Anmälda till Uddloppet Avancerad sök

Uddloppet 4 km

Namn Klubb Klass Födelseår
IIhana Salihovic Best Western Karlshamn Kvinnor 1991
Sofie B Granqvist Karlshamn Kvinnor 1980
Signar Granqvist IF Udd Män 2015
Maria Listerö Hörvik Kvinnor 1984
Kristina Bileviciene DFDS AB Kvinnor 1976
Anna Szelberg DFDS AB Kvinnor 1980
Anastasia Plyusova Binders DFDS AB Kvinnor 1982
Jelena Pliusova DFDS AB Kvinnor 1985
Josefine Ytterberg DFDS AB Kvinnor 1986
Per-Henrik Persson DFDS AB Män 1981
Åsa Svensson Ryd Kvinnor 1970
Jessica Jansson Karlskrona Kvinnor 1989
Mathias Malmgren Team Blekinge Män 1969
Emil Trygg Karlshamn Män 1979
Elliot Trygg IF Udd Män 2012

Uddloppet 10 km

Namn Klubb Klass Födelseår
Stefan Hansson AAK Running Team Män 1965
Jenny Fastrup If Udd Kvinnor 1983
Marcus Utterström Malmö Män 1984
Jannie Faming Karlskrona Kvinnor 1988
Johan Glans Karlshamn Män 1985
Jonathan Petrisi Karlskrona Män 1999
Philippa Sundholm Karlskrona Kvinnor 2000
Emelie Helmersson Hungry Heart Runners Kvinnor 1983
Christopher Amott Karlshamn Män 1977
Hans Lindmark AAK Running Team Män 1966
Maria Nylander AAK Running Team Kvinnor 1966
Rasmus Söderling Karlshamn Män 1992
Regina Eriksson AAK Running Team Kvinnor 1970
Tuva Lindhe Karlshamn Kvinnor 2002
Julia Elmhammar Karlshamn Kvinnor 1997
Per Karlsson AAK Running Team Män 1985
Fredrik Rydberg AAK Running Team Män 1973
Fredrik Dahlberg AAK Running Team Män 1976
Medina Selmani AAK Running Team Kvinnor 1994
Tobias Kärrman The Station Män 1989
Jesper Olofsson Karlshamn Män 1991
Johanna Kullman Svantesson Mörrums Badmintonklubb Kvinnor 1997
Rickard Malmgren Sigtuna Män 1992
Eva-Lotta Andersson Steninge Kvinnor 1992
Katarina Galle Barrett Karlshamn Kvinnor 1994
Mariam Mohammed Asarum Kvinnor 2007
Cornelia Martinsson Karlshamn Kvinnor 2007
Karolina Fastrup Karlshamn Kvinnor 1987
Håkan Hansson Getinge Män 1964
Hampus Persson Hais Män 1996
Lars-Göran Olausson Team Blekinge Män 1952
Markus Rosenqvist Karlshamns HF Män 1980
Tobias Arnemar AAK Running Team Män 1980
Evelina Karlsson Listerby Kvinnor 1981
Johanna Månsson Team Månsson Kvinnor 1986
Therese Johansson Listerby Kvinnor 1983

Uddloppet Halvmaraton

Namn Klubb Klass Födelseår
Jenny Eliasson Helsingborg Kvinnor 1991
Jasmin Steckholzer Ahus Resort Kvinnor 2002
johan holgersson Best Western Karlshamn Män 1989
Therese Nilsson Best Western Karlshamn Kvinnor 1982
Jenny Pariola Kustjoggarna Trelleborg Kvinnor 1983
Anders Lööf Håkanstorp race club Män 1980
Patrik Lindblom Elleholm Män 1976
Lina Söderling Karlshamn Kvinnor 1993
Isak Eriksson AAK Running Team Män 1998
Tony Petersson Team Blekinge Män 1981
Henrik Granqvist Karlshamn Män 1984
Niklas Wikner Högby IF Män 1964
Hannes Magnesson Mörrum Män 2005
Hedda Nordstedt Karlskrona Kvinnor 2001
Mattias Ekman Apladalens LK Män 1982
Sandra Södergren Fif gnistan Kvinnor 1989
William Petersson Karlshamn Män 2000
Erik Ståhlberg Karlshamn Män 1994
Karolina Ragnarsson Dösjebro Kvinnor 1974
Linus Wästergård Osby Män 1985
Eddy Hultgren Team Blekinge Män 1959
Lukas Lindman Karlskrona SOK Män 1998
Jannike Ottosson Team Blekinge Kvinnor 1982
Nils Gorthon Malmö Män 2000
Richard Jonsson Nybro Män 1980
Laura Jonsson Nybro Kvinnor 1981
Björn Johansson Listerby Män 1983
Marlene Runemyr Vinslöv Kvinnor 1991
Anders Jansson Karlshamn Män 1962