Anmälda till Bunketorp Backyard Ultra Trail 2024 Avancerad sök

Namn Klubb Lag Klass Kön Födelseår
Johan Seeholm Herrar Man 1974
Fredrik Dahlbom Mölndals AIK Herrar Man 1981
Jonas Lindvall Lindome Outdoors Herrar Man 1976
Jonathan Köre Ring of Suffering Herrar Man 1997
Björn Tropf Herrar Man 1990
Lisa Olsson Lindome Outdoors Damer Kvinna 1975
Sebastian Adrianzon Herrar Man 1996
Hans Kober Edlert Herrar Man 1988
Victor Spjern Herrar Man 1996
Johanna Johansson If Rigor Damer Kvinna 1971
Ida Göras Damer Kvinna 1990
Gustaf Minnestjärna SDC Buffé Herrar Man 1985
Christian Johansson Mölndals AIK Herrar Man 1971
Martin Lingvall OK Landehof Herrar Man 1977
Patrik Isegran Lindome ultra Herrar Man 1969
Rebecca Eriksson Jernbrukets Ultra Damer Kvinna 1991
Magnus Björk Herrar Man 1969
David Wiman Herrar Man 1994
Emma Sunding Invidzonen/sportzonen W.O.K. Damer Kvinna 1988
Julia Hallström W.O.K. Damer Kvinna 1986
David Eckerstein Herrar Man 1984
Julia Eckerstein Damer Kvinna 1983
Päivi Rizk Runacademy IF Damer Kvinna 1975
Malin Roswall GRC Damer Kvinna 1970
Jan Wikström JDD Running Herrar Man 1978
Benjamin Falkström Herrar Man 2010
Jadwiga Samrander Damer Kvinna 1975
Susanna Isegran Lindome ultras Damer Kvinna 1970
Kent Eriksson Herrar Man 1980
Andrea Tesanovic Team nordic trail W.O.K. Damer Kvinna 1987
Mikael Kristensson Team nordic trail Gingri Herrar Man 1989
Martin Ankel OK Alehof Herrar Man 1996
Mikael Sinkko Run For Jesus Herrar Man 1985
Alexandra Andersson Damer Kvinna 1994
Simon Källman Herrar Man 1992
Tony Andersson Swedenrunners Herrar Man 1965
Oscar Lundqvist Herrar Man 1994
Robin Aron Herrar Man 1987
Martin Sunding Fältjägarna IF Gingri Herrar Man 1990
Anders Falkström Sweden Herrar Man 1975
Mats Olsson Herrar Man 1984
Roinne Jonsson Mölndal OCR IF Herrar Man 1965
Jens Klinteback Team skallebank Herrar Man 1988
Bjarne Klinteback Team skallebank Herrar Man 1978
Karin Leidzén Solvikingarna Damer Kvinna 1961
Christian Beijar Herrar Man 1990
Anton Olsson Herrar Man 1993
Carl Duberg Team Catgif Herrar Man 1985
Henrik Sanderholm Lindome Outdoors Herrar Man 1984
Charlie Berg BK Höllviken Berg och vänner Herrar Man 2012
Amy Berg Berg och vänner Damer Kvinna 1983
Björn Berg Berg och vänner Herrar Man 1977
Tomas Ohrlander Herrar Man 1968
Kristofer Karlsson Herrar Man 1982
Daniel Forsmark Herrar Man 1975
Tony Elias IK Lerum FI Herrar Man 1954
Oscar Flacké Jacobson Familjen Herrar Man 1976
Alexandra Flacké Jacobson Familjen Damer Kvinna 1976
William Flacké Jacobson Familjen Herrar Man 2009
Pontus Dymen THEOCRGYM IF Herrar Man 1988
Peter Öster Herrar Man 1973
Lisa Persson Solvikingarna Damer Kvinna 1974
Kaj Rosö Herrar Man 1983
Mattias Kristensson Lindome Outdoors Gingri Herrar Man 1985
Fredrik Reinhold Lonesome Ultrarunners Herrar Man 1971
Fredrik Stjärnvy IF Rigor Herrar Man 1974
Magnus Orrebrant Herrar Man 1959
Lars Sandberg Solvikingarna Herrar Man 1965
mathias johansson Umara SC Herrar Man 1967
Daniel Kirby Herrar 1991
Till anmälan för Bunketorp Backyard Ultra Trail 2024