Anmälda till Dalarö Triathlon Light 2021 Avancerad sök

Sprint / Motion

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
28 Camilla Stenman Kvinna Handen 1971
56 Przemyslaw Rzepecki ESIK Man Stockholm 1982
55 David Renger DSK Man Dalarö 1973
54 Mikael Henriksson Jordbänningarna Man Västerhaninge 1966
53 Christer Öhrström Dalarö SK Man Dalarö 1973
52 Marco Suijkerbuijk Man Dalarö 1983
51 Gernot Kröll ingen Man Vendelsö 1966
50 Anders Cunningham Team Havreälg Man Täby 1976
49 Christopher Fransson Helt Säkert AB Man Dalarö 1972
42 David Skoog Knowit Development United Man Bromma 1990
43 Davis Sandberg Knowit Development United Man Bromma 1985
44 Paul Griffin Knowit Development United Man Bromma 1991
45 Eva Lindqvist Knowit Development United Kvinna Bromma 1964
46 Tim Ohlen Knowit Development United Kvinna Bromma 1980
47 Johan Brunlöf Knowit Development United Man Bromma 1994
48 Fredrik Wennberg Knowit Development United Man Bromma 1983
41 Mats Stjerngren Dvif Man Djurhamn 1961
40 Anne Svensson Nacka Kvinna Nacka 1986
39 Jakob Frick Dalarö SK Man Dalarö 1981
37 peter lykvist Man Johanneshov 1972
38 monika lykvist Kvinna Johanneshov 1977
36 Andreas Magnusson Skövde 4 life Man Stockholm 1992
35 Per Lönnqvist Man Dalarö 1973
34 Peter Jidesjö Man Tyresö 1976
33 Jannicke Horgen Team CT Västberga Kvinna NACKA 1979
32 Olof Dedering Man HÄSSELBY 1975
31 Maria Börjesson Knowit Kvinna Bromma 1972
30 Ola Höiden Sthlm Multisport Man Johanneshov 1971
29 Martina Ekstrand Kvinna Skärholmen 1976
25 Nicolas Strömberg Man Dalarö 2000
26 William Persson Man Stockholm 1996
27 Sarah Wickbers Kvinna Stockholm 1998
23 Simon Sjöberg Man Dalarö 1991
24 Melanie Sjöberg Man Dalarö 1994
22 Nils Romberg Dalarö Havssimskola Man Dalarö 1980
21 Paul Davies Man Stockholm 1974
20 Samuel Kjellberg Lindfors Man Stockholm 1987
19 Liselott Silwer Triathlontjejer Kvinna Tungelsta 1964
18 Jonas Höbinger Man Solna 1976
17 Emil Nilsson Man Tungelsta 1997
16 Rebecka Hartvik Kvinna Tungelsta 1999
15 Marie Lindberg Dalarö SK Kvinna Dalarö 1971
14 Anders Almgård Sjöräddningen Dalarö Man Dalarö 1955
13 Stuart Rumbelow Stockholm City Triathlon Man Vendelsö 1980
12 Nina Larsson Dalarö Kvinna Dalarö 1976
11 Fredrik Stene Axa Sports Club Man Sundbyberg 1971
10 Nicholas Yip Sct Man Stockholm 1979
9 Johanna Hedberg Dalarö DSK Kvinna Dalarö 1984
8 Aron Blom Man Vikingstad 1976
7 Bjorn Bring Man Farsta 1976
6 Sean Cory Oliver Wyman IF Man Stockholm 1964
5 Peter Thunvall Ikj Haninge Skidor Man Ösmo 1976
4 Mikael Bremler Bremlers vvs Man Trångsund 1985
3 Marlene Larsson schell Rolf Lassgård Kvinna Dalarö 1974
2 Lotta Yrlid DSK Kvinna Dalarö 1965
1 Fredrik Gustafsson Race & shine Sports club Man Dalarö 1981

Sprint / Motion 18-19 år

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
64 Clara Lidén Huddinge Ungdom 16-19 år Kvinna Segeltorp 2003
63 Linus lykvist Ungdom 16-19 år Man Johanneshov 2003
62 Wilma Nordgren Wilmas Hjältar Ungdom 16-19 år Kvinna Haninge 2003
61 Julia Fogelberg IK NocOut.se Ungdom 16-19 år Kvinna Vreta Kloster 2003

Sprint / Motion Stafett

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
107 Sonya Fagerlund Fagerlund Årsta 1990
106 Jenny Nobrand Dalarö SK Vadviken Bryggeri Triathlon Dalarö 1977
105 Björn Wahlström Lag MBJ Dalarö 1958
104 Team Gråbo Dalarö SK Dalarö 1967
103 Anders Svensson Nipples United Nipples United Vendelsö 1976
102 Therese Krabu Team Mammut Dalarö 1987
101 Henrik Arnet Bork Svågrarna Dalarö 1975