Anmälda till Pre-registration Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Kön Ort Födelseår
1069 Jörn Klauck ARA Berlin Brandenburg Man 1969
1068 Rob Kenens Audax Netherlands Man 1983
1067 Tomonori Shirae Randonneurs Tokyo Man 1974
1066 Tonny Petersen Man 1972
1065 Niklas Mähler Cykelintresset Man 1986
1064 Stuart Hughes Man 1974
1063 Bengt Hellström Cykelintresset Man 1973
1062 Ole Trumann Man 1997
1061 Christian Biehl Man 1965
1060 Doriano Ravarino Man 1953
1059 Paul Elstob VC 167 Man 1966
1058 Lazaro Ortega Lapeña C.C.Ripollet Man 1954
1057 Florian Kynman Cykelintresset Man 1966
1056 Jan Erik Jensen Audax randonneur Danemark Man 1964
1055 Rolf Ahlö Tomato Team Man 1959
1054 Ari Talas Tomato team Man 1961
1053 Anders Buschardt Man 1962
1052 Frederik Descheemaecker Man 1977
1051 Nick Hudson Audax Australia Man 1970
1049 Kerstin Scholze Kvinna 1970
1050 Stefan Bodenstein Man 1967
1048 Patrik Skoglund Cykelintresset Man 1966
1047 Stefan Ingves Tomato team Man 1958
1046 Bengt Berglund Tomato Team Man 1966
1045 Tomas Lindfors Tomato Team Man 1971
1044 Tor Gudbrand Støen Ck Sotra Man 1961
1043 Leif Brenne Randonneurs Norge Man 1960
1042 Hugh Spear Audax Australia Man 1959
1041 Jordi Sunyer Penya ciclista Bonavista Man 1962
1040 Arnfinn Oksavik Randonneurs Norge Man 1960
1039 Tor Wilhelm Havåg Ulstein og Omegn Sykkelklubb Man 1962
1038 Jose Manuel Anton Boix Club Ciclismo Chimeneas Elche Man 1968
1037 Roberth Andersson Björna IF Man 1973
1034 Erika Anturi Colombia Bike Tours Kvinna 1980
1035 Harvey Anturi Colombia Bike Tours Man 1971
1036 Mauricio Mella Colombia Bike Tours Man 1984
1033 Joss Ridley Audax Club Mid-Essex Man 1976
1032 Robert Bullyment Audax Club Mid-Essex Man 1973
1030 Christian Lühe Man 1965
1031 Adrian Lühe Man 1986
1029 Mark Westcott Audax UK Man 1961
1028 Renata Orvedal Kvinna 1962
1027 Johnny Stausholm Randonneurs Norge Man 1963
1026 Brian McAuslan Randonneur Stockholm Man 1975
1025 Kjell Fredriksson Randuneur Stockholm Man 1961
1024 Knut Peder Eriksen Bergen CK Man 1966
1023 Tore Andre Haugen Randonneurs Norge Man 1972
1021 Francisco Javier Sanchez Vazquez Club Ciclismo Chimeneas Elche Man 1969
1022 Isabel Belda Lozano Club Ciclismo Chimeneas Elche Kvinna 1980
1020 Peter Lundgren Kungsbacka CK Man 1968
1018 Tomas Östberg Cykelintresset Man 1968
1019 Tom Pietilä Bauhaus Sportklubb Man 1954
1017 Nathan Willett Man 1972
1016 Ole Ralf Man 1975
1015 Claes Nord Team Aron CK Man 1963
1014 Hans Perneholm Sigr Man 1961
1013 Erik Johansson Man 1968
1012 Vesa Vuori Randonneurs Finland Man 1981
1011 Lee Taylor Man 1981
1010 Lauri Nieminen Man 1995
1009 Stephen Haynes Audax UK Man 1967
1007 Fredrik Engström Man 1990
1008 Matilda Löf Kvinna 1991
1005 Peter Gran Man 1961
1006 Franka Scheyhing Audax Randonneure Allemagne Kvinna 1971
1003 Mikael Hakamies Man 1983
1004 Kaisa Leino Kvinna 1987
1002 Gerd Ebner Audax UK Man 1969
1001 Robert Andersson CK sävast Man 1977
Till anmälan för Pre-registration