Anmälda till WärnamoMilen Avancerad sök

10km

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Daniella Bergström Nissafors Kvinnor Nissafors 1994
Marie Johansson Hillecenterslöpparklubb Kvinnor Hillerstorp 1982
Jonas Davidsson Apladalens LK Män Värnamo 1977
Ulrika Grönérus Majornas IK Kvinnor Göteborg 1972
Marcus Hyttfors Majornas IK Män Göteborg 1975
Johan Nilsson Majornas IK Män Göteborg 1974
Carolina Johansson Majornas IK Kvinnor Partille 1981
Daniel Bjärsvik IKHP Män Jönköping 1971
Erik Michaëlsson Majornas IK Män Stråvalla 1967
Maria Jacov Börjesson Majornas IK Kvinnor Göteborg 1975
Johanna Michaëlsson Majornas IK Kvinnor Stråvalla 1971
Rebecca Arnesson IFK Växjö Kvinnor Växjö 1992
Eric Sand Forsheda IF Män Forsheda 1974
Olle Sand Lövqvist Forsheda Män Forsheda 2004
Elin Persson Vetlanda Kvinnor Vetlanda 1999
Sören Fransson IK Sisu Män NÄSSJÖ 1970
Alexander Claesson Borås Löparklubb Män Borås 1988
Pontus Karlsson Värnamo energi Män Värnamo 1996
Hans Lilja Ullared Män Ullared 1972
Emelie Boreback Vegan Runners IK Kvinnor Växjö 1983
Torbjörn Lönkvist OK Vivill Män Skeppshult 1969
Johannes Nylander Bröttjestad Män Bredaryd 1987
Charlotte Földi Tånnö Kvinnor Värnamo 1981
Adam Nilsson Växjö Män Växjö 1995
Jörgen Thelin Wärnamo SK Män Värnamo 1969
Tobias Andersson Växjö Män VÄXJÖ 1988
Magnus Esberg Lillehammer Män Lillehammer 1978
Hjalmar Stövring-Nielsen Ingemar Petersson LK Män Värnamo 1991
Signe Petersson Ingemar Petersson LK Kvinnor Värnamo 1989
Erik Stövring-Nielsen Ingemar Petersson LK Män Värnamo 1985
Markus Edmonds Kverulanterna Män Gemla 1992
Johan Veinfors Nyboda Män Mariannelund 1982
Niklas Agnesund Habo Friidrott Män Bankeryd 1977
Daniel Alteborg Norra Husbys tjuvfiskeförening Män Enskededalen 1986
Samuel Alteborg Norra Husbys tjuvfiskeförening Män Enskededalen 1979
Elin Alteborg Norra Husbys tjuvfiskeförening Kvinnor Enskededalen 1988
Ilkka Warelius Svartetupp Män Värnamo 1976
Mathias Hoppe Gislaved Män Gislaved 1987
Victor Urquhart Smångs Keep Up Running Club Män Nacka 1986
Joakim Persson Bara Män Bara 1988
Karl-Fredric Nyberg Sävsjö Män Sävsjö 1988
Gabriel Silvernejd Jönköping Män Jönköping 1980
Henrik Hjalmarsson Värnamo Män Värnamo 1975
Jessika Rosebrink Hjo Kvinnor Hjo 1974
Tuva Rosebrink Hjo Kvinnor Hjo 2001
Tindra Rosebrink Hjo Kvinnor Hjo 2003
Johan Rosebrink Hjo Män Hjo 1970
Dragan Milenkovic indiv Män Värnamo 1978
João Figueiredo NTR WELLNES Män Värnamo 1901
Anders Bryngelsson Stockholm Män Stockholm 1981

5km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Ulla-Karin Ramde Forserums Skid och orienterings klubb Motion Kvinna Forserum 1955
Daniel Melander Helsingborg Motion Man Helsingborg 1989
Marlén Melander Helsingborg Motion Kvinna Helsingborg 1992
Markus Svensson ELJ-Bordet AB Motion Man Hyltebruk 1979
Tove Alteborg Norra Husbys tjuvfiskeförening Motion Kvinna Enskededalen 1980
Johan Klovhall Norra Husbys tjuvfiskeförening Motion Man Enskededalen 1973

Pojkar/Flickor 14 år och yngre - 5km

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Otto Liljesson Gislaved Pojkar -14 Gislaved 2007
Alice Haraldsson Värnamo Flickor -14 Värnamo 2008
Edith Andersson Ingen Flickor -14 Värnamo 2008
Lisa Pruner Wärnamo SK Flickor -14 Värnamo 2009

Funktionsnedsatta 2km

Inga anmälda
Namn Klubb Klass Ort Födelseår