Anmälda till Aros Marathon 2023 Avancerad sök

Aros Marathon 50 km

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Linus Malmqvist Västra Frölunda Herrar Västra Frölunda 1987
Ian Taravosh Enebybergs IF Herrar Mariehamn 2011
Lars Taravosh Enebybergs IF Herrar Mariehamn 1983
Linda Lundback Enköpings aif Damer Enu 1977
Andreas Öhrn Enköpings AI Herrar Enköping 1976
Arvid Landgren Tempel Herrar Uppsala 1983
Hugo Hedebratt enkoping Herrar enkoping 2004
Åsa Flodmark Tullinge SK Damer Tullinge 1980
Andrea Westerdahl Täby OK Damer Täby 1984
Linn Westerdahl Valbo Damer Gävle 1991
Martin Lembke Herrar Uppsala 1973
Ulf Angelsiöö Uppsala Herrar Uppsala 1968
Alexander Nilsson Herrar Enköping 1990
Kristina Wickman Uppsala LK Damer Alunda 1967
Malin Bakke Fernström IFK Sala Damer Sala 1978
Malva Steen OKEnen Damer Uppsala 2000
Linda Smith Gävle Damer Gävle 1987
Thomas Lindström Herrar Uppsala 1973
Erik Lindström Herrar Uppsala 2006
arvid hellström the non existing club Herrar Skärholmen 1987
Sandra Hedlund Uppsala Damer Uppsala 1989
Axel Svärdhagen IF Mantra / Salomon Sverige Herrar Uppsala 2001
Markus Gardi Stockholm Herrar Stockholm 1974
Bjørn Wiik Herrar Uppsala 1981
Pontus Kumlin Herrar Uppsala 1997
Cecilia Petersson Stockholm HHH Damer Stockholm 1963
Martin Åhlenius Västerås LK Herrar Västerås 1979
Per Lovén Herrar Sundbyberg 1993
Simon Sköld Västerås LK Herrar Västerås 1983
Pelle Pettersson Herrar Alunda 1990
Christoffer Backman Tyresöjoggarna Herrar Vendelsö 1971
Sebastian Bromander Långenäs Old Boys Herrar Uppsala 1987
Mattias Bromander Långenäs Old Boys Atletiska Sällskap Herrar Klövedal 1985
Petter Bromander Långenäs Old Boys Herrar Uppsala 1995
Alex Giacomini Fat mans land Herrar Knivsta 1971
Mårten Fryknäs Fat mans land Herrar Knivsta 1974
Magnus Blomberg Herrar Uppsala 1988
Fredrik Sjöström Eskilstuna IK Herrar Torshälla 1976
Olivia Lundevall IFK Lidingö Damer Stocksund 2007
Helen Carlbom Damer Åkersberga 1972
Robert Åkerström CrossFit Vanheim Herrar Uppsala 1988
Pernilla Forslund Damer Örsundsbro 1984
Fabian Pettersson Herrar ENKÖPING 1998
Ann Windmar SUNDBYBERG Damer SUNDBYBERG 1972
Mattias Eklund Vänge Herrar Uppsala 1973
Luiz Capezzuto Tyresöjoggarna Herrar Farsta 1966
Henning Holmström Eskilstuna Trailklubb Herrar Eskilstuna 1971
Magnus Seger IF Linnea Herrar Stockholm 1965
Viktoria Raft Runacademy Damer Dalarö 1976
Ralf Bjurbo Herrar Uppsala 1975
Mikael Hedström Herrar Hägersten 1969
Tor Caesar MaffeBadBoy Herrar Sundbyberg 1965
Emil Broomé Herrar Enköping 1988
Asbjørn Lindbak NORGE Herrar Bromma 1975
Hanna Wallén Östervåla Strongfit Damer Östervåla 1984
Niklas Löfstrand IFK Sala Herrar Sala 1975
Jan Fager Tyresöjoggarna Herrar Tyresö 1965
Sonny Johansson Enköpings AI Herrar Enköping 1983
Jonas Wincent Ifk Sala Herrar Sala 1970
Fredrik Setterberg Herrar Farsta 1981
Felix Wännerdahl Herrar Eskilstuna 1994
Therese Hellqvist Ramsjö Runners Damer Heby 1985
Håkan Neeman Göteborg Expat Herrar Sköndal 1971
Anders Fredriksson Herrar Enköping 1990
Anton Bernats Hager Örsundsbro MK Herrar Örsundsbro 1981
Michael Nolin If Mantra sport Herrar Uppsala 1978
Per Stormats Herrar Falun 1989
Kenneth Ekman Herrar Uppsala 1961
Jon Enocksson Spring Lola Herrar Järna 1974
Jonas lund Herrar Nora 1996
Daniel Persson Spring Lola Herrar Stockholm 1977
Mats Rörbecker Spring Lola Herrar Hägersten 1974
Sofia Wik UPPSALA Damer UPPSALA 1996
Filip Reusens Herrar Sollentuna 1990
Aron Bayani Herrar Uppsala 1992
Peter Carlstedt Herrar Stockholm 1975

Aros Marathon 25 km

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Lukas Henne Herrar Uppsala 1996
Emma Sinnerstad Enköpings AI Damer Enköping 1980
Hannes Karlsen Uppsala Herrar Uppsala 1993
Linda Westerlund Damer Kungsängen 1985
Andrew Maier Team Nordic Trail Herrar Åkersberga 1977
Emil Öbrink Backa ben och biceps Herrar Gävle 1991
Johanna Isberg Damer Uppsala 1989
Martin Johansson Ifk sala Herrar Sala 1984
Henrik Johansson Västerås Herrar Västerås 1982
Christoffer Nyström Herrar Borlänge 2002
Angelica Klaussen Uppsala Damer Uppsala 1982
Lena Nordqvist UPPSALA Damer UPPSALA 1982
Andreas Dalman Kroppkakans vänner Herrar Enskededalen 1971
Kristoffer Soldal Herrar Farsta 1984
Johannes Soldal Knutby IF Herrar Uppsala 1985
Maria Wetteborn Halbert Damer Kungsängen 1982
Frida Nilsson Enköping Damer Enköping 1989
Axel Eriksson Kvarnsvedens skidor Herrar Uppsala 2000
Kristian Livén Herrar Upplandsväsby 1986
Erik Levin Försvarsmakten Herrar Uppsala 1969
Johan Torsner Herrar Kyrkslätt 1969
Dag Klevby Dalarö Herrar Dalarö 1973
Isabel Baudish Uppsala Damer Uppsala 1989
Cecilia Rydberg Damer Uppsala 1997
Ebba Eriksson Kvarnsvedens skidor Damer Umeå 2002
Ellen Stenhede Vdala Spelmanslag Damer Uppsala 1997
Elin Lundberg Enköping AIF Damer Enköping 1988
Stefan Tapper Enköpings AI Herrar Enköping 1978
Maria Lindström EAI Damer Enköping 1981

Aros Marathon MTB 50 km

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Alexander Baginski Ekroth Herrar Stockholm 1976
Gabriella Garpenhag Damer Västerhaninge 1993
Christina Rapp Lundahl Damer Djursholm 1957
Andreas Ander Herrar Uppsala 1999
Rasmus Alpsjö Berggren Herrar Uppsala 1990
Fredrica Johansson Damer Enköping 1978
P-O Karlsson Herrar Örsundsbro 1966