Anmälda till Lunchloppet Special
Avancerad sök
Lunchloppet Special Tanto 5 km
Startnummer
Namn
Klubb
Kön
18
Erica Striby
Kvinna
16
Rickard Lundin
Uptown Runners
Man
17
Michaela Liljedahl
Uptown Runners
Kvinna
15
Carl Axemo
Uptown runners
Man
14
Jan Hindolff
Man
13
Jannike Linné
Team Trelleborg Triathlon
Kvinna
12
Henrik Järnek
Man
11
Susanne Danielsson
Rågsveds grundskola
Kvinna
10
Elenor Larsson
Kvinna
Lunchloppet Solna Special 5 km
Namn
Klubb
Kön
Elin Stjernlöf
Linköpings Löparklubb
Kvinna
Joshua Sandberg
Runacademy IF
Man
Mats Liljegren
Team Skavsåret IF
Man
Sofia Sandberg
Runacademy IF
Kvinna
Lunchloppet Solna Special 10 km
Namn
Klubb
Kön
Roger Lindqvist
XC Sthlm Ski Club
Man
Eric Tisell
Hässelby SK
Man
Rasmus Lygner
Hässelby SK
Man
Robert Bratsberg Karlsson
8001160194
Man
Oskar Hjärpe
Man
Niklas Mylfalk
Man
Dennis Selsborg
Runacadamy IF
Man
Thoralf Lindström
Team AnyPace
Man
Lunchloppet Special Tanto 10 km
Startnummer
Namn
Klubb
Kön
40
Robert Dahlberg
Deloitte
Man
39
Thomas Pickelner
ASICS FrontRunner
Man
38
Markus Bergquist
Löparnas Vänner
Man
37
Andreas Persson
Folksamkamraterna
Man
36
Suzanne Astudillo Viklund
Löparnas vänner
Kvinna
35
Magnus Blomdahl
Friskis & Svettis
Man
34
Peter Todorowski
Man
33
Mikael Bågander
Runacademy IF
Man
32
Dennis Selsborg
Runacademy IF
Man
31
Mats Liljegren
Team Skavsåret IF
Man
30
Andreas Hagman
Mardrömselvan
Man
Lunchloppet Special Kista 5 km
Startnummer
Namn
Klubb
Kön
10
Daniel Larsson
Man
Lunchloppet Special Kista 10 km
Startnummer
Namn
Klubb
Kön
29
Susanne Danielsson
Naturfys
Kvinna
28
Lina Nyman
Hässelby SK
Kvinna
27
Roger Lindqvist
XC Sthlm Ski Club
Man
26
Magnus Blomdahl
Friskis & Svettis Stockholm
Man
25
David Grannas
Man
24
Louise Hellqvist
Sanshin Karateklubb
Kvinna
23
Dennis Selsborg
Runacademy IF
Man
22
Jan Hindolff
Man
21
Suzanne Astudillo Viklund
Löparnas vänner
Kvinna
20
Mikael Bågander
Runacademy IF
Man
Lunchloppet Djurgården Special 5 km
Startnummer
Namn
Klubb
Kön
15
Jennie Lind
Hässelby SK
Kvinna
14
Andreas Persson
Folksamkamraterna
Man
13
Fredrik Nilert
SCT Stockholm City Triathlon
Man
12
Henna Lampinen
Kvinna
11
Kim Nilsson
Pers tvåa
Man
10
Per Eriksson
Norbergs CK
Man
Lunchloppet Djurgården Special 10 km
Startnummer
Namn
Klubb
Kön
40
Roger Lindqvist
XC Sthlm Ski Club
Man
39
Erici Daniel
Löparnas vänner
Man
38
Oskar Bergström
Athletic Club Salt Lake
Man
37
Alexander Wigsten
Trimble IF
Man
36
Magnus Blomdahl
Friskis & Svettis Stockholm
Man
35
David Grannas
Man
34
Robin Isaksson Vivungi
Man
33
Magnus Lidberg
Runacademy If
Man
32
Suzanne Astudillo Viklund
Löparnas vänner
Kvinna
31
Mats Liljegren
Team Skavsåret IF
Man
30
Mirjam Lidberg
Runacademy If
Kvinna
Lunchloppet Solna Special 5 km
Namn
Klubb
Kön
Elsa Nilert
SCT - Stockholm City Triathlon
Kvinna
Fredrik Nilert
SCT Stockholm City Triathlon
Man
Gunilla Häggström
Kvinna
Peter Hansson
Man
Lasse Siethoff
Man
Per Eriksson
Norbergs CK
Man
Lunchloppet Solna Special 10 km
Namn
Klubb
Kön
Andreas Persson
Folksamkamraterna
Man
Daniel Erici
Man
Sebastian Tebbe
Stockholm City Triathlon
Man
Magnus Blomdahl
Friskis § Svettis Stockholm
Man
Anders Nyberg
Stockholm City Triathlon Club
Man
Tom Jenkinson
Ängby Runners
Man
Mikael Bågander
Runacademy IF
Man
Dennis Selsborg
Runacademy IF
Man
roger lindqvist
Man
Eugenio Åhlander
Man
Mats Liljegren
Team Skavsåret IF
Man
Jonas Plogner
Man
Lunchloppet Djurgården Special 5 km
Namn
Klubb
Kön
Henna Lampinen
Kvinna
Erik Fredriksson
IF SKV
Man
Jennie Lind
Hässelby SK
Kvinna
Gunilla Häggström
Kvinna
Peter Hansson
Man
Per Eriksson
Norbergs CK
Man
Lunchloppet Djurgården Special 10 km
Namn
Klubb
Kön
Erik Sundén
Xc sthlm
Man
Jonas Plogner
paceUP
Man
roger lindqvist
VIF Gute
Man
George Eklund
Man
ANNA LINNEA BREHMER
AB
Kvinna
Sebastian Tebbe
Stockholm City Triathlon
Man
Wilhelm Hermansson
Man
Philip Bentzer
ss04
Man
Lasse Siethoff
Man
Suzanne Viklund
Löparnas vänner
Kvinna
Eugenio Åhlander
Man