM 2020
Avancerad sök
Namn
Klubb
Kön
Födelseår
Marcus Jonasson
Man
1990
Sofia Andersson
Träslövsläge
Kvinna
1973
Nina Torsborn
Kvinna
1980
Rebecca Larsson
Kvinna
1985
Gunnel Lundegren
Kvinna
1970
Tyra Lindh
Blybergs FF
Kvinna
1999
Christina Lindh
Blybergs FF
Kvinna
1971
Melker Åkerström
IFK Skövde Friidrott
Man
2004
Bert Norrman
Värnamo
Man
1950
Marcus Karlsson
Man
1993
Henrik Lauer
Man
1974
Katrine Perkman
Kvinna
1964
Jan Högberg
Man
1964
Maria Andersson
Kvinna
1988
Ante Eriksson
Vallentuna Springklubb
Man
1963
Jenniefer Kundrat
Kvinna
1989
Kalle Krantzen
Östra torp IF
Man
1981
Jens Krantzen
Östra torp IF
Man
1955
Hampus Yngvaldsson
Östra torp IF
Man
1991
Gustav Yngvaldsson
Östra torp IF
Man
1995
Emil Österman
Man
1987
Emma Ragnarsson
Kvinna
1982
Josefine Arvidsson
Kvinna
1981
Lena Blad
Gävle
Kvinna
1974
Sandra Brenner
Kvinna
1981
Anna Forsberg Stiller
-
Kvinna
1981
Anna-Lena Karlsson
Lätta steg Varberg
Kvinna
1975
Jenny Dernbrant
Kvinna
1982
Matilda Thorsson
Kvinna
1983
Sofia Arvidsson
Kvinna
1980
Magnus Lindvall
Varberg
Man
1983
Mikkel Christensen
Man
1985
Therese Christensen
Kvinna
1986
Sofia Linsten
Kvinna
1985
Sofia Stiernstrand
Kvinna
1979
Sara Stiernstrand
Kvinna
1976
Johan Stiernstrand
Man
1970
jeanette johnsson
Kvinna
1971
Anna Åkesson
Runacademy IF
Kvinna
1978
Ida Johansson
Kvinna
1988
Erik Nilsson
Warberg Running Club
Man
1999
Malin Holmström
Kvinna
1985
Jens Raine
Man
1981
Tolga Olpak
Man
1982
Annie Ljungblad
Tvååker
Kvinna
1998
Josefine Eriksson
HHLG OCR
Kvinna
1980
Martin Axelsson
OK Skogshjortarna
Man
1961
Cathlin Östh
Rolfstorp
Kvinna
1990
Madeleine Wadsö
Ok nackhe
Kvinna
1979
Malin Svensson
Kvinna
1985
Steffen Knak
Man
1984
göran kytöharju
rydöbruk
Man
1971
Ronny Lindell
Bladerunners
Man
1955
Sofia Eriksson
Team Bunkern
Kvinna
1969
Rebecka Sik
Göteborg-Majorna OK
Kvinna
1983
Tim Linderholm
Man
1990
Peter Widholm
Pete elit
Man
1971
Petra Kusche
CL-AS Smide & Fastighetsservice AB
Kvinna
1977
Stefan Sjödin
Man
1966
Charlotte Strömstedt
Perstorp
Kvinna
1975
Jonas Strömstedt
Perstorp
Man
1972
Henrik Bernhardsson
Falkenbergs discgolf
Man
1979
Aaron Selfe
Man
1992
Christian Karlsson
Veddige
Man
1978
Matilda Lindvert
Kvinna
1992
Cajsa Johansson
Kvinna
1975
Agneta Olofsson
Kvinna
1966
Tony Olofsson
Man
1966
Linus Hellman
Varberg
Man
1983
Mattias Wesslau
Mölndal Outdoor
Man
1983
Peter Hohlfält
Bohus-Björkö
Man
1973
Johan Meldo
Man
1981
Sara Meldo
Kvinna
1986
Stefan Svensson
Man
1980
Caroline Lindström
Kvinna
1969
Therese Noborg
Varbergs MTB
Kvinna
1982
Andreas Andersson
Varbergs MTB
Man
1981
Jessika Schough
42:an
Kvinna
1972
Wille Bolin
42:an
Man
2002
Jessicas Beunis
Kvinna
1975
Toffe Lindskog
IFK Göteborg
Man
1963
Sofie Bjurströmer Pantzare
Kvinna
2005
Stefan Pantzare
Man
1966
Anna Albinson
Kvinna
1978
Fredrik Lindbom
Man
1974
Anders Werner
Man
1977
Rosmarie Segerqvist
Kvinna
1966
Katarina Bonander Andersson
Kvinna
1966
Henrik Sandersson
Man
1984
Gustav Aqvilin
Grimeton
Man
1987
Åsa Hermansson
Kvinna
1980
Daniel Svensson
Hindås SK
Man
1983
Sjöberg Viktor
Man
1986
Ulrika Boehm
Vårgårda
Kvinna
1980
Cecilia Embring
Kvinna
1973
Anna Edlund
Kvinna
1973
Josefin Olausson
Göteborg
Kvinna
1983
Patrik Bill
Man
1965
Ingvar Johansson
VArbergs GIF
Man
1970
Emilssonskan 70
Varberg
Kvinna
1970
Andreas Andersson
Man
1974
Emma Lindström
Kvinna
1985
Karin Redmo
Kvinna
1901
Anna Ericsson
Kvinna
1968
Djuro Vucenovic
Man
1960
Thomas Larsson
Halmstad
Man
1963
Mikaela Pompeius
Kvinna
1973
Mikael Pompeius
Man
1971
Niklas Christiansson
Halmstad
Man
1989
Joanna Bernholts
Ljungbyhed
Kvinna
1996
Kristina Strandmark
Team Sisters
Kvinna
1953
Katarina Eek
Team Sisters
Kvinna
1957
Ann-Louise Pettersson
FK Friskus Varberg
Kvinna
1984
Jenny Larsson
Växjö Löparklubb
Kvinna
1978
Björn Larsson
Man
1980
Mia Biwall
Kvinna
1981
Annika Rabe
Varberg
Kvinna
1954
Olle Rabe
Varberg
Man
1951
Ina Hedelin
Kvinna
1963
Peter Rolandsson
Träna & Skräna
Man
1978
Håkan Gustafsson
Keiko fitness
Man
1971
Johanna Källström
Kvinna
1991
Mathilda Johansson
Kvinna
1997
Sofia Hellekant
Kvinna
1982
Tobias Besang
Man
1979
Margareta Huhta Nilsson
Torslanda
Kvinna
1969
Janette Skogshus
Kvinna
1975
Petri Aikio
Hörntorps IF
Man
1964
Åsa Aikio
Hörntorps IF
Kvinna
1966
Joel Sjöblom
Seaflower Runners
Man
1973
Sofia Zachrisson
Kvinna
1977
Lars Mobacken
Man
1972
monika Lenhagen
Kvinna
1977
Bjarne Ljungfalk
OK Nackhe
Man
1982
Amanda Hasselgren
Kvinna
1978
Tobias Laurén
Sockertoppen IF
Man
1985
Till anmälan för Bocksten TrailRun 12 KM 2020