Anmälda till Torskabotten Runt 2021 Avancerad sök

Torskabotten Runt 7 km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Josef Egfors Tollered Man Tollered 1982
Johanna Olander Lerum 1979
Andreas Melander Magra IS Man Lerum 1975
Jonas Olanders Lerums SOK Man Floda 2003
Stefan Arff AIF Alingsås friidrott Löpargrupp Alingsås 1957
Karin Wigforss CK Aspen Kvinna Lerum 1985
Vilmer Nordlund Lerum Energi Man Alingsås 2007
Frida Johanson Kvinna Lerum 1993
Sanna Torstensson Kvinna Lerum 1992
Markus Fredriksson Man Floda 1978
Christine Palmqvist Kvinna Gråbo 1984
Louise Lund Team Outrun Kvinna Alingsås 1990
Magnus Warberg Lerum Friidrott Man Floda 1973
Clive Read Team Read Man Tollered 1968
sofia hansson Kvinna lerum 1990
Jimmy Nord Alingsås IF Man Alingsås 2006
Jörgen Jonsson Hemsjö IF Man Alingsås 1971
Stefan Engelbrektsson Team Outrun Man Alingsås 1972
Elin Söderberg Fysiken Kvinna Göteborg 1993
Ulf Anagrius If kville Man Stenkullen 1972
Daniel Altement Fet men lycklig Man Floda 1977
Susanne Kjellberg Kvinna Alingsås 1962

Torskabotten Runt x 2 14 km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Johan Hagman Man Floda 1978
Ingrid Dahlberg CK Aspen Kvinna Lerum 1983
Robin Murén Man Floda 1986
Nicolas Del Vecchio Man Göteborg 1991
Patrik Wikström Floda Man Floda 1987
Erik Sundberg APES Man Lerum 1985
Stina Persson Alingsås IF Kvinna Göteborg 1986
Edvin Arvidsson Man Floda 2001
Erik Lagerwall Ale Brewers Man Floda 1981
Christoffer Hiding Fredrikshofs FIF Man Alingsås 1985
Per Rastin Man Mölndal 1969
Mathilda Rastin Kvinna Mölndal 1999
Elsa Söderström Team Outrun Kvinna Alingsås 1998
Liselott Lidén Kvinna Alingsås 1984
Johan Fröidstedt FM IF Man Lycke 1980
Christian Lindberg Floda Man Floda 1985

Lilla Torskabotten 1,8 km (F/P tom 10 år)

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Alfred Melander Stenkullen GOIK Man Lerum 2015
Sigge Oldenqvist Tollereds IF Tollered 2013
Estrid Rose Kvinna Jonsered 2011
Samuel Perry Tollereds IF Man Tollered 2013
Edith Egfors Tollered Kvinna Tollered 2012
Benjamin Egfors Tollered Man Tollered 2014
Noah Holmgren Tollereds if Man Tollered 2015
Natalie Popovic Kvinna Tollered 2013
Hugo Lindblom Tollereds IF Man Tollered 2013
Elsa Lindblom Tollereds IF Kvinna Tollered 2013
Lucas Svedås Man Tollered 2014
Elias Vinaja Tollereds if Man Tollered 2014
Love Olsson Man Tollered 2014
Nina Gotting Safirdraken Kvinna Tollered 2014
Hjalmar Gullvén Gracie Barra Skallsjö Man Tollered 2013
Wilja Håland Kvinna Tollered 2011
Edwin Håland Tollereds IF Man Tollered 2013
Wilgot Håland Tollereds IF Man Tollered 2014
Atle Piehl Widén Gracie Barra Skallsjö Man Tollered 2013
Otis Bobzow Hassling Tolleredhöjden ik Tollered 2013
Peps Bobzow Hassling Tollereds IF Tollered 2015
Ted Dera - Man Stenkullen 2014

Lilla Torskabotten 3,5 km (F/P tom 14 år)

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Arvid Melander Stenkullen GOIK Man Lerum 2009
Elliot Palmqvist Man Gråbo 2009
Alvin Sand Liverpool FC Man Tollered 2010
Isabella Popovic Kvinna Tollered 2010
Oskar Flyckt LSOK Man Lerum 2007
Arvid Flyckt Stenkullen GoIK Man Lerum 2009
Anton Danglades Nääs fabriker Man Tollered 2010
Oscar Read Team Read Man Tollered 2010

Miniknat

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Astrid Dahlberg CK Aspen Kvinna Lerum 2016
Eleanor Belding Kvinna Tollered 2017
Freja Rose Kvinna Jonsered 2017
Linnéa Perry Tollereds IF Kvinna Tollered 2016
Loke Källström Tollered Man Tollered 2014
Louie Källström Tollered Man Tollered 2016
Harry Fröidstedt Spiderman IF Man Lycke 2016
Judith Hiding Kvinna Alingsås 2018
Edda Gotting Diamantdraken Kvinna Tollered 2017
Sigge Gullvén Tollereds IF Man Tollered 2015
Nils Sjögren Man Tollered 2018
Ines Pinto Ribbegårdh Kvinna Tollered 2017
Abbe Lagerwall Man Floda 2018
Sam Dera - Man Stenkullen 2016
Hampus Sahlberg Löpskolan Man Lerum 2017
Harry Sahlberg Löpskolan Man Lerum 2018

Promenadklass 5 km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Linnea Belding Kvinna Tollered 1987

Familjeanmälan (2 vuxna + 2 barn)

Inga anmälda
Namn Klubb Klass Ort Födelseår