Anmälda till Night Trail Run Avancerad sök

Night Trail Run 5 km med hund

Namn Klubb Startgrupp Ort
Milo ! Huddinge
Krydds Gastur Bra drag Vendelsö
Epic ! Väsby BK Sollentuna
Frank ! Solna
Lilo ! Solna
Molly ! Märsta
Leia ! Rävdun SK Sollentuna
Kaya ! Sigtuna Legends Märsta
Zola ! TSM Running Sollentuna
Eddie ! Nacka

Night Trail Run 30 km

Namn Klubb Startgrupp Ort
Magnus Bremefors Färjestadens motions IF Färjestaden
Jeanette Strömblad Danderyd Danderyd
Ann-Charlotte Andersson Gymnos Falun
Anders Ek Unleashing the fury LK Tullinge
Logan Gyrberg Stockholm
Daniel Larsen Stockholm
Magnus Thorhede Stockholm
Kristofer Spång Stockholm
Andreas Toll Sollentuna
Thomas Jakobson Yttermark Optimister Mariefred
Petri Furdui Järfälla
Per Björkman Strängnäs Löparklubb Mariefred
Bengt Widahl Sollentuna
Christina Frank Sollentuna
Henrik Jensen Unleashing The Fury LK Sollentuna
Per Landegren Vällingby
Johan Forsberg TeamSussoFopp Sollentuna
Jenny Jörgensen Lidingö
Amy Abraham Danderyd
Sara Runeborg Sollentuna
Katia Soza Västerhaninge
Björn Lövdal Attunda OK Sollentuna
Maggie Virtanen Täby
Tanya Wallmon Handen

Night Trail Run 5 km

Namn Klubb Startgrupp Ort
Henrietta Ahlberg Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Alunda
Erika Söderström Naturträning Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Täby
Liselotte Hälleberg Naturträning Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Täby
Siw Wåle Team Snigel Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Skarpnäck
Jenny Lunden Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Sollentuna
Louise Dahl Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Helsingborg
Paula Michailidou Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Hägersten
Anette Roslund Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Farlsta
Linn Roseth Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Huddinge
Olof Törnqvist Attunda OK Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Sollentuna
Malcolm Törnqvist Attunda OK Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Sollentuna
Inga Solnes Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Stockholm
Susanne Forsberg TeamSussoFopp Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Sollentuna
Anna Karlgren Sundborns GoIF Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Sundborn
Linda Brunström Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Solna
Anna Carin Stridh Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Solna
Martin Bergkvist Bäcklin MarinElektro Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Sundbyberg
Charlotte Selander Naturträning Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Täby
Diana Rimbléus Team Svenska Medalj Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Sundbyberg
Susanna Karlsson Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Norrtälje
Emmie Anderlund Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Eskilstuna
Catharina Sörving Team Nordic Trail Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Järfälla
Gustav Rosling Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Järfälla
Lina Mehlqvist Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Stockholm
Malin Wahnström Sundström Hammarby Roddförening Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Farsta
Josefin Hugosson Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Solna
Marina Baleiro Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Uppsala
Jonny Sammils Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Uppsala
Mimmi Mattsson Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19-30 Uppsala
Johanna Selin Fredag 21 oktober Fri starttid mellan 18.00 - 19.30 Stockholm

Night Trail Run 10 km

Namn Klubb Startgrupp Ort
Stina Ljungberg Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18-19.30 Ekerö
Niklas Berg Lördag 22 oktober Fri starttid mellan 18-19.30 Ekerö
Lena Möller Torsdag 20 oktober Fri starttid mellan 18-19.30 Sollentuna
Sofie Granholm Torsdag 20 oktober Fri starttid mellan 18-19.30 Märsta
Jan-Erik Nauclèr Sports Club OCR Torsdag 20 oktober Fri starttid mellan 18-19.30 Vallentuna
Rickard Fahlström Uppsala
Kristian Kalb Bålsta
Kristoffer Ernfors Kungsängen
Thomas Selin Veikkos bergsgetter Sundbyberg
Lise Toll Sollentuna
Håkan Jonsson Team Nordic Trail Sollentuna
Lars Jansson Hässelby SK Hässelby
Peter Karlsson Naturträning Täby
Emil Löfgren Stockholm
My Börjesson Bromma
Dan Arkemo danpelleochjag Kungsängen
Sofia Fagerström Märsta
Karl Lunden Sollentuna
Emma Nordström Stockholm
Sofia Lundberg Team Veikko Upplands Väsby
Tobias Fritzon Väsby SS Triathlon Upplands Väsby
Charlotta Holmgren Bromma
Valdemar Holmgren Bromma
Louise Wibom Naturträning Täby
Tobias Olli Umara Sports Club Solna
Monica Siljedahl Träningskopisar Märsta
Michael Norman Team Satan Solna
Jacob Svensson Stockholm
Karl Håkansson Täby
Madelaine Möllerström Träningskompisar Märsta
Stephanie Magnenat Stockholm OCR club Handen
Agneta Markusson Veikkos bergsgetter Upplands Väsby
Per Wettby Dan, Pelle och jag Järfälla
Jonas Karlsson Varför lyssnade jag på Kecke Åkersberga
Martin Belak Sollentuna
Thomas Selin Veikkos bergsgetter Sundbyberg
Olle Qvarnström Team Svenska Medalj Sundbyberg
Anders Unosson Fredrikshov ck if Stockholm
Johan Skanheim Rosersberg
Thomas Sandin Pig street team Upplands Väsby
Fabian Johansson Charles OCR Unicorn Trångsund
Elina Sandquist Tarzan & Friends Järfälla
Herman Looström #årstavikenfrostbite Värmdö
Maria Aspenberg Naturträning Täby
Björn Erik Lundin Team Phenox Knivsta
Jenny Gröhn Sollentuna
Magnus Gröhn Sollentuna
László Horváth Gustavsberg

Night Trail Run Virtuellt

Inga anmälda
Namn Klubb Startgrupp Ort