Anmälda till Stockholm Triathlon 2024 (STC) – Sprint / Motion Avancerad sök

Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Födelseår
Katarina Dahlin Start 2 (kl.15:50) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1969
Karolin Nilsson Start 3 (kl.16:10) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1978
Johanna Strand Start 2 (kl.15:50) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1981
Ebba Fröberg Start 3 (kl.16:10) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 2002
Uno Asker Saab IF Start 1 (kl.15:30) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1972
Charlotte Velasquez Norrman - Start 3 (kl.16:10) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1964
Louisa Bahr Start 3 (kl.16:10) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1995
Ida Bäck Start 2 (kl.15:50) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1976
Lena Hagman NMT Start 2 (kl.15:50) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1958
Stacy Trey Träningshus 1 Start 2 (kl.15:50) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1979
Christian Froissart Dunkerque Start 2 (kl.15:50) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1968
Frédéric Öhrn-Daumas Dunkerque Start 2 (kl.15:50) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1974
Josefine Malm Start 3 (kl.16:10) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1988
Kristin Warpefelt Start 3 (kl.16:10) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1988
Lars Westgård Elverum svømmehall Start 1 (kl.15:30) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1970
Julia Brandt Start 2 (kl.15:50) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1995
Mirjam Hjertén Start 3 (kl.16:10) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1994
eric coulibaly Dunkerque Start 2 (kl.15:50) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1970
Frédéric Pillot Dunkerque Start 2 (kl.15:50) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1972
Antonia Pavlu Start 3 (kl.16:10) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1977
Lina Foster Start 3 (kl.16:10) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1979
Lisa Ekström Start 3 (kl.16:10) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1978
Diana Nordström Start 3 (kl.16:10) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1978
Anders Mårtensson Start 1 (kl.15:30) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1981
Bruno Louis Dunkerque Start 2 (kl.15:50) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1968
Pierre Marteel Los Freddy Mercury Start 2 (kl.15:50) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1974
William Macdonald Start 2 (kl.15:50) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1973
Michelle Trochez Start 2 (kl.15:50) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1992
Michael Östnaes trochez Start 2 (kl.15:50) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1961
Madeleine Wrangö Start 3 (kl.16:10) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1992
Bastien Videau Dunkerque Start 2 (kl.15:50) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1970
Andreas Bonrath Start 2 (kl.15:50) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1967
Philippe Marteel Start 2 (kl.15:50) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1968
Thomas Alexandre Start 2 (kl.15:50) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1970
Xavier Guérillon Start 2 (kl.15:50) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1975
Jan Malmborg Les Coqs Sportifs Start 2 (kl.15:50) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1973
Pierre Belouin Start 2 (kl.15:50) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1971
Agnes Berggren Start 3 (kl.16:10) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 2001
Christophe Chieux Dunkerque Start 2 (kl.15:50) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1973
Mathilda Chieux Dunkerque Start 2 (kl.15:50) HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 2004
Leif Engdahl Start 1 (kl.15:30) HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion / Men Sprint Open Man 1956
Åsa Lie Start 3 (kl.16:10) DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion / Women Sprint Open Kvinna 1989
Till anmälan för Sprint / Motion