Anmälda till Fredsloppet 2021 - Jönköping Avancerad sök

5 km Vuxen

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
0 Pontus Bergstrand Kommunistiska partiet Herrar Bredaryd 2001
0 Johan Sahlin Junerunners Herrar Jönköping 1975
22 Alexander Linde Pirits Klot Klubb Herrar Jönköping 1987
23 Linda Wetter Pirits Klot Klubb Damer Jönköping 1984
21 Oliver Tiroler Svensson Team Tiroler Herrar Jönköping 1901
20 My Assarsson Team Assarsson Damer Jönköping 1901
19 Marie Albertsson Damer Värnamo 1980
18 Henrik Cato Hammarstedt Herrar Jönköping 1985
17 Lone Möller Svensk-kubanska Övrigt Huskvarna 1953
16 Jonas Assarsson Herrar 1901
15 Tom Svensson Kommunistiska Partiet Jönköping Herrar Jönköping 1985
14 Pelle Nordström Herrar Jönköping 1950
12 Anna Assarsson Svensk-Kubanska Föreningen Damer Jönköping 1901
13 Zoltan Tiroler Svensk-Kubanska Föreningen Herrar Jönköping 1901
10 Mauricio Caroca Club Latino Herrar Huskvarna 1972
11 Maribel Lopez Sueco/cubano Damer Huskvarna 1961
9 Tommy Johansson Herrar Jönköping 1952
8 Tommy Elg Proletären FF Herrar Gislaved 1985
7 Erik Danielsson Herrar Linköping 1984
6 Isak Danielsson Herrar Gränna 1991
5 Emil Danielsson Herrar Jönköping 1986
4 Johanna Andersson Damer Nässjö 1979
2 Anna-Karin Grahn Larsson Damer Borensberg 1979
3 Gabriella Brusquini Calmervik Damer Linköping 1979
1 Stefan Malmbro Ingen Herrar Vårgårda 1966

5 km Ungdom

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
25 Charlie Tiroler Svensk kubanska föreningen Övrigt Jönköping 2010
24 Clara Norberg Damer 2006

Promenad - Vuxen

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
0 Erik Gustafsson Herrar Man Växjö 1983
0 Åsa Sahlberg Jönköping Damer Kvinna Jönköping 1979
0 Johan Karlsson Svensk-Kubanska föreningen Herrar Man Nybro 1985
0 Mitch Sayoc Team Sayoc-Sisters Damer Kvinna Nybro 1989
0 Emilia Haraldsson Övrigt Värnamo 1993
0 Janos Kerekes Övrigt Värnamo 1991
0 Elin Wendel Damer Kvinna Jönköping 1980
0 Linnea Almgren Nybro Övrigt Kvinna Nybro 1990
0 Ylva Albertsson Damer Kvinna Jönköping 1980
0 Elisabeth Kohlin Jönköping Damer Kvinna Jönköping 1951
42 Alejandra Assarsson Ingen Damer Kvinna Helsingborg 1970
43 Nils Assarsson Ingen Herrar Man Helsingborg 1963
41 Agneta Svennebring Jönköping Damer Kvinna Jönköping 1901
40 Joel Assarsson Herrar Man Jönköping 1992
39 Pernilla Bjärterot Övrigt Jönköping 1972
38 David Gonzalez Jönköping Övrigt Man Jönköping 1960
37 Lars-åke Johansson Jönköping Herrar Man Jönköping 1950
36 Viktor Nilsson Herrar Man Norrahammar 1990
35 Rickard Älverstad Herrar Man Jönköping 1988
33 Ulla Efvergren Damer Kvinna Jönköping 1954
34 Rickard Efvergren Herrar Man Jönköping 1948
31 Annika Edit Albertsson Jönköping Damer Kvinna Jönköping 1952
32 Rune Andersson Jönköping Herrar Man Jönköping 1951
29 Sandra Tiroler Svensk kubanska föreningen Damer Kvinna Jönköping 1979
30 Basse Seideh Svensk kubanska föreningen Herrar Man Jönköping 1972
28 Lisa Assarsson Damer Kvinna Nässjö 1984
27 Annika Johansson Damer Kvinna Jönköping 1954
26 Ann Johansson Damer Jönköping 1955

Promenad Barn/Ungdom 5 km

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
44 Althea Nilsson Övrigt Norrahammar 2015
45 Beppe Nilsson Övrigt Norrahammar 2019

Barn 1 km

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
51 Vera Wetter Pirits Klot Klubb Övrigt Jönköping 2012
50 Noomi Tiroler Seidh Svensk kubanska föreningen Övrigt Jönköping 2019
48 Mattis Assarsson Herrar 2012
49 Måns Assarsson Herrar 2010
46 Adrian Andersson Herrar Nässjö 2016
47 Liv Andersson Damer Nässjö 2011